Nasze Dziwactwa ;]
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
RE: Nasze Dziwactwa ;]
niewidoczna Użytkownik
  • Postów: 1492
  • Skąd: Łódź
Dodane dnia 13-11-2011 18:07
Mnie się zdarza wsiadać w byle jaki nr autobusu i jechać według trasy, a jak mnie coś kopnie wysiadać. Traktuję to jako sposób na odstresowanie i zwiedzanie miasta. Wtedy dopiero czuję, że jestem wolna i mam mnóstwo czasu. :)

Tym o to sposobem z jednego punktu w centrum miasta do drugiego punktu w centrum jadę przez lotnisko, lub przez Zgierz. :)
"Jeśli kochać, to niebanalnie
Marzyć o tym, co nierealne
Jeśli kochać, to całkowicie
W nawias co dzień brać życie (swe)."
/Plateau/

Oświecenie przychodzi z nieba...
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Nasze Dziwactwa ;]
amasztybrutalu Użytkownik
  • Postów: 135
  • Skąd:
Dodane dnia 13-11-2011 19:15
idąc chodnikiem omijam wszelkie linie
(gdy jest to niemożliwe trochę psuje mi się humor;) )
"Wiersz musi być o czymś. Nawet o przysłowiowej dupie Maryny może być, ale musi wypływać z niego prawdziwe, szczere uwielbienie do tej dupy." (barteczekm - wrzeszcze.pl)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Nasze Dziwactwa ;]
Marxxx Użytkownik
  • Postów: 47
  • Skąd: Wrocław
Dodane dnia 13-11-2011 22:04
Niewidoczna - to mam dla Ciebie dobrą zabawę ^^

Potrzebna jest do tego kartka papieru, coś do pisania i rozgarnięta osoba towarzysząca.

Wsiadacie do autobusu na początku trasy, zajmujecie miejsca na jego końcu i opisujecie wsiadające osoby na kolejnych przystankach. Bez zbędnej złośliwości, ale wypunktowując ich zabawne nawyki ; )

Po wszystkim wymieniacie się kartkami i zapewniam, że jest przy tym kupa śmiechu ; ]

A moim nawykiem jest obsesyjne wyrzucanie rzeczy przez balkon : P
Do góry
Autor
RE: Nasze Dziwactwa ;]
niewidoczna Użytkownik
  • Postów: 1492
  • Skąd: Łódź
Dodane dnia 13-11-2011 22:08
Marxxx! Witaj sąsiedzie! :*
"Jeśli kochać, to niebanalnie
Marzyć o tym, co nierealne
Jeśli kochać, to całkowicie
W nawias co dzień brać życie (swe)."
/Plateau/

Oświecenie przychodzi z nieba...
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Nasze Dziwactwa ;]
Kaero Użytkownik
  • Postów: 864
  • Skąd: Wałcz/Poznań
Dodane dnia 13-11-2011 22:36
Kiedy kładę się spać ,muszę mieć ciemność i ciszę. Nie potrafię zasnąć nawet przy lampce nocnej, ani wtedy, gdy ktoś obok ma włączony komputer, gdy inny mieszkaniec domu bierze prysznic i słychać wodę płynącą w rurach. Nawet, gdy jest ciemno w pokoju i cicho, może rozpraszać mnie światło prześlizgujące pod drzwiami. Śpię za to w najgwałtowniejsze burze.

Mam zwyczaj częstego poprawiania grzywki (odruch nerwowy niestety).
Często, będąc w połowie lektury książki, czytam przedwcześnie ostatnią stronę.
A ja leżę i leżę i leżę i nikomu nie ufam i nikomu nie wierzę.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Nasze Dziwactwa ;]
amasztybrutalu Użytkownik
  • Postów: 135
  • Skąd:
Dodane dnia 13-11-2011 22:42
a ja boję się ciemności.
często jak mnie coś w nocy przestraszy zapalam
lampkę - świeci do rana i piszę smsa do kogoś,
chcę kogoś obudzić, żeby ta osoba się odezwała
nawet "spier**laj" dodaje mi wtedy otuchy :D
"Wiersz musi być o czymś. Nawet o przysłowiowej dupie Maryny może być, ale musi wypływać z niego prawdziwe, szczere uwielbienie do tej dupy." (barteczekm - wrzeszcze.pl)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Nasze Dziwactwa ;]
Figiel Użytkownik
  • Postów: 65
  • Skąd: Figiel
Dodane dnia 14-11-2011 20:30
A ja lubię szczury hodowlane. Bardzo fajne z nich chłopaki, pomimo tych długich ogonów:). Jak trafi mi się hmm... męczący i nielubiany gość, to biorę gryzonia na ramię, on się na nim sadowi i tak sobie z gościem siedzimy i gawędzimy we trójkę. Gość zazwyczaj wymięka. Wredna jestem nie :)
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]