Jak się tutaj znalazłeś?
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
JaneE Użytkownik
  • Postów: 1190
  • Skąd: Śląsk
Dodane dnia 20-08-2009 15:14
Szukałam w sieci miejsca, w którym mogłabym sprawdzić, czy to co piszę jest w ogóle cokolwiek warte:).

Pierwsze kroki stawiałam na innym portalu, ale jak dla mnie atmosfera była tam zbyt chłodna.

Tu jest bardzo przyjemnie... Więc zostaję :)
Oswajam rzeczy pisząc o nich.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Woland Użytkownik
  • Postów: 178
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 23-08-2009 10:33
Podobnie jak powyżej. Też chciałem sprawdzić czy warto się babrać w pisarstwie ;) I też zostaję bo atmosfera luźna i ludzie z którymi naprawdę można dobrze pogadać - chociaż wirtualnie :)
Dostojewski umarł... Protestuję! Dostojewski jest nieśmiertelny!
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Douross Użytkownik
  • Postów: 3
  • Skąd:
Dodane dnia 06-09-2009 20:52
Trafiłam tu, bo zawsze chciałam się "sprawdzić" Bałam się oceny znajomych i ludzi z zewnątrz, dlatego postanowiłam poszukać czegoś, gdzie ocenią mnie szczerze (przynajmniej mam taką nadzieję), bezwzględu na to kim jestem. Być może, że mam jakąś fobię, ale gdyby ktoś kogo znam powiedział mi, że moje dzieła są do niczego to bym się pod ziemię zapadła i już nigdy temu człowiekowi na oczy nie pokazała. Wiem, dziwna jestem. Dlatego wolę pozostać anonimowa i ze swymi pracami się nie ujawniać.

I oto jestem :D
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Izolda Użytkownik
  • Postów: 300
  • Skąd: podgórska
Dodane dnia 06-09-2009 21:32
Lubię czytać, lubię gadać, energia mnie roznosi.
Zaczęłam od pochłaniania wierszy i mnie to wciągnęło. Od zawsze piszę i uważam to za doskonały środek łagodzenia własnych wulkanów, ale wcale nie chciałam się sprawdzać. Wrzuciłam najpierw kilka wierszy, bo dawno żadnych nikomu nie pokazywałam i ciekawa byłam ich oddźwięku. Teraz powrzucam trochę prozy, bo znów mnie ta babska ciekawość męczy, co ktoś może na to odpowiedzieć.
Atmosfera w dziale poezji w czerwcu mnie nużyła, dlatego w wakacje wymysliłam, że pora się przeprowadzić do prozaików, bo tam jakoś spokojniej.
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Jack the Nipper Użytkownik
  • Postów: 3011
  • Skąd: Centrum Świata
Dodane dnia 07-09-2009 12:41
Zatem witaj Izoldo ponownie, wśród prozaików ;)
Gdyby Bóg chciał, aby ludzie chodzili nago, to by nas takimi stworzył.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 07-09-2009 13:19
Wróciłem z Torunia. :D
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
botaurus Użytkownik
  • Postów: 220
  • Skąd:
Dodane dnia 11-09-2009 23:30
Ja już tego, kurna, nie pamiętam :x
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 27-09-2009 22:57
Znudziły mnie wyzwiska jednego delikwenta na poprzednim portalu gdzie publikowałem, a gdzie nie ma niestety nadzoru tępiącego nieuzasadnione wulgaryzmy. Czarę goryczy przepełniło to, że moje opowiadanie było 1 w rankingu konkursowym - więc mnie oczywiście jak zwykle uwalił 1-ką bez uzasadnienia komentarzem:) Od jednej z osób na tamtym portalu usłyszałem ten adres - no i zawitałem tutaj. Pierwsze wrażenie - :D Pozdrawiam wszystkie osoby, które uważają, że krytykę mozna wyrazić bez słów wulgarnych i obraźliwych, oraz które nie wlepiają wszędzie 1-ek tylko dlatego, że ktoś jest wyżej w rankingu.
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Krzysztofpnowak Użytkownik
  • Postów: 95
  • Skąd: Łódź
Dodane dnia 28-09-2009 17:47
od dwudziestu lat oglądałem swoje nazwisko tylko w dowodzie, chyba mi to obrzydło.:no: tak poza tym to wszedłem...
auto
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Elandrea Użytkownik
  • Postów: 5
  • Skąd:
Dodane dnia 06-11-2009 20:57
wpisałam w gogle: konkursy literackie.Znalazłam dwa ale ten właśnie
uznałam za właściwy dla mnie, wić się zalogowałam.:lol:
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Pisarz1988 Użytkownik
  • Postów: 6
  • Skąd:
Dodane dnia 15-11-2009 00:28
Jesli mam byc szczery to powiem, że wszedłem na czat na wp.pl w dział "książki" albo "fantastyka" dokładnie nie pamiętam. Tam mi podano linka do strony :)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Eda Użytkownik
  • Postów: 1
  • Skąd:
Dodane dnia 27-11-2009 14:26
Dzięki google.
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Alishia Użytkownik
  • Postów: 2
  • Skąd:
Dodane dnia 11-12-2009 19:33
Witam!Szukałam portali tego typu po tym jak mój dobry kolega powiedział mi, że powinnam pokazać swoje wiersze i się może zakręcić w tym temacie. I tak natrafiłam na miastopisarzy.pl gdzie jest kilka moich wierszy. Mam tam nick taki jak tutaj. No i teraz trafiłam tu. Może nie piszę jakoś rewelacyjnie ale mam nadzieję, że wiersze się spodobają i poznam ciekawych ludzi, z którymi odnajdę wspólne tematy :)
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
zajacanka Użytkownik
  • Postów: 1371
  • Skąd: UK
Dodane dnia 12-12-2009 00:08
Cytat:
Lubię czytać, lubię gadać, energia mnie roznosi.


