Jak się tutaj znalazłeś?
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 19-12-2008 14:18
mahuss

jesteś z nami od maj 05 maja 2006 - tak jak podaje Twój profil :) więc jeśli długo tutaj nie zaglądałeś od dwóch lat to możesz pamiętać zupełnie inne PP
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
mahuss Użytkownik
  • Postów: 30
  • Skąd:
Dodane dnia 19-12-2008 15:10
Cytat:
LittleRedRose napisał/a:
mahuss

jesteś z nami od maj 05 maja 2006 - tak jak podaje Twój profil :) więc jeśli długo tutaj nie zaglądałeś od dwóch lat to możesz pamiętać zupełnie inne PP


Sam siebie zaskakuję! To jest dopiero sposób na ominięcie przykrego okresu bycia początkującym!



Cytat:
valdens napisał/a:
Cytat:
mahuss napisał/a:
Ja tam przez google, a co ciekawe, jak się okazało, od razu miałem tu konto ze swoim standardowym loginem i hasłem. Albo zarejestrowałem się kiedyś po pijaku, albo tutejszy admin jest skonstruowanym przeze mnie terminatorem przysłanym z przyszłości. :)

:lol:

a sprawdzałeś już swoją "szufladę"? może są w niej teksty, które dopiero zamierzałeś napisać...


Niestety nic tam nie ma, za to otrzymałem wiele ciekawych wiadomości, niektóre całkiem interesujące, zacząłem się wręcz zastanawiać, czy to rzeczywiście portali dla młodych pisarzy, czy randka.pl. O ile się zorientowałem jest tu jakiś haczyk dzięki któremu zamiast prywatnej wiadomości łatwo wysłać publiczną. Sam jeszcze nie testowałem, ale muszę uważać kiedy będę próbował wysyłać tu jakieś miłosne wyznania :D
- Knock, knock
- who's there
- It's Raptor Jesus lol
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 19-12-2008 16:58
zupełnie przypadkiem znalazłam ten portal. i cieszę się, ze przypadki chodzą po ludziach ;) ahahahahahah
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 19-12-2008 17:00
To nie był przypadek! Każda wróżka Ci to powie ;)
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 19-12-2008 19:05
hehe, wróżka, powiadasz :) pewnie masz rację
tak czy siak cieszę się, że znalazłam, bo to chyba najfajniejszy/najlepszy portal, na jaki wdepnęłam przypadkiem czy nie ;)
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
DamianMorfeusz Użytkownik
  • Postów: 556
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 19-12-2008 21:33
Miałem podobnie :) Gdzieś z rok nie zaglądałem tutaj, zapomniałem o tym, wyrzuciłem z pamięci itp. Na szczęście Różyczka cudowna zgarnęła mnie z powrotem, za co jestem jej wdzięczny i wierzę, że będę wdzięczny do końca życia ;) I przypadków nie ma :)
"Najlepszym sposobem na przepowiadanie przyszłości jest jej tworzenie" - Peter Drucker
"Co ważniejsze dla sukcesu: talent czy pracowitość?
A co ważniejsze w rowerze: przednie czy tylne koło?" - George Bernard Shaw
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 24-12-2008 10:50
Cytat:
Niestety nic tam nie ma, za to otrzymałem wiele ciekawych wiadomości, niektóre całkiem interesujące, zacząłem się wręcz zastanawiać, czy to rzeczywiście portali dla młodych pisarzy, czy randka.pl. O ile się zorientowałem jest tu jakiś haczyk dzięki któremu zamiast prywatnej wiadomości łatwo wysłać publiczną. Sam jeszcze nie testowałem, ale muszę uważać kiedy będę próbował wysyłać tu jakieś miłosne wyznania


