Pytanie do administracji
Portal Pisarski » Z innej beczki » Archiwum
Autor
RE: Pytanie do administracji
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 24-07-2008 14:40
Czyli właściwie rozchodzi się o jeden felieton :D ? Ja nigdy nie dodałem tekstu z emotikonami i tego nigdy nie zrobię :) Zresztą swoje zdanie odnośnie poziomu itp itd wyraziłem w innym temacie. Publicystyką zajmuję się pw i jeśli uznał, że nauczy czegoś autora przez publikacje i rzeczowy komentarz ja nie mam do niego żadnych pretensji :)

Pozdrawiam.
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Pytanie do administracji
Siri Użytkownik
  • Postów: 41
  • Skąd:
Dodane dnia 24-07-2008 14:51
Nie, nie o jeden. Felieton był dla przykładu. No cóż. Różnicy zdań nie wyjaśnimy. Trudno.
Do góry
Autor
RE: Pytanie do administracji
Apple Użytkownik
  • Postów: 401
  • Skąd: nowoorleańska jabłoń
Dodane dnia 24-07-2008 14:56
wydaje mi się, że nikt prócz Bartka nie miał emotikonek w swoich artykułach Siri :)
"Jestem pyszałkiem. Egoistą. Uwielbiam poklask i lubię znajdować się w centrum uwagi. Pragnę chwały. Chcę, aby właśnie na mnie zależało Bogu i szatanowi. Chcę tego, chcę, chcę, chce, chcę.
Memnoch Diabeł
Zasady, zasady, zasady. Oni zawsze kończą, rozprawiając o zasadach. A ja kocham łamać wszelkie reguły, tak jak ludzie lubią rozbijać o ściany kominka szklanki, którymi wznieśli toast.
Opowieść o złodzieju ciał"
Do góry
Autor
RE: Pytanie do administracji
Siri Użytkownik
  • Postów: 41
  • Skąd:
Dodane dnia 24-07-2008 15:00
Nie o to chodzi czy był tylko jeden, czy więcej. Ale o sam fakt, że był. Nie tylko jego tekst był gorzej niż słaby.
Ja podchodzę do sprawy inaczej. Jak coś robisz - rób dobrze. Przynajmniej odrobinę trzeba się przyłożyć do swojej pracy. Ale to moje zdanie.
Do góry
Autor
RE: Pytanie do administracji
Apple Użytkownik
  • Postów: 401
  • Skąd: nowoorleańska jabłoń
Dodane dnia 24-07-2008 15:01
masz rację, ale gdyby administracja miała odrzucać każdy słaby tekst to co by zostało?
"Jestem pyszałkiem. Egoistą. Uwielbiam poklask i lubię znajdować się w centrum uwagi. Pragnę chwały. Chcę, aby właśnie na mnie zależało Bogu i szatanowi. Chcę tego, chcę, chcę, chce, chcę.
Memnoch Diabeł
Zasady, zasady, zasady. Oni zawsze kończą, rozprawiając o zasadach. A ja kocham łamać wszelkie reguły, tak jak ludzie lubią rozbijać o ściany kominka szklanki, którymi wznieśli toast.
Opowieść o złodzieju ciał"
Do góry
Autor
RE: Pytanie do administracji
Siri Użytkownik
  • Postów: 41
  • Skąd:
Dodane dnia 24-07-2008 15:05
Może co niektórzy pomyśleliby i zaczęli poprawiać teksty? Zaczęliby się starać?
Do góry
Autor
RE: Pytanie do administracji
Apple Użytkownik
  • Postów: 401
  • Skąd: nowoorleańska jabłoń
Dodane dnia 24-07-2008 15:10
hmm racja. ale nie każdy potrafi... ja muszę lecieć ;/ dokończymy rozmowę za dwa dni bo jadę do krk :p miłego dnia wszystkim ;)
"Jestem pyszałkiem. Egoistą. Uwielbiam poklask i lubię znajdować się w centrum uwagi. Pragnę chwały. Chcę, aby właśnie na mnie zależało Bogu i szatanowi. Chcę tego, chcę, chcę, chce, chcę.
Memnoch Diabeł
Zasady, zasady, zasady. Oni zawsze kończą, rozprawiając o zasadach. A ja kocham łamać wszelkie reguły, tak jak ludzie lubią rozbijać o ściany kominka szklanki, którymi wznieśli toast.
Opowieść o złodzieju ciał"
Do góry
Autor
RE: Pytanie do administracji
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 24-07-2008 17:23
Siri - napisałam Ci mail, przeczytaj proszę i odpisz :)
Do góry
Autor
RE: Pytanie do administracji
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 24-07-2008 21:10
Cytat:
Siri napisał/a:
Może co niektórzy pomyśleliby i zaczęli poprawiać teksty? Zaczęliby się starać?


