ZAŚRODKOWANIE#13 - wyniki EXTRA EDYCJI
Portal Pisarski » Z innej beczki » Archiwum
  • Strona:
  • «
  • 1
  • 2
Autor
RE: ZAŚRODKOWANIE#13 - wyniki EXTRA EDYCJI
akacjowa agnes Użytkownik
  • Postów: 1597
  • Skąd: Lubasz
Dodane dnia 26-11-2014 19:14
Wybacz, mam czasem problemy ze zrozumieniem tekstu pisanego/czytanego, mimo że nie na testach byłam kształcona :)
Jestem kudłata, łaciata i piegata, lecz koło pióra równo mi to lata ;)
Do góry
Autor
RE: ZAŚRODKOWANIE#13 - wyniki EXTRA EDYCJI
Antek Użytkownik
  • Postów: 817
  • Skąd:
Dodane dnia 27-11-2014 03:31
fiu fiu:) nie przejmuj się Agnes, też tak mam, ale czytałem, że, pomimo iż jest upierdliwe, da się z tym żyć.
Morze jest moim domem (Bałwan)
Do góry
Autor
RE: ZAŚRODKOWANIE#13 - wyniki EXTRA EDYCJI
ajw Użytkownik
  • Postów: 162
  • Skąd: Puławy
Dodane dnia 27-11-2014 17:25
A mnie nawiedził dziś listonosz i przyniósł mi NAGRODĘ !!!! Są to dwa urocze tomiki: "Malowanie słowem" i "Zamieszanie na polanie". Ten pierwszy namalował na moim licu radosne rumieńce, a drugi spowodował , że zamieszało mi sie w głowie z radości. Baaaaardzo dziękuję MARUKJI i WAM, bo gdyby nie WY nic bym dziś nie świętowała. Buziaki dla wszystkich !!! :) No i specjalne podziękowanie dla Agnes za zorganizowanie konkursu :)
Do góry
Autor
RE: ZAŚRODKOWANIE#13 - wyniki EXTRA EDYCJI
marukja Użytkownik
  • Postów: 177
  • Skąd:
Dodane dnia 28-11-2014 10:40
Bardzo się cieszę, ajw. Cała przyjemność po mojej stronie. :)

Agnes - Ty jak zawsze pełna profeska! Szacun!

I jeszcze raz podziękowania dla całej 19stki wierszy, to naprawdę była EXTRA EDYCJA, mimo że wrzosy nie każdemu chyba przypadły do gustu. ;)
...może zamiast szukać zaginionych kotów, powinieneś się poważnie zająć szukaniem drugiej połowy swojego cienia. - H. Murakami
Do góry
Autor
RE: ZAŚRODKOWANIE#13 - wyniki EXTRA EDYCJI
akacjowa agnes Użytkownik
  • Postów: 1597
  • Skąd: Lubasz
Dodane dnia 28-11-2014 20:53
Bardzo mi miło, że pasuje Wam moje kierownictwo w Zaśrodkowaniu. Postaram się, by każde następne było tak samo dobre lub lepsze :)
Organizować z Wami i dla Was do czysta przyjemność. Poważnie :)
Pozdrawiam
Jestem kudłata, łaciata i piegata, lecz koło pióra równo mi to lata ;)
Do góry
Autor
RE: ZAŚRODKOWANIE#13 - wyniki EXTRA EDYCJI
palenieszkodzi Użytkownik
  • Postów: 348
  • Skąd:
Dodane dnia 28-11-2014 21:02
Agnes, nie mam Ci nic do wybaczenia, wydawało mi się, że napisałam jasno i logicznie :). Wyjaśniłam bliżej swą wypowiedź, bo nie tak chciałam być zrozumiana. Nie musisz być taka sarkastyczna, bo nie ma powodu,
co napisała
palcia:)
"4 to bardzo dobre" ;p
Do góry
Autor
RE: ZAŚRODKOWANIE#13 - wyniki EXTRA EDYCJI
Miladora Użytkownik
  • Postów: 7496
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 28-11-2014 21:35
Ja też dostałam dzisiaj nagrodę - pięknie wydany przez Miniaturę tomik poezji Jadwigi Dorr. :)
Dziękuję, Akacyjko.


