Plan modyfikacji Portalu
Autor
RE: Plan modyfikacji Portalu
Tjereszkowa Użytkownik
  • Postów: 72
  • Skąd: Ziemie odzyskane
Dodane dnia 20-09-2017 14:37
No półki, to w ogóle dramat... Na górnej znajduję teksty z ortami, a na dolnej nie raz naprawdę dobre teksty... I rozwala mnie to, że nikt pod taką decyzją się nie podpisuje. To zepsuło dobry portal. Nio ale trudno, oka się nie wyjmie... :D
Podwójne zaprzeczenie nigdy nie jest niegłupie
Do góry
Autor
RE: Plan modyfikacji Portalu
Esy Floresy Redaktor
  • Postów: 5986
  • Skąd:
Dodane dnia 20-09-2017 19:37
To ja może wspomnę, że pomysł był dyskutowany przez nas przed nową odsłoną i ostatecznie upadł. Dlaczego? Naiwnością jest sądzić, że będzie to skuteczne narzędzie do walki z TWA, gdyż w dobie dzisiejszych sposobów komunikacji (pw na PP, FB, maile, GG, etc.) TWA nie będzie dalej się porozumiewać i wskazywać swoich tekstów w tzw. poczcie pantoflowej. Ponadto, większość użytkowników ma profile na różnych portalach literackich, wystarczy jeden wers, akapit wrzucić w googla i mamy podpowiedź kto jest autorem. Podsumowując, żadnym narzędziem nie zastąpi się ludzkiej przyzwoitości.
Możemy być tylko tym kim jesteśmy, nikim więcej i nikim mniej.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Plan modyfikacji Portalu
Jaga Użytkownik
  • Postów: 70
  • Skąd:
Dodane dnia 20-09-2017 20:41
Wszystkim dziękuję za odzew :)

Tjereszkowa napisał/a:

Ja bym to widziała prościej - przy dodawaniu utworu - zaznaczamy czy ma być podpisane, czy nie. Jeśli nie - to pozostaje kwestia jak długo tekst powinien zostać anonimowy. Można ustalić określony czas, albo jeszcze lepiej - ilość komentarzy. W razie czego w panelu przycisk "ujawnij utwór". (oczywiście abstrahuje od trudności technicznych - bo kompletnie się nie znam).


Jestem za!:)

[Dodano 20-09-2017 20:53]
Esy Floresy napisała:
To ja może wspomnę, że pomysł był dyskutowany przez nas przed nową odsłoną i ostatecznie upadł. Dlaczego? Naiwnością jest sądzić, że będzie to skuteczne narzędzie do walki z TWA, gdyż w dobie dzisiejszych sposobów komunikacji (pw na PP, FB, maile, GG, etc.) TWA nie będzie dalej się porozumiewać i wskazywać swoich tekstów w tzw. poczcie pantoflowej. Ponadto, większość użytkowników ma profile na różnych portalach literackich, wystarczy jeden wers, akapit wrzucić w googla i mamy podpowiedź kto jest autorem. Podsumowując, żadnym narzędziem nie zastąpi się ludzkiej przyzwoitości.

Szkoda:(
Ja nie mam bloga, fb i innych komunikatorów poza mailem. Nie publikuję na innych portalach (choć ostatnio zaczęłam się nad tym zastanawiać). Chciałabym być oceniona anonimowo, bo wierzę, iż komentarz byłby bardziej szczery. Może gorzki, ale na pewno pouczający.

Kiedyś na PP komentarze to była naprawdę konstruktywna krytyka. Teraz jest kilka osób, których komentarze bardzo cenię.
Czytam dużo nowych tekstów, rzadko komentuję, bo jeśli nie ma zachwytów to ludzie się obrażają. Komentuję więc przeważnie te teksty, które mogę pochwalić.