Może i tak, ale przez takie sztuczne "poziomowanie" portale umierają. My dajemy możliwość publikacji autorom o różnym poziomie. Stosunkowo niedawno wprowadzona została możliwość poprawiania własnego tekstu na portalu i myślę, że po części także dla tego gro ludzi po prostu zapomina o korekcie. Portal Pisarki nie ma być drugą Fabricą Librorum.

O większej selekcji pomyślimy wtedy, kiedy będziemy chcieli np wydawać własne internetowe pisemko. Wtedy będzie się zamieszczać to, co najlepsze.

Pozdrawiam.
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Pytanie do administracji
Siri Użytkownik
  • Postów: 41
  • Skąd:
Dodane dnia 25-07-2008 11:47
LittleRedRose dziękuję za maila. Odpisałam.

Sagitarius zatem nie czepiam się tu więcej.
Do góry
Autor
RE: Pytanie do administracji
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 28-07-2008 23:20
Siri - sortowanie artykułów w dziale nasza twórczość poprawione :)
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Pytanie do administracji
Siri Użytkownik
  • Postów: 41
  • Skąd:
Dodane dnia 28-07-2008 23:30
Oj, to dziękuję bardzo :D. Jestem ogromnie wdzięczna.
Do góry
Autor
RE: Pytanie do administracji
wyrrostek Użytkownik
  • Postów: 60
  • Skąd: Bawaria
Dodane dnia 26-11-2008 17:32
Znowu o stronie technicznej. :uhoh:Nie potrafię wprowadzić cytatu.
Gdy zaznaczam poszczególne wyrazy i naciskam cytuj w okienku wyskakuje cały tekst. :confused:pomocy! :D
"Udawać, że jest inaczej, to nie tylko oszukiwać samego siebie."
Ernest GELLNER
Do góry
Autor
RE: Pytanie do administracji
SzalonaJulka Użytkownik
  • Postów: 2351
  • Skąd: Bronowice
Dodane dnia 26-11-2008 17:40
ja sobie radzę kasując to co nie potrzebna w już zacytowanym tekście - ale pewnie są lepsze sposoby :)
nikt nie reklamował
szczęścia jak podpasek
jesteś tego warta
(ja)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Pytanie do administracji
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 26-11-2008 17:47
kopiujesz to, co chcesz zacytować, wklejasz u siebie, zazanczasz i klikasz [quote] (ten drugi przycisk od prawej)

