„Sędzia” – gra komputerowa o sądzeniu ludzi
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
„Sędzia” – gra komputerowa o sądzeniu ludzi
Ten_Smiertelny Użytkownik
  • Postów: 3
  • Skąd:
Dodane dnia 29-01-2019 12:22
Portalu pisarski, zdroju kreatywnej twórczości, którego od wieków już pragnę raczyć swą zaiste dojrzałą twórczością, oto tym razem przedstawiam, wam nie opowiadanie, nie wiersz, a grę komputerową…

No dobrze może trochę poważniej… Zapraszam wszystkich do zagrania w moją darmową grę pomyślaną jako połączenie różnych mediów, udowadniające, że gry komputerowe mogą być sztuką i współgrać z literaturą, w imię mówienia o sprawach ważnych; skłaniania odbiorcy do refleksji, zamiast dawać na tacy gotowe odpowiedzi… No to też nie było zbyt poważnie… :p

W każdym razie: Zachęcam wszystkich do poświęcenia 15 minut, by zagrać w moją darmową grę komputerową, w której wcielamy się w sędziego i mamy możliwość zgodnie ze swym sumieniem osądzać różnych ludzi dokonujących różne czyny.

Po wygraniu gry możemy porównać swój wynik z wynikiem innych osób i otrzymać procentowy wykaz zgodności.

Link: http://hostuje.net/file.php?id=23a7e9e14fc98c091765d6a23b6de9f5

Proszę spróbujcie, a może wam się spodoba :)

Pozdrawiam,
Ten Śmiertelny

[Dodano 06-02-2019 09:54]
Jeśli ktoś boi się ściągnąć tak odrazu, opis i screeny może znaleźć tutaj:

https://warsztat.gd/projects/Sedzia

jest tam równiez nieco poprawiona wersja. Naprawdę zachęcam. :)
Mój literacko komiksowy blog: https://smiertelny.home.blog
Do góry
Autor
RE: „Sędzia” – gra komputerowa o sądzeniu ludzi
maideared00 Użytkownik
  • Postów: 1
  • Skąd: Opatów
Dodane dnia 07-11-2019 13:05
Pobrałam, wieczorem będę miała więcej czasu, to zagram chwilkę.
Z kobietą nie ma żartów - w miłości czy w gniewie. Co myśli, nikt nie zgadnie; co zrobi nikt nie wie.
Do góry
Autor
RE: „Sędzia” – gra komputerowa o sądzeniu ludzi
Kalcedonka Użytkownik
  • Postów: 3
  • Skąd:
Dodane dnia 08-11-2019 14:25
Ciekawy ten eksperyment. Bardzo mnie cieszy, kiedy ludzie na własną rękę zabierają się za takie projekty. Trzymam kciuki za rozwój i kolejne pomysły!
Pamiętaj, że człowiek się zmienia, jednak jego przeszłość nigdy.
Do góry
Autor
RE: „Sędzia” – gra komputerowa o sądzeniu ludzi
sernis002 Użytkownik
  • Postów: 1
  • Skąd: Wrocław
Dodane dnia 15-11-2019 11:33
Świetne, oby więcej takich projektów powstawało :)
I wiosna by tak nie smakowała, gdyby przedtem zimy nie było
Do góry
Autor
RE: „Sędzia” – gra komputerowa o sądzeniu ludzi
mozets Użytkownik
  • Postów: 71
  • Skąd:
Dodane dnia 15-12-2019 14:28
...
Do góry
Autor
RE: „Sędzia” – gra komputerowa o sądzeniu ludzi
porolpid Użytkownik
  • Postów: 1
  • Skąd:
Dodane dnia 20-12-2019 10:38
I jak będzie projekt rozwijany ?
Bo gra mi się nawet podoba
Do góry
Autor
RE: „Sędzia” – gra komputerowa o sądzeniu ludzi
Ten_Smiertelny Użytkownik
  • Postów: 3
  • Skąd:
Dodane dnia 12-01-2020 22:34
To mi dopiero wspaniałe zaskoczenie! :)

Zdążyłem już zwątpić na to, że znajdę na Portalu jakieś zainteresowanie moją małą produkcją, nie bez przyczyny, w końcu pierwszy komentarz musiałem czekać do lipca, a demo zamieściłem w styczniu! Wybaczcie więc, że również podobnie długo musieliście czekać na moją odpowiedź…

maideared00 napisała:
Pobrałam, wieczorem będę miała więcej czasu, to zagram chwilkę.

