MUZO WENY 9 - GŁOSOWANIE
Portal Pisarski » Wspólne Pisanie » Pojedynki literackie
Autor
MUZO WENY 9 - GŁOSOWANIE
mike17 Użytkownik
  • Postów: 1054
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 11-12-2020 15:29
MUZO-WENY 9

Z radością otwieram głosowanie na teksty zgłoszone do dziewiątej edycji naszego muzyczno-literackiego konkursu.
Do konkursu zakwalifikowało się osiem utworów. Do wyboru było sześć kawałków muzycznych/piosenek, które miały być inspiracjami dla konkursowych miniatur.
Klikając w tytuły, zapoznacie się z opowiadaniami. Wchodząc w „muzo-wenę”, przypomnisz sobie także utwór.

--------------------------------------------------------------------

Po przeczytaniu miniaturek, proszę o rozdzielenie zgodnie z gustem, sumieniem i sercem – 40 punktów. Na jeden tekst można przyznać max. 10 punktów.

NIE GŁOSUJEMY NA FORUM! NIE GŁOSUJEMY NA FORUM!

Głosy należy wysyłać do 15 stycznia godz. 23.59 na PW do mnie, czyli mike17 w formacie:

1. Dwa światy – liczba punktów
2. Niewypaleni – liczba punktów
3. Numer – liczba punktów
4. Pomiędzy dniami – liczba punktów
5. Przypływy i odpływy – liczba punktów
6. Upadłszy obok anioła – liczba punktów
7. W drodze – liczba punktów
8. Wciąż jesteś moją miłością – liczba punktów

Uczestnicy konkursu nie mają obowiązku głosować. Nie można głosować na swój utwór.

--------------------------------------------------------------------

Wyniki konkursu zostaną podane najpóźniej 20.01.2021 o godz. 23.59.
Przypominam, że nagrody są trzy – dla trzech pierwszych miejsc. Sponsorem nagród jest mike17.

--------------------------------------------------------------------

Po ogłoszeniu wyników, osoby biorące udział w konkursie mogą dodać swój tekst w sposób standardowy na Portalu Pisarskim, by każdy z czytających/głosujących miał możliwość skomentować i ocenić miniaturę w szerszym słowie. Oczywiście nie ma takiego obowiązku. Teksty przejdą tradycyjną redakcyjną weryfikację i po odczekaniu paru dni w portalowej poczekalni, zostaną umieszczone na właściwej (wg Redakcji, tj. niezależnie od wyników głosowania) półce.

--------------------------------------------------------------------
Obok konkursowych tekstów są linki do utworów, które były ich inspiracjami.

Zatem do czytania, oceniania, głosowania:

utwór nr 1 - Dwa światymuzo-wena 3

utwór nr 2 - Niewypalenimuzo-wena 1

utwór nr 3 - Numermuzo-wena 1

utwór nr 4 - Pomiędzy dniamimuzo-wena 6

utwór nr 5 - Przypływy i odpływymuzo-wena 1

utwór nr 6 - Upadłszy obok aniołamuzo-wena 6

utwór nr 7 - W drodzemuzo-wena 3

utwór nr 8 - Wciąż jesteś moją miłością -muzo-wena 6


---------------

Miłej lektury i głosowania.
Wasz Mike17 :)

[Dodano 21-12-2020 19:12]
Coś mi się widzie, że nie ma mistrza.

[Dodano 01-01-2021 14:21]
Mamy trzech liderów :)
Easy Rider from Nowhere a.k.a Sztywny Pyton, rzecznik Klubu WeSZołego Szampona
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]