Wiosna się budzi, budźmy się i my z humorem - zgłoszenia zabawnostek kwietniowych
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
Wiosna się budzi, budźmy się i my z humorem - zgłoszenia zabawnostek kwietniowych
Wasinka Użytkownik
  • Postów: 4334
  • Skąd:
Dodane dnia 01-04-2014 10:53
Wiosna drepcze już do nas niewątpliwie, ale psikusy robi, pozwalając na porywiste wiatry i deszcze niespokojne. Wy też możecie pofiglować, więc żeby nam zabawa nie uciekła, zgłaszamy tutaj żartobliwe słowa naszych Użytkowników.


W jaki sposób oraz wszelkie co i jak już znacie, jednak dla przypomnienia – czego potrzebujemy:

a) informacji, skąd wypowiedź pochodzi (nazwa tematu na forum, tytuł tekstu),
b ) cytatu,
c) nicku autora,
d) nicku zgłaszającego,
e) opcjonalnie kontekstu, który sprawia, że wypowiedź bawi.


Krótki regulamin zgłaszania wypowiedzi:

1. Nie wolno zgłosić własnej.
2. Zgłaszamy tylko wypowiedzi z danego miesiąca.
3. Można zgłaszać komentarze pod zdjęciami, tekstami, wypowiedzi z forum, ale nie same fragmenty tekstów.


Nagrodą będzie, standardowo, wieczna chwała, zaróżowienie na miesiąc nicku i jednorazowe pierwszeństwo w "wyjściu" tekstu z poczekalnianej spiżarni.


Do dzieła, Dowcipnisie!
Do góry
Autor
RE: Wiosna się budzi, budźmy się i my z humorem - zgłoszenia zabawnostek kwietniowych
pablovsky Użytkownik
  • Postów: 431
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 01-04-2014 14:13
Moi mili, proponuję zajrzeć do Klubu WeSZołego SZampona, tam aż roi się od niemądrych wypowiedzi :p Sądzę, że jak tak dalej pójdzie, wkrótce będzie to najbardziej głupkowate miejsce na forum :) A może jakiś wesołek, co wiecznie uśmiechy rozdaje - chciałby dołączyć? Drzwi otwarte! :)

Zaraz znajdę jakąś wypowiedź i zaproponuję!

Miejsce wypowiedzi: http://www.portal-pisarski.pl/forum/temat/2675/klub-weszolego-szampona/strona:1

Wypowiedź: "...Jeśli chodzi o rozdawnictwo, to już wczoraj gatki zdjęłam i robotę rozpoczęłam..." :p

Autor: Anakonda Bonda, czyli Akacjowa Agnes
Zgłasza: pablovsky, czyli Zły Zaskroniec
pablo pablovsky vel Zły Zaskroniec - człowiek o niewielu twarzach.
Redaktor naczelny kwartalnika "No czytaj mi, ciociu!"
Publicysta miesięcznika "Jak zostać gangsterem"
Prezes stowarzyszenia "Klub WeSZołego SZampona"
Do góry
Autor
RE: Wiosna się budzi, budźmy się i my z humorem - zgłoszenia zabawnostek kwietniowych
zawsze Użytkownik
  • Postów: 3112
  • Skąd: Ciechanów
Dodane dnia 04-04-2014 12:56
news http://www.portal-pisarski.pl/news/2014/03/24/studenckie-wspomnienia-%E2%80%93-blyskawiczny-konkurs-portalu-pisarskiego

Sagitarius dnia 01.04.2014 15:03
Wyniki już niebawem :)
Darek i Mania: hehe, wiedział kiedy zapowiedzieć - ;)

zgłasza zawsze
Jestem wciąż niejasna, niesyta. - A. Osiecka
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Wiosna się budzi, budźmy się i my z humorem - zgłoszenia zabawnostek kwietniowych
amsa Użytkownik
  • Postów: 145
  • Skąd:
Dodane dnia 05-04-2014 14:35
źródło SB:
autor: Dobra Cobra
Dobra Cobra: Nie ma co buczec. Jesteś nadzieją dla Zusu, że porodzisz tyle dzieci, żeby pracując zarabiały na emerytury dzisiejszych czterdziestolatkow. You Zus only help, Obi Wan kenobi.

dark_kid: Nie.. ja nie będę mieć dzieci... niech kraj na siebie zarabia ale nie moim kosztem.

