MUZO-WENY - głosowanie
Portal Pisarski » Wspólne Pisanie » Pojedynki literackie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • »
Autor
MUZO-WENY - głosowanie
akacjowa agnes Użytkownik
  • Postów: 1597
  • Skąd: Lubasz
Dodane dnia 05-10-2015 22:40
MUZO-WENY

Z dumą otwieramy głosowanie na teksty zgłoszone do konkursu.

Do konkursu zakwalifikowało się pięć tekstów. Do wyboru było sześć utworów muzycznych, które miały być inspiracjami dla konkursowych miniatur.

Wchodząc w linki, znajdujące się na końcu postu, możecie zapoznać się z opowiadaniami. Nad każdym tekstem jest również link do utworu, którym został zainspirowany.

-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-

Po przeczytaniu miniaturek, prosimy o rozdzielenie zgodnie z gustem, sumieniem i sercem – 20 punktów. Na jeden tekst można przyznać max. 10 punktów.

NIE GŁOSUJEMY NA FORUM! NIE GŁOSUJEMY NA FORUM!

Głosy należy wysyłać do 18.09.15 godz. 23.59 na adres mailowy: agnes.mike@o2.pl w formacie:

Tekst nr 1 – ... punktów
Tekst nr 2 – ... punktów
Tekst nr 3 – ... punktów
Tekst nr 4 – ... punktów
Tekst nr 5 – ... punktów

Uczestnicy konkursu nie mają obowiązku głosować. Nie można głosować na swój utwór.

Tu, na forum możemy wyrażać ogólne wrażenie, jakie zrobiły testy (bez wyszczególniania któregokolwiek). Można wypowiedzieć się na temat, która utwór muzyczny bardziej przypadł Wam do gustu.

A także prosimy o opinie w temacie: Dlaczego tak niewiele utworów zostało zgłoszonych do tak fantastycznego konkursu? :)

-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-

Wyniki konkursu zostaną podane najpóźniej 20.10.2015 o godz. 23.59.

Przypominam, że nagrody są trzy: dla zwycięzcy – płyta CD - niespodzianka, dla II i III miejsca – płyty z muzyką relaksacyjną. Sponsorami są: akacjowa agnes i mike17.

-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-

Po ogłoszeniu wyników, osoby biorące udział w konkursie mogą dodać swój tekst w sposób standardowy na Portalu Pisarskim, by każdy z czytających/głosujących miał możliwość skomentować i ocenić miniaturę w szerszym słowie. Oczywiście nie ma takiego obowiązku. Teksty przejdą tradycyjną, redakcyjną weryfikację i po odczekaniu paru dni w portalowej poczekalni, zostaną umieszczone na właściwej (wg Redakcji, tj. niezależnie od wyników głosowania) półce.

-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-

Zatem do słuchania, czytania, oceniania, głosowania:

muzo-wena 1

https://www.youtube.com/watch?v=giIPcmnhV0s
brak

muzo-wena 2

https://www.youtube.com/watch?v=pPtYVOTNI80
brak

muzo-wena 3

https://www.youtube.com/watch?v=6ed1QFUV1Cw
brak

muzo-wena 4

https://www.youtube.com/watch?v=mqkSvDkAyJU


Tekst nr 1 http://akacjowaagnes.blog.pl/files/.../Sax-sex-and-whisky-MUZO-WENY-4.pdf
-----------------------------------------------------------------------------------------------------

muzo-wena 5

https://www.youtube.com/watch?v=oVlgtU2XsVo


Tekst nr 2 http://akacjowaagnes.blog.pl/files/.../Casus-MUZO-WENA-5.pdf
----------------------------------------------------------------------------------------------------------



Tekst nr 3 http://akacjowaagnes.blog.pl/files/.../Dzien-MUZO-WENA-5.pdf
----------------------------------------------------------------------------------------------------------



Tekst nr 4 http://akacjowaagnes.blog.pl/files/.../Przeciez-ja-cie-kocham-MUZO-WENA-5.pdf
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

muzo-wena 6

https://www.youtube.com/watch?v=ihi5U_es1dc



Tekst nr 5 http://akacjowaagnes.blog.pl/files/.../Puste-przestrzenie-MUZO-WENA-6.pdf
------------------------------------------------------------------------------------------------------



Miłej lektury i głosowania :)
Jestem kudłata, łaciata i piegata, lecz koło pióra równo mi to lata ;)
Do góry
Autor
RE: MUZO-WENY - głosowanie
Dobra Cobra Użytkownik
  • Postów: 643
  • Skąd: https://www.dobracobra.pl/
Dodane dnia 05-10-2015 23:13
Jakiś smutek przeziera przez teksty. Żadnej wesołości. Co to się porobiło? Czy życie to tylko dramat i powaga?


