Klub WeSZołego SZampona!
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
akacjowa agnes Użytkownik
  • Postów: 1597
  • Skąd: Lubasz
Dodane dnia 01-04-2015 17:59
Hej, Bened, piękna z Ciebie kobitka. Nie chcesz robić za hostessę?
Jak szef wróci, to Ci przydzieli obowiązki. Na ten moment możesz podlać kwiatki w prezesa w gabinecie... ups... cholera, to nie kwiatki, tylko pleśń na jego starym śniadaniu ;)

Antku, nie czaruj naszej Bened. Jak mogłeś pomylić płeć? Przecież popatrz na nick:

B - bezgranicznie
E - efektowna
N - niespotykanie
E - elokwentna
D - dziewczyna

Wszystko pasuje, nie? :)
Jestem kudłata, łaciata i piegata, lecz koło pióra równo mi to lata ;)
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
labedz Użytkownik
  • Postów: 448
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 01-04-2015 19:57
A o ikonce płci przy nicku to już nawet nie wspomnimy.;) A jak krzyżyk jako babka i strzałka jako chłopczyk, to symbolika zbyt zawiła, to jeszcze kolorami to rozróżniają. I to raczej jasne, że różowy bardziej dziewczyński jest niż niebieski. :p
Wolał umrzeć, niż dać się zabić.
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
bened Użytkownik
  • Postów: 388
  • Skąd:
Dodane dnia 01-04-2015 20:04
Taki różowiutki symbol. Niby nic, a jednak coś :)
Już Cię lubię akacjowa agnes :) Powinnaś mieć dodatkową funkcję - Adwokatki :) Wszystko pasuje :yes:

Mój nick pochodzi z gwiazd, więc mogę zostać Waszą Wróżką :) Inne propozycje też chętnie rozważę. Tylko proszę mi nie dawać posady nadwornego kucharza ,bo Bartolini Bartłomiej herbu Zielona Pietruszka to ja nie jestem :)
Byłaby z tego raczej karramba :)

A skoro kwiatów nie ma to wstawiam od razu tu palmę do kąta, żebyśmy mieli odrobinę raju :)

[Dodano 01-04-2015 20:05]
:) Pisaliśmy w tym samym momencie
"Są w życiu chwi­le, gdy myśli się, że jest tak źle, iż już gorzej być nie może. Wte­dy właśnie oka­zuje się... że jed­nak może. "
Rafał Kosik
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
labedz Użytkownik
  • Postów: 448
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 01-04-2015 20:17
Skoro gwiezdną masz proweniencję, to może zostań naszą gwiazdą?
Będzie miał kto po czerwonym dywanie w naszym imieniu łazić, będzie kogo paparazzim wystawiać, na okładkach czasopism podziwiać i oglądać w rozmaitych programach telewizyjnych typu talent szołz.

A tak nawiasem - dzwonili już trzy razy z "Gwiazdy skaczą do wody" - co mam im powiedzieć? :)
Wolał umrzeć, niż dać się zabić.
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
bened Użytkownik
  • Postów: 388
  • Skąd:
Dodane dnia 01-04-2015 20:18
ale widzę,że o podobnej sprawie :)
"Są w życiu chwi­le, gdy myśli się, że jest tak źle, iż już gorzej być nie może. Wte­dy właśnie oka­zuje się... że jed­nak może. "
Rafał Kosik
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
Antek Użytkownik
  • Postów: 817
  • Skąd:
Dodane dnia 02-04-2015 06:30
dobre. myślałem, że to medal za coś tam, od kogoś tam. a tu tak prozaicznie. płeć. oki. to kastruję beneta w takim układzie:) i jest beata grodzka. się pochrzaniło na tym świecie. gdzie nie pójdziesz gender.
Morze jest moim domem (Bałwan)
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
Nalka31 Użytkownik
  • Postów: 879
  • Skąd: Syreni Gród
Dodane dnia 02-04-2015 10:16
Antek napisał:
gdzie nie pójdziesz gender.


Antoś, a gdzie Ty widzisz gender jak piękną różową sukieneczkę dziewczyna ma na sobie. :D
Wiatr kroczy moim śladem. Nie, nie kroczy. To ja jestem Wiatr.

