enneagram
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
RE: enneagram
Joachim Użytkownik
  • Postów: 234
  • Skąd:
Dodane dnia 28-07-2008 20:01
hmmm... 9w1, 4w3, 4, 4w5, 6w7, 1w9 :)

chyba od humoru zależy co mi wychodzi :-) testy "samookreślające" są chyba jeszcze mniej miarodajne niż te wykonywane przez subiektywne indywidua :-)
Wiadomym jest mi, że masz lat blisko czterdzieści, wyglądasz na blisko trzydzieści, wyobrażasz sobie, że masz nieco ponad dwadzieścia, a postępujesz tak jakbyś miał niecałe dziesięć.
Do góry
Autor
RE: enneagram
Kabuki Użytkownik
  • Postów: 60
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 03-08-2008 15:18
Mi, czy robiłam ten test rok temu, czy to dziś, zawsze wychodzi ten sam wynik.
4w3 :D

You may say I'm a dreamer
But I'm not the only one
I hope some day you'll join us
And the world will be as one
Do góry
Autor
RE: enneagram
pani jeziora Użytkownik
  • Postów: 233
  • Skąd: września
Dodane dnia 03-08-2008 19:21
2w3

i kto podskoczy?

ha! ;)
młoda żona.
Do góry
Autor
RE: enneagram
WholeTruth Użytkownik
  • Postów: 1993
  • Skąd: Katowice
Dodane dnia 03-08-2008 19:25
ja robiłam sobie ten test tyklo raz. nie zamierzam go powtarzać, bo uważąm to za dziecinadę. zabawa zabawą, ale wierzyć w takie 'coś'? >> pff. nie będę :p
Nie byłem poetą.
Ta świadomość nie przyniosła ulgi, tylko wściekłość, że prawa ewolucji mogły wyposażyć jeden i ten sam umysł w taką wrażliwość i taką nieudolność.
J. Fowles
Do góry
Autor
RE: enneagram
pani jeziora Użytkownik
  • Postów: 233
  • Skąd: września
Dodane dnia 03-08-2008 19:31
hehe...

a ja kiedyś czytałam z kart... ale ciii ;)
młoda żona.
Do góry
Autor
RE: enneagram
WholeTruth Użytkownik
  • Postów: 1993
  • Skąd: Katowice
Dodane dnia 03-08-2008 19:42
z kart? układałaś pasjansy czy tarota rozkładałaś na stole? lewą ręką oczywiście. ;)
Nie byłem poetą.
Ta świadomość nie przyniosła ulgi, tylko wściekłość, że prawa ewolucji mogły wyposażyć jeden i ten sam umysł w taką wrażliwość i taką nieudolność.
J. Fowles
Do góry
Autor
RE: enneagram
pani jeziora Użytkownik
  • Postów: 233
  • Skąd: września
Dodane dnia 03-08-2008 19:52
w ogóle byłam wiedźmą...

numerologia itd...

ech, czasy młodości xD
młoda żona.
Do góry
Autor
RE: enneagram
WholeTruth Użytkownik
  • Postów: 1993
  • Skąd: Katowice
Dodane dnia 03-08-2008 20:14
so how old are You?
czasy młodości? taak. poprzyjmy to fantazją i głupotą :p
Nie byłem poetą.
Ta świadomość nie przyniosła ulgi, tylko wściekłość, że prawa ewolucji mogły wyposażyć jeden i ten sam umysł w taką wrażliwość i taką nieudolność.
J. Fowles
Do góry
Autor
RE: enneagram
Apple Użytkownik
  • Postów: 401
  • Skąd: nowoorleańska jabłoń
Dodane dnia 03-08-2008 20:29
o co w tym w ogóle chodzi? bo nawet nie otwarłam strony, a te 2w3 4w3 itd. mnie przerażają :p
"Jestem pyszałkiem. Egoistą. Uwielbiam poklask i lubię znajdować się w centrum uwagi. Pragnę chwały. Chcę, aby właśnie na mnie zależało Bogu i szatanowi. Chcę tego, chcę, chcę, chce, chcę.
Memnoch Diabeł
Zasady, zasady, zasady. Oni zawsze kończą, rozprawiając o zasadach. A ja kocham łamać wszelkie reguły, tak jak ludzie lubią rozbijać o ściany kominka szklanki, którymi wznieśli toast.
Opowieść o złodzieju ciał"
Do góry
Autor
RE: enneagram
WholeTruth Użytkownik
  • Postów: 1993
  • Skąd: Katowice
Dodane dnia 03-08-2008 20:33
strona pierwsza Apple wszystko Ci wyjaśni :)
Nie byłem poetą.
Ta świadomość nie przyniosła ulgi, tylko wściekłość, że prawa ewolucji mogły wyposażyć jeden i ten sam umysł w taką wrażliwość i taką nieudolność.
J. Fowles
Do góry
Autor
RE: enneagram
pani jeziora Użytkownik
  • Postów: 233
  • Skąd: września
Dodane dnia 03-08-2008 20:44
własnie ;)