DoCo
Dobra Dobra - autor nieco surrealistycznych opowiadań - przez czysty życiowy przypadek realizuje w swojej twórczości motto: Życie stoi do każdego otworem. Ale nie do każdego tym samym.

Oficjalna strona DoCo - https://www.dobracobra.pl

Zapraszam!
Do góry
Autor
RE: MUZO-WENY - głosowanie
Klau Użytkownik
  • Postów: 8
  • Skąd:
Dodane dnia 06-10-2015 09:09
Dzień dobry. Odpowiadając na pytanie o ilości tekstów, które wpłynęły…pytanie trudne. Sam pomysł fantastyczny, organizacja bardzo dobra.

Może to kwestia samych muzo-wen? Mało inspirujące bądź mogą być postrzegane jako monotonne… Mnie inspirują często utwory, które są mi jakoś bliskie, znane, wywołują fale wspomnień czy skojarzeń. Mają swoją historię w moim życiu. Więc może inni tez tak mają?

I wtedy zaproponowanie bardziej znanych utworów i tzw. ''klasyków'' mogłoby mieć większy sens… Takie przypuszczenia :)
Pozdrawiam.
Do góry
Autor
RE: MUZO-WENY - głosowanie
mike17 Użytkownik
  • Postów: 1054
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 06-10-2015 09:31
Wybór utworów nie był przypadkowy: z każdym wiąże się jakieś wspomnienie z mojego życia, są mi bardzo bliskie, do tego stopnia, że utwór Kamila pojawił się dlatego, że jakiś czas temu poznaliśmy się i bardzo ujęła mnie jego muzyka :)
Pozostałe kawałki mają staż często sięgający dzieciństwa (The house of the rising sun) lub okresu młodości :)
Nie mogło ich tu zabraknąć, choć pominąłem wiele innych, równie mi bliskich.
W tym wyborze kierowałem się poza "Tea for two" mniej lub bardziej sentymentalną nutą.

Jestem już po czytaniu Waszych prac i muszę powiedzieć, że poziom jest bardzo wyrównany :)
Dobrze odczytaliście moje oczekiwania: w duchu liczyłem na utwory refleksyjne (wszak mamy przecież jesień), traktujące o CZYMŚ, pełne głębi psychologicznej, dalekie od miałkości, skłaniające do zadumy nad tzw. człowiekiem i jego losem, kim jest, kim był, jaką drogą pójdzie.

Czuję, że wybór będzie niezwykle trudny :)
Dziękuję za wartościową lekturę :)

Bravissimo dla wszystkich śmiałków!
Easy Rider from Nowhere a.k.a Sztywny Pyton, rzecznik Klubu WeSZołego Szampona
Do góry
Autor
RE: MUZO-WENY - głosowanie
Heisenberg Użytkownik
  • Postów: 604
  • Skąd:
Dodane dnia 06-10-2015 13:41
Może było troszeczkę mało czasu dla piszących, a może jesienią wena troszeczkę opuściła portalowiczów... Ale mamy 5 tekstów, jest z czego wybierać. A konkurs bardzo ciekawy i nie ma to tamto :)
What's changed, Jesse?
Do góry
Autor
RE: MUZO-WENY - głosowanie
mizantrupia Użytkownik
  • Postów: 90
  • Skąd:
Dodane dnia 06-10-2015 14:24
Skoro prosicie o opinię, to może się wypowiem - zwłaszcza, że to ja ostatnio marudziłam o konkurs prozatorski na shoutboxie. Ten jednak, jeśli mam być szczera, zupełnie nie przypadł mi do gustu i jest kilka powodów, dlaczego.