Poza tym ostatnio jest aktywnych tylko kilka osób, które komentują prozę. To smutne.
Nie wiem, jak to zmienić. Myślałam, że może częściowa anonimowość „zagęści ruch w interesie” :)
Sama też wolałbym czytać tekst anonimowy tak jak np. w konkursach. Nie zastanawiam się wtedy czyj to tekst i czego się mogę po nim spodziewać etc.

Pozdrawiam,
Jaga
"Być wolnym, to móc nie kłamać" [A.Camus]


Jaga N.
Do góry
Autor
RE: Plan modyfikacji Portalu
Krzysztof Konrad Użytkownik
  • Postów: 38
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 20-09-2017 21:02
Esy Floresy - argument naiwny i jak najbardziej wyssany z palca. Co z tego, że mają konta na innych portalach? Zakładasz, że każdy tylko kopiuje stare teksty i wstawia? Poczta pantoflowa? Sądzisz, że dodanie tekstu jest taką nowością, iż wszyscy będą dociekać, czyj to tekst? Ludzie po prostu piszą nowy tekst i wstawiają, a jak mają go na innych kontach, na innych stronach - to nie robią tego jako anonimy. Wybacz, ale takie tlumaczenie (wybacz, bo generalnie szanuję Cię jako osobę i moderatora) to trochę wymyślanie, by nie wysilać się i nic zmieniać. Możliwość anonimowej publikacji to genialny pomysł i wybawienie dla osób dyskryminowanych ze względu na nick czy bycie miłym. I nie mam w tym swojego interesu, bo każdy mój tekst idzie na górną. A może jestem słaby w tym, co robię i gdybym dodał z anonima, to poleciałbym na dolną?
Do góry
Autor
RE: Plan modyfikacji Portalu
Infernus Użytkownik
  • Postów: 11
  • Skąd: mroczne Bieszczady
Dodane dnia 20-09-2017 21:03
Cały projekt wydaje się być dobrym. Jestem za - jak najbardziej(!), ale nieco ostudzę emocje.
Po pierwsze. Jak Silvus pisze, wprowadziłoby to pewne utrudnienia dla nowych użytkowników - my narodziny przewrotu znamy, Oni nie. oczywiście radą jest odpowiednie uzupełnienie regulaminu i FAQ.
Sprawa druga. Jeżeli autor może, ale nie musi wybierać funkcji "anonimowość", to osoby wzajemnego wzdychania do siebie nawet nie spojrzą w tę rubrykę. Bo po co, skoro są tak uwielbiani i uwielbiają słodzić swoim. To nic nie zmieni.
Trzy. Póki co, góra nie zabrała głosu, być może nie mają zdania, obserwują, możliwe, że po prostu sprawa została już przekreślona. Należy zwrócić się do Admina - nie wiemy na czym stoimy. Jeżeli projekt uzyska aprobatę należy wspólnie z administracją ustalić szczegóły, kompromisy; jeżeli zaś odrzucą pozostaje uszanować decyzję...
" Autorstwo jest manią i nie ma tak silnych argumentów, aby ją przezwyciężyć" (M.G. Lewis)
Do góry
Autor
RE: Plan modyfikacji Portalu
Tjereszkowa Użytkownik
  • Postów: 72
  • Skąd: Ziemie odzyskane
Dodane dnia 20-09-2017 21:16
Anonimowość to świetna sprawa. Oczywiście znajdą się użytkownicy, którzy będą szukać w necie i sprawdzać kto zacz... ale zapewniam, że będą i tacy, którzy docenią komentowanie "w ciemno" (ja tak mam). Recenzje są bardziej obiektywne (nawet jeśli domyślam się autora). Poza tym taka rzecz daje większą szansę debiutantom na sprawiedliwą ocenę. A co co do wyboru nieanonimowości przez TWA, to ich sprawa. Publikacja bez nicku to swoiste wyzwanie. Nie każdego będzie stać by sprawdzić co koledzy z kółka naprawdę myślą o jego pisaniu :)
Podwójne zaprzeczenie nigdy nie jest niegłupie
Do góry
Autor
RE: Plan modyfikacji Portalu
Gramofon Użytkownik
  • Postów: 173
  • Skąd:
Dodane dnia 20-09-2017 21:27
Jaga napisała:
Czytam dużo nowych tekstów, rzadko komentuję, bo jeśli nie ma zachwytów to ludzie się obrażają. Komentuję więc przeważnie te teksty, które mogę pochwalić

u mnie możesz jechać po bandzie, polecam się na wyładowanie :)