mnie tez:):):)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 12-12-2009 14:39
Chciałem się nauczyć lepiej pisać i ot jestem tutaj :)
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
CieplyDeszcz Użytkownik
  • Postów: 24
  • Skąd:
Dodane dnia 20-12-2009 19:08
Znalazlam się tutaj przez przypadek --> google
czegoś szukałam i znalazłam to ;d
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
niks Użytkownik
  • Postów: 15
  • Skąd: Miasto G.
Dodane dnia 23-12-2009 19:23
Szukałam portali literackich. Trafiłam tutaj, zarejestrowałam się i oto jestem ;d.
Bądźmy ludźmi choćby tak długo, póki nauka nie odkryje, że jesteśmy czym innym.
S. J. Lec
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Nalka31 Użytkownik
  • Postów: 879
  • Skąd: Syreni Gród
Dodane dnia 24-12-2009 00:52
Część z przypadku, część bo gdzieś przeczytali. Ja trafiłam dzięki znajomemu,który tu czasem zagląda z ciekawości. No i zarejestrowałam się. W porównaniu z jednym z portali tuy jest miło i przyjemnie :)
Wiatr kroczy moim śladem. Nie, nie kroczy. To ja jestem Wiatr.

Nie mam na imię NATALIA ;)

http://zwiatrem-podwiatr.blogspot.com/

www.e-gify.pl/gify/lokomocja/statki/statki7.gif
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
natasza Użytkownik
  • Postów: 4
  • Skąd: Kuyavia
Dodane dnia 24-12-2009 10:56
znajomy polecił. rzeczywiście-w przeciwieństwie do jednego z potali, jak na razie jest fajnie.
Do góry
Autor
RE: Jak się tutaj znalazłeś?
Hoshi no Yue Użytkownik
  • Postów: 19
  • Skąd: Mikołów
Dodane dnia 24-12-2009 11:50
Dostałam link do tego portalu od koleżanki. Wspólna znajoma dawała tu swoje teksty.
Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła.

— Wisława Szymborska
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.