Nie mam na imię NATALIA ;)

http://zwiatrem-podwiatr.blogspot.com/

www.e-gify.pl/gify/lokomocja/statki/statki7.gif
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
akacjowa agnes Użytkownik
  • Postów: 1597
  • Skąd: Lubasz
Dodane dnia 02-04-2015 10:26
Ooo, Antek ma genderowe fobie :) Mam nadzieję, że w talerzu z zupą ich nie widujesz :)
Jestem kudłata, łaciata i piegata, lecz koło pióra równo mi to lata ;)
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
bened Użytkownik
  • Postów: 388
  • Skąd:
Dodane dnia 02-04-2015 15:11
labedz napisał:
Skoro gwiezdną masz proweniencję, to może zostań naszą gwiazdą?
Będzie miał kto po czerwonym dywanie w naszym imieniu łazić, będzie kogo paparazzim wystawiać, na okładkach czasopism podziwiać i oglądać w rozmaitych programach telewizyjnych typu talent szołz.

A tak nawiasem - dzwonili już trzy razy z "Gwiazdy skaczą do wody" - co mam im powiedzieć? :)


Stanowiska te wzajemnie się nie wykluczają, lecz proweniencja moja od najjaśniejszej z gwiazd ( 250 000 razy jaśniejszej od Słońca) może spowodować, że będę wręcz oślepiać swoim "blaskiem", a tylko profesjonalni fotografowie mogą sobie z takim zjawiskiem poradzić :) Byle cienki bolek, czyli standardowy paparazzi zostanie pozbawiony zdolności widzenia zanim zdejmie dekielek od obiektywu :)
Skoro proponujesz mi tą posadę to rozumiem,że zostajesz moim menadżerem?:)
Musisz jednak wiedzieć, że jako SZanująca się gwiazda WySZokiej KlaSZy Klubu WeSZołego SZampana byle propozycji w stylu "zostań miss mokrego podkoszulka" nie przyjmuję :)
Odpowiedz wiec tym z programu "Gwiazdy skaczą do wody",że tutaj meteorów nie mamy :)

[Dodano 02-04-2015 15:31]
Antek napisał:
dobre. myślałem, że to medal za coś tam, od kogoś tam. a tu tak prozaicznie. płeć. oki. to kastruję beneta w takim układzie:) i jest beata grodzka. się pochrzaniło na tym świecie. gdzie nie pójdziesz gender.


Nie ma u mnie czego kastrować, ale dla tych co mają coś do obcięcia trzymam w szafie gilotynę :)
"Są w życiu chwi­le, gdy myśli się, że jest tak źle, iż już gorzej być nie może. Wte­dy właśnie oka­zuje się... że jed­nak może. "
Rafał Kosik
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
Antek Użytkownik
  • Postów: 817
  • Skąd:
Dodane dnia 02-04-2015 20:26
Nalka31 napisała:
Antoś, a gdzie Ty widzisz gender jak piękną różową sukieneczkę dziewczyna ma na sobie. :D

różowe tabletki wiem, ale różowa sukienka? koniecznie muszę do okulisty:( ech. tak to jest jak psowaty nie może powąchać:( ko0niecznie muszą zapachowego neta zrobić.

bened napisała:
Nie ma u mnie czego kastrować, ale dla tych co mają coś do obcięcia trzymam w szafie gilotynę :)


od razu zastrzegam, że wilkom ogonów się nie odcina:( strasznie cienko po tym wyją i księżyc się wkurza:( słowem, z daleka z tą gilotyną Miss Bened.
Morze jest moim domem (Bałwan)
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
Dobra Cobra Użytkownik
  • Postów: 643
  • Skąd: https://www.dobracobra.pl/
Dodane dnia 02-04-2015 23:04
Myślę, że Prerzes udzieli zgody na wysłanie Czopków Szczęścia nowo przybyłym Klubowiczom.

DoCo
Dobra Dobra - autor nieco surrealistycznych opowiadań - przez czysty życiowy przypadek realizuje w swojej twórczości motto: Życie stoi do każdego otworem. Ale nie do każdego tym samym.

Oficjalna strona DoCo - https://www.dobracobra.pl

Zapraszam!
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
bened Użytkownik
  • Postów: 388
  • Skąd:
Dodane dnia 03-04-2015 00:19
Antek napisał:
od razu zastrzegam, że wilkom ogonów się nie odcina:( strasznie cienko po tym wyją i księżyc się wkurza:( słowem, z daleka z tą gilotyną Miss Bened.

Gilotyna będzie stać w klubowej gablocie ku przestrodze i nie zapominaj, że są środki na psy typu "Akysz"- zapachowe właśnie :)
Dobra Cobra napisał:
Myślę, że Prerzes udzieli zgody na wysłanie Czopków Szczęścia nowo przybyłym Klubowiczom.

