Krótko i na temat
Portal Pisarski » Z innej beczki » Pokój przywitań
Autor
Krótko i na temat
Jundi Użytkownik
  • Postów: 38
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 19-12-2017 22:07
Cześć,
Mam na imię Kamil mam 27 lat i mieszkam w Warszawie.
Lubię komedie i abstrakcyjne myślenie.
W ogóle to wszystko co jest niekonwencjonalne mnie kręci. Nawet skarpetki nie do pary, najlepiej każda innego koloru, ale oczywiście nie jestem hipsterem. Nie mam brody, tzn. chciałbym mieć jak Thor żeby poczuć się jak prawdziwy samiec, ale mój zarost jest bardzo zniewieściały. Po tygodniu zapuszczania przypomina średniowieczne pobojowisko. Gdzieniegdzie wystają osamotnione chorągwie, pośród masy osuszonych trucheł.

Niedługo ukaże się moja debiutancka książka.
Nie wiem czy mogę napisać tytuł i wrzucić linka do strony wydawnictwa. Dostane bana za autoreklamę?

To tyle,
a i moje żarty są lepsze od Strasburgerowych. ;)
/Sukces/____
__________|___
_____________|___
________________|___/Ja/
Do góry
Autor
RE: Krótko i na temat
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 19-12-2017 22:28
Hej!

Jundi napisał:
Lubię (...) abstrakcyjne myślenie.

No, ja myślałem, że to wszyscy lubią... a nie, przepraszam, to tylko my tak mamy. B)

Jundi napisał:
mój zarost jest bardzo zniewieściały. Po tygodniu zapuszczania przypomina średniowieczne pobojowisko. Gdzieniegdzie wystają osamotnione chorągwie, pośród masy osuszonych trucheł.

:lol:

Jundi napisał:
Niedługo ukaże się moja debiutancka książka.

O. <myśli>

Jundi napisał:
Nie wiem czy mogę napisać tytuł i wrzucić linka do strony wydawnictwa. Dostane bana za autoreklamę?

Nie przypominam sobie, by za autoreklamę (aktywnego) użytkownika były jakiekolwiek kary, ale poczekaj może na odpowiedź jeszcze kogoś innego. :) Regulamin, o ile dobrze go pamiętam, nie opisuje takiego punktu.

Powodzenia!

Silv.
Do góry
Autor
RE: Krótko i na temat
Vanillivi Użytkownik
  • Postów: 1049
  • Skąd:
Dodane dnia 20-12-2017 08:39
Cześć Jundi,

przede wszystkim witaj na portalu :) Spokojnie, możesz napisać jaką książkę wydałeś, za to nie banujemy, no chyba że ktoś nie zna umiaru lub loguje się tylko po to, by robić sobie reklamę. Takie posty od razu idą do śmietnika.

Jundi napisał:
a i moje żarty są lepsze od Strasburgerowych


To Ci się chwali ;)
http://www.cala-reszta-nocy.blogspot.com Mój blog o życiu, podróżach i pisaniu.
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.