Wyniki Zaśrodkowania#33
Portal Pisarski » Wspólne Pisanie » Pojedynki literackie
  • Strona:
  • «
  • 1
  • 2
Autor
RE: Wyniki Zaśrodkowania#33
Gramofon Użytkownik
  • Postów: 173
  • Skąd:
Dodane dnia 02-03-2021 17:30
Tak, zamieściłem swój wiersz na swoim fb, proszę o dyskwalifikacje, dziękuję, pozdrawiam.
https://www.facebook.com/geopoeta/
Do góry
Autor
RE: Wyniki Zaśrodkowania#33
Zola111 Recenzent
  • Postów: 1645
  • Skąd:
Dodane dnia 02-03-2021 18:57
Nikt nikogo nie będzie dyskwalifikował, jednak proszę, by na przyszłość sytuacja się nie powtórzyła. Bo zawsze może się pojawić ktoś taki jak stonedbirt i zdemaskować. W regulaminie konkursu Zaśrodkowanie chodzi głównie o dyskrecję i zakaz publikowania wierszy konkursowych u nas, tutaj, czyli na Portalu Pisarskim. Ale byłoby dobrze, gdyby nie dawać asumptu do podobnej dyskusji, która nota bene jest niekulturalna i obraża sam konkurs jak i jego uczestników.

Uwaga: Niniejszym dodaję do regulaminu konkursu klauzulę o nieumieszczaniu treści wiersza nigdzie, na żadnym innym forum i w mediach społecznościowych przed ogłoszeniem wyników tego konkursu.

Ps. Ludziska kochane! To jest zabawa poetycka, nikt tu nie wypracuje nagrody za grube tysiące, nikt z powodu laurów w Zaśrodkowaniu dotąd nie został nominowany do literackiego Nobla, jednak... Przypominam, że nawet w małych rzeczach warto darzyć siebie samego i innych szacunkiem. Nikt tu nie walczy o order z ziemniaka, nikt też nie powinien nikogo obrażać.
zo
Do góry
Autor
RE: Wyniki Zaśrodkowania#33
Esy Floresy Redaktor
  • Postów: 5986
  • Skąd:
Dodane dnia 02-03-2021 21:38
Podpisuję się pod wypowiedzą Zoli wszystkimi swoimi esami i floresami. Grajmy ze sobą fair :)
Możemy być tylko tym kim jesteśmy, nikim więcej i nikim mniej.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Wyniki Zaśrodkowania#33
wiosna Użytkownik
  • Postów: 12
  • Skąd:
Dodane dnia 03-03-2021 09:36
Też całkowicie popieram Zolę.
Przecież to tylko zabawa.
Nigdy nie dostałam zwiędniętych kwiatów i orderu z ziemniaka i niech tak zostanie.
Jeszcze raz gratki dla Gramofona i wszystkich uczestników.
Podziękowania dla Zoli za organizację:)
Zielenię się, wypuszczam pierwsze słowa...
Do góry
Autor
RE: Wyniki Zaśrodkowania#33
Zola111 Recenzent
  • Postów: 1645
  • Skąd:
Dodane dnia 04-03-2021 00:59
Dziękuję, Wiosenko. Bardzo mi miło.
zo
Do góry
Autor
RE: Wyniki Zaśrodkowania#33
Darcon Redaktor
  • Postów: 173
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 16-03-2021 20:22
Nagroda dla głosującego dotarła. :) Nic wcześniej Gretkowskiej nie miałem w rękach, więc z chęcią się zapoznam, tym bardziej, że to taki przewodnik - nie przewodnik. :)
Dziękuję i pozdrawiam.
Do góry
Autor
RE: Wyniki Zaśrodkowania#33
Zola111 Recenzent
  • Postów: 1645
  • Skąd:
Dodane dnia 21-03-2021 00:30
Ufff, kamień mi spadł z serca, bo szła i szła... Cieszę się bardzo. Pozdrawiam, z.
zo
Do góry
Autor
RE: Wyniki Zaśrodkowania#33
Gramofon Użytkownik
  • Postów: 173
  • Skąd:
Dodane dnia 25-03-2021 11:49
To kiedy to nowe zaśrodkowanie?
https://www.facebook.com/geopoeta/
Do góry
Autor
RE: Wyniki Zaśrodkowania#33
Zola111 Recenzent
  • Postów: 1645
  • Skąd:
Dodane dnia 29-03-2021 02:20
Gramofon napisał:
o kiedy to nowe zaśrodkowanie?


Zaczniemy pisać w maju, tak więc ogłoszę nowe ramy z końcem kwietnia. Poeci troszkę chcą odpocząć. Ale cieszę się, że tak się palisz do nowego Zaśrodkowania#34. Pozdrawiam,

z.
zo
Do góry
  • Strona:
  • «
  • 1
  • 2
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.