nasza-klasa
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
nasza-klasa
MarcinD Użytkownik
  • Postów: 397
  • Skąd: SCI
Dodane dnia 28-08-2008 11:11
Nasza-Klasa - portal społecznościowy, który zrobił w Polsce niesamowitą karierę. Największa chyba baza danych o ludziach mieszkających w naszym kraju. A jednocześnie portal, który daje szansę na odnalezienie się po latach, odnowieniu przyjaźni i kontaktów. Co o tym myślicie? Czy w ogóle jesteście zarejestrowani na naszej-klasie?
Do góry
Autor
RE: nasza-klasa
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 28-08-2008 11:25
Nie jestem.
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: nasza-klasa
MarcinD Użytkownik
  • Postów: 397
  • Skąd: SCI
Dodane dnia 28-08-2008 11:36
Ha ha się rozpisałeś ;). Dlaczego? Jak zawsze, do wszystkiego trochę rozsądku... Oczywiście, wiele ludzi na naszej-klasie nie zdaje sobie sprawy z tego, co robią, umieszczając tam swoje, powiedzmy, dyskusyjne zdjęcia.
Do góry
Autor
RE: nasza-klasa
ANETA Użytkownik
  • Postów: 218
  • Skąd: Sochaczew
Dodane dnia 28-08-2008 11:39
Nie jestem tam zarejestrowana. ten portal jest śmieszny- połowa osób ma w znajomych ludzi, których nigdy nie widziała na oczy. Ale można zaszpanować, że ma się tylu znajomych...
Do góry
Autor
RE: nasza-klasa
Bonsai Użytkownik
  • Postów: 41
  • Skąd:
Dodane dnia 28-08-2008 11:54
Jestem :)
Do góry
Autor
RE: nasza-klasa
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 28-08-2008 11:56
Projekt Kansadra był dobry :D

