Poszukiwania lisów i innych gadów, fajnych ssaków
Portal Pisarski » Inwencja Twórcza » Dyskusje Twórcze
Autor
Poszukiwania lisów i innych gadów, fajnych ssaków
weronikulus Użytkownik
  • Postów: 177
  • Skąd:
Dodane dnia 29-03-2014 16:35
Drogi Portalu Pisarski...

Panie Portal! Aktualnie poszukuje wszystkich chętnych miłośników absurdu i kreatywnej interpretacji! Hej, ho giermkowie rozległej krainy bredni! Powstańcie w butach oto! Bo wyruszamy!

Krótko mówiąc, mam chytry plan stworzenia przestrzeni dla ludzi, którzy potrzebują dawki dobrej, mocnej niedorzeczności. Myślę, ze zaprowadzi nas to do sedna i pozwoli się realizować (jeśli czujemy!). Chciałabym żeby odbywało się to na trwałych warunkach rozwijania się i tworzenia, dlatego zachęcam do śmiałego zgłoszenia się ludzi lubujących tę oto dziedzinę. Śmiało, śmiało, kochani monarchowie własnych światów! Korona Wam z głowy nie spadnie!
Mam zamiar rozwinąć projekt Gazety, który od pewnego czasu jest realizowany po amatorsku, ale chce wkroczyć na tory profesjonalnego wydania. Na razie była stwarzana w wersji papierowej i rozdawana w gronie zainteresowanych znajomych. Aktualnie chciałaby zaistnieć jako projekt, tworzony przez ludzi, podejmujących się tego na poważnie (ale z żartem...). Systematycznie. Trzeba zatem pisać. Jak na razie miało to olbrzymi potencjał.

Mocny plan jest w zawieszeniu. Potrzebne chęci. Halo?
Jeżeli ktoś jest zainteresowany to szczegóły znajdzie u mnie. Piszcie panie i panowie. Jeżeli jesteście wielorybowie albo małpowie to też.
Łączmy się kretino!


W.S.
"Poza Rzeczy-Wistością
nie szukaj już niczego
bo Wistość tych Rzeczy
jest nie z świata tego!"
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Poszukiwania lisów i innych gadów, fajnych ssaków
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 29-03-2014 20:53
Potwierdzam chęć nie przerywania dotychczasowej współpracy :)
Do góry
Autor
RE: Poszukiwania lisów i innych gadów, fajnych ssaków
weronikulus Użytkownik
  • Postów: 177
  • Skąd:
Dodane dnia 31-03-2014 09:46
Jeżeli ktoś jest zainteresowany Gazetą nawet mogę podesłać, dla orientacji w terenie :) ale zabawa przednia to

[Dodano 01-04-2014 15:50]
Pojawiły się głosy, że mój pierwszy wpis jest zbyt ogólny.

Zgadzam się, jest tak jak stwierdzono.
Ja w pustym, cichym pokoju podniosłam palec. I nic więcej. I teraz kwestia tego, kto zwróci uwagę.

Chciałabym się dowiedzieć kogo osobiście zainteresował temat, dlatego czekam na prywatne wiadomości na konto moje, weronikulusowe. Dla tych, którzy chcieliby wiedzieć coś więcej mam opis, który daje szczegółowy obraz zjawiska gazetowego.
Jestem też otwarty na pytania człowiek, dlatego śmiało plujcie na trawnik. Chociażby z ciekawości.
"Poza Rzeczy-Wistością
nie szukaj już niczego
bo Wistość tych Rzeczy
jest nie z świata tego!"
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]