ale i tak wolę moja numerologie, tzn, wolałam, bo juz sama tego nie chcę liczyć, nie nie xD
młoda żona.
Do góry
Autor
RE: enneagram
Apple Użytkownik
  • Postów: 401
  • Skąd: nowoorleańska jabłoń
Dodane dnia 03-08-2008 21:02
poczytam :)
"Jestem pyszałkiem. Egoistą. Uwielbiam poklask i lubię znajdować się w centrum uwagi. Pragnę chwały. Chcę, aby właśnie na mnie zależało Bogu i szatanowi. Chcę tego, chcę, chcę, chce, chcę.
Memnoch Diabeł
Zasady, zasady, zasady. Oni zawsze kończą, rozprawiając o zasadach. A ja kocham łamać wszelkie reguły, tak jak ludzie lubią rozbijać o ściany kominka szklanki, którymi wznieśli toast.
Opowieść o złodzieju ciał"
Do góry
Autor
RE: enneagram
WholeTruth Użytkownik
  • Postów: 1993
  • Skąd: Katowice
Dodane dnia 03-08-2008 23:02
z numerologi to ja tylko wiem tyle, ile jest w pospolitych horoskopach na onecie :p czyli cyferki z daty ur się dodaje czy coś takiego i wychodzi 'Twój numer'. oczywiście on jest Twój i milionów innych ludzi. i każdy jest taki sam..
oh. jakie bzdury.. wolę zwyczajne horoskopy oparte na gwaizdach ;)
Nie byłem poetą.
Ta świadomość nie przyniosła ulgi, tylko wściekłość, że prawa ewolucji mogły wyposażyć jeden i ten sam umysł w taką wrażliwość i taką nieudolność.
J. Fowles
Do góry
Autor
RE: enneagram
Apple Użytkownik
  • Postów: 401
  • Skąd: nowoorleańska jabłoń
Dodane dnia 04-08-2008 12:37
a ja w horoskopy nie wierzę. a numerologia kojarzy mi się z Harrym Potterem :p
"Jestem pyszałkiem. Egoistą. Uwielbiam poklask i lubię znajdować się w centrum uwagi. Pragnę chwały. Chcę, aby właśnie na mnie zależało Bogu i szatanowi. Chcę tego, chcę, chcę, chce, chcę.
Memnoch Diabeł
Zasady, zasady, zasady. Oni zawsze kończą, rozprawiając o zasadach. A ja kocham łamać wszelkie reguły, tak jak ludzie lubią rozbijać o ściany kominka szklanki, którymi wznieśli toast.
Opowieść o złodzieju ciał"
Do góry
Autor
RE: enneagram
WholeTruth Użytkownik
  • Postów: 1993
  • Skąd: Katowice
Dodane dnia 04-08-2008 12:40
hehehe. poczytałaś książki z tej serii i masz skojarzenia, że ja cie... :D :p
ja w horoskopy tez nie wierzę, choc czasem piszą tak fajnie.. czasm aż mam ochotę, by było prawdą to, co 'wróżki' piszą.. :p
Nie byłem poetą.
Ta świadomość nie przyniosła ulgi, tylko wściekłość, że prawa ewolucji mogły wyposażyć jeden i ten sam umysł w taką wrażliwość i taką nieudolność.
J. Fowles
Do góry
Autor
RE: enneagram
Apple Użytkownik
  • Postów: 401
  • Skąd: nowoorleańska jabłoń
Dodane dnia 04-08-2008 12:43
a mnie sie horoskopy spełniają :| i bardzo mnie ty myli bo nie wiem czy mam w nie wierzyć, czy nie ;D
"Jestem pyszałkiem. Egoistą. Uwielbiam poklask i lubię znajdować się w centrum uwagi. Pragnę chwały. Chcę, aby właśnie na mnie zależało Bogu i szatanowi. Chcę tego, chcę, chcę, chce, chcę.
Memnoch Diabeł
Zasady, zasady, zasady. Oni zawsze kończą, rozprawiając o zasadach. A ja kocham łamać wszelkie reguły, tak jak ludzie lubią rozbijać o ściany kominka szklanki, którymi wznieśli toast.
Opowieść o złodzieju ciał"
Do góry
Autor
RE: enneagram
Kabuki Użytkownik
  • Postów: 60
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 04-08-2008 12:44
pani jeziora czasy młodości? :)