Przepraszając za dygresję:
Dzióbku - Organizatorka nie jest niczemu winna i to nie do niej powinnaś zgłaszać zastrzeżenia co do, Twoim zdaniem, wątpliwego wykorzystania słów stanowiących ramy wierszy.
Utwory te z pewnością pokażą się na stronie, więc będziesz mogła przedstawić swoje zdanie autorom. :)
Zawsze tkwi we mnie coś, co nie przestaje się uśmiechać (Romain Gary).
Do góry
Numer GG
Autor
RE: ZAŚRODKOWANIE#13 - wyniki EXTRA EDYCJI
akacjowa agnes Użytkownik
  • Postów: 1597
  • Skąd: Lubasz
Dodane dnia 28-11-2014 22:04
Palciu, ja naprawdę źle odczyrałam Twoją krytykę. Jako przytyk do wymyślonych cytatów, a nie sposobu ich umieszczenia w wierszach przez konkursowiczów. I to faktycznie wynikło z mojego czytania po łebkach. A do sarkazmu mi tak daleko, jak na Marsa. Tę umiejętność wykorzystuję tylko w konfrontacji z mężem, no, i parę innych też, ale... sza :)

Dziekuję, Milu, za obronę, lecz nie jest konieczna. Palcia jest cool :)
Jestem kudłata, łaciata i piegata, lecz koło pióra równo mi to lata ;)
Do góry
Autor
RE: ZAŚRODKOWANIE#13 - wyniki EXTRA EDYCJI
Antek Użytkownik
  • Postów: 817
  • Skąd:
Dodane dnia 28-11-2014 22:36
Wcale mnie to nie dziwi, kobiety dla mężów zawsze są sarkastyczne:( że o innych zaletach nie wspomną. W końcu dzisiaj dzień pocałunku, ale i podłości:D ciekawa kombinacja:)
Morze jest moim domem (Bałwan)
Do góry
Autor
RE: ZAŚRODKOWANIE#13 - wyniki EXTRA EDYCJI
Miladora Użytkownik
  • Postów: 7496
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 28-11-2014 22:47
Antek napisał:
kobiety dla mężów zawsze są sarkastyczne:(

To nieprawda, Antoś. :)
Ja nigdy dla mojego nie byłam, a minęło już całkiem sporo lat.

Do licha - naprawdę dzisiaj jest dzień pocałunku? :)
No to macie wszyscy po buziaku.
Zawsze tkwi we mnie coś, co nie przestaje się uśmiechać (Romain Gary).
Do góry
Numer GG
Autor
RE: ZAŚRODKOWANIE#13 - wyniki EXTRA EDYCJI
Antek Użytkownik
  • Postów: 817
  • Skąd:
Dodane dnia 28-11-2014 23:48
Rzutem na taśmę przechwyciłem:) i oczywiście buziak zwrotny:D również dla wszystkich:)
Morze jest moim domem (Bałwan)
Do góry
Autor
RE: ZAŚRODKOWANIE#13 - wyniki EXTRA EDYCJI
akacjowa agnes Użytkownik
  • Postów: 1597
  • Skąd: Lubasz
Dodane dnia 29-11-2014 11:47
Sarkazm jest często pomocny, jeśli komuśię wydaje, że zasiadł na tronie, dostał berło, przywdział koronę i cała reszta musi błagać o audiencję, zgodę, łąskę, czy uwagę.
Ale tu nie miejsce na takie wywnętrzniania, więc...

...zapraszam na kolejne edycje Zaśrodkowania - najbliższe na początku stycznia. Grudzień zostawiamy na pierogi, uszka i prezenty :)
Jestem kudłata, łaciata i piegata, lecz koło pióra równo mi to lata ;)
Do góry
Autor
RE: ZAŚRODKOWANIE#13 - wyniki EXTRA EDYCJI
palenieszkodzi Użytkownik
  • Postów: 348
  • Skąd:
Dodane dnia 05-12-2014 22:28
Do Miladory - i Ty również czytasz niezbyt uważnie to, co piszę. A więc przypomnę:

Po gratulacjach pora na małą krytykę. Otóż wydaje mi się, że ostatni zwrot "jak fiolet we wrzosach" wymagał od autorów sporo wysiłku, by łączyć się w logiczną całość z okalającymi go wersami. Niestety, w wielu wypadkach było to dzieło zwykłego przypadku i konieczności umieszczenia takiego a nie innego wyrażenia na końcu wiersza, co zauważyła
palcia:)


Nie ma tu ani jednego słowa do organizatorki konkursu, jest tylko uwaga do sporej części autorów wierszy. To, że umieściłam taki osąd tutaj jest zupełnie jasne, a czy ktoś w przyszłości wstawi swój konkursowy utwór do własnej biblioteczki, to już inna sprawa. Moja uwaga odnosiła się, jak już napisałam, do grupy wierszy, gdzież więc miałam to umieścić jak nie tu ?:)
Na szczęście Agnes nie potrzebowała niczyjej obrony ;p
co zauważyła także i
palcia:)
"4 to bardzo dobre" ;p
Do góry
  • Strona:
  • «
  • 1
  • 2
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.