okulary- fajna rzecz czy obciach?
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
RE: okulary- fajna rzecz czy obciach?
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 25-04-2009 11:22
nie lubię nosić okularów na szczęście oczy mam na razie zdrowe "sokoli wzrok" jak to mówią zawsze po badaniach :p co z tego że kiedyś widziałem wszystko nawet rejestrację auta które stało z 200 metrów ode mnie a teraz wzrok się skrócił i zauważę co najwyżej z 40 metrów :p ale są osoby które bez okularów po prostu kiepsko wyglądają a są też takie którym okulary zupełnie nie pasują albo po prostu dobrać ich nie potrafią :)
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: okulary- fajna rzecz czy obciach?
Azazella Użytkownik
  • Postów: 458
  • Skąd: Gdziegownia
Dodane dnia 25-04-2009 11:31
ja okulary nosze już baaardzo długo, a teraz czeka mnie jeszcze wizyta u okulisty bo znowu mi się wzrok pogorszył:/. Myślałam o zastąpieniu ich "szkłami", ale to raczej kiepski pomysł. Należę do tych co bez okularów wygladają jeszcze gorzej niż znimi. Ale wracając do tematu, moja współlokatorka ma wadę glębsza niż ja, nie nosi okularów bo się wstydzi, a na szkła jej szkoda kasy, "bo za ta kasę miała by bluzke"...heh szkoda gadac
To bezsensowne, antywychowawcze i niepedagogiczne.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: okulary- fajna rzecz czy obciach?
Deidre Użytkownik
  • Postów: 316
  • Skąd: Kalety
Dodane dnia 25-04-2009 12:12
A mój brat ma światłowstręt i astygmatyzm. (zawsze podejrzewałam że ma wściekliznę.;) )
ja natomiast jestem krótkowidzem, już na dwa metry bez okularów nie widzę... i dobrze mi z tym. :D
Go back to the caves with your Bible.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: okulary- fajna rzecz czy obciach?
Nathien Użytkownik
  • Postów: 1516
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 25-04-2009 13:57
Ja łapię światłowstręt, gdy jestem chora. Ale wtedy to ogólnie lepiej się do mnie nie zbliżać. Wiecie, chory wampir, to zły wampir ;)
"Obcując z potworami, uważaj, abyś nie stał się jednym z nich.
Bo kiedy patrzysz w otchłań, otchłań może zacząć patrzeć w Ciebie."


Fryderyk Nietzsche
Do góry
Numer GG
Autor
RE: okulary- fajna rzecz czy obciach?
Deidre Użytkownik
  • Postów: 316
  • Skąd: Kalety
Dodane dnia 25-04-2009 14:15
Wiesz Nath, mój brat to serio wampir, bo na 15 punktów skali on ma 13...
jeszcze dwa i nigdy więcej nie wyjdzie na słońce :lol:

ejj... ale wampiry nie chorują...
Go back to the caves with your Bible.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: okulary- fajna rzecz czy obciach?
Anaris Użytkownik
  • Postów: 727
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 25-04-2009 14:46
Cytat:
ejj... ale wampiry nie chorują...

Trafne spostrzeżenie :smilewinkgrin:
`The most difficult thing is trying not to forget who you really want to be.`
Do góry
Numer GG
Autor
RE: okulary- fajna rzecz czy obciach?
Nathien Użytkownik
  • Postów: 1516
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 25-04-2009 16:02
Niektóre choroby mają podłoże psychiczne. Tak więc moim zdaniem wampiry także mogą chorować :p
"Obcując z potworami, uważaj, abyś nie stał się jednym z nich.
Bo kiedy patrzysz w otchłań, otchłań może zacząć patrzeć w Ciebie."


Fryderyk Nietzsche
Do góry
Numer GG
Autor
RE: okulary- fajna rzecz czy obciach?
Edith Użytkownik
  • Postów: 260
  • Skąd:
Dodane dnia 05-05-2009 22:18
mam okulary do czytania, ale lepiej czuję się bez nich, Niektórym dodają uroku, nie są moim zdaniem złem koniecznym, ani obciachem jednak fajnie jest bez nich, no i nie trzeba przecierać szkiełek ;)
Do góry
Autor
RE: okulary- fajna rzecz czy obciach?
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 05-05-2009 22:24
moja odpowiedź na temat : zależy od twarzy. Niektórym nawet najlepiej dobrane okulary nie dodają uroku, a inni wyglądają w nich naprawdę seksi ;)
( należę, do tych drugich, niestety mam sokoli wzrok ;) )
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]