Ja swojego czasu (czasy młodości :lol: ) śmiałam się z numerologi, dzisiaj widzę, że coś w tym jest.
You may say I'm a dreamer
But I'm not the only one
I hope some day you'll join us
And the world will be as one
Do góry
Autor
RE: enneagram
WholeTruth Użytkownik
  • Postów: 1993
  • Skąd: Katowice
Dodane dnia 04-08-2008 12:50
hmm. mi się też czasem spełniają. ale się patrzę na nie bardziej z przymrużeniem oka. :p może te wróżki mnie znają i się ze mnie nabijają tworząc moje horoskopy tak, żeby się spełniały.. :D
a tak na prawde, moim zdaniem to zbieg okolizności..
choć wierzyć gwaizdom to tak zalatuje romantyzmem... :smilewinkgrin:
Nie byłem poetą.
Ta świadomość nie przyniosła ulgi, tylko wściekłość, że prawa ewolucji mogły wyposażyć jeden i ten sam umysł w taką wrażliwość i taką nieudolność.
J. Fowles
Do góry
Autor
RE: enneagram
Apple Użytkownik
  • Postów: 401
  • Skąd: nowoorleańska jabłoń
Dodane dnia 04-08-2008 13:36
taak. ale wątpię, że trzy horoskopy to były zbiegi okoliczności :D ja lubię romantyzm.
"Jestem pyszałkiem. Egoistą. Uwielbiam poklask i lubię znajdować się w centrum uwagi. Pragnę chwały. Chcę, aby właśnie na mnie zależało Bogu i szatanowi. Chcę tego, chcę, chcę, chce, chcę.
Memnoch Diabeł
Zasady, zasady, zasady. Oni zawsze kończą, rozprawiając o zasadach. A ja kocham łamać wszelkie reguły, tak jak ludzie lubią rozbijać o ściany kominka szklanki, którymi wznieśli toast.
Opowieść o złodzieju ciał"
Do góry
Autor
RE: enneagram
WholeTruth Użytkownik
  • Postów: 1993
  • Skąd: Katowice
Dodane dnia 04-08-2008 13:47
zatem odrzuć wszelkie watpliwości Apple i oddaj się w ręce wróżkom. pozwól im wtrącać się w Twoje życie i stosuj się do horoskopów..
powodzenia zyczę. :)
romantyczką łatwo być, więc nie hamuj się. :)
Nie byłem poetą.
Ta świadomość nie przyniosła ulgi, tylko wściekłość, że prawa ewolucji mogły wyposażyć jeden i ten sam umysł w taką wrażliwość i taką nieudolność.
J. Fowles
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]