Krzysztof Konrad napisał:
Esy Floresy - argument naiwny i jak najbardziej wyssany z palca. Co z tego, że mają konta na innych portalach? Zakładasz, że każdy tylko kopiuje stare teksty i wstawia? Poczta pantoflowa? Sądzisz, że dodanie tekstu jest taką nowością, iż wszyscy będą dociekać, czyj to tekst? Ludzie po prostu piszą nowy tekst i wstawiają, a jak mają go na innych kontach, na innych stronach - to nie robią tego jako anonimy. Wybacz, ale takie tlumaczenie (wybacz, bo generalnie szanuję Cię jako osobę i moderatora) to trochę wymyślanie, by nie wysilać się i nic zmieniać. Możliwość anonimowej publikacji to genialny pomysł i wybawienie dla osób dyskryminowanych ze względu na nick czy bycie miłym. I nie mam w tym swojego interesu, bo każdy mój tekst idzie na górną. A może jestem słaby w tym, co robię i gdybym dodał z anonima, to poleciałbym na dolną?

zgadzam się

Tjereszkowa napisał:
Anonimowość to świetna sprawa. Oczywiście znajdą się użytkownicy, którzy będą szukać w necie i sprawdzać kto zacz.

serio? ludziom, nawet tu nie szkoda, życia na sprawdzanie po googlach czyj to wiersz?
https://www.facebook.com/geopoeta/
Do góry
Autor
RE: Plan modyfikacji Portalu
Tjereszkowa Użytkownik
  • Postów: 72
  • Skąd: Ziemie odzyskane
Dodane dnia 20-09-2017 21:30
Gramofon napisał:
serio? ludziom, nawet tu nie szkoda, życia na sprawdzanie po googlach czyj to wiersz?

Serio. :) Ludzie są różni.
Podwójne zaprzeczenie nigdy nie jest niegłupie
Do góry
Autor
RE: Plan modyfikacji Portalu
mike17 Użytkownik
  • Postów: 1054
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 20-09-2017 21:31
Popieram zdanie Esy Floresy, a czemu?
Bo Internet nie jest anonimowy i każdy o tym wie.
Wcześniej czy później można dojść prawdy, kto, gdzie, kogo i jak.
Uważam, że pomysł nie jest dobry, bo skazany na porażkę.

Poza tym, przykładowo ja, chciałbym wręcz wiedzieć, kto napisał dany utwór, zżerałaby mnie ciekawość.
A inną kwestią jest to, że każdy z nas ma ulubionych autorów, których "kupił" i czyta od lat, wyczekując na kolejne ich dzieła.
Ja w dziale poezji, choć poeta ze mnie jak.... zawsze wyczekuję wierszy AJW, i nie chciałbym, by były publikowane anonimowo, bo na tym dowcip polega, że każdy autor chce być dumny ze swego dzieła, może nawet początkujący, ale chciałby występować pod określonym nickiem i być rozpoznawalny.

Anonimowość fajna jest w konkursach, ale nigdzie indziej.
Ja póki co jestem na "nie".
A TWA?
"Lubię wracać tam, gdzie byłem już" - jak śpiewał śp. Zbyszek Wodecki, i ja też lubię wracać do moich ulubionych autorów, a mam ich całą listę.
I to nie jest lizanie sobie jaj, tylko docenienie czyjejś sztuki, świadomy wybór kogoś, kto mi odpowiada, kogo chcę i będę chciał czytać, a nie kółeczko jakiejś tam adoracji - na tej zasadzie nie wracalibyśmy do tych samych autorów, bo jak?
Jako TWA?
Wracamy, bo ich cenimy i chcemy do nich wracać, bo są dla nas kimś przez wielkie K.

