Poznajemy się :)
Portal Pisarski » Z innej beczki » Pokój przywitań
Autor
RE: Poznajemy się :)
nowa18 Użytkownik
  • Postów: 4
  • Skąd:
Dodane dnia 16-12-2015 22:35
hahah jak typowa baba, romansidła z dozą erotyków jak to teraz jest w modzie, dramaty także są w moim typie
dziękuję bardzo za wsparcie: co do krytyki to z dużą przyjemnością wysłuchać wszytskich opinii, wyciągnę wnioski i będę się doskonalić. Zdaję sobie sprawę, że orłem nie jestem :)
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
faith Użytkownik
  • Postów: 771
  • Skąd: Szprotawa/Zielona Góra
Dodane dnia 16-12-2015 23:17
nowa18 napisała:
romansidła z dozą erotyków

Jeśli lubisz nutkę fantasy, polecam całą "Sagę o Ludziach Lodu".
Składa się z 47 części. Twoim tempem zajmie Ci to około miesiąca;) Kiedyś czytałam i pamiętam, że wręcz połykałam każdy tom :)

Pisz, pisz i publikuj, bo to naprawdę kształci. A zdawanie sobie sprawy z własnych niedoskonałości też jest bardzo ważne. Na pewno spotkasz się z konstruktywnymi komentarzami :)
Jest nas sosen w lesie wiele,
jeśli umiem to się z nimi rozdarciem dzielę.
Bywają sosny, co się wiatrom nie skłonią,
ale mój pień wiotki, wiatr zwykł kłaść go dłonią.


Lao Che
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Poznajemy się :)
Theo Użytkownik
  • Postów: 2
  • Skąd: Katowice
Dodane dnia 16-12-2015 23:31
Cześć wszystkim :) Uwielbiam fantastykę, interesuję się literaturą rosyjską oraz militariami, moją ulubioną używką jest muzyka. Piszę opowiadania i mam nadzieję rozwijać styl pisania do co najmniej znośnego ;) Pozdrawiam B)
Kiedyś tam były na świecie dwie prawdy, które wciąż się się kolejno zmieniały: pierwsza to ta, że życie jest niewypowiedzianie piękne, druga - że życie ma sens tylko dla wariatów. (I.Bunin Sny Czanga)
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
nowa18 Użytkownik
  • Postów: 4
  • Skąd:
Dodane dnia 17-12-2015 00:18
jesli chodzi o fantastykę to w gre nie wchodzi zdecydowanie, jak i science- fiction :) nigdy sie nie lubowałam w tego typu opoweściach
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Heisenberg Użytkownik
  • Postów: 604
  • Skąd:
Dodane dnia 17-12-2015 00:26
nowa18 - oceny z polskiego nie przekładają się na ogół na wyniki literackie, a pisanie wypracowań to jedna z najbardziej destrukcyjnych czynności dla własnego, rodzącego się stylu. Ktoś kiedyś (nie pamiętam, kto) powiedział, że poloniści mają znacznie trudniej w tworzeniu własnej "lyteratury" niż nie-poloniści.
PUBLIKUJ! Staraj się trzymać dystans do własnych utworów, do krytyki nie podchodź osobiście, ale jednocześnie próbuj się z niej jak najwięcej uczyć. Nie popadaj nigdy w samozachwyt, ale i nie przesadzaj z pokorą ;) I nie bój się porażek, tylko one mogą doprowadzić do sukcesu.

