BŁAHOPYTA 116 stron książki' w której o czymś piszę...
Portal Pisarski » Z innej beczki » Archiwum
Autor
BŁAHOPYTA 116 stron książki' w której o czymś piszę...
cotylkoco Użytkownik
  • Postów: 2
  • Skąd:
Dodane dnia 17-11-2016 12:41
Napisałem 116 stron książki' w której o czymś piszę ale zadaję też pytania np: dlaczego odsunął kamień a do wieczernika przenikną, komu służy zakończenie akcji znicz', co się stanie jeśli gimnazjalista będzie miał same jedynki, ,,,. Napisałem x dowcipów z dudłem a wiem że nieprzyzwoite żarty mogą być przyczyną wypadku. Wiem że ta publikacja odmieni moje (może twoje) życie, moje ulubione dziecko powiedziało że jest tego za dużo stron i nikt tego nie przeczyta hmm. W pewnym momencie wpadłem na pomysł jak zwalczyć' z islamskim terroryzmem. Dodam że prawie 2lata staram się o napisanie najbłahszej książki' - nawet to ostatnie zdanie że prawie 2lata... jest błaho błahe zresztą całość jest bho napisana. Mam pewne obawy a nawet jestem wystrachany. W błahopyta' napisałem dowcip dlaczego dudeł cały film smoleńsk' przepłakał to tylko żart a dla mnie może być strzałem w stopę. Zdaję se sprawę że nie zdaję se sprawy z tego. Pierwsze strony są błaho napisane a później jest tylko gorzej dodam że jestem zaskoczony tym że np: dzieci mają dostęp do pediatry tylko w godzinach przyjęć, że ludzie nie biorą zwierząt ze schronisk na grilla'. Jest to co napisałem i nawet buk' tego nie zmieni, jest dużo spacji błędów ortograficznych, wulgaryzmów, powtarzających,,,, być może nawet ktoś kto to przeczyta może być zniesmaczony'. Link podany w tej wiadomości jest do aktualnej (dzisiejszej 17.11.2016) wersji' książki' która nie trzyma żadnych reguł gdzie nawet wstęp jest zakończeniem..
Nie potrafię określić co napisałem (w jakim kierunku literackim) a nawet kim jestem, chcę niejednego ale czego. To teraz się ii ronicze uśmiechnij -o właśnie tak.
BŁAHOPYTA to miał być tytuł pierwszego rozdziału ale.. oceń Sam'a to tylko .pdf (z zielonym tłem) :confused:
https://megawrzuta.pl/download/bbdf53594e44ac2e6b56f50b4d42f185.html
link aktywny do 16.01.2017
Do góry
Autor
RE: BŁAHOPYTA 116 stron książki' w której o czymś piszę...
Bernierdh Użytkownik
  • Postów: 7
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 17-11-2016 13:26
Wybacz, ale chyba zbyt eksperymentalne jak dla mnie.
Próbowałem, levz nie dałem rady. Może jeszcze popróbuję, ale chyba nie. Przeczytałem tylko jedną stronę, a jest ich jeszcze ponad sto :( Zastanawiam się, czy ktokolwiek przez to przebrnie. Mam nadzieję, że tak, bo twój tekst jest interesujący w swojej gigantycznej bezpretensjonalności, ale dla mnie okazał się niestrawny.
Nie chcę być niesprawiedliwy, ale uznałem, że może przyda się też opinia kogoś, do kogo ta forma nie trafia. Szczerze mówiąc, wątpię by trafiła do wielu ludzi. Ale nie mówię, że do nikogo. Trzymam kciuki, byś znalazł zwolenników.
Pozdrowienia :)
Do góry
Autor
RE: BŁAHOPYTA 116 stron książki' w której o czymś piszę...
cotylkoco Użytkownik
  • Postów: 2
  • Skąd:
Dodane dnia 17-11-2016 22:33
Wpadłem w zastanowienie bo do posta wkleiłem link do błahopyta' i żeby go sprawdzić czy działa pobrałem 1 raz a ty twierdzisz że przeczytałeś jedną stronę. Ja sprawdziłem i jest tylko jedno pobranie (to co ja pobrałem na próbę) więc dopóki nie dostanę jakiegoś dowodu (coś związanego z tekstem) to mnie zastanawia. A pierwsze 5 stron należało by wyciąć z tekstu więc proponuję je odłożyć na potem
Do góry
Autor
RE: BŁAHOPYTA 116 stron książki' w której o czymś piszę...
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 17-11-2016 23:11
Mnie osobiście do czytania zniechęca niechlujstwo: błędy każdego rodzaju i brak oznak pracy nad tekstem. Sprawia on wrażenie wyrzygu z przejedzenia się śmieciami informacyjnymi - uboczny efekt korzystania z internetu: dostępu do wszystkiego i niczego z naciskiem na to ostatnie. Coś na styl: wyrzuciłem dzisiaj mnóstwo rzeczy do śmietnika, jeśli was coś zainteresuje, to możecie sobie wziąć.
Do góry
Autor
RE: BŁAHOPYTA 116 stron książki' w której o czymś piszę...
Esy Floresy Redaktor
  • Postów: 5986
  • Skąd:
Dodane dnia 17-11-2016 23:15
Wątek niezgodny z regulaminem Portalu w punkcie 7.2, o treści:

7.2 Zabronione jest umieszczenie utworów na forum i proszenie Użytkowników o opinie. Wątki takie będą kasowane bez uprzedniego powiadomienia Użytkownika. Teksty publikujemy poprzez dodanie ich do poczekalni. Po zatwierdzeniu przez Redakcję trafią one na Stronę Główną, gdzie uzyskują możliwość skomentowania.

W związku z powyższym temat zamykam. Post został edytowany usunięto link odwołujący się do utworu.
Możemy być tylko tym kim jesteśmy, nikim więcej i nikim mniej.
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]