Zatem, kończąc, uważam wszelaką anonimowość za niedobrą, choćby z punktu widzenia artystycznego.
Owszem, bywali tacy, co publikowali pod pseudonimem, ale mnie to nie odpowiada, lubię występowanie jawne i bez przykrywek.

Skoro Redakcja rozważała już taką opcję i padła, dajmy sobie z nią spokój.
Easy Rider from Nowhere a.k.a Sztywny Pyton, rzecznik Klubu WeSZołego Szampona
Do góry
Autor
RE: Plan modyfikacji Portalu
Tjereszkowa Użytkownik
  • Postów: 72
  • Skąd: Ziemie odzyskane
Dodane dnia 20-09-2017 21:38
Mike, oczywiście szanuję Twoje spojrzenie, ale mam wrażenie, że nie do końca zrozumiałeś ideę. Nie chodzi o to, żeby utwory były cały czas anonimowe. Tylko jakiś określony czas... (tudzież określoną ilość komentarzy) potem oczywiście autor byłby ujawniony.
Podwójne zaprzeczenie nigdy nie jest niegłupie
Do góry
Autor
RE: Plan modyfikacji Portalu
Infernus Użytkownik
  • Postów: 11
  • Skąd: mroczne Bieszczady
Dodane dnia 20-09-2017 21:39
Tjereszkowa napisał/a:
Nie każdego będzie stać by sprawdzić co koledzy z kółka naprawdę myślą o jego pisaniu

I tego się boją, dlatego nie skorzystają.
Jaga, jeżeli autor obraża się po krytyce to du..a z niego, nie artysta. Sam chcę się nauczyć pisać. Dla mnie najważniejsza jest szczera krytyka, wtedy wiem na co zwracać uwagę, co zmienić. Jeżeli napiszesz szczerze, wytkniesz co najgorsze to i kwiaty Ci wyślę pocztą :)
Zdaje się, że redaktor dała nam do zrozumienia, że pomysł się nie przyjął. Trzeba to uszanować, ale...

Chcę poruszyć inny irytujący mnie problem.
"... wyjdź z szuflady, stań na półce!" Są osoby wrzucające fragmenty tekstu już wydanego, bądź w przygotowaniu do wydania - to jest nieporozumienie. Nie mam nic do autorów, szanuję i gratuluję, pokazują, że można jeżeli się chce. Nie mówię o rezygnacji z takich tekstów, po prostu powinna powstać oddzielna rubryka dla tego typu publikacji...
" Autorstwo jest manią i nie ma tak silnych argumentów, aby ją przezwyciężyć" (M.G. Lewis)
Do góry
Autor
RE: Plan modyfikacji Portalu
Jaga Użytkownik
  • Postów: 70
  • Skąd:
Dodane dnia 20-09-2017 21:40
Tjereszkowa napisał/a:
Gramofon napisał:
serio? ludziom, nawet tu nie szkoda, życia na sprawdzanie po googlach czyj to wiersz?

Serio. :) Ludzie są różni.

Oj, są, są :)

Mike,
mam wrażenie, że nie myślimy o takiej samej anonimowości. Ja też mam ulubionych użytkowników i zawsze chcę i czytam ich nowe teksty. Nie chciałabym być pozbawiona takiej możliwości!:)

Chodziło mi o to, aby ten kto chce (czyli chętni) umieszczali swoje wybrane teksty anonimowo przynajmniej na jakiś czas - ja proponowałam miesiąc, choć to tylko propozycja. Potem autor zostałby ujawniony, więc każdy kto czeka na swoich to się na nich doczeka.

