MENTIS - zbiór opowiadań o tym co nam w UMYŚLE piszczy
Portal Pisarski » Z innej beczki » Archiwum
Autor
MENTIS - zbiór opowiadań o tym co nam w UMYŚLE piszczy
Bratki i armaty Użytkownik
  • Postów: 1
  • Skąd:
Dodane dnia 04-12-2016 19:24
Ostatnio stworzyłyśmy z kilkoma koleżankami zbiór opowiadań poruszających dogłębnie temat problemów zdrowotnych na tle psychicznym. Opakowałyśmy je zgrabnie w okładkę, ilustracje i rozdziały w programie wydawniczym i wysłałyśmy na konkurs "Misja: Książka!". Choć temat wybrałyśmy kontrowersyjny to jednak byłyśmy zdeterminowane.

Obecnie książka znajduje się w fazie internetowego głosowania tj. zbieramy możliwie jak najwięcej głosów, by dostać się do pierwszej 50-siątki i przejść do kolejnego etapu konkursu. Prosimy więc o oddawanie głosów na naszą pracę pod podanym niżej linkiem, gdzie możn się również zapoznać z treścią opowiadań.

CHOĆ GŁÓWNIE LICZYMY NA LEKTURĘ NASZYCH PRAC I RECENZJE.

Uczennice ZSZiO w Kartuzach góry dziękują wszystkim za oddane głosy i recenzje czytelników! :) <3

https://ridero.eu/pl/.../mentis/
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 07/03/2025 23:38
  • Wszystkich, a szczególnie zwycięzców konkursu serdecznie pozdrawiam i mam nadzieję/głęboko w to wierzę, że i bez konkursu będziemy licznie komentować! Liczne pąki już pęcznieją, czas rokwitnąć ;-}
  • Redakcja
  • 03/03/2025 15:21
  • Wyczyściliśmy już Portal z tego spamu.
  • Miladora
  • 03/03/2025 14:24
  • A ja myślałam, że jest to forum dyskusyjne portalu pisarskiego, a nie agencja reklamowa. :(
  • Redakcja
  • 28/02/2025 09:38
  • Ostatni moment na komentarzowe szaleństwo! Pióra w dłoń!
  • Redakcja
  • 14/02/2025 12:01
  • Kochani, mamy konkurs, zapraszamy do zabawy! [link]
  • Szymon K
  • 30/01/2025 06:22
  • Dlaczego zniknęły moje linki do ksiażki?
  • Wiktor Orzel
  • 02/01/2025 11:06
  • Wszystkiego dobrego wszystkim!
  • Janusz Rosek
  • 31/12/2024 19:52
  • Udanego Sylwestra i szczęśliwego Nowego Roku 2025
  • Zbigniew Szczypek
  • 30/12/2024 22:28
  • Iwonko - dziękując za życzenia - kocham zdrowie i spokój oraz miłość, pełną świąt! A Tobie Iwonko i wszystkim na PP życzę Szczęśliwego Nowego Roku, by każdy dzień był święty/świętem