źródło SB:
autor: dark_kid
Dobra Cobra: Nie ma co buczec. Jesteś nadzieją dla Zusu, że porodzisz tyle dzieci, żeby pracując zarabiały na emerytury dzisiejszych czterdziestolatkow. You Zus only help, Obi Wan kenobi.

dark_kid: Nie.. ja nie będę mieć dzieci... niech kraj na siebie zarabia ale nie moim kosztem.
Maniak tolkienowskiego śródziemia, z którym podróżuje przez Gwiezdne Wrota, zafascynowany Wraith i Todd'em (czy te oczy mogą kłamać...), odpoczywam na Babilonie 5, czytając portalowe utwory...
Do góry
Autor
RE: Wiosna się budzi, budźmy się i my z humorem - zgłoszenia zabawnostek kwietniowych
Dobra Cobra Użytkownik
  • Postów: 643
  • Skąd: https://www.dobracobra.pl/
Dodane dnia 05-04-2014 15:18
Jaka to samolubna odpowiedź przedstawicielki młodego pokolenia! Trzeba powiedzieć naszemu rządowi, że za 20 - 30 lat emeryci wymrą z głodu, bo plan władzy zakłada, że rodacy maja się rodzić, a tu ani woli ani chęci.

DoCo;).
Dobra Dobra - autor nieco surrealistycznych opowiadań - przez czysty życiowy przypadek realizuje w swojej twórczości motto: Życie stoi do każdego otworem. Ale nie do każdego tym samym.

Oficjalna strona DoCo - https://www.dobracobra.pl

Zapraszam!
Do góry
Autor
RE: Wiosna się budzi, budźmy się i my z humorem - zgłoszenia zabawnostek kwietniowych
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 05-04-2014 18:22
źródło: sb
zgłasza: morfina
autor: Silvus
swistakos: Branoc Silvi.
Silvus: Nigdy się chyba nie nauczysz tej końcówki.
Do góry
Autor
RE: Wiosna się budzi, budźmy się i my z humorem - zgłoszenia zabawnostek kwietniowych
amsa Użytkownik
  • Postów: 145
  • Skąd:
Dodane dnia 08-04-2014 12:04
źródło - Luźne rozmowy - głosowanie, a właściwie gratulacje po... wypowiedzi marca

autor: akacjowa agnes: Chyba, że się mylę, ale ja dostałam po jakiś mężczyźnie i jestem tego pewna. Miały specyficzne wybrzuszenie, albo raczej wyprącenie :) I to spore. Ciekawe po kim?



też jestem ciekawa:)
Maniak tolkienowskiego śródziemia, z którym podróżuje przez Gwiezdne Wrota, zafascynowany Wraith i Todd'em (czy te oczy mogą kłamać...), odpoczywam na Babilonie 5, czytając portalowe utwory...
Do góry
Autor
RE: Wiosna się budzi, budźmy się i my z humorem - zgłoszenia zabawnostek kwietniowych
akacjowa agnes Użytkownik
  • Postów: 1597
  • Skąd: Lubasz
Dodane dnia 12-04-2014 08:52
Źródło: forum dyskusyjne – wątek o Klubie Szampona
Łabędź: Jak Wam się udaje zmienić profilowe? Każde moje zdjęcie, choć nie wiem jak bym nie zmniejszał, uznawane jest przez system za zbyt duże...
Cytat: To mania wielkości?
Autor: Zajacanka
Zgłaszający: akacjowa agnes
Jestem kudłata, łaciata i piegata, lecz koło pióra równo mi to lata ;)
Do góry
Autor
RE: Wiosna się budzi, budźmy się i my z humorem - zgłoszenia zabawnostek kwietniowych
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 13-04-2014 01:39
źródło: http://www.portal-pisarski.pl/czytaj/45904/astrid/#komentarz360984
autor: zajacanka
zgłasza: morfina
mede_a: Też kochałam Pipi i marzyłam o podnoszeniu konia.
zajacanka: Komu?! Ach, te nastolatkowe hormony...

