Dzień wszystkim dobry :D
Portal Pisarski » Z innej beczki » Pokój przywitań
Autor
Dzień wszystkim dobry :D
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 13-01-2016 11:09
Cześć i czołem! :) Mam na imię Patrycja, no i cóż mogę o sobie napisać... Po prostu kocham pisać, dlatego tu zawitałam :D Przez lata miałam wiele blogów z opowiadaniami (ale już nie mam) i próbowałam swoich sił na kilku portalach i forach literackich. Różnie tam bywało, trochę pochwał, trochę krytyki, wzloty i upadki, chwile radości i załamania, wiecie jak to jest... Przez długi czas nie pisałam, ponieważ nie miałam czasu, a także często wątpiłam w swój talent, poddawałam się i w ogóle... Ale jednak nie potrafię żyć bez pisania, mojej największej pasji. Nie wiem czemu wcześniej nie zarejestrowałam się na tym portalu, aczkolwiek już naprawiłam ten błąd ;)

W wielkim skrócie o mnie:

Pozytywna wariatka. Uzależniona od książek, muzyki, kawy i czekolady. Uwielbia sowy i miętowy kolor. Wiecznie buja w obłokach i żyje w świecie własnej, dosyć pokręconej fantazji.

Mam nadzieję, że będzie mi tu dobrze :) Zapraszam do czytania i komentowania moich wypocin (kiedy się pojawią, aktualnie czekają na akceptację) i do zapoznawania się ze mną, na co też wyrażam chęć :D

Pozdrawiam!
Do góry
Autor
RE: Dzień wszystkim dobry :D
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 13-01-2016 11:30
Witaj!

Cieszę się, że możemy cię gościć u nas. Rozwijaj się pozytywnie i... czy ta mięta to jest seledynowy, czy nie?

Twój nick... chyba coś http://lubimyczytac.pl/autor/.../sanai + stark (niem.) 'mocny, silny' ?

Pozdrawiam,
Silv.
Do góry
Autor
RE: Dzień wszystkim dobry :D
vimba Użytkownik
  • Postów: 150
  • Skąd: Olsztyn
Dodane dnia 13-01-2016 11:33
Witaj,
Po paru dość aktywnych latach na portalu trwałam w przyczajeniu, też wątpiąc w siebie i w swoje pisanie. Teraz wracam i obiecuję sobie, że tym razem na dobre. Chętnie cię poczytam, choć raczej poezję tutaj czytam i komentuję. Mam nadzieję, że tobie także będzie tutaj dobrze. Pozdrawiam i do spotkania w przyszłości pod jakiś tekstem, lub na forum, albo jeszcze inaczej.
All you have is your fire,
And the place you need to reach -
Don't you ever tame your demons
But always keep them on a leash

Hozier, Arsonist's Lullabye
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Dzień wszystkim dobry :D
swistakos Użytkownik
  • Postów: 972
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 13-01-2016 19:38
Witaj Wielka Gwiazdo i czuj się tu dobrze. ;)
A życie jak pijany zając mknie zygzakiem do przodu.
Do góry
Autor
RE: Dzień wszystkim dobry :D
akacjowa agnes Użytkownik
  • Postów: 1597
  • Skąd: Lubasz
Dodane dnia 13-01-2016 22:16
Już Cię lubię, SanaiStark :)

Pozytywni wariaci łączmy się! :)
Jestem kudłata, łaciata i piegata, lecz koło pióra równo mi to lata ;)
Do góry
Autor
RE: Dzień wszystkim dobry :D
vanhi Użytkownik
  • Postów: 126
  • Skąd:
Dodane dnia 19-01-2016 01:58
Dla kogo dobry, dla tego dobry.
Do góry
Autor
RE: Dzień wszystkim dobry :D
przem Użytkownik
  • Postów: 61
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 21-03-2016 12:46
fajnie że JESTEŚ :)
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]