ZAŚRODKOWANIE#16 - wyniki
Portal Pisarski » Wspólne Pisanie » Pojedynki literackie
  • Strona:
  • «
  • 1
  • 2
Autor
RE: ZAŚRODKOWANIE#16 - wyniki
alkestis Użytkownik
  • Postów: 404
  • Skąd:
Dodane dnia 25-05-2015 09:44
Gratulacje!!!

Lenix - wiedziałam, że to Twój;) Pięknie zaowocowała wizyta w moim mieście:D
Zolu - Ciebie też poznałam:)
Ajw - edycja z przygodami:D Dzięki niej powstał fajny wiersz:) Lubię takie historie:)

Dziękuję wszystkim, którzy docenili "rozkochanie" i "gdybym potrafiła".
Do góry
Autor
RE: ZAŚRODKOWANIE#16 - wyniki
kolbertyna Użytkownik
  • Postów: 118
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 25-05-2015 12:36
Gratuluję wszystkim na podium i dziękuję aż 7 osobom, które oddały głos na mój kawałek :) A Akacjowej za wspaniałe przeprowadzenie konkursu. Aż się chce w takich projektach brać udział! :) Pełna profeska, a przy tym tak sympatycznie :)
wśród szeptów i szampana, i gwiazd
Do góry
Autor
RE: ZAŚRODKOWANIE#16 - wyniki
akacjowa agnes Użytkownik
  • Postów: 1597
  • Skąd: Lubasz
Dodane dnia 25-05-2015 18:04
kolbertyna napisała:
Aż się chce w takich projektach brać udział! :) Pełna profeska, a przy tym tak sympatycznie


Bardzo się cieszę. Uwielbiam Was motywować i nakręcać :)
Jestem kudłata, łaciata i piegata, lecz koło pióra równo mi to lata ;)
Do góry
Autor
RE: ZAŚRODKOWANIE#16 - wyniki
ApisTaur Użytkownik
  • Postów: 392
  • Skąd: Konin
Dodane dnia 25-05-2015 20:00
I ja przyłączam się do gratulacji dla laureatów ześrodkowania. Dzięki Wam jest motywacja do tego, by doskonalić swój warsztat i docierać do pokładów jescze nieodkrytych w sobie.
Gratuluje również nieocenionej akacjowej-agnes, za wzorowo poprowadzony konkurs.
Pozdrawiam też wszystkich uczestników całego przedsięwzięcia.
Niech wena Was nie opuszcza! :-)
PS: Dzięki za głosy na mój wiersz "Katharsis", ja nie głosowałem, trudno oceniać lepszych od siebie.:-)
Pozdrawiam.
ApisTaur
życie - powolny proces utylizacji materii organicznej (Ja) https://www.jamendo.com/artist/.../kartom?
Do góry
Autor
RE: ZAŚRODKOWANIE#16 - wyniki
Tomek i Agatka Użytkownik
  • Postów: 248
  • Skąd: Wisła
Dodane dnia 09-06-2015 07:54
Zwycięska Zolu, AJW, Lenixie - nieco spóźnione, ale jak najbardziej szczere, gorące smocze Gratulacje!

Pięknie się było z Wami wszystkimi bawić, zwłaszcza że to mój pierwszy smoczy udział, i kto wie, może nie całkiem ostatni, jeśli tylko kapryśna wenna łaskawiej spojrzy zza wysokich szkieł. :)

Hihi, Tomgatek typował kolejno: 9, 20, 16, czyli okazuje się, że całkiem celne te smocze bliźniaki :D

I mówta co chceta, ale zwęszny i czujny smok bez smugi cienia najmniejszej wątpliwości wiedział, że dziewiątka musi i okaże się być Zolowa, a 20 Nalkowa jak nic! Skąd wiedział? Poliszynel! Wiedział i już! Jednego czego bystrzak nie mógł przewidzieć, a czemu się od dziś zupełnie i najdokładniej w tym nieodgadnionym świecie przyjrzy, to to, że Lenix pisze zaiście i kompletnie Nalkowo! Heh, a to dopiero historia!

Radosne podziękowania dla Akacjowej Agnes, za organizacyjną wirtuozerię i anielską cierpliwość do parzyście nieogarniętych stworzeń, z prośbą o dalsze łaski, nie zapeszając...
w obliczu nagłej potrzeby : )

I najgłębsze z najgłębszych, w dal rozpędzone ukłony dla wszystkich wytrwale czytających, a zwłaszcza tych, którzy zechcieli oddać głos na smoczy zwiersz. :)

A coby domknąć skrzętnie klamrę zasłużonych, ogniste i w róż wyraziste, najsłodsze i najbardziej truskawkowe buziaki dla niezwykłego wprost Kamyczka, który na tę edycję odważył się odczarować i złapać w ramki smoczą wennę. :* :*

Fiołki, buziołki;)
Dopóki wierzymy w soczystą zieleń słowa, dopóty istnieje szansa na słonecznomleczny wers
(TiA + Kamyczek)
Do góry
Autor
RE: ZAŚRODKOWANIE#16 - wyniki
Zola111 Recenzent
  • Postów: 1645
  • Skąd:
Dodane dnia 10-06-2015 18:45
Alke, TiA,

bardzo jest mi bardzo, że mnie rozpoznajecie. Fakt, że trochę i dziwno :) Buziaki.
zo
Do góry
Autor
RE: ZAŚRODKOWANIE#16 - wyniki
Antek Użytkownik
  • Postów: 817
  • Skąd:
Dodane dnia 11-06-2015 02:02
nie złożyłem gratulacji? dałbym głowę, że składałem(i bym ją stracił)
Zolo, ajw, Lenixie - tak trzymać, kolejność możecie zmieniać:) gratulacje
Morze jest moim domem (Bałwan)
Do góry
  • Strona:
  • «
  • 1
  • 2
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]