Między dziewczęcością a kobiecością...
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
Między dziewczęcością a kobiecością...
Natalia Julia Nowak Użytkownik
  • Postów: 70
  • Skąd: Starachowice
Dodane dnia 04-08-2008 12:17
Kiedy dziewczyna staje się kobietą?

a) Podczas pierwszej miesiączki
b) Podczas pierwszego stosunku płciowego
c) Po zakończeniu okresu dojrzewania
d) W dniu 18 urodzin
e) To sprawa indywidualna
f) Nie wiem


http://ankietka.pl/survey/.../miedzy-dziewczecoscia-a-kobiecoscia.html
No hope, no fear. Nie ma nadziei, nie ma strachu.
Do góry
Autor
RE: Między dziewczęcością a kobiecością...
WholeTruth Użytkownik
  • Postów: 1993
  • Skąd: Katowice
Dodane dnia 04-08-2008 12:22
hmm. fajne pytanie.
to jej indywidualna sprawa kiedy kończy okres dojrzewania. :D wtedy powinna się dopiero zdecydować na stosunek. najlepiej po 18 roku zycia. wtedy będzie w pełni legalnie. no a ta miesiączka to ogólnie - pudło. :p
Nie byłem poetą.
Ta świadomość nie przyniosła ulgi, tylko wściekłość, że prawa ewolucji mogły wyposażyć jeden i ten sam umysł w taką wrażliwość i taką nieudolność.
J. Fowles
Do góry
Autor
RE: Między dziewczęcością a kobiecością...
ginger Użytkownik
  • Postów: 3099
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 04-08-2008 12:27
Człowiek nie staje się dorosły z dnia na dzień, tylko dlatego, że zacznie miesiączkować albo dostanie dowód osobisty. Ja na przykład nadal momentami czuję się małą dziewczynką, i wcale nie chcę z tego wyrastać...
que bonito seria tu mar si suspiera yo nadar
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Między dziewczęcością a kobiecością...
Apple Użytkownik
  • Postów: 401
  • Skąd: nowoorleańska jabłoń
Dodane dnia 04-08-2008 12:33
ginger pięknie by było być zawsze młodym :p a co do pytania, jestem tego zdania co Whole. to indywidualna sprawa
"Jestem pyszałkiem. Egoistą. Uwielbiam poklask i lubię znajdować się w centrum uwagi. Pragnę chwały. Chcę, aby właśnie na mnie zależało Bogu i szatanowi. Chcę tego, chcę, chcę, chce, chcę.
Memnoch Diabeł
Zasady, zasady, zasady. Oni zawsze kończą, rozprawiając o zasadach. A ja kocham łamać wszelkie reguły, tak jak ludzie lubią rozbijać o ściany kominka szklanki, którymi wznieśli toast.
Opowieść o złodzieju ciał"
Do góry
Autor
RE: Między dziewczęcością a kobiecością...
Kabuki Użytkownik
  • Postów: 60
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 04-08-2008 12:35
A kiedy kobieta przestaje być dziewczyną? :D
You may say I'm a dreamer
But I'm not the only one
I hope some day you'll join us
And the world will be as one
Do góry
Autor
RE: Między dziewczęcością a kobiecością...
ginger Użytkownik
  • Postów: 3099
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 04-08-2008 12:39
Nigdy :D
que bonito seria tu mar si suspiera yo nadar
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Między dziewczęcością a kobiecością...
WholeTruth Użytkownik
  • Postów: 1993
  • Skąd: Katowice
Dodane dnia 04-08-2008 12:41
hehehe. niby nigdy.. ale jak widzisz pania po 50 to nie powiesz 'ale ta dziewczynka wyrosła' :p
chyba nie wypadałoby.. ale kobieta zawsze ma coś z młodej, przepełnionej sexapilem dziewczynki z pomysłami na zycie. :)
Nie byłem poetą.
Ta świadomość nie przyniosła ulgi, tylko wściekłość, że prawa ewolucji mogły wyposażyć jeden i ten sam umysł w taką wrażliwość i taką nieudolność.
J. Fowles
Do góry
Autor
RE: Między dziewczęcością a kobiecością...
Apple Użytkownik
  • Postów: 401
  • Skąd: nowoorleańska jabłoń
Dodane dnia 04-08-2008 12:42
taak a szczególnie panie po 50tce ;)
"Jestem pyszałkiem. Egoistą. Uwielbiam poklask i lubię znajdować się w centrum uwagi. Pragnę chwały. Chcę, aby właśnie na mnie zależało Bogu i szatanowi. Chcę tego, chcę, chcę, chce, chcę.
Memnoch Diabeł
Zasady, zasady, zasady. Oni zawsze kończą, rozprawiając o zasadach. A ja kocham łamać wszelkie reguły, tak jak ludzie lubią rozbijać o ściany kominka szklanki, którymi wznieśli toast.
Opowieść o złodzieju ciał"
Do góry
Autor
RE: Między dziewczęcością a kobiecością...
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 04-08-2008 12:42
Ja widziałem kilka niezwykłych przemian szalonych dziewczyn w prawdziwe kobiety zaraz po tym jak urodziły swoje pierwsze dziecko, więc może wtedy? Nie wiem, tylko tak sobie dumam.
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Między dziewczęcością a kobiecością...
ginger Użytkownik
  • Postów: 3099
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 04-08-2008 12:45
Może... Chociaż moja przyjaciółka urodziła dziecko i... Nadal jest szaloną dziewczyną ;) Na to nie ma reguły. To zależy od człowieka. Tak samo, jak nie ma momentu, kiedy chłopiec staje się mężczyzną.
que bonito seria tu mar si suspiera yo nadar
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Między dziewczęcością a kobiecością...
WholeTruth Użytkownik
  • Postów: 1993
  • Skąd: Katowice
Dodane dnia 04-08-2008 12:46
możliwe.. to też dobry moment na 'podciągnięcie' swojej podświadomości pod status kobiety. obowiązki zmuszają do 'wymężnienia' :p
Nie byłem poetą.
Ta świadomość nie przyniosła ulgi, tylko wściekłość, że prawa ewolucji mogły wyposażyć jeden i ten sam umysł w taką wrażliwość i taką nieudolność.
J. Fowles
Do góry
Autor
RE: Między dziewczęcością a kobiecością...
Apple Użytkownik
  • Postów: 401
  • Skąd: nowoorleańska jabłoń
Dodane dnia 04-08-2008 12:50
niektóre kobiety po urodzeniu dziecka stają sie bardzo samolubne i sztywne :| mnie to dziwi
"Jestem pyszałkiem. Egoistą. Uwielbiam poklask i lubię znajdować się w centrum uwagi. Pragnę chwały. Chcę, aby właśnie na mnie zależało Bogu i szatanowi. Chcę tego, chcę, chcę, chce, chcę.
Memnoch Diabeł
Zasady, zasady, zasady. Oni zawsze kończą, rozprawiając o zasadach. A ja kocham łamać wszelkie reguły, tak jak ludzie lubią rozbijać o ściany kominka szklanki, którymi wznieśli toast.
Opowieść o złodzieju ciał"
Do góry
Autor
RE: Między dziewczęcością a kobiecością...
Kabuki Użytkownik
  • Postów: 60
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 04-08-2008 12:51
Tyko czy ktoś widzi co siedzi w głowie takiej Pani po 50-tce? ;P