[Dodano 18-04-2014 11:02]
sb
zgłasza: morfina
autor: blaszka
morfina: O babach też możecie pisać: http://www.portal-pisarski.pl/news/2014/04/11/zielono-mi-w-dreszczowy-czas-miniaturowy-konkurs Byle nie tych z nosa.
blaszka: no chyba, że będą zielone
Do góry
Autor
RE: Wiosna się budzi, budźmy się i my z humorem - zgłoszenia zabawnostek kwietniowych
akacjowa agnes Użytkownik
  • Postów: 1597
  • Skąd: Lubasz
Dodane dnia 20-04-2014 20:22
źródło: forum / wątek z wynikami głosowania na wypowiedź marca
autor: morfina
zgłasza: akacjowa agnes
Wierszybajka: w życiu tak bywa, że czasem trzeba zniknąć, żeby żyć
Morfina: Czyżby porachunki z rosyjską mafią?
Jestem kudłata, łaciata i piegata, lecz koło pióra równo mi to lata ;)
Do góry
Autor
RE: Wiosna się budzi, budźmy się i my z humorem - zgłoszenia zabawnostek kwietniowych
amsa Użytkownik
  • Postów: 145
  • Skąd:
Dodane dnia 21-04-2014 12:27
źródło: komentarz pod Falujące auto 1/2
autor: Morfina
Jeśli koleś kładzie prawą rękę na jednym cycku, a za chwilę lewa ląduje na drugim, to akcja już w tym miejscu kończy się na czołowym z drzewem. Bo nawet najzwinniejszy penis we wzwodzie nie jest w stanie złapać za kierownicę.


żródło: komentarz pod Dzik w sieni
autor: Dobra Cobra
Wiesz, interpretacja jest rzeczą przypadającą czytelnikowi oraz krytykom. Oni zawsze wiedzą, o co autorowi chodziło, gdy pisał co pisał. Sam autor... cóż, służy jak materiał do występowania na spotkaniach autorskich, itepe.

źródło: SB
autor: ajw
Dobra Cobra: lubi seks lizany?
ajw: DoCo co Ty piętrolisz? Mówimy o Lanym Poniedziałku :) Za dużo się nalizałeś mazurków ;)
Maniak tolkienowskiego śródziemia, z którym podróżuje przez Gwiezdne Wrota, zafascynowany Wraith i Todd'em (czy te oczy mogą kłamać...), odpoczywam na Babilonie 5, czytając portalowe utwory...
Do góry
Autor
RE: Wiosna się budzi, budźmy się i my z humorem - zgłoszenia zabawnostek kwietniowych
Wierszybajka Użytkownik
  • Postów: 184
  • Skąd: mam wiedzieć?
Dodane dnia 22-04-2014 11:20
Żródło: Głosowanie na najzabawniejszą wypowiedź marca
autor: swistakos
zgłasza: Wierszybajka

Wierszybajka: Morfino, Świstakosie, przecież w Polsce też mamy mafię i tu jest potrzebny przyrost naturalny :lol:
swistakos: W mafii przyrost naturalny? Lepiej nie.
Zdobyć na wczoraj: Bezkresny kawałek nieba i dziurę pełną słońca.
Do góry
Autor
RE: Wiosna się budzi, budźmy się i my z humorem - zgłoszenia zabawnostek kwietniowych
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 25-04-2014 09:37
http://www.portal-pisarski.pl/forum/temat/2697/swietosc/post:189674#189674
autor: shinobi
zgłasza: morfina
Silvus: Hm, Ekszyn, a jakie widzisz różnice między Janem Pawłem II a Jezusem?
shinobi: JPII raczej nie miał schizofrenii.

[Dodano 26-04-2014 16:53]
sb
zgłasza: morfina
autor: pablovsky
Wasinka: Chciałabym już od rana, ale mamy problem techniczny. [wbrew pozorom nie chodzi o seks, a o wrzucanie wiosennych dreszczyków - przyp. red.]
pablovsky: Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że "problem techniczny" jest poważny. Jeden tekst konkursowy został napisany w języku używanym w plemionach Namibii. W redakcji trwają gorączkowe poszukiwania tłumacza
Do góry
Autor
RE: Wiosna się budzi, budźmy się i my z humorem - zgłoszenia zabawnostek kwietniowych
zajacanka Użytkownik
  • Postów: 1371
  • Skąd: UK
Dodane dnia 26-04-2014 21:40
morfina napisała:
autor: shinobizgłasza: morfinaSilvus: Hm, Ekszyn, a jakie widzisz różnice między Janem Pawłem II a Jezusem?shinobi: JPII raczej nie miał schizofrenii.


Dobra, przyznaję, że nie przeczytałam całej wymiany zdań w podanym linku, ale muszę powiedzieć, że ta "śmiesznostka" wyłapana przez morfinę, wcale nie jest śmieszna. Nie jestem za bardzo religijną osobą, ale podane toto wyrywkowo - osobiście mnie zakłuło. Nie podoba mi się.
Make peace not war.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Wiosna się budzi, budźmy się i my z humorem - zgłoszenia zabawnostek kwietniowych
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 27-04-2014 09:54
zajacanka napisała:
osobiście mnie zakłuło

Osobiście ubolewam.
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]