Bardzo chciałabym skorzystać z opcji anonimowości, może wtedy usłyszałabym coś od kogoś kto mnie nie komentuje, bo mnie np nie lubi :) To pewnego rodzaju zabawa i wyzwanie. Według mnie ta opcja daje szansę nowym użytkownikom, aby zdobyć komentarze a starszym może wnieść powiew świeżości;)
"Być wolnym, to móc nie kłamać" [A.Camus]


Jaga N.
Do góry
Autor
RE: Plan modyfikacji Portalu
mike17 Użytkownik
  • Postów: 1054
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 20-09-2017 21:41
Tjereszkowa napisał/a:
. Nie chodzi o to, żeby utwory były cały czas anonimowe

Ja w ogóle nie widzę w tym żadnego sensu.
Ja optuję za pełną wiedzą, co kto i jak napisał.
PO to jest ten portal, żeby każdy z nicka pokazał się, kto on zacz :)
Easy Rider from Nowhere a.k.a Sztywny Pyton, rzecznik Klubu WeSZołego Szampona
Do góry
Autor
RE: Plan modyfikacji Portalu
Gramofon Użytkownik
  • Postów: 173
  • Skąd:
Dodane dnia 20-09-2017 21:46
Jaga napisała:
Tjereszkowa napisał/a:Gramofon napisał:serio? ludziom, nawet tu nie szkoda, życia na sprawdzanie po googlach czyj to wiersz?Serio. Ludzie są różni.Oj, są, są


chyba czas się stąd zawijać w takim razie ;]

mike17 napisał:
"Lubię wracać tam, gdzie byłem już" - jak śpiewał śp. Zbyszek Wodecki, i ja też lubię wracać do moich ulubionych autorów, a mam ich całą listę.

ten argument jest nie do podważenia, ale i tak fajnie byłoby anonimowo coś wrzucić, nie ma idealnego rozwiązania, wszystko ma plusy i minusy. Chociaż tak naprawdę to nie wina leży po opcjach strony, tylko zwyczajnie po opcjach w ludziach ;) a na to jedyna rada to pustelnia.
https://www.facebook.com/geopoeta/
Do góry
Autor
RE: Plan modyfikacji Portalu
Jaga Użytkownik
  • Postów: 70
  • Skąd:
Dodane dnia 20-09-2017 22:02
Ja też "lubię wracać tam, gdzie byłam", nie zmienia to faktu, że lubię też niespodzianki i nowe miejsca.
Mike, wydaje mi się, że Cię rozumiem. Szanuję Twoje zdanie i nie zamierzam Cię przekonywać do mojego.

Gramofon, nie ma idealnego rozwiązania, ale fajnie, że wyrażamy swoje opinie. To może do czegoś doprowadzić. Nawet jeśli nic nie zmieni się na PP to może coś zmieni się w nas:)
"Być wolnym, to móc nie kłamać" [A.Camus]


Jaga N.
Do góry
Autor
RE: Plan modyfikacji Portalu
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 20-09-2017 22:37
Infernus napisał:
Po pierwsze. Jak Silvus pisze, wprowadziłoby to pewne utrudnienia dla nowych użytkowników - my narodziny przewrotu znamy, Oni nie. oczywiście radą jest odpowiednie uzupełnienie regulaminu i FAQ.

Informacja w regulaminie i FAQ byłaby w porządku (choć oczywiście wiem, jak to bywa ze znajomością tychże). Choć w moim odczuciu nie do przecenienia są ankiety (które przynajmniej wyrażają zdania głosujących w nich).

Infernus napisał:
Sprawa druga. Jeżeli autor może, ale nie musi wybierać funkcji "anonimowość", to osoby wzajemnego wzdychania do siebie nawet nie spojrzą w tę rubrykę. Bo po co, skoro są tak uwielbiani i uwielbiają słodzić swoim. To nic nie zmieni.

Ja się ciągle zastanawiam, na ile to jest świadome, a na ile to przyzwyczajenie - a uważam, że tych dwóch rzeczy nie można brać w jeden garnek.