Ja obstaję za tym, że kobieta zawsze ma w sobie coś z dziewczyny...

:rol:
A może jednak tracą swoją dziewczęcośc te, w których wzrasta OBAWA, że już nie wypada... ;P
You may say I'm a dreamer
But I'm not the only one
I hope some day you'll join us
And the world will be as one
Do góry
Autor
RE: Między dziewczęcością a kobiecością...
Apple Użytkownik
  • Postów: 401
  • Skąd: nowoorleańska jabłoń
Dodane dnia 04-08-2008 12:53
niektóre panie śmiało to okazują i to jest najlepsze w nich :p
"Jestem pyszałkiem. Egoistą. Uwielbiam poklask i lubię znajdować się w centrum uwagi. Pragnę chwały. Chcę, aby właśnie na mnie zależało Bogu i szatanowi. Chcę tego, chcę, chcę, chce, chcę.
Memnoch Diabeł
Zasady, zasady, zasady. Oni zawsze kończą, rozprawiając o zasadach. A ja kocham łamać wszelkie reguły, tak jak ludzie lubią rozbijać o ściany kominka szklanki, którymi wznieśli toast.
Opowieść o złodzieju ciał"
Do góry
Autor
RE: Między dziewczęcością a kobiecością...
WholeTruth Użytkownik
  • Postów: 1993
  • Skąd: Katowice
Dodane dnia 04-08-2008 12:54
bo ma. ale się o tym nie mówi. :p