może są lepsze sposoby, nie wiem, ja robię właśnie tak
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Pytanie do administracji
Miladora Użytkownik
  • Postów: 7498
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 26-11-2008 23:20
Pytanie do Wysokiej Porty -
1. Czy brany jest pod uwagę konkurs na komentatora? Bo koniec miesiąca się zbliża?
2. Zamierzamy zrobić konkurs na fraszkę o portalu (Gawędy).
Czy Różyczka nie przeznaczyłaby jednego tomiku wierszy na nagrodę dla zwycięzcy? Różyczko, słyszysz?
3. Z końcem miesiąca trzeba przeprowadzić głosowanie na najdowcipniejszą wypowiedź. Adminowie w osobach - Ginger, Różyczka, Valdens, jako uczestnicy konkursu nie mogą decydować o zwycięzcy, dlatego niech portalowcy głosują. Czy można otworzyć szybki temat tylko na głosowanie, z przedstawieniem wszystkich propozycji? :yes:
Zawsze tkwi we mnie coś, co nie przestaje się uśmiechać (Romain Gary).
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Pytanie do administracji
Hyper Użytkownik
  • Postów: 806
  • Skąd:
Dodane dnia 26-11-2008 23:25
Mila: dowcip tu, dowcip tam, cip cip cip, rozbrykana jesteś jak kurczaczek na wiosnę.



Nie za gęsto tu konkursów ostatnio? Wszak zajmować się mieliśmy nauczaniem, pisaniem, poetowaniem...
download1.klimacik.pl/e-gify.com/1356.gif

RYBA rządzi, RYBA radzi, RYBA nigdy cię nie zdradzi!.
Do góry
Autor
RE: Pytanie do administracji
Miladora Użytkownik
  • Postów: 7498
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 26-11-2008 23:37
Obraziłam się :mad: Jestem niesłychanie poważna i to są niesłychanie poważne pytania do Administracji.
Ubolewam, że moje dobre chęci ktoś bierze za kretynizm, bo ja nie robię żadnego cip, cip, cip i nie hoduję kurczaków, tylko kaczki i króliczki. :no:
I piszę bajki. Wspólne. :yes:
Ale na poważnie - konkurs na komentatora to nie mój pomysł.
My mamy na dowcipne wypowiedzi i chcemy na fraszkę w grudniu.
W celach świątecznej integracji poetów z prozaikami. To źle?
Zawsze tkwi we mnie coś, co nie przestaje się uśmiechać (Romain Gary).
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Pytanie do administracji
gabstone Użytkownik
  • Postów: 1101
  • Skąd: Chorzów
Dodane dnia 26-11-2008 23:39
Nie, to dobrze. Bo konkursy, na jaki by temat nie były nauczają, piszą się, i nawet poetyzują...
Polacy są zbyt inteligentni jak na swoje położenie geograficzne. Jarosław Iwaszkiewicz
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Pytanie do administracji
Alicja Wysocka Użytkownik
  • Postów: 72
  • Skąd: Gdynia
Dodane dnia 26-11-2008 23:56
Cytat:
wybacz dominiku, wiersz jest i zaraz przeczytam, po prostu jest tyle nadesłanych tekstów, że dostajemy z Różą oczopląsu.


Szczerze współczuję, mówię serio.
Czy w takim razie nie można by wprowadzić ograniczeń? Teraz wolno dodać jeden tekst dziennie. A co by się stało gdyby wydłużyć do dwóch dni albo i więcej? Redaktorów jak się domyślam jest kilku, zaś tekstów może wpłynąć na raz setki. (Na dawnym Beju dodawano trzysta dziennie i jeszcze zgłaszano pretensje, dlaczego tylko jeden dziennie) Jeśli w tym jest także proza, na którą składają się długie opowiadania, a nawet powieści, to kolejka zarasta gąszczem. Czemu to służy?
Nowowstawione teksty śmigają, tak, że nie sposób nadążyć z czytaniem.
Są portale, gdzie jeden tekst można dodać raz na sześć dni. Nikt z tego powodu jakoś specjalnie nie cierpi.
Można w tym czasie spokojnie dopracować swoje dzieło, a jeśli zostanie czasu, spożytkować go na komentarze. Wszscy by na tym skorzystali.
Administracja i redaktorzy odetchną, autorzy dopieszczą teksty, będzie czas na wyczerpujące komentarze, przemyślenia i edukację.

Ja ze swej strony solennie obiecuję odciążyć redaktorów.



Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]