Trzecie urodziny portalu
Portal Pisarski » Z innej beczki » Archiwum
Autor
RE: Trzecie urodziny portalu
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 18-02-2009 10:40
Cytat:
Czy będzie nas stać na wynajem lokalu tylko dla nas
nie ma szans.Nie mówię, o lokalu.mówię o loży. a jeśli nie loży, to miejca, gdzie można będzie połączyć kilka stolików, chyba że jest z jakimiś długimi lawami. W rezerwacja loży maks 50zł, czasem można za free. chodzi mi o to,żeby można było siedzieć w miarę blisko siebie ;)
Do góry
Autor
RE: Trzecie urodziny portalu
tequila Użytkownik
  • Postów: 350
  • Skąd: bydgoszcz
Dodane dnia 18-02-2009 13:10
Własny prowiant w lokalu nie przejdzie, ale tort to już inna sprawa, może nie wszędzie i należy wcześniej zapytać czy nie będą mieli obiekcji. Nie wiem jak Warszawie, ale w naszym pięknym mieście już to przerabialiśmy w kilku miejscach i nie było problemu. A jak nie uda się tego załatwić to jak mówiła G. zjemy na Starówce:) Może jestem naiwna, ale nie zna nikt jakiegoś studenckiego klubu, gdzie ktoś pójdzie nam na rękę? Czy w Stolicy nie ma takich miejsc?...
"(...) więcej spacerów, mniej kawy(...)"
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Trzecie urodziny portalu
ginger Użytkownik
  • Postów: 3099
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 18-02-2009 13:19
Trzeba po prostu uprzedzić, że mamy zamiar wpaść z tortem. Jeśli to nie będzie cukiernia, nie powinno być problemu ;)

Wiecie - ja mogę podzwonić po lokalach w Warszawie, ale to chyba nie ma większego sensu - po pierwsze nie wiem, gdzie jest przyjemnie, jak to wygląda itd, a po drugie skoro mamy całe stado warszawiaków, to chyba dadzą sobie radę z wyborem miejsca ;)
que bonito seria tu mar si suspiera yo nadar
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Trzecie urodziny portalu
AnonimowyGrzybiarz Użytkownik
  • Postów: 695
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 18-02-2009 13:27
Hej
opdadłem ze spotkania niestety. Wyskoczyła pewna sprawa no i, krótko mówiąc nie mogę :(
Blog

Facebook
Do góry
Autor
RE: Trzecie urodziny portalu
ginger Użytkownik
  • Postów: 3099
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 18-02-2009 13:58
To ja proponuję, żebyś z Burym pogadała. On żyje w Warszawie sporo lat, wydaje się być w miarę zorganizowany i rozsądny, więc spróbujcie jakoś razem pomyśleć ;)
que bonito seria tu mar si suspiera yo nadar
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Trzecie urodziny portalu
Figurka Użytkownik
  • Postów: 5
  • Skąd:
Dodane dnia 18-02-2009 15:23
To proszę mnie też dopisać do listy :)
Do góry
Autor
RE: Trzecie urodziny portalu
Joachim Użytkownik
  • Postów: 234
  • Skąd:
Dodane dnia 18-02-2009 16:33
jeśli ma być około 25 osób to raczej nie ma mowy o lożach, tylko raczej o całym lokalu. lokalu nie za dużym, nie za małym :-)
Wiadomym jest mi, że masz lat blisko czterdzieści, wyglądasz na blisko trzydzieści, wyobrażasz sobie, że masz nieco ponad dwadzieścia, a postępujesz tak jakbyś miał niecałe dziesięć.
Do góry
Autor
RE: Trzecie urodziny portalu
Jack the Nipper Użytkownik
  • Postów: 3011
  • Skąd: Centrum Świata
Dodane dnia 18-02-2009 19:45
Ej, to może do kogoś na chatę, na imprezę? :D
Gdyby Bóg chciał, aby ludzie chodzili nago, to by nas takimi stworzył.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Trzecie urodziny portalu
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 18-02-2009 19:46
Willę by musiał ten ktoś mieć :D Może atreides :D :D
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Trzecie urodziny portalu
DamianMorfeusz Użytkownik
  • Postów: 556
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 18-02-2009 21:03
Jak ludziska będą mieli nagrany nocleg, to reszta sama się potoczy :)
Byle tylko pilnować się wzajemnie ;)
"Najlepszym sposobem na przepowiadanie przyszłości jest jej tworzenie" - Peter Drucker
"Co ważniejsze dla sukcesu: talent czy pracowitość?
A co ważniejsze w rowerze: przednie czy tylne koło?" - George Bernard Shaw
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Trzecie urodziny portalu
atreides Użytkownik
  • Postów: 66
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 18-02-2009 22:30
Jak już mówiłem, nie wiem czy będę i szanse są nikłe, ale mogę załatwić lokal 3 przystanki tramwajowe od Dworca Centralnego kosztem 100 pln za rezerwację, które nie przepada, tylko jest potem do wykorzystania na barze. Mogę też załatwić salę w restauracji znajomej, za darmo jak dobrze zagadam z szefem, ale tam jest ciężej dojechać (skrzyżowanie ulicy Górczewskiej i Prymasa Tysiąclecia - jeśli komuś to coś mówi, lub chce zobaczyć na zumi.pl)

Pozdrawiam.

