Poznajemy się :)
Portal Pisarski » Z innej beczki » Pokój przywitań
Autor
RE: Poznajemy się :)
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 29-11-2011 01:18
Może choć twoje ego dorównuje wzrostem temu trolu. :shy:
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
troll Użytkownik
  • Postów: 15
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 29-11-2011 09:00
Cytat:
Sagitarius napisał/a:
Witam trolla :D Rozgość się, tylko nie machaj za bardzo tą maczugą ;D


Eee, powitać, moja obiecywać grzeczna być dla Twoja.

Cytat:
Silvus napisał/a:
Może choć twoje ego dorównuje wzrostem temu trolu. :shy:


Troll być mało dużo wysoki.
:p
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Gadget Użytkownik
  • Postów: 59
  • Skąd: לובלין
Dodane dnia 29-11-2011 16:32
Witam wszystkich:) Właśnie zobaczyłam, że mam aktualnie rangę Leń i z bólem muszę przyznać, że jest to bardzo trafne określenie mojej osoby. Trafiłam to za pośrednictwem niedawno odnalezionego kumpla z młodzieńczych lat i postanowiłam spróbować się rozgościć, głównie z miłości do pisania.
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 29-11-2011 19:18
Kochasz pisać, czy jak ktoś pisze? Może kochasz poruszanie długopisem po kartce? Palcami po klawiaturze (perwersja)? Kochasz skrobanie pióra, czy stukot klawiszy? Woń tuszu, czy dydaktyczny smrodek? Może kochasz wszystko na raz, a może nic (perwersja, masochizm)? Może tylko wypsnęło się ci tak, że kochasz? Może nie pisanie?

Może wreszcie nie twoja to miłość, tylko -kumpa-? Kumpei? Cioci, brata, pradziadka wujka stryjecznego ze strony pasierba macochy? Może to miłość pisania do miłości (sprzężenie zwrotne), lub miłości do pisania (rekurencja)? Zapewne też mogłaby być miłość pisania do pisania (konwersja niejawna)... Może wreszcie - kochasz kochać, a pisanie jest w tym wszystkim funkcją wirtualną (którą udanie wywołałaś)?
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Gadget Użytkownik
  • Postów: 59
  • Skąd: לובלין
Dodane dnia 29-11-2011 19:41
Mea culpa, zjadłam el.
Napisałam 'głównie z miłości do pisania', więc tak naprawdę mogłam mieć na myśli wszystko i nic. Może kocham pisać, może kocham patrzeć, jak dzieci piszą dyktanda w szkole, może sama piszę tylko nekrologi?

Gdzieś w innym temacie wyczytałam, że słowo 'miłość' jest zakazane, bo pospolite, więc może powinnam napisać, że za każdym razem, gdy biorę do ręki pióro (co byłoby kłamstwem, dawno porzuciłam ten sposób pisania) czas dla mnie staje w miejscu, pochłania mnie świat, który tworzę, postacie, które ożywiam?

"Kump" nie sprawił, że nagle poczułam, że moim powołaniem jest pisanie. Dzięki niemu dowiedziałam się o istnieniu tej strony.

Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 29-11-2011 19:47
No dobra, różnica, kump, czy kumpel, i tak z niemieckiego. ;) A, w sumie nie chciałem zbyt podkreślać przeoczenia. Ale funkcję wirtualną to wywołałaś udanie, nie zaprzeczaj.
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Gadget Użytkownik
  • Postów: 59
  • Skąd: לובלין
Dodane dnia 29-11-2011 20:12
Może i udanie, trudno mi powiedzieć- nie znam z języka polskiego takiej funkcji, mogę się jedynie domyślać posiłkując się wynikami google, które wyskoczyły po wpisaniu frazy "funkcja wirtualna", ale czy było to moim zamiarem? Sama nie wiem. Z pewnością nie kocham kochać. ;) Może co najwyżej lubię.
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
niewidoczna Użytkownik
  • Postów: 1492
  • Skąd: Łódź
Dodane dnia 29-11-2011 21:34
Witam lenia! :p
"Jeśli kochać, to niebanalnie
Marzyć o tym, co nierealne
Jeśli kochać, to całkowicie
W nawias co dzień brać życie (swe)."
/Plateau/

Oświecenie przychodzi z nieba...
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Poznajemy się :)
Esy Floresy Redaktor
  • Postów: 5986
  • Skąd:
Dodane dnia 29-11-2011 23:19
Gadget, z pewnością udało Ci się przełamać schematyczne i jakże przewidywalne zwykle zachowanie Silvusa w wątkach powitalnych, a to już sukces! Ów, zwykł wytykać błądki - wielbłądki wszystkim świeżynkom w postach powitalnych.^^

Zaciekawia mnie z czym do nas przychodzisz z prozą, czy poezją? A może i z tym i onym?