dlaczego Cię to dziwi Apple? kobieta w takij chwili chce i powinna stać się odpowiedzialna i poważna. powinna troszczyć się o swojego bobasa. sztywność przychodzi w takich chwilach dość często. potem, gf dziecię podrośnie znów można się wyluzować. ;) i spłodzić następne :D
Nie byłem poetą.
Ta świadomość nie przyniosła ulgi, tylko wściekłość, że prawa ewolucji mogły wyposażyć jeden i ten sam umysł w taką wrażliwość i taką nieudolność.
J. Fowles
Do góry
Autor
RE: Między dziewczęcością a kobiecością...
ginger Użytkownik
  • Postów: 3099
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 04-08-2008 12:55
Moja babcia odkąd pamiętam ma 22 lata i jest niesamowita :D To, czy pozostanie w nas trochę chociaż dziewczyny, zależy od nas samych. Ale na pewno jest to objaw pozytywny.
que bonito seria tu mar si suspiera yo nadar
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Między dziewczęcością a kobiecością...
Apple Użytkownik
  • Postów: 401
  • Skąd: nowoorleańska jabłoń
Dodane dnia 04-08-2008 12:58
no ba musi, ale chyba nie aż tak jak to kobiety potem są :)
"Jestem pyszałkiem. Egoistą. Uwielbiam poklask i lubię znajdować się w centrum uwagi. Pragnę chwały. Chcę, aby właśnie na mnie zależało Bogu i szatanowi. Chcę tego, chcę, chcę, chce, chcę.
Memnoch Diabeł
Zasady, zasady, zasady. Oni zawsze kończą, rozprawiając o zasadach. A ja kocham łamać wszelkie reguły, tak jak ludzie lubią rozbijać o ściany kominka szklanki, którymi wznieśli toast.
Opowieść o złodzieju ciał"
Do góry
Autor
RE: Między dziewczęcością a kobiecością...
WholeTruth Użytkownik
  • Postów: 1993
  • Skąd: Katowice
Dodane dnia 04-08-2008 12:58
oczywiście. :) w granicach.. ;)
bo jeśli babcia na siłę chce zachować w sobie dziewczynkę i zacznie się stroić jak 'panna na wydaniu' to przegięcie. kicz i tyle.
ale podejście do życia trzeba zachować jak najbardziej młodzieńcze :)
Nie byłem poetą.
Ta świadomość nie przyniosła ulgi, tylko wściekłość, że prawa ewolucji mogły wyposażyć jeden i ten sam umysł w taką wrażliwość i taką nieudolność.
J. Fowles
Do góry
Autor
RE: Między dziewczęcością a kobiecością...
ginger Użytkownik
  • Postów: 3099
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 04-08-2008 13:00
Babunia chodzi w szpilkach i statecznym koku. Za to ma takiego gadanego, że aż strach się bać :D
que bonito seria tu mar si suspiera yo nadar
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Między dziewczęcością a kobiecością...
faith Użytkownik
  • Postów: 771
  • Skąd: Szprotawa/Zielona Góra
Dodane dnia 04-08-2008 17:53
Wydaje mi się, że to sprawa indywidualnych doświadczeń. Dziewczyna sama w pewnym momencie musi zadac sobie to pytanie i poszukac gdzies odpowiedzi.

A Wy drogie panie z pp, czy czujecie się kobietami? :D
Jest nas sosen w lesie wiele,
jeśli umiem to się z nimi rozdarciem dzielę.
Bywają sosny, co się wiatrom nie skłonią,
ale mój pień wiotki, wiatr zwykł kłaść go dłonią.


Lao Che
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.