Co byś zrobił/a gdyby jutra miało nie być?
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
RE: Co byś zrobił/a gdyby jutra miało nie być?
FemmeFatale Użytkownik
  • Postów: 3
  • Skąd:
Dodane dnia 13-08-2009 08:17
zatrzymałabym czas by dziś trwało bez końca ;)
Do góry
Autor
RE: Co byś zrobił/a gdyby jutra miało nie być?
sirmicho Użytkownik
  • Postów: 589
  • Skąd:
Dodane dnia 13-08-2009 08:29
Strzeliłbym se w łeb.

Ech, tylko nie mam czym.
Do góry
Autor
RE: Co byś zrobił/a gdyby jutra miało nie być?
bury_wilk Użytkownik
  • Postów: 1550
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 13-08-2009 08:30
He, nie raz rozważałem taką opcję. Planów nóstwo, ale obawiam się, że nic bym nie zrobił. Przypuszczam, że do końca bym nie wierzył, że to się stanie...
black number one
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co byś zrobił/a gdyby jutra miało nie być?
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 13-08-2009 14:20
wziąłbym swoją gitarę basową i uczył się grac coś bardzo trudnego i albo bym się nauczył i mógł spokojnie umrzeć albo przynajmniej ze świadomością że się starałem B)
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co byś zrobił/a gdyby jutra miało nie być?
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 13-08-2009 17:57
fajne pytanie. To tak: zabiłbym kilka osób, kilku osobą powiedział co o nich myślę(części pozytywne rzeczy innym negatywne) i zgwałciłbym kilka kobiet które znam, oczywiście w miarę możliwości. Może okradłbym jakiś sklep, albo coś aby poszastać przed śmiercią kasą, jakieś dobre auto. A przed snam bym chlał alkohol na potęgę i żarł jak świnia :D
Do góry
Autor
RE: Co byś zrobił/a gdyby jutra miało nie być?
Almari Użytkownik
  • Postów: 2127
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 13-08-2009 20:01
Tomasz ma jakieś apokaliptyczne wizje xD Ja bym albo zamknęła się w zaciszu z własnym, prywatnym chłopakiem i kochała się z nim całą noc, albo opcja numer 2 poszłabym do klubu ochlała się jak świnia i zatańczyła na barze xD A potem to już na żywioł :p
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co byś zrobił/a gdyby jutra miało nie być?
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 13-08-2009 23:19
Cytat:
zaciszu z własnym, prywatnym chłopakiem i kochała się z nim całą noc,
z włąsnym prywatnym chłopakiem? Współczuje człowiekowi, kótry jest rzeczą.Moja kobieta nie jest moja, jest człowkiem. Apokaliptyczne?
Za króla Sasa jedz pij i popuszczaj pasa! ot mądre myślenie.
Do góry
Autor
RE: Co byś zrobił/a gdyby jutra miało nie być?
Almari Użytkownik
  • Postów: 2127
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 18-08-2009 21:57
Oj Tomasz :p Te słowa nie miały takiego wydźwięku jaki ty sugerujesz. Przeciwnie, miały wydźwięk żartobliwy, więc nie szukaj wszędzie dziury w całym i nie pokazuj jaki to jesteś z pazurem, tym bardziej, że to tylko przed monitorem :)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co byś zrobił/a gdyby jutra miało nie być?
panludovico Użytkownik
  • Postów: 9
  • Skąd: Chełm
Dodane dnia 19-08-2009 10:24
poszedłbym do kościoła, spowiedzi.
spotkałbym się z dziewczyną, i zatańczył przy Johnie Mayerze- Not myself

i jutro jest mi obojętne;]
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co byś zrobił/a gdyby jutra miało nie być?
Nikczemna Użytkownik
  • Postów: 156
  • Skąd:
Dodane dnia 19-08-2009 11:32
Poszłabym w odludne miejsce, może z kimś bliskim, może sama. Położyłabym się na trawie i patrząc w niebo przeanalizowała swoje życie. Po jakimś czasie, zdenerwowana, że wielu rzeczy nie zrobiłam... no właśnie, dalej nie wiem. Może powiedziałabym kilku osobom, że są dla mnie ważne, że dziękuję im za wszystko. Później skoczyłabym ze spadochronem, jeśli byłaby możliwość. O. No a następnie jakaś impreza, czy coś.

Nie no, zupełnie nie wiem :O
Czy twój ojciec pali fajkę?

Tak, mój ojciec pali fajkę
Yes, my father smokes the pipe
Do góry
Autor
RE: Co byś zrobił/a gdyby jutra miało nie być?
ginger Użytkownik
  • Postów: 3099
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 19-08-2009 11:48
Wiedźmina przeczytałam, więc nie czułabym presji...


