Nasze Dziwactwa ;]
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
RE: Nasze Dziwactwa ;]
Marcowa Użytkownik
  • Postów: 10
  • Skąd: Opole
Dodane dnia 13-02-2010 17:30
Cytat:
voice napisał/a:
gdy jestem sama w domu, śpiewam ile wlezie :D


Jest nas dwoje, dokładnie. A, i jeszcze pod prysznicem, nawet jak mam komplet w domu.
I zawsze muszę mieć jakąś obrączkę/pierścionek, żeby mieć się czym bawić w chwilach nudy, np. jak stoję w kolejce :rol:
"Nocy inna, nie przyjdziesz, nie przychodź..."
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Nasze Dziwactwa ;]
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 13-02-2010 18:03
Poprawianie błędów? :D Chyba nie, ale bury_wilku - talerzu...

Bo przecież poprawianie błędów, ale w mowie.
Do góry
Autor
RE: Nasze Dziwactwa ;]
marcowy zajac Użytkownik
  • Postów: 53
  • Skąd:
Dodane dnia 13-02-2010 19:45
Odczekiwanie dokładnie trzech minut po zalaniu zupki instant (^^' ). Albo to, że czuję się nieswojo gdy nie mam w kieszeni zapasowych słuchawek do telefonu...:shy:
Do góry
Autor
RE: Nasze Dziwactwa ;]
Blood Użytkownik
  • Postów: 2
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 13-02-2010 20:59
Przed zaśnięciem układam poduszki żeby ta pośrodku była idealnie równo schowana pod następnymi dwoma poduszkami,rano zawsze biorę szczura na ręce,idę z nim do kuchni żeby zobaczyć co jest w lodówce i po czym odkładam go z powrotem do klatki i idę robić sobie jedzenie
Do góry
Autor
RE: Nasze Dziwactwa ;]
Tirieel Użytkownik
  • Postów: 54
  • Skąd:
Dodane dnia 13-02-2010 21:30
Komórkę zawsze układam idealnie prosto (np. w linii prostopadłej do brzegu biurka), nie mogę ścierpieć, kiedy jest lekko przekrzywiona :)
"Ludzkość nie może znieść zbyt dużej dawki rzeczywistości" - Thomas Stearns Eliot
Do góry
Autor
RE: Nasze Dziwactwa ;]
Elwira Użytkownik
  • Postów: 4151
  • Skąd: Rembertów
Dodane dnia 13-02-2010 21:47
Cytat:
Blood napisał/a:
Przed zaśnięciem układam poduszki żeby ta pośrodku była idealnie równo schowana pod następnymi dwoma poduszkami,rano zawsze biorę szczura na ręce,idę z nim do kuchni żeby zobaczyć co jest w lodówce i po czym odkładam go z powrotem do klatki i idę robić sobie jedzenie


A myjesz ręce przed zrobieniem sobie tego śniadania?

Moim dziwactwem są firanki. Jakoś nie mogę przejść obojętnie, jak są lekko przesunięte.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Nasze Dziwactwa ;]
Euridice Użytkownik
  • Postów: 485
  • Skąd: Rzeszów
Dodane dnia 13-02-2010 22:55
A ja jestem cała dziwna, więc co dziwniejsze jest, to nie wiem. Np. śpię z misiami :D, gadam do siebie, wydurniam się z byle czego... Jakby kto na mnie popatrzył z bliska to by pomyślał - stuknięta! :D:bigrazz::lol:
Do góry
Autor
RE: Nasze Dziwactwa ;]
Poke Kieszonka Użytkownik
  • Postów: 2063
  • Skąd: Naniby
Dodane dnia 14-02-2010 08:07
:)tak myślę, że największym moim dziwactwem jest to, że tak kocham wszystko co żyje i oddycha:)Wydaje mi się, że czasami jestem jak ta Wagabunda z ,,Intruza''Stephenie Meyer::)
zbieram do kieszonki małe radości z każdego dnia
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Nasze Dziwactwa ;]
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 15-02-2010 12:45
ja się dowiedziałem że jestem dziwny bo jeżdżę od czasu do czasu 1200km na mecze ukochanego klubu nr 2 który niestety jest z Włoch, ale co ja poradzę, miłość silniejsza niż rozsądek :smilewinkgrin:
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Nasze Dziwactwa ;]
Miladora Użytkownik
  • Postów: 7498
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 15-02-2010 17:27
Moim dziwactwem jest portal pisarski... :lol:

Jakoś nie mogę przechodzić obok niego obojętnie i nie wstąpić... :D
Zawsze tkwi we mnie coś, co nie przestaje się uśmiechać (Romain Gary).
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Nasze Dziwactwa ;]
Esy Floresy Redaktor
  • Postów: 5986
  • Skąd:
Dodane dnia 15-02-2010 19:34
Dziwactw to ja mam wiele... Jednym takim się podzielę. Zawsze gdy zasypiam na boku to ucho, które nie przylega do poduszki muszę zakryć choćby włosami. Mam jakąś irracjonalną obawę, że ktoś mi wbije szpikulec w ucho i muszę je za wszelką cenę chronić. :yes:
Możemy być tylko tym kim jesteśmy, nikim więcej i nikim mniej.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Nasze Dziwactwa ;]
SzalonaJulka Użytkownik
  • Postów: 2351
  • Skąd: Bronowice
Dodane dnia 15-02-2010 19:42
Floresek, co w tym dziwnego? Ja nie zasnę, jeśli nie przykryję głowy...