• Za duża ilość utworów do wyboru. Już po samej wypowiedzi @mike17 czuć, że wszystkie są mu bliskie, ale przecież zupełnie nie o to chodzi, nie o personalne uczucia jednego z organizatorów i pokazanie szerokiego wachlarzu jego muzycznego gustu. Rozumiem, że jeden utwór mógłby być problematyczny, bo skoro komuś się nie podoba, to nie podoba - i już. Ale teksty byłyby ujednolicone w idei, podobnie jak pisane były teksty na pojedynki literackie, gdzie wszyscy dostawali jedno hasło. Szykowałam się na początku do napisania jakiegoś tekstu, ale przemknęłam przez dwa pierwsze utwory, nie trafiły jakoś do mnie, a na resztę w ogóle nie miałam już ochoty. I tak większość muzowen pozostała bez tekstu - może następnym razem pomyślcie jednak o ograniczeniu ilości utworów. O ich jakości nie wspomnę, bo to sprawy personalne - ale może muzyka klasyczna, sama instrumentalna (o widzę, że choćby House of the rising sun w wersji instrumentalnej cieszył się największym powodzeniem - no to trzeba w tę stronę). Trzeba pamiętać, że to konkurs dla innych.

• Wpadałam do tematu kilkakrotnie, ale nawoływania organizacji do brania udziału w konkursie wydawały mi się bardzo mało zachęcające. Nie pomaga - i widać to też w tym temacie - nazywanie raz po raz swojego konkursu "fantastycznym", "świetnym", itepe itede. Wręcz nieco mnie to zniechęciło, ale może jestem przeczulona : D Pojawiło się kilka głosów użytkowników, że o, fajny konkurs, ale o cudowności samego konkursu wciąż przekonywała sama organizacja - nie wygląda to dobrze. Może trzeba pomyśleć o alternatywnych sposobach łowienia uczestników, bo jeśli komuś konkurs niekoniecznie przypadł do gustu od początku, to ciągłe mielenie tematu nie mającego wiele treści, a dużo samouwielbienia ciężko traktować poważnie. I pasywno-agresywne komentarze, że zastanawiacie się nad organizowaniem czegokolwiek dla prozaików, bo się nie wywiązują - też nie pomagają.

• Dziwna sytuacja z przedłużeniem terminu. Faktycznie, może dla niektórych było za mało czasu, ale skoro wiedzieliście, że tekstów jest za mało i pewnie przedłużycie termin, zwlekanie z ogłoszeniem tego przez dwie doby jest bardzo złym posunięciem. Dobra Cobra napisał już o tym to, co i mi w głowie siedziało. Chyba na shoutboxie.

To chyba tyle, ze spraw podczas organizowania. Jak już jestem w trybie narzekania, to wspomnę jeszcze o tym temacie.

• Bardzo nieprofesjonalne formatowanie! Masa linków wygląda bardzo, bardzo źle. Jest prosty sposób na ogarnięcie tego bałaganu - [ url = link] tekst [ / url ]. Bez spacji, oczywiście. Wtedy ładnie się to wszystko uporządkuje - muzo wena 1.

• Niekonsekwentne rozdzielanie tekstu. Tu już się odzywa czepialstwo, ale proszę, trzymajmy się jednego sposobu. Nie x-x-x-x-x, a potem -------- i to jeszcze różnej długości w różnych miejsach. Oczy krwawią D:

• Wrzucanie tekstów na hosting blogowy akacjowej agnes. Czemu, po co? Rozumiem jeszcze, że by nie tracić formatowania tekstu, bo dla niektórych utworów jest to bardzo istotne, ale czemu na hosting blog.pl organizatorki? Nie wiem, jakieś to dla mnie niezrozumiałe i niepotrzebne, nie chciałabym osobiście, żeby mój tekst tam wisiał. Choćby na google docs, dropbox, cokolwiek innego. No i tu też kwestia z [ url ], bo wygląda rażąco źle.

• Może tu będę w mniejszości, ale sam sposób głosowania na maila też bardzo to mnie nie trafia. Zajmuje to więcej czasu, konfrontuje lenistwo. Głosowania na forum są ciekawe - temat wciąż jest podbijany w górę, jest żywiej. Ludzie, którzy zwlekali z głosowaniem, bo np. uznali, że MEH, tekst, który najbardziej im się podoba i tak na bank wygra, mogą nieco się zdziwić, wchodząc do tematu i widząc, że muszą jednak wziąć dupę w troki, bo ich faworyt wcale nie tryumfuje. Takie tam sprawy.

