Absurd w polskim sejmie, gdzie była opozycja?
Autor
Absurd w polskim sejmie, gdzie była opozycja?
userkrzysztof Użytkownik
  • Postów: 6
  • Skąd:
Dodane dnia 04-01-2020 21:36
Chciałbym odnieść się do sytuacji sprzed kilkunastu dni. Powiedzcie mi proszę dlaczego posłowie opozycji których wybraliśmy my nie pojawili się pełni na sali sejmowej. Mieli szansę usunąć ustawę z porządku obrad, a nie stawili się w sejmie. Wstyd. Taka sytuacja może bardzo mocno osłabić już nieciekawą pozycję m.in. Koalicji Obywatelskiej i odrzucić Polaków od głosowania na tę partię. Czy odejście Grzegorza Schetyny coś zmieni?
Do góry
Autor
RE: Absurd w polskim sejmie, gdzie była opozycja?
adam_krol79 Użytkownik
  • Postów: 3
  • Skąd:
Dodane dnia 04-01-2020 22:18
Uważam, że bardzo posłowie PiSu zachowują się odpowiednio. Uczestniczą w obradach, są stali w poglądach, nie zmieniają drastycznie swojego zdania. Nie wchodzą w żadne koalicje, nie łączą się, dlatego też nie tracą elektoratu. Rządzą jak rządzą, ale chociaż nie zmieniają zdania.

[Dodano 04-01-2020 22:19]
A Schetyna osłabiał KO. Był twarzą, która źle się kojarzyła, może jego odejście da powiew świeżości.
Do góry
Autor
RE: Absurd w polskim sejmie, gdzie była opozycja?
userkrzysztof Użytkownik
  • Postów: 6
  • Skąd:
Dodane dnia 04-01-2020 22:53
adam_krol79 napisał:
Uważam, że bardzo posłowie PiSu zachowują się odpowiednio. Uczestniczą w obradach, są stali w poglądach, nie zmieniają drastycznie swojego zdania. Nie wchodzą w żadne koalicje, nie łączą się, dlatego też nie tracą elektoratu. Rządzą jak rządzą, ale chociaż nie zmieniają zdania.


Nie tego dotyczy mój post.
Do góry
Autor
RE: Absurd w polskim sejmie, gdzie była opozycja?
adam_krol79 Użytkownik
  • Postów: 3
  • Skąd:
Dodane dnia 04-01-2020 22:59
Ma Pan rację, nie tego dotyczy Pana post, ale zobaczmy powagę sytuacji (a raczej jej brak) ze strony posłów KO. Dlaczego posłów opozycji nie było na sali plenarnej? Może bali się sprzeciwić Schetynie...
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.