Tjereszkowa napisał:
Oczywiście znajdą się użytkownicy, którzy będą szukać w necie i sprawdzać kto zacz...

Uważam, że powinni móc robić tak, jak chcą. Przecież może to być im do czegoś potrzebne, niekoniecznie do psucia komuś trzeciemu korzystania z Portalu.

mike17 napisał:
nie chciałbym, by były publikowane anonimowo, bo na tym dowcip polega, że każdy autor chce być dumny ze swego dzieła, może nawet początkujący, ale chciałby występować pod określonym nickiem i być rozpoznawalny.

I w mojej ocenie mike wspomniał tu o ważnej rzeczy. Powiem, o co chodzi, na swoim przykładzie. Mam tak, że czasem wolę, żeby ktoś coś mi zakazał - tak, zakazał - niż żebym mógł za dużo. I nie chodzi mi nawet o to, że mógłbym sobie lub komuś nieświadomie narobić krzywdy (choć wiem, że - z najróżniejszych powodów - mógłbym). Chodzi mi przede wszystkim o to, że dzięki temu, że wiem, czego nie mogę, wiem, co wybrać. Po prostu nie umiem podejmować decyzji. A ile osób wybierających anonimowość podejmie tę decyzję, będąc świadoma wszystkich konsekwencji - np. tego, że ktoś może czekać właśnie na jej teksty? W takim razie musiałaby przejrzeć wszystkich swoich czytelników i dopiero gdyby żadnego nie znalazła, mogłaby publikować anonimowo z czystym sumieniem.

Jaga napisała:
To pewnego rodzaju zabawa i wyzwanie.

Jaga napisała:
lubię też niespodzianki i nowe miejsca.

Podkreśliłbym słowo zabawa; a jednych bawi to, innych tamto. Mnie anonimowość - swoiście - bawiłaby, ale dla kogoś mogłoby to być nieprzyjemne... (z jakiegokolwiek powodu, trudno mi teraz spekulować)

I może to będzie takie pół?-podsumowanie tej dyskusji - dla jednych anonimowość to zabawa; dla innych obowiązek rozeznawania, dlaczego akurat ten koleś chce być anonimowy; a dla innych utrudnienie, bo zawsze chcieliby mieć przejrzystość. Dla mnie - żadna z powyższych grup użytkowników nie powinna czuć się poszkodowana (przynajmniej zbytnio, bo przecież na tym polega kompromis, że każdy trochę rezygnuje).
Do góry
Autor
RE: Plan modyfikacji Portalu
Jaga Użytkownik
  • Postów: 70
  • Skąd:
Dodane dnia 20-09-2017 23:07
Silvus napisał:
Podkreśliłbym słowo zabawa; a jednych bawi to, innych tamto. Mnie anonimowość - swoiście - bawiłaby, ale dla kogoś mogłoby to być nieprzyjemne... (z jakiegokolwiek powodu, trudno mi teraz spekulować)


I może to będzie takie pół?-podsumowanie tej dyskusji - dla jednych anonimowość to zabawa; dla innych obowiązek rozeznawania, dlaczego akurat ten koleś chce być anonimowy; a dla innych utrudnienie, bo zawsze chcieliby mieć przejrzystość. Dla mnie - żadna z powyższych grup użytkowników nie powinna czuć się poszkodowana (przynajmniej zbytnio, bo przecież na tym polega kompromis, że każdy trochę rezygnuje).


Ten argument do mnie przemawia. Nie pomyślałam o tym. Mea culpa.
Masz rację.
"Być wolnym, to móc nie kłamać" [A.Camus]


Jaga N.
Do góry
Autor
RE: Plan modyfikacji Portalu
Esy Floresy Redaktor
  • Postów: 5986
  • Skąd:
Dodane dnia 21-09-2017 00:56
Krzysztof Konrad napisał:
to trochę wymyślanie, by nie wysilać się i nic zmieniać.