Theo widzę, że kolejny fantasta nam się trafił :) Czekam na Twoje teksty.
What's changed, Jesse?
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
faith Użytkownik
  • Postów: 771
  • Skąd: Szprotawa/Zielona Góra
Dodane dnia 17-12-2015 09:19
nowa18 napisała:
jesli chodzi o fantastykę to w gre nie wchodzi zdecydowanie

Ja też nie przepadam, ale myślę, że "Saga" jest naprawdę warta przeczytania. Motywy fantasy są tam właściwie dobrze wplecionym tłem, dla naprawdę wartkiej fabuły. A jeśli lubisz romanse z dozą erotyki, to z pewnością mogę polecić :)

Witaj Theo! :)
Jest nas sosen w lesie wiele,
jeśli umiem to się z nimi rozdarciem dzielę.
Bywają sosny, co się wiatrom nie skłonią,
ale mój pień wiotki, wiatr zwykł kłaść go dłonią.


Lao Che
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Poznajemy się :)
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 17-12-2015 22:29
nowa18 - gratuluję ci tylu książek! Chciałbym tyle móc czytać... <marzyciel>

Theo - pozdrawiam!
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Theo Użytkownik
  • Postów: 2
  • Skąd: Katowice
Dodane dnia 21-12-2015 20:50
Heisenberg, fantastów nigdy nie za dużo ;) faith, Silvus, miło mi poznać :)
Kiedyś tam były na świecie dwie prawdy, które wciąż się się kolejno zmieniały: pierwsza to ta, że życie jest niewypowiedzianie piękne, druga - że życie ma sens tylko dla wariatów. (I.Bunin Sny Czanga)
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 10-01-2016 23:43
Hej, jestem Justyna :) Miło mi poznać wszystkich. :)
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
swistakos Użytkownik
  • Postów: 972
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 12-01-2016 16:38
Dobrze Cię tu widzieć. Miło będzie poczytać Twoje teksty. Witaj serdecznie.:)
A życie jak pijany zając mknie zygzakiem do przodu.
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Lumina Użytkownik
  • Postów: 1
  • Skąd:
Dodane dnia 30-01-2016 19:26
Witam wszystkich!
Na imię mam Paulina, choć posługuję się pseudonimem Lumina, jak widać. Od zawsze bardzo lubiłam pisać i ostatnio postanowiłam do tego wrócić i potraktować to trochę poważniej. Z tego powodu pomyślałam, że dołączę do Waszego portalu, poczytam twórczość innych i może kiedyś, jeśli wystarczy mi odwagi, umieszczę tu też coś swojego, co pozwoliłoby mi popracować nad swoim warsztatem. Chciałabym móc kiedyś sprawdzić, czy to, co piszę, daje innym choć trochę taką radość, jak mnie. :)
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
akacjowa agnes Użytkownik
  • Postów: 1597
  • Skąd: Lubasz
Dodane dnia 30-01-2016 19:48
Witaj, Paulino-Lumino :) Ciekawam, co pisujesz. Jaka tematyka? Wierzę, że wiele się u nas dowiesz i podszkolisz. Jest tu sporo mądrych głów.
I zapraszam Cię też do portalowych konkursów :)
Jestem kudłata, łaciata i piegata, lecz koło pióra równo mi to lata ;)
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
monarchiawyobrazni Użytkownik
  • Postów: 1
  • Skąd:
Dodane dnia 30-01-2016 22:55
Cześć :)
Czytam wasze opowiadania i wiersze i widzę że dużo pracy jeszcze przede mną.
Za kilka dni dodam prace prozatorską, które jest w trakcie tworzenia.
Sami ocenicie moją miernotę bądź talent :)
Pozdrawiam!
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 30-01-2016 23:22
Lumina napisała:
Chciałabym móc kiedyś sprawdzić, czy to, co piszę, daje innym choć trochę taką radość, jak mnie.

Właśnie, ciekawe? :) Witaj, Lumino!