Mam nadzieję, że nie brzmi to jakoś super wrogo i agresywnie : D
robię foteczki
Do góry
Autor
RE: MUZO-WENY - głosowanie
mike17 Użytkownik
  • Postów: 1054
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 06-10-2015 14:42
Rozumiem, że nie każdemu konkurs mógł przypaść do gustu, ale zupełnie nie zgadzam się z tym, co piszesz.
Potępiasz wszystko w czambuł, a chyba nie tędy droga.
Skoro znaleźli się chętni do udziału, to chyba nie jest aż tak źle :)

Odniosę się do tego:
mizantrupia napisała:
Za duża ilość utworów do wyboru. Już po samej wypowiedzi @mike17 czuć, że wszystkie są mu bliskie, ale przecież zupełnie nie o to chodzi, nie o personalne uczucia jednego z organizatorów i pokazanie szerokiego wachlarzu jego muzycznego gustu.

Właśnie o to chodzi, bo jako pomysłodawca nie mogłem dać ulubionych utworów pana Kowalskiego czy innego Nowaka, jeno własne, i poprzez to ustaliłem reguły gry.
Ilość?
Nie sądzę, by było kawałków za dużo, myślę, że to dobra, optymalna ilość, by każdy jakoś się w temacie odnalazł.

mizantrupia napisała:
Trzeba pamiętać, że to konkurs dla innych.

Oczywiście.
Ale organizator jest po to, by jasno określić warunki udziału.
Sam nie bierze udziału w literackich bojach, więc rzecz jasna konkurs jest dla innych.

mizantrupia napisała:
Wpadałam do tematu kilkakrotnie, ale nawoływania organizacji do brania udziału w konkursie wydawały mi się bardzo mało zachęcające. Nie pomaga - i widać to też w tym temacie - nazywanie raz po raz swojego konkursu "fantastycznym", "świetnym", itepe itede.

Myślę, że to dość powszechna praktyka, swoje warto zachwalać, nieprawdaż?

Odnośnie reszty uwag głos zabierze zapewne Aga :)
Easy Rider from Nowhere a.k.a Sztywny Pyton, rzecznik Klubu WeSZołego Szampona
Do góry
Autor
RE: MUZO-WENY - głosowanie
mizantrupia Użytkownik
  • Postów: 90
  • Skąd:
Dodane dnia 06-10-2015 14:56
Nie potępiam w czambuł. Zauważ, że prawie do każdego punktu podałam alternatywne możliwości rozwiązań. Sami prosicie o opinię, więc staram się napisać kawałek konstruktywnej krytyki.

Optymalna ilość kawałków nie pozostawiłaby POŁOWY utworów bez tekstów. Także zmniejszenie ich ilości wydaje się akurat bardzo rozsądnym podejściem.
Po prostu zwróć uwagę, do jakich utworów zostały napisane teksty i kieruj się głosem ludu na przyszłość : D

Warto zachwalać swoje, jasne, ale przy małej ilości tekstów i problemach już przy pierwszych etapach organizacji może również warto zastanowić się co zmienić, a nie powtarzać w kółko, jak jest zajebiście - skoro być może wcale tak kolorowo nie jest.
robię foteczki
Do góry
Autor
RE: MUZO-WENY - głosowanie
mike17 Użytkownik
  • Postów: 1054
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 06-10-2015 15:06
mizantrupia napisała:
Zauważ, że prawie do każdego punktu podałam alternatywne możliwości rozwiązań.

Tak się składa, że Aga jest tu obecnie w dobie posuchy na konkursy w prozie specjalistką od wszelakiej maści konkursów, i organizuje je perfekcyjnie, co zawsze chwalą użytkownicy.
W tym wypadku również wykonała swoją pracę jak należy.
Alternatywne możliwości rozwiązań - z twojego punktu widzenia, ja akurat mam odmienne zdanie, i nie tylko ja.
mizantrupia napisała:
Optymalna ilość kawałków nie pozostawiłaby POŁOWY utworów bez tekstów.

