O czym piszą kobiety
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
O czym piszą kobiety
Melock Użytkownik
  • Postów: 5
  • Skąd:
Dodane dnia 02-05-2021 14:53
Nie czytam książek napisanych przez kobiety. Z założenia. Podobnie jak nie oglądam damskich kabaretów.
Seks, miłość, kwestie damsko męskie, przygody kobiet. I na tym kończy się horyzont zainteresowań pisarek.
Stereotyp?
Sytuacja sprzed chwili dosłownie. Znalazłem inny serwis literacki, a tam dział z linkami do blogów
amatorów. Ucieszyłem się bardzo, bo rzadko kto dodaje taką podstronę, tak się robiło kiedyś. Fajna rzecz.
A po drugie liczyłem na to, że znajdę ciekawe krótkie opowiadania fantastyczne, które bardzo lubię. Zacząłem więc
przeglądać listę blogów.

I teraz tak, patrząc po pseudonimach, blogi kobiet i o czym one piszą, lecę jak leci od góry:


LadyF.
"Opowiadanie o przygodach niezwykłej Aniki. "

Szam.:
"Weira jest nastolatką, która całe swoje życie..."

Wiktoria M..
"Leslie Lange jest szesnastoletnią dziewczyną, która ..."

Natalia L..
"Ciara i Siobhan wreszcie osiągnęły wiek pozwalający im ..."

Agnieszka G.
Jakiś martwy blog o scifi, mógł być ciekawy

Anja
"Poznaj mnie.Nie jestem słodka,niewinna i miła.To nie ta bajka.Jestem szalona,..."

Anyl..
"Archanielica Lena zostaje zesłana na ziemię by o..."

Czytoh.
"492 lata temu Szarlin przyjęła moc. Stała się Ukrytą..."

Kimie
"Przystojny blondyn powoduje hałas wywołany przezz dziewczyny piszczące na jego widok..."

Maoka Szamanka
"HIstorjia opowiada o MLODEJ szamanki j jesj rzyiu.."
(autentyczny cytat)

Natalia K i Jola
"Dziewczyna, która nawet nie pamięta swojego imienia, ..."

NekoN.
"Opowieść o siedemnastoletniej dziewczynie, która .."

Raven..
Już myślałem, że wreszcie coś innego, opis mówi o scifi. Wchodzę na bloga i.. Tak. Romanse.

Vam..
"Wszystko zaczęło się od tajemniczego obiektu znalezionego na Antarktydzie. Potem wszechświat stanął dla Ziemian otworem."
Pierwszy blog wyrywający się konwencji, brawo. Co tam brawo, fanfary!

Daria K.
"Blog opowiada jak mocna może być przyjaźń człowieka z zwierzęciem :)"
Kolejny.

Rink.
"Reva od zawsze wiedziała, że jest przeznaczona do wielkich rzeczy."

Aso...
"Nina przeprowadza się do Londynu. .."

Ank.
"Dziewczyna od czasu wypadku słyszy głosy.(...) Tajemniczy przystojniak pojawia się i znika w dziwnych okolicznościach, lecz zawsze znajduje się pobliżu siedemnastolatki."

Mizu.
"Merliah Gray - dziewczyna, która mieszka w..."

Teya
""Przygody panny Walentyny" 18+

Emel.
Kolejne wyrwanie się ze stereotypu.

Lucy.
"Niestety Lucy tego doświadczyła, a na dodatek niesamowicie przystojny chłopak o czarnych jak... "
i powrót...


Uff...
Nie pominąłem niczego, choć oczywiście po pseudonimach nie zawsze można odczytać do kogo należy blog.
Nie podaję linku bo to konkurencja więc nie wypada.
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.