Trzecie urodziny portalu
Portal Pisarski » Z innej beczki » Archiwum
Autor
RE: Trzecie urodziny portalu
DamianMorfeusz Użytkownik
  • Postów: 556
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 02-06-2009 15:53
Ucałuj go od nas ;)
"Najlepszym sposobem na przepowiadanie przyszłości jest jej tworzenie" - Peter Drucker
"Co ważniejsze dla sukcesu: talent czy pracowitość?
A co ważniejsze w rowerze: przednie czy tylne koło?" - George Bernard Shaw
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Trzecie urodziny portalu
Poke Kieszonka Użytkownik
  • Postów: 2063
  • Skąd: Naniby
Dodane dnia 02-06-2009 18:54
No właśnie Julcia co Ty z tym hydrantem robiłaś? Bo usiłuję się dowiedzieć, ale nikt mi nie chce zdradzić w czym rzecz ;)
zbieram do kieszonki małe radości z każdego dnia
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Trzecie urodziny portalu
SzalonaJulka Użytkownik
  • Postów: 2351
  • Skąd: Bronowice
Dodane dnia 02-06-2009 19:03
Cytat:
Poke Kieszonka napisał/a:
No właśnie Julcia co Ty z tym hydrantem robiłaś? Bo usiłuję się dowiedzieć, ale nikt mi nie chce zdradzić w czym rzecz ;)


Nic zdrożnego Pokuś.
Zapłonęłam do niego gwałtowną miłością. Miał namalowane serduszko, więc wywnioskowałam, że również coś do mnie czuje. No to go przytuliłam, ot co B)
Niestety stał na ulicy, więc nie można było liczyć na jakakolwiek prywatność. W dodatku przy bliższym poznaniu okazał się zardzewiały...
Cóż, zostawiłam biedaka... ale jakoś nie mogę zapomnieć. Nazywał się RB BOB 09999


PS. Wbrew pozorom byłam trzeźwa :shy:
nikt nie reklamował
szczęścia jak podpasek
jesteś tego warta
(ja)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Trzecie urodziny portalu
Poke Kieszonka Użytkownik
  • Postów: 2063
  • Skąd: Naniby
Dodane dnia 02-06-2009 19:17
Och ja nie podejrzewam Ciebie o takie nadużycia, a swoją drogą masz mięciutkie serduszko nawet do przedmiotów martwych, to bardzo dobrze rokuje na przyszłość;).No i czuję zadowolenie, ciekawość moja zostala zaspokojona - duża buźka.Panom zwracam honor, bo właśnie ich podejrzewalam o to, że nie udzielili Ci pomocy w chwili słabości, a teraz wszystko sie wyjasniło - chyba mi wybaczą, co ?;)
zbieram do kieszonki małe radości z każdego dnia
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Trzecie urodziny portalu
pw Użytkownik
  • Postów: 926
  • Skąd: Barlinek/Kraków
Dodane dnia 02-06-2009 21:03
A w ogóle następnym razem niech ktoś gitarę weźmie :D Szalona J. nie będzie musiała a capella śpiewać (choć trzeba przyznać, że poradzila sobie świetnie :) ) :)
img574.imageshack.us/img574/897/koliber.jpg
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]