Jak się tutaj znalazłeś?
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Carista666 Użytkownik
  • Postów: 75
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 03-01-2009 12:35
"rządzić" w kazdej odmianie xD
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Mortimer_Grady Użytkownik
  • Postów: 28
  • Skąd: Dębica
Dodane dnia 08-01-2009 18:29
Na portal natrafiłem przez starego, dobrego przyjaciela, Pana Google:D Szukałem jakiejś strony, gdzie można wystawić pod ocenę innych swoje opowiadania i oto jestem:)
"Nie jesteś każdym. To prawda. Zdecydowanie nie jesteś. Ale każdy jest kimś."
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Mark Użytkownik
  • Postów: 201
  • Skąd: Wrocław
Dodane dnia 20-01-2009 22:13
Przeglądając stronę Konrada Staszewskiego trafiłem na link prowadzący tutaj. Rozglądnąłem się chwilkę, stwierdziłem - może być ciekawie - i jestem, choć sam jeszcze nie wiem co ze tego wyniknie.
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
drBart Użytkownik
  • Postów: 7
  • Skąd: B53° 07' N 18° 00' E
Dodane dnia 21-01-2009 22:04
pewnego pięknego aczkolwiek mroźnego styczniowego popołudnia nawiedziły mnie dwie przesympatyczne osóbki promujące portal i oto jestem:D
"...i znów się wlokła noc bez końca,
darmo czekałem snu lub słońca..."
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
wodkanalodzie Użytkownik
  • Postów: 5
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 21-01-2009 22:19
z nudów jakoś tu trafiłem. przez Kozirynek?! kto wie. ponoć wszystko lepsze niż babranie się w uchwałach jakiejś rady gminy.
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 22-01-2009 22:05
Za sam pseudonim powinieneś dostać dotację od portalu :D
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Asti Użytkownik
  • Postów: 809
  • Skąd: Łódź
Dodane dnia 27-01-2009 00:36
Zrządzenie losu. Szperałem w internecie szukając ciekawej strony literackiej - ciekawej, w moim rozumieniu - między innymi w celu odnalezienia wyjątkowych osób, od których roi się pisarski światek, i zaproszenia ich na tworzone przeze mnie forum. I tak jakoś zawiesiłem oko na PP i stwierdziłem - "ha, to może być to."
Następnie zagubiłem link, a forum podupadło (ale nie upadło!) i przez kilka miesięcy szperałem w google i pamięci, żeby wasz portal odnaleźć. Po trudach i znojach jakoś się udało :)
Ludzie potrafią niekiedy posuwać się do takich oszustw.
Śpiewają nie swoje pieśni, nie wiedząc nawet, o czym one mówią.

Create your own reality
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
cicho Użytkownik
  • Postów: 9
  • Skąd:
Dodane dnia 27-01-2009 17:00
przywędrowałam tutaj, ponieważ Swoje wiersze prezentuje tu małpica, jedna z moich ulubionych Poetek.
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Ita Mrozna Użytkownik
  • Postów: 103
  • Skąd: Białystok
Dodane dnia 30-01-2009 18:22
Jak się tu znalazłam... Hmmm. Nie pamiętam. Po prostu któregoś ranka obudziłam się i odkryłam, że mam konto na Portalu, więc postanowiłam je wykorzystać.
A tak na poważnie, to nuda mnie zżerała :p
Jedyny świat, jaki istnieje, znajduje się za naszymi oczami.
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
aga2906 Użytkownik
  • Postów: 26
  • Skąd:
Dodane dnia 30-01-2009 22:18
a znalazłam przypadkiem ten portal i jakoś sięzainteresowałam:):)
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 05-02-2009 17:15
trafiłem tu przez Google, znalazłem wcześniej inne portale ale nie spełniają moich oczekiwań, tu jak wszedłem od razu było lepiej :) i mam nadzieję że pierwsze wrażenie będzie właściwe
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 05-02-2009 17:20
Będzie. Tu nikt nie narzeka. :bigrazz: No prawie ;)
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 05-02-2009 17:29
w takim razie się cieszę :D a jak nie będę zadowolony to się zgłoszę, obym nie musiał :p
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Asliae Użytkownik
  • Postów: 43
  • Skąd: Radziejowice
Dodane dnia 11-02-2009 20:46
A ja tu trafiłam trochę przez przypadek. Kolega z innego forum, z którym straciłam dawno kontakt, jakimś dziwnym zrządzeniem losu przypomniał sobie o mnie i odnalazł w odmętach katalogu gg. I się zgadaliśmy, że oboje coś tam skrobiemy i jakoś tak wyszło, że mi tą stronkę pokazał. Tylko jakoś go tu nie widuję ;P A zwie się Lunar Bird (pełnego nicku jakoś spamietać nie mogę, więc zapisuję tylko główny człon, mam nadzieję, że szanowny kolega wybaczy :D)
"Uśmiechaj się, bądź uprzejmy, gdy twój przeciwnik się z tobą kłóci. Tak nam nakazuje Ewangelia, to dopiero doprowadzi faceta do szału." - Janina Ipohorska
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Bifa Użytkownik
  • Postów: 8
  • Skąd: Kobiór - takie małe coś na Śląsku ;p
Dodane dnia 11-02-2009 21:45
Ja trafiłam przez własną głupotę ;)
Pogubiłam linki do innych tego typu portali i chcąc je odszukać natknęłam się na pp. Zostałam i nie mam zamiaru się wynosić :lol:
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 11-02-2009 21:47
PP już jest wszędzie i zajmuje chyba pół google :D Niektórzy trafiają do nas szukając przepisów na ciasto. :lol: I już zostają.
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Bifa Użytkownik
  • Postów: 8
  • Skąd: Kobiór - takie małe coś na Śląsku ;p
Dodane dnia 11-02-2009 21:58
No widzisz, a ja jak zwykle dowiaduję się z opóźnieniem ( biorąc pod uwagę kiedy powstał portal, a kiedy tu trafiłam to z dość dużym ) :lol:
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
oil Użytkownik
  • Postów: 16
  • Skąd: śnięte miasto
Dodane dnia 12-02-2009 23:23
a ja jakos wyczaiłem portal w czerwcu po pierwszym moim ubiegłorocznym wypadku, lecz jakos nie mogłem sie przełamać na zastartowanie, po drugim wypadku w listopadzie zacząłem sporo czytac... i styczniu postanowiłem sie sprzedać, moze to jakiś w koncu bedzie krok do przodu?
jestem sam nie wiem czego chce ale zdecydowany jestem to osiągnąć.
navigare necesse est...
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Arwena Użytkownik
  • Postów: 26
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 24-02-2009 16:52
ja szukałam w googlach konkursu literackiego, o którym mówił mi brat. Konkurs znalazłam, nie wziełam udziały, bo mój nauczyciel o nim nie wiedział. Podczas szukania znalazłam ten portal. Ponieważ mnie zainteresował, zarejestrowałam się. Chociaż długo wymyślałam opowiadania, długo je przemyśliwałam, a niektóre to pisałam co serce dyktowało, to niektóre opowiadania i wiersze albo zostały odrzucane, albo słabo oceniane.
Łapać wiosła! Nie mogą uciec:).
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Nikczemna Użytkownik
  • Postów: 156
  • Skąd:
Dodane dnia 25-02-2009 21:51
Tak, jak dużo osób, po prostu z nudów zaczęłam szukać w sieci portalów literackich. Przybyłam, poczytałam, zaczęłam regularnie odwiedzać i oto jestem :)
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.