Wierz mi, gdybym dał tylko te bez tekstów, użytkownicy musieliby/chcieliby napisać utwór pod nie, czysta logika.
mizantrupia napisała:
kieruj się głosem ludu na przyszłość

Tego głosu raczej nie znamy, zbyt wiele gustów, hm?
mizantrupia napisała:
a nie powtarzać w kółko, jak jest zajebiście

To Ty powiedziałaś, ani Aga, ani ja nie użyłem tego określenia.
Mijasz się z prawdą - Aga narzekała na brak tekstów, widzisz chyba różnicę.
Easy Rider from Nowhere a.k.a Sztywny Pyton, rzecznik Klubu WeSZołego Szampona
Do góry
Autor
RE: MUZO-WENY - głosowanie
mizantrupia Użytkownik
  • Postów: 90
  • Skąd:
Dodane dnia 06-10-2015 15:20
Cytat:
Tak się składa, że Aga jest tu obecnie w dobie posuchy na konkursy w prozie specjalistką od wszelakiej maści konkursów, i organizuje je perfekcyjnie, co zawsze chwalą użytkownicy.
W tym wypadku również wykonała swoją pracę jak należy.
Alternatywne możliwości rozwiązań - z twojego punktu widzenia, ja akurat mam odmienne zdanie, i nie tylko ja.

Ok, nie bywam często tu, na PP, fajnie, że większość użytkowników wszystko chwali. Ale akacjowa agnes napisała wytłuszczoną czcionką pytanie, na które odpowiadam swoją opinią. Też jestem użytkownikiem i mam w tym wypadku inne zdanie. Najwyraźniej coś nie pykło tym razem. Po co pytanie o opinię, skoro takowa zostaje zaatakowana tekstami w stylu, że tak się składa, że konkursy organizowane są perfekcyjnie? XD
Przecież nie atakuję akacjowej, nie widzę sensu na wchodzenia na jakieś personalne tory.

Cytat:
Wierz mi, gdybym dał tylko te bez tekstów, użytkownicy musieliby/chcieliby napisać utwór pod nie, czysta logika.

Musieliby - nie muszą. Chcieliby - najwyraźniej nie chcieli, skoro nie napisali.


Cytat:

Tego głosu raczej nie znamy, zbyt wiele gustów, hm?

Dlatego można iść w sferę utworów, które trafiają do wielu. Jak już mówiłam, sama klasyka albo instrumentale - większośc potrafi się czymś takim zainspirować.

Cytat:
To Ty powiedziałaś, ani Aga, ani ja nie użyłem tego określenia.
Mijasz się z prawdą - Aga narzekała na brak tekstów, widzisz chyba różnicę.

Nie napisałam "zajebiście", tylko zajebiście. A to się zawiera w ciągłym powtarzaniu o fantastyczności i świetności konkursu, co samo w sobie niewiele zmienia.
robię foteczki
Do góry
Autor
RE: MUZO-WENY - głosowanie
mike17 Użytkownik
  • Postów: 1054
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 06-10-2015 15:30
akacjowa agnes napisała:
Dlaczego tak niewiele utworów zostało zgłoszonych do tak fantastycznego konkursu?

Czegoś chyba nie zrozumiałaś, a mianowicie, pytanie jest szersze, zadane jeno w kontekście naszego konkursu: czemu tak marnie z prozą na portalu?

Już mówię, bo jestem dość dociekliwym facetem: w ciągu ostatnich lat nastąpił ogromny odpływ prozaików, cała armia uprawiających ten gatunek już się tu nie pojawia, nie publikuje, nie komentuje, znikła.
Kiedyś każdy konkurs kosił przynajmniej 20 prac, a teraz?
Między 0-10 max.
Ostatnie konkursy prozatorskie ukazały znikome zainteresowanie udziałem w nich portalowej braci.
Ta tendencja niestety utrwala się.
W ogóle drastycznie spadło czytelnictwo prozy, portal staje się z wolna poetyckim.

Owszem, bywa okresowy zanik weny, brak czasu, niedopasowanie tematyki.
Ale nie tu pies pogrzebany.

O to pytaliśmy :)
Easy Rider from Nowhere a.k.a Sztywny Pyton, rzecznik Klubu WeSZołego Szampona
Do góry
Autor
RE: MUZO-WENY - głosowanie
akacjowa agnes Użytkownik
  • Postów: 1597
  • Skąd: Lubasz
Dodane dnia 06-10-2015 17:12
No, to mamy sporo do przemyślenia.

Sposób prezentacji (formatowanie) jest adekwatny do moich umiejętności. Pewnie winnam poszerzyć wiedzę. Ok, przyjmuję.