Ta furtka już dawno została zlikwidowana :)
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Natasha Użytkownik
  • Postów: 116
  • Skąd:
Dodane dnia 24-12-2008 11:19
Mnie o tym portalu powiedział kolega ze studiów. Wiedział, że piszę i zaprosił.
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Scheina Użytkownik
  • Postów: 74
  • Skąd: Nakło nad Notecią
Dodane dnia 24-12-2008 11:24
Nawet nie pamiętam, jak tu trafiłam. :D Chyba szukałam informacji o konkursach literackich, w których mogłabym wziąć udział. Znalazłam PP, zapisałam w zakładkach i czasami zaglądałam. Dopiero później zdecydowałam, że się zarejestruję, ale sporo czasu minęło zanim to zrobiłam. No, ale jestem i cieszę się, że jestem :D :D B)
Wolność polega na tym że ludzie nie boją się śmierci. Ani w ogóle niczego. Dlatego są gotowi zapłacić za wolność najwyższą cenę.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
ArAngel Użytkownik
  • Postów: 7
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 24-12-2008 22:58
Ja trafiłem szukając, no może nie do końca. Troszkę mi się nudziło, więc szukałem serwisu, gdzie można poczytać czyjeś dzieła. No i google zrobiło resztę :p.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 24-12-2008 23:00
niezawodne google :) mi też pomogło. Siedzę na trzech portalach i ten jest zdecydowanie najlepszy. Każdy ma jakąś przewagę nad tym,ale ten całokształtowo wygrywa :) trzymaj się go ;)
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
ArAngel Użytkownik
  • Postów: 7
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 24-12-2008 23:04
Hehe, pierwszy jaki znalazłem był jakieś opowiadania. coś tam. Ale formę miał dramatyczną. Szukałem dalej i znalazłem was :).
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 24-12-2008 23:08
Cytat:
Szukałem dalej i znalazłem was
Jak to, skoro tu jesteś to też jesteś nas.
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
ArAngel Użytkownik
  • Postów: 7
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 24-12-2008 23:12
Cytat:
Jak to, skoro tu jesteś to też jesteś nas.


Tak... Czyli teraz to już tylko jedna, wielka i świąteczna "Rodzina". Widzę szybko asymilujecie :D.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 24-12-2008 23:16
Cytat:
Czyli teraz to już tylko jedna, wielka i świąteczna "Rodzina".
oj nieświąteczna. Raczej Rodzina Adamsów :) Bywa, że walka na noże trwa. Ale dzięki Perunowi, administracja jest tolerancyjna i pozwala ogniskom wygasnąć naturalnie, to największa zaleta chyba. Tolerancyjna władza :D
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Carista666 Użytkownik
  • Postów: 75
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 26-12-2008 21:12
Ja trafiłam na portal w dość śmieszny sposób :bigrazz: Szukałam wierszy Lauriego Ylonena, bo nie znlazłam do tej pory żadnych opublikowanych utworów (jaki szaleniec chciałby zreszta wydac jego tomik poezji?!). Nie wiem też jakim cudem wyskoczył mi link do tej strony. a wlasciwie do wiersza, ktorego pozwolę sobie niezdarnie zacytować: "też bywam, niestety rozpustna, wybacz mi tę słabość, że kocham gdy czuję smak w ustach."
a przynajmniej jakoś tak to leciało. nie pamiętam już kto napisał ten utwór, ale badzo mi sie spodobał i postanowiłam poczytac wiersze innych. Tak to się zaczęło ;]
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 26-12-2008 21:23
wspomniany wiersz napisała Alicja Wysocka :) znajdziecie go tutaj:

http://www.portal-pisarski.pl/artykul-5374.html

a Twoja historia Caristo bardzo ciekawa :)
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Carista666 Użytkownik
  • Postów: 75
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 26-12-2008 21:27
Dziękuję :)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 26-12-2008 21:32
w sumie nie wiedziałam, że Lauri Ylonen pisze wiersze /chyba, że uznać też za wiersze piosenki, bo w sumie to jest do siebie podobne, a na pewno część wierszy zamienia się właśnie w piosenki, jednak jego opublikowanych żadnych wierszy nie znalazłam/
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Carista666 Użytkownik
  • Postów: 75
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 26-12-2008 21:36
Tak, Lauri jest też poetą. tylko własnie mam problem z ich odszukaniem. znalazalam jakieś urywki, a poki co musze sie zadowolic tekstami piosenek :)
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]