Nasza klasa, jak nasza klasa. Mam tam swoich znajomych, ale nie przyjmuje zaproszeń od jakiś śmiesznych ludzi. Taka druga fotka się zrobiła z tego w sumie.
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: nasza-klasa
ginger Użytkownik
  • Postów: 3099
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 28-08-2008 12:16
Ja tam uważam, że to całkiem niezły pomysł był. Mój rodziciel na przykład nawiązał kontakt z przyjacielem z technikum, z którym się ładnych kilkadziesiąt lat nie widział. Piszą sobie maile o tym, co porabiają w dorosłym życiu. Moją babcię też tam dopadli jej uczniowie i zaprosili na zjazd, który naprawdę się udał i babcia była zachwycona. Ja sama nawiązałam kontakty z kilkoma dawno nie widzianymi osobami.
Wiem, że niektórzy uważają to za głupotę. Ale w moim przypadku, i jeszcze kilku innych, to się sprawdziło. Więc jestem jak najbardziej za :D
que bonito seria tu mar si suspiera yo nadar
Do góry
Numer GG
Autor
RE: nasza-klasa
MarcinD Użytkownik
  • Postów: 397
  • Skąd: SCI
Dodane dnia 28-08-2008 12:29
Ja dzięki naszej-klasie zorganizowałem dwa spotkania ze studiów. Poza tym przychylę się do opinii Sagitariusa, że to taka fotka.pl druga. Z tym, że niektórzy ludzie nie rozumieją, że wkładając swoje zdjęcie na - za przeproszeniem - kiblu albo w samej tylko bieliźnie to zdjęcie na pewno trafi prędzej czy później do pracodawcy, sąsiadów... Na naszej-klasie widać brak rozsądku.
Do góry
Autor
RE: nasza-klasa
Apple Użytkownik
  • Postów: 401
  • Skąd: nowoorleańska jabłoń
Dodane dnia 28-08-2008 12:33
ja jestem. najgłupsze jest to, że niektóre panny mają po 80 zdjęć, przecież to nie fotka oO
"Jestem pyszałkiem. Egoistą. Uwielbiam poklask i lubię znajdować się w centrum uwagi. Pragnę chwały. Chcę, aby właśnie na mnie zależało Bogu i szatanowi. Chcę tego, chcę, chcę, chce, chcę.
Memnoch Diabeł
Zasady, zasady, zasady. Oni zawsze kończą, rozprawiając o zasadach. A ja kocham łamać wszelkie reguły, tak jak ludzie lubią rozbijać o ściany kominka szklanki, którymi wznieśli toast.
Opowieść o złodzieju ciał"
Do góry
Autor
RE: nasza-klasa
ginger Użytkownik
  • Postów: 3099
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 28-08-2008 12:38
Aż pójdę moje policzyć :D
Mam zdjęcia mojego psa, swoje takie stare czarno-białe, z psiapsiółkami... Skoro można je tam wklejać, to dlaczego nie...? Oczywiście, bez przesady...
que bonito seria tu mar si suspiera yo nadar
Do góry
Numer GG
Autor
RE: nasza-klasa
MarcinD Użytkownik
  • Postów: 397
  • Skąd: SCI
Dodane dnia 28-08-2008 12:40
Ja też mam kilka(naście) zdjęć, ale po pierwsze, tylko dla znajomych, po drugie, wklejając zdjęcie zastanawiam się, czy mogą zobaczyć je naprawdę wszyscy z mojego otoczenia - jeśli tak, wrzucam ;).
Do góry
Autor
RE: nasza-klasa
Natalia Julia Nowak Użytkownik
  • Postów: 70
  • Skąd: Starachowice
Dodane dnia 28-08-2008 12:42
Dzięki Naszej-Klasie poznałam wielu cudownych ludzi, którzy wyznają poglądy podobne do moich. ;)
No hope, no fear. Nie ma nadziei, nie ma strachu.
Do góry
Autor
RE: nasza-klasa
ginger Użytkownik
  • Postów: 3099
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 28-08-2008 12:46
Też nie wstydzę się moich zdjęć. Są momentami śmieszne, ale śmiało wszyscy mogą je sobie oglądać. Przypomniałam sobie kilka starych znajomości, ale nie poznałam nikogo nowego. Hmpf...
que bonito seria tu mar si suspiera yo nadar
Do góry
Numer GG
Autor
RE: nasza-klasa
Samuel Niemirowski Użytkownik
  • Postów: 2563
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 28-08-2008 13:03
Mam trzy zdjęcia i o trzy zdjęcia za dużo i żałuję, że założyłem konto. Jednak zmusili mnie do tego pewni źli ludzie. Teraz tylko oglądam zdjęcia znajomych, najczęściej przy tym chichocząc.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: nasza-klasa
Apple Użytkownik
  • Postów: 401
  • Skąd: nowoorleańska jabłoń
Dodane dnia 28-08-2008 13:23
ja mam 8 i żyję. ja nie żałuję, bo znalazłam swoich znajomych z czata, stare czasy :)
"Jestem pyszałkiem. Egoistą. Uwielbiam poklask i lubię znajdować się w centrum uwagi. Pragnę chwały. Chcę, aby właśnie na mnie zależało Bogu i szatanowi. Chcę tego, chcę, chcę, chce, chcę.
Memnoch Diabeł
Zasady, zasady, zasady. Oni zawsze kończą, rozprawiając o zasadach. A ja kocham łamać wszelkie reguły, tak jak ludzie lubią rozbijać o ściany kominka szklanki, którymi wznieśli toast.
Opowieść o złodzieju ciał"
Do góry
Autor
RE: nasza-klasa
MarcinD Użytkownik
  • Postów: 397
  • Skąd: SCI
Dodane dnia 28-08-2008 13:30
A nie sądzicie, że nasza-klasa jest teraz świetną metodą na pozyskiwanie / weryfikację danych? Wiele ludzi podaje tam bezmyślnie swoje GG, e-maile, telefony... Zdarza się Wam, że poznając kogoś nowego, szukacie jego profilu na naszej-klasie ?
Do góry
Autor
RE: nasza-klasa
Apple Użytkownik
  • Postów: 401
  • Skąd: nowoorleańska jabłoń
Dodane dnia 28-08-2008 13:31
tak tak, racja. ja szukam, albo przeglądam profile znajomych.
"Jestem pyszałkiem. Egoistą. Uwielbiam poklask i lubię znajdować się w centrum uwagi. Pragnę chwały. Chcę, aby właśnie na mnie zależało Bogu i szatanowi. Chcę tego, chcę, chcę, chce, chcę.
Memnoch Diabeł
Zasady, zasady, zasady. Oni zawsze kończą, rozprawiając o zasadach. A ja kocham łamać wszelkie reguły, tak jak ludzie lubią rozbijać o ściany kominka szklanki, którymi wznieśli toast.
Opowieść o złodzieju ciał"
Do góry
Autor
RE: nasza-klasa
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 28-08-2008 16:44
też mam konto na nk. nie uważam tego za coś śmiesznego czy złego, portal ten ma opinię takją jaką ma, tylko przez pewną niewielką część użytkowników, a jak wiadomo jednostka może wyrobić opinię dla całości.

też znalazłam mnóstwo starych znajomych, z którymi nie miałam możliwości odświeżyć kontaktów.

co do fikcyjnych kont, przyznaje się bez bicia, mam 'woodstock' w znajomych:D:D ale to kwestia sentymentu.

obcych absolutnie nie przyjmuję;)
Do góry
Autor
RE: nasza-klasa
AnotherGirl Użytkownik
  • Postów: 46
  • Skąd: Tarnowsie Góry
Dodane dnia 28-08-2008 17:02
ja mam konto na naszej klasie ;) nie żałuję tego bo poznałam dzięki niej wielu fajnych ludzi :) dla mnie ten portal nie jest zły :)
Wanting to be someone else is a waste of the person you are.
Do góry
Autor
RE: nasza-klasa
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 28-08-2008 17:19
na razie nie narzekam, zresztą jest tam opcja "usuń konto", z której w każdej chwili można skorzystać przecież :)
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]