Kościół a polityka
  • Strona:
  • «
  • 1
  • 2
Autor
RE: Kościół a polityka
Slavek Użytkownik
  • Postów: 252
  • Skąd:
Dodane dnia 07-08-2017 12:47
Ekszyn Dupacycki napisał:
Slavek, wyłącz tę betoniarę, nikogo nie zabetonujesz, choćbyś naprawdę wierzył, że Twe słowa pochodzą od Boga.

Dlaczego administrator nie kasuje spamu?

Szczepan Gender napisał:
Jest dobrze, Ekszyn. Dla mnie technika spamowania zastosowana przez Slavka jest czymś naturalnym w przypadku Świadków Prawa i Sprawiedliwości. Dzielą nas kilometry światłowodów, miedzi, i stąd technika przykrywania bolesnych treści. W normalnych warunkach Świadek Prawa i Sprawiedliwości już leciałby na mnie z pazurami. Jeśli ktoś twierdzi, że nie, to niech włączy telewizor, kiedy odbywać się będą manifestacje moich przyjaciół: pederastów, kodziaży, lewaków, liberałów, aktorów spektaklu "Klątwa", Żydów i masonów. I chociaż nie ma mnie tam z nimi ciałem, to jestem duchem. Złym duchem. Szatanem, który urąga i pluje w kaczy smród. A naprzeciw mnie niedorżnięte watahy (za Sikorskim), lumpiarstwo (za Staniszkis)! Fusy narodu polskiego (za Legionem)!

Któryś za nas cierpiał rany, Jezu Chryste, zmiłuj się nad swemi sługami! Bo siły pseudo chrześcijańskie mnie nie przemogą!

Kluczową jest kwestia, gdzie pan Slavek stosuje swoją technikę wklejanki - przykrywki. No, bo jeśliby tu był jakiś prawicowy wychodek, jakaś placówka Świadków Prawa i Sprawiedliwości, to nie byłoby sprawy. Ale zdaje się, że Portal Pisarski nie jest własnością lumpów? Tak mi się zdaje. Dlatego wklejanki Slavka sprawiają mi satysfakcję - jako ta wizytówka dobrej zmiany.

Nadmienię, że niedawno niejaki pan Targalski stwierdził, że prezydent Duda został rozpracowany przez bezpieczniaków, którzy sporządzili jego profil psychologiczny i na tej podstawie doprowadzili do realizacji serialu "Ucho prezesa". A to z kolei doprowadziło do tego, że Adrianowi, czy tam Andrzejowi, puściły nerwy i zawetował doskonałe ustawy o sądownictwie. Otóż ja również stosuję bezpieczniackie metody: przygotowuję sobie profilek psychologiczny adwersarza na podstawie jego publicznej twórczości, a następnie namierzam słabe punkty. Wystarczy, że pociągnę za spust.

Następnym razem zaboli jeszcze bardziej.


Ale ja w z wami ludziki nie rozmawiam/polemizuję.
Wdałem się w polemikę z KatarzynaKonopkaChludzinska, więc nie przeszkadzajcie i tyle (czyt. nie spamujcie).
Zrozumcie, że każdy komentarz/ocena kogoś, komentowanie jego wartości, uczuć religijnych, poglądów politycznych świadczy tylko i wyłącznie o was, a nie o komentowanym. Wasze komentarze i wpisy tutaj do doskonałe profile psychologiczne was samych :)



Raz dodany post wystarczy by został odczytany przez zainteresowanych i nic nie da wklejanie tych samych treści cztery ani siedem razy, proszę o zaprzestanie spamowania na forum

przyp. EF
"...podziwiam komunistów/ za ich upór bezmyślne oddanie/ czemuś tak bezwzględnie błędnemu"

Leonard Cohen
Do góry
Autor
RE: Kościół a polityka
Szczepan Gender Użytkownik
  • Postów: 244
  • Skąd: Jestem stamtąd.
Dodane dnia 07-08-2017 13:22
Slavek napisał:
Ale ja w z wami ludziki nie rozmawiam/polemizuję.
Wdałem się w polemikę z KatarzynaKonopkaChludzinska, więc nie przeszkadzajcie i tyle (czyt. nie spamujcie).
Zrozumcie, że każdy komentarz/ocena kogoś, komentowanie jego wartości, uczuć religijnych, poglądów politycznych świadczy tylko i wyłącznie o was, a nie o komentowanym. Wasze komentarze i wpisy tutaj do doskonałe profile psychologiczne was samych :)

A teraz pozwólcie i już proszę nie przeszkadzajcie..



Super! Podoba mi się wyjaśnienie pana Slavka, ale... wobec tego nasuwają się oczywiste pytania:

Skoro po raz czwarty z rzędu pan Slavek zamieszcza swoją wklejankę z uporem godnym pisowskiego trolla, to czyżby uważał panią Katarzynę Konopkę Chludzińską za osobę niedowidzącą? A może za intelektualnie niepełnosprawną, skoro musi pan Slavek po wielokroć powtarzać swoją replikę? To jak to jest, panie Slavku? Z kogo pan robi wała? Z Katarzyny Konopki Chludzińskiej, z administracji portalu, a może z siebie samego?
Józef Piłsudski - sprawca cudu na Wisłą:
"Religia jest dla ludzi bez rozumu".
Mark Twain - powieściopisarz dziecięcy:
"Religia została wynaleziona kiedy pierwszy oszust napotkał pierwszego głupka".
Do góry
Autor
RE: Kościół a polityka
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 07-08-2017 14:58
Slavek, kogo obchodzi z kim Ty rozmawiasz, to się nie dzieje w Twojej głowie, tylko na forum publicznym :D
Do góry
Autor
RE: Kościół a polityka
KatarzynaKonopkaChludzinska Użytkownik
  • Postów: 246
  • Skąd:
Dodane dnia 20-08-2017 21:34
Nawiasem mówiąc, wśród obywateli głosujących w wyborach jest znacząca nadreprezentacja praktykujących katolików. Można wręcz powiedzieć, że Polak pójdzie na wybory wtedy, gdy pójdzie do kościoła. Co wiele wyjaśnia, jeżeli chodzi o preferencje wyborcze polskiego społeczeństwa. Dlatego nie ma w polskim parlamencie partii lewicowej. Liberalizm zaś zdominował debatę publiczną(szczególnie w latach 90.), jednak nie odniósł sukcesu ani na poziomie ideowym. Teza, że nic, co stanowi fundament liberalizmu w sensie światopoglądowym i społecznym, nie zostało zrealizowane w Polsce, jest mocna. Jednak bliska prawdy.
Jeżeli chodzi o wpływy Kościoła w sferze politycznej- nie bez znaczenia(podobnie, chociaż nie do końca jest też w roli mediów) jest też słaba aktywność obywatelska Polaków. Jeden przykład. Czy wiecie, ilu Polaków jest członkiem Platformy Obywatelskiej lub Prawa i Sprawiedliwości(od 2005 roku dwóch najważniejszych polskich partii politycznych)?
To łącznie około 60 tysięcy osób. Miasto wielkości Łomży lub Ełku.
Już nie wspominając o tym, że w Polsce jest mniej organizacji pozarządowych niż w Szwecji.
Trudno się zatem dziwić, że wpływy Kościoła w polskiej polityce są większe niż w sferze moralno-obyczajowej.
Do góry
  • Strona:
  • «
  • 1
  • 2
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]