Ja to chyba strasznie nudna i nie-dziwna jestem (mniej więcej, jak Adaś Miałczyński) :lol:
nikt nie reklamował
szczęścia jak podpasek
jesteś tego warta
(ja)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Nasze Dziwactwa ;]
Esy Floresy Redaktor
  • Postów: 5986
  • Skąd:
Dodane dnia 15-02-2010 19:55
Dziwna jest sama wizja wbijanego szpikulca w ucho;)

Do Adasia też w wielu przypadkach mogę się odnieść np. kawa musi mieć doskonałe proporcje, górka cukru nie może być za duża, a i kolejność ważna: kawa+cukier+woda+mleko. Jeśli ktoś przyrządza mi kawę i zaleje bez wcześniejszego posłodzenia to cóż wypiję, ale smak jakiś nie taki;)
Możemy być tylko tym kim jesteśmy, nikim więcej i nikim mniej.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Nasze Dziwactwa ;]
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 15-02-2010 20:03
Jak podrywa mnie obcy facet, to zawsze jestem pewna, że chce mi obrobić mieszkanie :] Bury mi to uświadomił :D
Do góry
Autor
RE: Nasze Dziwactwa ;]
SzalonaJulka Użytkownik
  • Postów: 2351
  • Skąd: Bronowice
Dodane dnia 15-02-2010 21:16
Cytat:
Oke_Mani napisał/a:
Jak podrywa mnie obcy facet, to zawsze jestem pewna, że chce mi obrobić mieszkanie :] Bury mi to uświadomił :D


Mocne :lol:
nikt nie reklamował
szczęścia jak podpasek
jesteś tego warta
(ja)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Nasze Dziwactwa ;]
Death_has_no_face Użytkownik
  • Postów: 57
  • Skąd:
Dodane dnia 25-02-2010 20:25
czsami dla zabawy wbijam różne rzeczy w dłonie xD np cyrkiel, zszywacze bądz igły i pinezki, do tego jestem pedantem, dalej nie muszę chyba określać. Lubię jeszcze słuchać trzech różnych utworów naraz xD
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Nasze Dziwactwa ;]
Anaris Użytkownik
  • Postów: 727
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 25-02-2010 20:34
Boję się Ciebie, Death_has_no_face :O
`The most difficult thing is trying not to forget who you really want to be.`
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Nasze Dziwactwa ;]
Death_has_no_face Użytkownik
  • Postów: 57
  • Skąd:
Dodane dnia 25-02-2010 20:42
nie jesteś pierwszą osobą, która to mówi ;)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Nasze Dziwactwa ;]
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 25-02-2010 20:55
A co jest strasznego w byciu Emo? Tłuste włosy? Znałem laskę co miała całe nadgarstki w sznytach, bo jej rodzice nie rozumieli, a świat jest zły. Każdy powód jest dobry do okaleczania się. To nawet zabawne. Ale straszne? heh



Ja z dziwnych rzeczy to mam tak, że czasem jem jajecznicę bez soli.
Do góry
Autor
RE: Nasze Dziwactwa ;]
Vyvern Użytkownik
  • Postów: 171
  • Skąd: Gdzieś niedaleko Bydgoszczy...
Dodane dnia 26-02-2010 11:16
xD. ja nie lubię jajecznicy.

no. ja nie będę wspominał o moim okaleczaniu się. ^ dziwactwa. mając 15 lat lubię bawić się klockami, tarzać w śniegu, bawić na trawie. ^ nie jestem jedyny jak się okazało. ale znalazłem tylko jedną podobną mi osobę w szkole ^. marynarki. to kolejne. uwielbiam chodzić w marynarce i koszuli. ^. moje odpały. zwykle kiedy słucham Łąki Łan. ^. to, że jako chłopak lubię kwiaty. a szczególnie ich płatki. ^'. i ostatnie (chyba xD) że jestem 'pełen zmian i kontrastów' jak to mi powiedziała koleżanka. ^ to taka moja krótka charakterystyka. ^



ah. i jeszcze udziwniona owsianka i koktajle XD.
www.vatokilogodzin.fbl.pl
http://www.lastfm.pl/user/Vatokilogodzin
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]