Pomóż dzieciom na święta !
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
Pomóż dzieciom na święta !
dzieciomnapomoc Użytkownik
  • Postów: 2
  • Skąd:
Dodane dnia 08-11-2016 22:09
Witam wszystkich,
To jest krótkie ogłoszenie o charakterze non profit. Liczę na to, że nikt nie odbierze tego negatywnie – choć to być może temat trochę z boku tematyki tego forum.
Chodzi o to, że fundacja Training Projects, z którą jestem związany zaprasza każdego zainteresowanego do tegorocznej edycji akcji „HRowcy Dzieciom”. Jeśli Twoja firma organizuje jakiekolwiek projekty charytatywne dla dzieci z domów dziecka – możesz jako rekompensatę wygrać bezpłatne szkolenia dla swojej firmy. Wszystkie szkolenia pokrywa co do ich kosztu nasza fundacja. Tutaj dane o programie i rekrutacji : http://www.szkolenia-integracyjne.pl/HRdzieciom
W poprzednich latach warsztaty otrzymały m.in. Mostostal Zabrze, SKC HAAS, Conbelts. Miłe było to, że przesyłano zaskakująco nietypowe dokonania charytatywne: od remontów świetlic przez kursy języków obcych po wsparcie psychoterapeutyczne. Nie tylko przelewy pieniężne na konkretnych wychowanków.
Jeżeli chętny wolontariusz nie da rady aplikować w tegorocznej odsłonie akcji, zachęcamy do udziału w następnych. Rekrutacja odbywa się co roku.
Serdecznie zapraszamy,
Rafal
PS. Nie odbierajcie prosze powyższego wpisu jako komercyjnego marketingu – chodzi o wsparcie non profit dla stowarzyszeń i fundacji.
Do góry
Autor
RE: Pomóż dzieciom na święta !
Esy Floresy Redaktor
  • Postów: 5986
  • Skąd:
Dodane dnia 08-11-2016 22:27
Witaj,

w tym co napisałeś jest pewna niespójność.

Cytat:
Jeśli Twoja firma organizuje jakiekolwiek projekty charytatywne dla dzieci z domów dziecka – możesz jako rekompensatę wygrać bezpłatne szkolenia dla swojej firmy.


Natomiast na wskazanej stronie pojawia się ograniczenie terytorialne do województwa śląskiego...

Tak się składa, że moja firma od lat wspiera konkretny dom dziecka, ale na terenie województwa podlaskiego, zatem ten fakt, jak rozumiem z warunków wskazanych na stronie, moją firmę dyskwalifikuje?
Możemy być tylko tym kim jesteśmy, nikim więcej i nikim mniej.
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.