Rozumiem,że tak się tu bawiono żeby mieć rzadkie zatwardzenie? :) Nowo przybyli Klubowicze znają lepsze zabawy :)
Można np. wypić cysternę piwa i zgnieść ją jak puszkę lub przeczytać książkę z półobrotu :)
"Są w życiu chwi­le, gdy myśli się, że jest tak źle, iż już gorzej być nie może. Wte­dy właśnie oka­zuje się... że jed­nak może. "
Rafał Kosik
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
Antek Użytkownik
  • Postów: 817
  • Skąd:
Dodane dnia 03-04-2015 04:59
bened napisała:
Można np. wypić cysternę piwa i zgnieść ją jak puszkę lub przeczytać książkę z półobrotu :)


książkę z półobrotu? nigdy! nigdy, pod przestrogą Gilotyny:( za drogą ma gablotę.
Morze jest moim domem (Bałwan)
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
labedz Użytkownik
  • Postów: 448
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 03-04-2015 08:08
Antek napisał:
za drogą ma gablotę.


O, a to ciekawe. Ile ta gablota pali na setkę? ;)
Wolał umrzeć, niż dać się zabić.
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
bened Użytkownik
  • Postów: 388
  • Skąd:
Dodane dnia 03-04-2015 15:01
labedz napisał:
O, a to ciekawe. Ile ta gablota pali na setkę? ;)

Z tego co widać pewnie mniej niż Pan manager labedz :)

Antek napisał:
książkę z półobrotu? nigdy! nigdy, pod przestrogą Gilotyny:( za drogą ma gablotę.


Ojojj ! Problemy z rozumieniem tekstu :) Chodzi o prędkość i zwinność przy czytaniu :)
A do gabloty mam kluczyki schowane w sejfie, którego sam Henryk Kwinto nie opędzluje :)
Szkło się nie posypie. Spokojnie!
"Są w życiu chwi­le, gdy myśli się, że jest tak źle, iż już gorzej być nie może. Wte­dy właśnie oka­zuje się... że jed­nak może. "
Rafał Kosik
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
akacjowa agnes Użytkownik
  • Postów: 1597
  • Skąd: Lubasz
Dodane dnia 04-04-2015 16:05
Baned, kochana, czuje w Tobie taki potencjał i siłę, że śmiem zaproponować Ci posadę p.o. Prezesa. :) Co Ty na to?
Jestem kudłata, łaciata i piegata, lecz koło pióra równo mi to lata ;)
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
bened Użytkownik
  • Postów: 388
  • Skąd:
Dodane dnia 07-04-2015 00:02
akacjowa agnes napisała:
Baned, kochana, czuje w Tobie taki potencjał i siłę, że śmiem zaproponować Ci posadę p.o. Prezesa. :) Co Ty na to?

Zabawne, gdyż miałam Tobie zaproponować to stanowisko jako członkini z dłuższym stażem klubowym, charyzmą i inteligencją emocjonalną :)
I co Ty na to ? :)
"Są w życiu chwi­le, gdy myśli się, że jest tak źle, iż już gorzej być nie może. Wte­dy właśnie oka­zuje się... że jed­nak może. "
Rafał Kosik
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
akacjowa agnes Użytkownik
  • Postów: 1597
  • Skąd: Lubasz
Dodane dnia 07-04-2015 10:43
O matko, takich komplementów nie dostałam od czasów I komunii św. :)

Prezes Akacjowa... hmm... no, nie wiem... kupiłabym sobie Chryslera PT Cruisera w kolorze bordowym... pomyślę :)
Jestem kudłata, łaciata i piegata, lecz koło pióra równo mi to lata ;)
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
bened Użytkownik
  • Postów: 388
  • Skąd:
Dodane dnia 07-04-2015 11:55
Może od razu batmobil?
Obawiam się tylko buntu wśród klubowiczów jak się podniosą z tego powodu składki o 10000 % :)

[Dodano 07-04-2015 12:36]
Ja bym tylko za swoich rządów zleciła budowę lądowiska przy klubie dla mojego Airwolfa, ale za to wypuszczałabym drabinkę i zgarniała po drodze aiwolfostopowiczów do Szamopońskiego klubu :)
Trzeba sobie jakoś radzić z korkami :)
Ale zostawiam Ci pierwszeństwo wyboru :)
"Są w życiu chwi­le, gdy myśli się, że jest tak źle, iż już gorzej być nie może. Wte­dy właśnie oka­zuje się... że jed­nak może. "
Rafał Kosik
Do góry
Autor
RE: Klub WeSZołego SZampona!
akacjowa agnes Użytkownik
  • Postów: 1597
  • Skąd: Lubasz
Dodane dnia 07-04-2015 15:08
Ja tam wolę trzymać się ziemi. Wolę Earthwolfa :) Jak można pomarzyć, to zleciłabym wykonanie pięknego trawnika z uroczym stawem i kaczkami. Na pikniki i inne narady klubowe :)
Jestem kudłata, łaciata i piegata, lecz koło pióra równo mi to lata ;)
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]