Wstawienie tekstów na mój blog to tylko formalność. Tam ich nikt nie znajdzie inaczej jak tylko po linku, bo one nie są upublicznione. Są w bibliotece blogowej a nie na stronie blogu. Ale rozumiem, że czas to również poprawić.

Dzielenie tekstu może się nie podobać, bo niekonsekwentne. Też przyjmuję - nie zwróciłam na to uwagi. Mi widocznie nie przeszkadzało :)

Przemyślę również marketing konkursowy. Dziękuję.

Przedłużenie konkursu wynikło z tego, że termin był do środy, więc planowaliśmy wystawić teksty do oceny w czwartek, najdalej w piątek. Lecz już w czwartek musiałam wyjechać i nie byłam w stanie nic zrobić z konkursem do niedzieli. Zatem, by nie przeciągać czasu na start głosowania, skorzystaliśmy z tych dni na przedłużenie terminu.

Dobór utworów to kwestia gustu, więc faktycznie można trafić lub nie. Zainspirować się lub nie. Tu chyba nie ma o czym gadać.

Termin daliśmy dość krótki, bo właśnie planowaliśmy, by wywołać działanie nieco pod impulsem. Zatem to też temat do przemyślenia.

Głosowanie ma maila złe? Hm, już bardzo dawno nie widziałam na PP głosowania jawnego. Może faktycznie powinno tak być? Nie wiem. Zawsze będzie wywoływało to kontrowersje, bo głosujący się sugeruje, bo kalkuluje, gdy sam brał udział, bo jest szansa kombinowania. Pomyślę. Może faktycznie czas zaufać ludziom? ;)

Wiem jedno, na jakiś czas dam Wam odpocząć od akacjowych konkursów :)

Pozdrawiam i dodam, że pierwszy głos już został oddany :)
Jestem kudłata, łaciata i piegata, lecz koło pióra równo mi to lata ;)
Do góry
Autor
RE: MUZO-WENY - głosowanie
mizantrupia Użytkownik
  • Postów: 90
  • Skąd:
Dodane dnia 06-10-2015 17:21
Dzięki, akacjowa, za wyjaśnienie i przyjęcie argumentów! Mam nadzieję, że kolejne muzoweny będą dźwięczeć znacznie prężniej.

Cytat:
Wiem jedno, na jakiś czas dam Wam odpocząć od akacjowych konkursów


Takiej odpowiedzi właśnie bardzo nie chciałam czytać. Mam tylko nadzieję, że to nie moja wypowiedź jest katalizatorem tych słów.
robię foteczki
Do góry
Autor
RE: MUZO-WENY - głosowanie
blaszka Użytkownik
  • Postów: 32
  • Skąd: Wrocław
Dodane dnia 06-10-2015 17:44
Teksty za smutne, organizacja do bani? Ilu ludzi, tyle opinii.
Moim zdaniem organizatorzy wykonali dużą i, jak widać, niewdzięczną pracę ;(

Agnes, Mike,

nie upadajcie na duchu!
Uważam, że warto było podjąć trud, choćby dla tych pięciu osób, które zainspirowaliście.
Zapewne zainspirowanych było więcej, tylko zabrakło wykonania. To dzięki Wam powstało kilka dobrych tekstów.
Co do organizacji, to tylko ten, kto nic nie robi, nie popełnia błędów.
Wg mnie wszystko jest ok, a biorąc pod uwagę ograniczone środki (brak uprawnień admin.), wykazaliście się dużą pomysłowością w realizacji konkursu.
Dziękuję za Wasz wysiłek i cierpliwość ;)
Do góry
Autor
RE: MUZO-WENY - głosowanie
mike17 Użytkownik
  • Postów: 1054
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 06-10-2015 17:55
Wiem, że jako muzyczny dinozaur nie porwałbym za sobą tłumów, ale fajnie, że ta piątka stawiła się na starcie :)
Jak mawiają Anglicy - 5's a crowd!
I ja im wierzę.
Może następnym razem będzie to już dyszka?
Easy Rider from Nowhere a.k.a Sztywny Pyton, rzecznik Klubu WeSZołego Szampona
Do góry
Autor
RE: MUZO-WENY - głosowanie
blaszka Użytkownik
  • Postów: 32
  • Skąd: Wrocław
Dodane dnia 06-10-2015 18:02
Czyli nie tracimy nadziei na następny raz? ;)
Tak trzymaj!
Do góry
Autor
RE: MUZO-WENY - głosowanie
mike17 Użytkownik
  • Postów: 1054
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 06-10-2015 18:04
To była zaledwie rozgrzewka :)
Zawsze można podkręcić ciśnienie.
Easy Rider from Nowhere a.k.a Sztywny Pyton, rzecznik Klubu WeSZołego Szampona
Do góry
Autor
RE: MUZO-WENY - głosowanie
bened Użytkownik
  • Postów: 388
  • Skąd:
Dodane dnia 07-10-2015 00:41
akacjowa agnes napisała:
Głosowanie ma maila złe? Hm, już bardzo dawno nie widziałam na PP głosowania jawnego. Może faktycznie powinno tak być? Nie wiem. Zawsze będzie wywoływało to kontrowersje, bo głosujący się sugeruje, bo kalkuluje, gdy sam brał udział, bo jest szansa kombinowania. Pomyślę.