A gdyby zamiast jutra miało być wczoraj? Cieszylibyście się?
que bonito seria tu mar si suspiera yo nadar
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co byś zrobił/a gdyby jutra miało nie być?
Edith Użytkownik
  • Postów: 260
  • Skąd:
Dodane dnia 19-08-2009 11:50
zrobilabym rachunek sumienia:|przyjrzalabym sie sobie
Życie to taki dziwny prezent. Na początku się je przecenia, potem się go nie docenia, w końcu kojarzy się, ze to nie był prezent a tylko pożyczka i pragnie się na nie zasłużyć.
Do góry
Autor
RE: Co byś zrobił/a gdyby jutra miało nie być?
evivvalarte Użytkownik
  • Postów: 566
  • Skąd:
Dodane dnia 19-08-2009 12:35
a ja szczerze nie wiem co bym zrobił. Nie mam pojęcia bo jest tyle rzeczy których nie zrobiłem, nie przezyłem i marzen tyle że ciezko powiedzieć:) ale jak sie dowiem kiedyś:D:D że następnego dnia ma nie byc :) to powiem:D
a normalnie to jestem pieczara tak na mnie wołaja w szkole:D
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co byś zrobił/a gdyby jutra miało nie być?
Lisa Użytkownik
  • Postów: 37
  • Skąd:
Dodane dnia 19-08-2009 13:14
upilabym sie:yes:
Do góry
Autor
RE: Co byś zrobił/a gdyby jutra miało nie być?
ANETA Użytkownik
  • Postów: 218
  • Skąd: Sochaczew
Dodane dnia 19-08-2009 14:33
Cytat:
ginger napisał/a:
Wiedźmina przeczytałam, więc nie czułabym presji...


A gdyby zamiast jutra miało być wczoraj? Cieszylibyście się?


Szczerze mówiąc to nie. Tzn. wiedząc, jak się ułoży ten dzień, mogłabym kilka rzeczy zmienić, przygotować się do nich lepiej. Ale wątpię, czy chciałabym przeżyć ten dzień tak samo. Co to za radość wykonywać wciąż to samo? Raczej- wiedząc, co zdarzy się w danej chwili- wybrałabym inne zajęcia, poszłabym w inne miejsce, spotkała się z innymi osobami... I nie dlatego, że żałuję tego, co zrobiłam, ale dlatego, żeby ten dzień wyglądał inaczej.
Nie wiem, czy zrozumiecie z tego cokolwiek...
Ważne jest wczoraj, ważne jest jutro, ale najważniejsze jest dzisiaj.
Do góry
Autor
RE: Co byś zrobił/a gdyby jutra miało nie być?
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 19-08-2009 14:56
Cytat:
e słowa nie miały takiego wydźwięku jaki ty sugerujesz. Przeciwnie, miały wydźwięk żartobliwy, więc nie szukaj wszędzie dziury w całym i nie pokazuj jaki to jesteś z pazurem, tym bardziej, że to tylko przed monitorem
hoho tylko przed monitorem ;) możemy się spotkać face to face nie cykam ;)

No wiem czepiam się niepotrzebnie, ale kto z nas nie ma wad? ;) Nie bierzesz tego do siebie, więc się nie przejmuję :)

Ale jesteście wszyscy delikatni. To wszystko można robić teraz. Po co czekać do końca świata? Nie rozumiem. Jak mam ochotę pooglądać niebo, to nie potrzeba mi do tego kosmicznej katastrofy. Albo spowiadać się, jak ktoś wierzy w spowiedź fajnie by było, gdyby to robił częściej, niż raz na apokalipsę ;) Ale wasza sprawa. Ja bym szalał na całego,Życie, choć piękne, tak kruche jest
Do góry
Autor
RE: Co byś zrobił/a gdyby jutra miało nie być?
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 19-08-2009 16:05
w zasadzie tak sobie myślę że dzisiaj skończę czytać Mroczną Wieżę więc nic bym więcej nie musiał robić przed jutrem jak tylko to skończyć, no powiedzmy jeszcze bym podziękował rodzicom za wszystko :)
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co byś zrobił/a gdyby jutra miało nie być?
JaneE Użytkownik
  • Postów: 1190
  • Skąd: Śląsk
Dodane dnia 19-08-2009 16:52
Wypożyczyłabym sobie jakiś szybki, sportowy wóz i jeździła łamiąc wszelkie ograniczenia :-) Wtedy moje bezpieczeństwo nie miałoby już znaczenia,

a tak poważnie to starałabym się odgrodzić moje dzieci od strachu i paniki innych.


Oswajam rzeczy pisząc o nich.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Co byś zrobił/a gdyby jutra miało nie być?
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 19-08-2009 17:53
Cytat:
ginger napisał/a:
A gdyby zamiast jutra miało być wczoraj? Cieszylibyście się?

aleś zadała pyanie - nie wiem, co mnie w tej chwili bardziej przeraża - czy to, że mogłoby nie być jutra, czy że mogłoby wrócić wczoraj...
wszystko zależałoby od tego, czy mogłabym naprawić pewne błędy, czy tylko biernie uczestniczyć po raz kolejny w tym, co już było...
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Co byś zrobił/a gdyby jutra miało nie być?
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 19-08-2009 18:01
Dzień świstaka z Billem Murrayem :) Budzisz się rano, a to ten sam dzień. Wypasiony film. Muszę sobie go znów obejrzeć :)
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.