W każdym razie witaj i rozgość się!:)
Możemy być tylko tym kim jesteśmy, nikim więcej i nikim mniej.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Poznajemy się :)
Gadget Użytkownik
  • Postów: 59
  • Skąd: לובלין
Dodane dnia 29-11-2011 23:29
Przede wszystkim z prozą. :) Jutro postaram się wrzucić chyba jedyny pisany wierszem utwór, z którego jestem jako tako dumna. Na razie jestem prawie pewna, że mogłam wybrać złą kategorię i czuję w kościach, że opowiadanie, które dziś wysłałam może być złym opowiadaniem na te debiutanckie- są tam nawiązania do aktualnego życia publicznego, nawiązania, których zwykle nie umieszczam. Mam nadzieję, że ludzie tutaj nie wyrabiają sobie zdania po jednym tekście. :)

A co do Silvusa- tak czułam, że lubi wytykać. Mi to nie przeszkadza. ;)
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Esy Floresy Redaktor
  • Postów: 5986
  • Skąd:
Dodane dnia 29-11-2011 23:49
Kategorią się nie przejmuj, jakoś temu zaradzimy.;) Co do wyrabiania sobie zdania, to za innych się nie wypowiem, ale ja sobie tak łatwo opinii nie wyrabiam, jak to jednak między ludźmi, wiesz jak jest.;)
Rzadko bywam w prozie, ale nie wykluczone, że zajrzę.;) Miłego!
Możemy być tylko tym kim jesteśmy, nikim więcej i nikim mniej.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Poznajemy się :)
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 29-11-2011 23:55
Cytat:
Gadget napisał/a:
mogę się jedynie domyślać posiłkując się wynikami google, które wyskoczyły po wpisaniu frazy "funkcja wirtualna", ale czy było to moim zamiarem?


E tam, widać od razu, że polimorfizm od ciebie aż świszczy.

Ludzie nie wyrabiają, z wyjątkiem mnie - ale mnie i tak nie poczytasz pod utworami, gdyż informatyka to nie bajka dla naszych milusińskich i jak przyprze, to i przez tydzień nie zdzierżysz.

;)
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Gadget Użytkownik
  • Postów: 59
  • Skąd: לובלין
Dodane dnia 30-11-2011 00:00
Polimorfizm statyczny czy dynamiczny? Uniwersalny czy ad-hoc? Proszę, wyrażaj się precyzyjnie, bo jeszcze coś opacznie zinterpretuję. ;)
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 30-11-2011 00:11
Oż w mor...! (cytując osła ze Shreka) Aż musiałem sprawdzić, co to ten uniwersalny. Widzisz, zaskoczyłaś znajomością tematu, masz 1 satysfakcję, jak to mówił mój wykładowca od systemów operacyjnych. ;)

Oczywiście, że dynamiczny. Napisać ci twój post w C++? :smilewinkgrin:

Natchnęłaś mnie do odkurzenia idei pewnego wiersza, porzuconej jakiś czas temu.
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Gadget Użytkownik
  • Postów: 59
  • Skąd: לובלין
Dodane dnia 03-12-2011 22:06
Silve !, byłaby to ciekawa odmiana. :)
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 04-12-2011 13:41
Od niepisania postów w C++, czy od niepisania wierszy długi czas? E. Najlepiej zrobię jedno i drugie.
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Gadget Użytkownik
  • Postów: 59
  • Skąd: לובלין
Dodane dnia 04-12-2011 19:53
Tak będzie najlepiej dla nas wszystkich.
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Smutny Czlowiek Użytkownik
  • Postów: 63
  • Skąd: Lublin
Dodane dnia 06-12-2011 11:25
Czołem!

Na portal trafiłem poprzez jednego z tutejszych userów. Przychodzę z prozą, której próbkę wrzuciłem już do poczekalni.

Obecnie pomieszkuję w Mieście Kozła, znanym szerzej pod nazwą Lublina.
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Gadget Użytkownik
  • Postów: 59
  • Skąd: לובלין
Dodane dnia 06-12-2011 11:41
Smutny Człowieku, ja też jestem z Lublina;)
"Dojrzałość – powiada Bokonon – jest gorzkim rozczarowaniem, na które nie ma lekarstwa, chyba że uznamy za jakieś lekarstwo śmiech."
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Smutny Czlowiek Użytkownik
  • Postów: 63
  • Skąd: Lublin
Dodane dnia 06-12-2011 11:47
Jest to więc Twa bezsprzeczna zaleta ;)
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.