Chwilka dosłownie wystarczy, bo gra jest króciutka… :)

Kalcedonka napisała:
Ciekawy ten eksperyment. Bardzo mnie cieszy, kiedy ludzie na własną rękę zabierają się za takie projekty. Trzymam kciuki za rozwój i kolejne pomysły!

Dziękuję! :D
Twoje słowa to miód dla mej duszy; radujesz moje serce. Pomysłów mam zawsze więcej niż mocy przerobowych, trzymanie kciuków bardzo mi pomoże :)

sernis002 napisała:
Świetne, oby więcej takich projektów powstawało

Dziękuję! :D
Ciesze się niezmiernie. :)

mozets napisał:
Boję się ściągnąć tę grę. Z prostego powodu, iż łatwo się "wciągam" w działania, które uważam za godne walki. Mam wojownicze usposobienie (Skorpion). I nie tylko dlatego. Obawiam się, że nie ustrzegłbym się kulturalnych acz "kąśliwych" decyzji czy komentarzy "sędziowskich" . Które mogłyby być poczytane za stygmatyzowane i pejoratywnie "enigmatyzowane" i "kontrowersyjne" - wypowiedzi. Moja humoreska o "Psie stróżującym" została zdjęta z portalu małej gminy w zapyziałym powiecie. Co było w niej niebezpiecznego - nie wiem. Zapytałem grzecznie - gmina milczy.Mogę tu zamieścić tekst mojego maila zapytania do wójta. Lub jak kto chce - mogę wysłać na na priv. Oczywiście bez nazwy gminy.Marek Mozets.

Marku porzuć obawy!
Strach jest zbyteczny, możesz z powodzeniem w grę zagrać, a zaszczytna skłonność do walki o to co walki godne, nie powinna ci w tym przeszkodzić. :)

porolpid napisała:
I jak będzie projekt rozwijany ?Bo gra mi się nawet podoba

Koronne pytanie…

Nie chciałbym was okłamywać. Demo spodobało się wszystkim, którzy ją skomentowali (nie usłyszałem jednego złego słowa w internecie!) i naprawdę chciałbym grę w końcu ukończyć. Niestety jestem tylko człowiekiem i mam ograniczone możliwości, chciałbym zrobić wiele rzeczy i często nie potrafię podołać pracom na które się porywam.

Na razie jest to projekt niestety zamrożony. Ciężko było mi rozpropagować to demo gry, w związku z czym, potrzebowałem miejsca w którym mógłbym dzielić się z innymi, swoją twórczością i pomysłami. Dlatego właśnie zamierzam na obecną chwilę skonsolidować swoje siły tworząc komiksowo-literacko-programistyczny blog.

Cóż bowiem z tego, że demo wszystkim się spodobało, skoro trafiło raptem do kilku osób? Pełna wersja podzieliłaby pewnie taki sam los, na obecną więc chwilę, postaram się znaleźć jakąś publiczność, dla której mógłbym tworzyć wciąż nowe dziwactwa ;)

Dziękuję za komentarze i pozdrawiam wszystkich serdecznie :D

Nie omieszkajcie zajrzeć na mojego bloga! ;)
Mój literacko komiksowy blog: https://smiertelny.home.blog
Do góry
Autor
RE: „Sędzia” – gra komputerowa o sądzeniu ludzi
Pisariod Użytkownik
  • Postów: 1
  • Skąd:
Dodane dnia 16-01-2020 10:55
To trzymam kciuki...a blog zajrzany :)
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.