Aguś:
Moim zdaniem takie głosowanie jest ok. Nie jeden raz spotkałam się z kombinatorstwem przy jawnych głosowaniach, więc ten sposób, który jest wydaje mi się najsprawiedliwszy i nie widzę potrzeby zmiany. W dzisiejszych czasach wysłanie maila to nie jest problem.
Prawda jest taka, że złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy. Narzekanie na ilość utworów jest śmieszne. Wcale nie jest ich za dużo. Wybór zawsze jest lepszy niż jego brak.
Zachęcanie do konkursu powinno zawierać superlatywy i być odnawiane, bo nie każdy bywa codziennie na tym portalu. Nie rozumiem zarzutów użytkowników w tej kwestii.
Pomysł konkursu jest bardzo ciekawy. Oby więcej osób potrafiło to docenić, a nie tylko zrzędzić.
"Są w życiu chwi­le, gdy myśli się, że jest tak źle, iż już gorzej być nie może. Wte­dy właśnie oka­zuje się... że jed­nak może. "
Rafał Kosik
Do góry
Autor
RE: MUZO-WENY - głosowanie
akacjowa agnes Użytkownik
  • Postów: 1597
  • Skąd: Lubasz
Dodane dnia 07-10-2015 18:24
mizantrupia napisała:
Cytat:
Wiem jedno, na jakiś czas dam Wam odpocząć od akacjowych konkursów


Takiej odpowiedzi właśnie bardzo nie chciałam czytać. Mam tylko nadzieję, że to nie moja wypowiedź jest katalizatorem tych słów.


Chyba mam trochę przesyt. Ale to może mi minie za miesiąc lub dwa ;)

Każdy następny będzie lepszy - tak sądzę :)

[Dodano 07-10-2015 19:56]

Głosowanie trwa i już jest dwóch liderów :)

Każdy z tekstów dostał już punkty, więc nikt nie wyjdzie z pustym koszyczkiem ;)
Jestem kudłata, łaciata i piegata, lecz koło pióra równo mi to lata ;)
Do góry
Autor
RE: MUZO-WENY - głosowanie
ajw Użytkownik
  • Postów: 162
  • Skąd: Puławy
Dodane dnia 07-10-2015 21:58
Jeden marudzący portalowicz to naprawdę niewiele (nie mówię, by go nie wysłuchać, bo każdy ma prawo być niezadowolony, być zadowolony lub być obojętny). Bądźmy szczerzy - czasu było wystarczająco dużo, muzyka była inspirująca, zachęcanie organizatorów było potrzebne, zaangazowanie agneski i mikiego wielkie (jestem pełna podziwu), a do prezentacji trudno się przyczepić. Co do głosowania też uważam, że tajnie jest fajnie. Wystarczyło tylko chcieć coś napisać, zamiast wynajdywać sobie problemy. Podziwiam Organizatorów, że Wam się chce i rozumiem, że po takim wpisie wszystkiego się może odechcieć, ale NIECH WAM SIĘ DALEJ CHCE, bo bez takich akcji portal wiele traci. Ja w kazdym bądź razie doceniam Wasz wysiłek, bo wiem, ze serducho w to wkładacie i cholernie przykro gdy ktoś tego nie szanuje.
Do góry
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • »
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]