Witam cię, Monarchio Wyobraźni (o ile mogę cię tak rozdzielić). Czy ja wiem, czy dużo? Niektórzy upinają się na pewnym pułapie i dla nich to odpowiednio, a inni uważają, że to nisko - a może właśnie odwrotnie?
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Heisenberg Użytkownik
  • Postów: 604
  • Skąd:
Dodane dnia 30-01-2016 23:50
Witaj Lumino, witaj Monarchio Wyobraźni :)
What's changed, Jesse?
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
faith Użytkownik
  • Postów: 771
  • Skąd: Szprotawa/Zielona Góra
Dodane dnia 31-01-2016 09:19
Cześć dziewczyny! Nie ma co się bać.
Publikujcie, a z pewnością znajdą się osoby chętne do przeczytania i pomocy :)
Jest nas sosen w lesie wiele,
jeśli umiem to się z nimi rozdarciem dzielę.
Bywają sosny, co się wiatrom nie skłonią,
ale mój pień wiotki, wiatr zwykł kłaść go dłonią.


Lao Che
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Poznajemy się :)
akacjowa agnes Użytkownik
  • Postów: 1597
  • Skąd: Lubasz
Dodane dnia 31-01-2016 09:21
Hej, MonarchioWyobraźni. Dobrze, że z nami jesteś :)
Jestem kudłata, łaciata i piegata, lecz koło pióra równo mi to lata ;)
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
rokmey Użytkownik
  • Postów: 3
  • Skąd:
Dodane dnia 02-02-2016 18:52
Witam wszystkich bardzo gorąco :)
Jestem nowa na tej stronie i na forum. Od bardzo dawna lubię pisać ( i pewnie nie jestem jedyna ), ale dopiero teraz postanowiłam podzielić się z tym z kimś innym niż ja sama. Bardzo zależy mi na Waszej opinii. Byłabym bardzo wdzięczna za krytykę ( tą dobrą i tą złą). Poniżej znajduje się link, gdzie zamieściłam swój pierwszy wpis.
www.autor-nieznany.blogspot.com
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
faith Użytkownik
  • Postów: 771
  • Skąd: Szprotawa/Zielona Góra
Dodane dnia 02-02-2016 21:03
Witam, Rokmey:)

Dobrze trafiłaś. Zachęcam do publikowana tworów bezpośrednio na portalu, a konstruktywnej krytyki i życzliwości z pewnością Ci nie zabraknie.
Jest nas sosen w lesie wiele,
jeśli umiem to się z nimi rozdarciem dzielę.
Bywają sosny, co się wiatrom nie skłonią,
ale mój pień wiotki, wiatr zwykł kłaść go dłonią.


Lao Che
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Poznajemy się :)
Michael K Użytkownik
  • Postów: 2
  • Skąd: Hartowiec
Dodane dnia 26-02-2016 09:28
Witam wszystkich :)
Długo przeglądałem różnego rodzaju strony dla pisarzy, i w końcu zdecydowałem się na ,,Portal Psarski".
Pisaniem zajmuję się ponad trzy lata. Zacząłem od pisania książki fantastycznej do której narysowałem mapy świata w której rozgrywa się akcja. Lecz po pięćdziesięciu stronach, odłożyłem ją na bok, ponieważ wpadłem na inny pomysł, by napisać książkę fantastyczną, opartą przede wszystkim na wątku miłosnym. Tą książkę również odłożyłem na bok, ponieważ po przeczytaniu ,,Gwiazd naszych wina" - Johna Greena, i kolejnych jego książek jak ,,Szukają alaski" i ,,Papierowe miasta", zabrałem się za pisanie książki młodzieżowej, opartej na moich osobistych doświadczeniach. Jest to książka której historia zbliża się ku końcowi, i chciałbym ją wydać w tym roku.
Do pisania książek fantasy, natchnął mnie J.R.R. Tolkien, gdy przeczytałem ,,Władce pierścieni". Lecz po ,,Gwiazd naszych wina", zrozumiałem że to nie ten kierunek. Chociaż nie twierdzę że do niego nie wrócę. :)
Mam nadzieję, że na tym portalu, zdobędę ciekawe wskazówki od innych użytkowników, i swoimi również będę się dzielił.

Pozdrawiam
Michael k :)
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]