PS. Willi nie mam, mam kawalerkę, ale na 20m2 raczej się nie pomieścimy ;)
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból. - F. Nietzsche
img293.imageshack.us/img293/7237/userbarautel1.gif
portal-pisarski.pl/userbars/redakcja.gif
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Trzecie urodziny portalu
Tnicu Użytkownik
  • Postów: 115
  • Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Dodane dnia 18-02-2009 22:34
Mam pytanie - czy ktoś z listy planuje wybierać się do Warszawy własnym samochodem i, przy okazji, jadąc z południa Polski, przejeżdżać 'gierkówką' koło Tomaszowa?
Jeśli tak, to czy byłaby możliwość 'podpięcia się'?
Oczywiście dołożę się do paliwa ;)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Trzecie urodziny portalu
milla Użytkownik
  • Postów: 135
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 19-02-2009 09:29
Roboczo dopisuję się do listy:)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Trzecie urodziny portalu
Satis-Verborum Użytkownik
  • Postów: 83
  • Skąd: Ornontowice
Dodane dnia 19-02-2009 09:39
To ja też roboczo się dopisuję.
Nawet trawa z czasem zamienia się w mleko.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Trzecie urodziny portalu
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 19-02-2009 10:11
jak by było w Szinie to znam jedną studncką spelunkę, z długimi drewnianymi ławami, które da się połączyć, jak zagadać z szefem i nic się nie zapłaci. Ale niestety to komercyjna wielka Warszawa, i same pałace,albo wszystko drogie. jeszcze kupa czasu, wierzę w was Wawo, dacie radę coś praktycznego wymyślić ;) w najgorszym razie weźmiemy namioty i na podwórek gdzieś. może ktoś ma działkę? albo duży ogród? Nie wielki,ale taki gdzie da się przycupnąć...
Do góry
Autor
RE: Trzecie urodziny portalu
WholeTruth Użytkownik
  • Postów: 1993
  • Skąd: Katowice
Dodane dnia 19-02-2009 10:33
nie wyszło. rodzice sie uparli. nie zjawię się. chyba, że dacie mi jeszcze czas - bedę ich nękać nadal.
Nie byłem poetą.
Ta świadomość nie przyniosła ulgi, tylko wściekłość, że prawa ewolucji mogły wyposażyć jeden i ten sam umysł w taką wrażliwość i taką nieudolność.
J. Fowles
Do góry
Autor
RE: Trzecie urodziny portalu
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 19-02-2009 11:17
100 ok ;) nawet jak się nie wszyscy zgodzą to wyjdą grosze :) No bo nie wszyscy mogą mieć więcej, sosu.Ja się do wynajmu dołożę
Do góry
Autor
RE: Trzecie urodziny portalu
DamianMorfeusz Użytkownik
  • Postów: 556
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 19-02-2009 11:21
Niechby było choćby tylko 20 osób, to jest po 5 zł na osobę, no bez przesady - za tą kwotę to nawet papierosy trudno kupić ;)
"Najlepszym sposobem na przepowiadanie przyszłości jest jej tworzenie" - Peter Drucker
"Co ważniejsze dla sukcesu: talent czy pracowitość?
A co ważniejsze w rowerze: przednie czy tylne koło?" - George Bernard Shaw
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Trzecie urodziny portalu
WholeTruth Użytkownik
  • Postów: 1993
  • Skąd: Katowice
Dodane dnia 19-02-2009 11:27
no taa. kurzoki wszytsko przeliczają na fajki :p :D
Nie byłem poetą.
Ta świadomość nie przyniosła ulgi, tylko wściekłość, że prawa ewolucji mogły wyposażyć jeden i ten sam umysł w taką wrażliwość i taką nieudolność.
J. Fowles
Do góry
Autor
RE: Trzecie urodziny portalu
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 19-02-2009 11:52
Pokój 1-osobowy – 65 PLN
Pokój 2-osobowy – 85 PLN (43 PLN za osobę)
Pokój 3-osobowy – 110 PLN (37 PLN za osobę)
Lokalizacja: Wybrzeże Kościuszkowskie, blisko centrum

ktoś by się pisał? jak coś dajcie znać, wolę zabulić 43, jak 65 ale, jak wszyscy ustaleni, to trudno cena przełknę.
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]