Nie zgodzę się z Tobą, Krzysztofie, to, że nie uznajemy tego pomysłu za genialny, nie oznacza, że nie chcemy nic zmieniać. Obecnie trwają prace nad kolejnymi zmianami, choć nie umiem powiedzieć, kiedy one wejdą, gdyż jakakolwiek praca na rzecz portalu jest nieodpłatna (czysty wolontariat) zatem w wolnych chwilach, ludzie poświęcają swój czas aby coś ulepszać, rozwijać i poprawiać, co siłą rzeczy przekłada się na długie okresy realizacji. Starsi użytkownicy mogą świadczyć ile czasu trwało nim weszła nowa (długo zapowiadana, tak długo, że ludzie przestali wierzyć, że wejdzie) odsłona portalu, którą Ty uważasz za starą, a która wniosła ogrom zmian. Rozumiem, że dzisiejszy świat tak szybko biegnie i wciąż potrzeba nam nowych bodźców, rozumiem ten pęd do zmian, ale mierzmy siły na zamiary.
Jeśli chcemy coś zmieniać, to zmieniajmy ludzi, wpływajmy na to miejsce kreując atmosferę wzajemnej życzliwości, wzajemnego uczenia się, konstruktywnej krytyki, przyjmowania tej krytyki, etc.

I, żeby też jasno wybrzmiało. Dyskusje jak ta powyższa są potrzebne, mogą wnieść coś świeżego - godnego rozważenia. Burza mózgów jak najbardziej wskazana. Jednakże, jak wspomniał ktoś powyżej, uszanujmy też prawo właściciela tego miejsca do ostatecznych rozstrzygnięć i decyzji, co do kształtu portalu. Tylko tyle i aż tyle.

Troszkę z innej beczki. Dawno temu też jawił nam się pomysł utworzenia stowarzyszenia PP, cóż Wy na to? Jakie jest Wasze zdanie? Widzielibyście w tym sens? Chcielibyście należeć do takiego stowarzyszenia? A może zaangażować się w jego tworzenie?
Możemy być tylko tym kim jesteśmy, nikim więcej i nikim mniej.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Plan modyfikacji Portalu
Krzysztof Konrad Użytkownik
  • Postów: 38
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 21-09-2017 09:57
Powiem tak. Nie jestem osobą, która jedynie gada. Wiem, że konkretne osoby pracują tu za darmo i doceniam to, bardzo doceniam. Niestety, jestem tu od ponad roku, natomiast od kilku lat to miejsce śledzę i sory, ale czy tu się coś zmieniło? No naprawdę nie wiem. Uważam się za osobę bardzo kreatywną i zawsze pomogę pomysłem,jak choćby tym z anonimowością (w sumie i tak ktoś wymyślił to dużo wcześniej). Jestem do portalu pisarskiego przywiązany. Dlatego to wszystko, a nie po to, by krytykować. Jeśli już, to tylko merytorycznie.

Mike - to bardzo dobre i mądre argumenty. Ale pamiętaj, że pierwotnie martwiła Cię frekwencja pod prozą. To jest właśnie przyczyna - spadek ilości użytkowników. Poezję, teoretycznie, łatwiej i prędzej napiszesz. A jeśli masz mniej ludzi, to i mniej prozaików i mniej komentatorów. Anonim to tylko propozycja usprawnienia i przyciągnięcia ludzi. Jeśli to uważacie za zły pomysł - okej, zróbmy zatem coś innego, ale pomożemy temu portalowi.
Do góry
Autor
RE: Plan modyfikacji Portalu
Esy Floresy Redaktor
  • Postów: 5986
  • Skąd:
Dodane dnia 21-09-2017 10:23
Krzysztof Konrad napisał:
okej, zróbmy zatem coś innego, ale pomożemy temu portalowi.


Proponuję zacząć od komentowania.
Możemy być tylko tym kim jesteśmy, nikim więcej i nikim mniej.
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.