Nawiążę współpracę z początkującym pisarzem
Autor
Nawiążę współpracę z początkującym pisarzem
marlolipow Użytkownik
  • Postów: 1
  • Skąd:
Dodane dnia 21-12-2016 12:32
Jestem autorem kilku książek biznesowych i przymierzam się do napisania powieści. Poszukuję utalentowanego pisarza debiutanta, który chciałby dorobić jako redaktor mojej nowej książki. Jeżeli masz bardzo zwięzły styl pisania, czyta się twoją twórczość bardzo płynnie, piszesz krótkie zdania to myślę, że nawiążemy współpracę. Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana to podeślij fragment (2 tys. znaków) swojej twórczości. Zapłacę dobrą cenę. marlolipow@gmail.com
Do góry
Autor
RE: Nawiążę współpracę z początkującym pisarzem
niewidoczna Użytkownik
  • Postów: 1492
  • Skąd: Łódź
Dodane dnia 21-12-2016 15:36
Redaktor, czyli wg Ciebie kto? Korektor czy wspólnik?

Jeżeli korektor, to szukaj kogoś, kto może nie tyle ma lekkie pióro, tylko zna się na gramatyce, ortografii i innych takich.
Jeżeli szukasz wspólnika, to licz się, że taka osoba pisze pięknie i zgrabnie, ale po pierwsze, jest twórcą w rozwianym szalu, który będzie miał własne wizje Twoich pomysłów.


Oczywiście, można połączyć te dwie funkcje, ale wtedy książka będzie bardziej "czyjaś" niż Twoja, więc może się okazać, że stawka rośnie.

Dobra cena dobrej cenie nierówna.
"Jeśli kochać, to niebanalnie
Marzyć o tym, co nierealne
Jeśli kochać, to całkowicie
W nawias co dzień brać życie (swe)."
/Plateau/

Oświecenie przychodzi z nieba...
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Nawiążę współpracę z początkującym pisarzem
szaman594 Użytkownik
  • Postów: 5
  • Skąd:
Dodane dnia 13-01-2017 11:54
A ja byłbym zainteresowany propozycją i nie chodzi mi o pieniądze. Zawsze interesują mnie nieszablonowe wyzwania. Rozwiń temat i skontaktuj sie ze mna andrzej594@interia.pl
Do góry
Autor
RE: Nawiążę współpracę z początkującym pisarzem
LiliannaPopin Użytkownik
  • Postów: 3
  • Skąd:
Dodane dnia 29-10-2017 10:51
Pewnie propozycja już nie aktualna ale warto zapytać :)
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]