Babom mówię TAK! Ale czy Baby mówią mnie to samo...?
Portal Pisarski » Inwencja Twórcza » Dyskusje Twórcze
Autor
RE: Babom mówię TAK! Ale czy Baby mówią mnie to samo...?
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 20-10-2009 16:46
Ja tam nie chciałbym miec kobiety kretynki. Dla mnie ktoś kto z niewiadomo jakich powodów podporządkowuje się innej osobie, ba nie ma wsłasnego zdania, tylko przyjmuje zdanie innej osoby to debil. To już lepiej psa sobie kupić, zatrudnić sprzątaczkę, jeść na mieście i chodzić na dziwki, na wet jakby drożej wyszło. Po co w domu trzymać idiotkę?
Do góry
Autor
RE: Babom mówię TAK! Ale czy Baby mówią mnie to samo...?
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 24-10-2009 00:02
Cytat:
TomaszObluda napisał/a:
To już lepiej psa sobie kupić, zatrudnić sprzątaczkę, jeść na mieście i chodzić na dziwki, na wet jakby drożej wyszło.

Zawsze wychodzi taniej :smilewinkgrin: Tym bardziej jeśli nie jest idiotką, bo takie są jeszcze perfidniejsze.

Cytat:



1. Narząd o stosunkowo dużej pojemności lecz niezwykle ograniczonych funkcjach. Dwa jego główne zadania to: zapamiętywanie serii wydarzeń i złożonych relacji pomiędzy bohaterami seriali oraz zapewnienie świetnej orientacji w rozmieszczeniu sklepów i centrów handlowych.

Niestety orientacja ta kończy się wraz z opuszczeniem terenu sklepu lub supermarketu i nie obejmuje innych obiektów w mieście ani trasy powrotnej do domu.

2. Bardzo czuły narząd wzroku wyspecjalizowany w namierzaniu „okazji i promocji” oraz odczytywaniu cen (których niestety mózg nie jest w stanie wystarczająco dobrze zanalizować i przetworzyć).

3. Wysoko rozwinięty i bardzo wytrzymały narząd mowy, będący w ciągłym użyciu i służący głównie do dyskutowania o wydarzeniach z obejrzanych seriali tak, jakby były one prawdziwe oraz życiu znanych i mniej znanych sobie osób tak, jakby była to fikcja. Często również w grę wchodzi bardzo życzliwe obgadywanie „najlepszej przyjaciółki”.

4. Niezwykle chwytne i zręczne kończyny górne są świetnie przystosowane do zdejmowania towarów z półek i wkładania ich do koszyka lub wózka, tudzież znajdowania metek/cen i przymierzania nowych ubrań.

5. Narządy rozrodcze są swoistą kartą przetargową, używaną w celu skłonienia partnera do sfinansowania kolejnych zakupów a oznaki płciowości bardzo pomagają w znalezieniu nowego sponsora.

6. Paznokcie przy górnych i dolnych kończynach pełnią niezwykle ważną rolę, gdyż pozwalają zapamiętać kolor w którym mają być towary lub ubrania, których szukają.
Do góry
Autor
RE: Babom mówię TAK! Ale czy Baby mówią mnie to samo...?
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 24-10-2009 00:18
Zaduś, a jakie jest najsmutniejsze zwierzątko na świecie?

Facet, bo:
- ma piersi bez mleka
- ptaka bez skrzydeł
- jajka bez skorupek
- worek bez pieniędzy

Więc jaki jest sens, dla 60 gram kiełbasy kupować całego wieprza?
Do góry
Autor
RE: Babom mówię TAK! Ale czy Baby mówią mnie to samo...?
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 24-10-2009 05:36
Oke_Mani napisał/a:
Cytat:
- ma piersi bez mleka
- ptaka bez skrzydeł

A widziałaś kiedyś przejedzonego mlekiem nietoperza ?
Do góry
Autor
RE: Babom mówię TAK! Ale czy Baby mówią mnie to samo...?
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 24-10-2009 08:24
Cytat:
Więc jaki jest sens, dla 60 gram kiełbasy kupować całego wieprza?
Z miłości OKE z miłości. Ale oczywiście, jak komuś mężczyzna gatunku ludzkiego nie pasuję, zawsze można sobie coś kupić, albo do stadniny chodzić. :lol:
Do góry
Autor
RE: Babom mówię TAK! Ale czy Baby mówią mnie to samo...?
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 24-10-2009 11:34
Cytat:
Zadysta napisał/a:
Oke_Mani napisał/a:
Cytat:
- ma piersi bez mleka
- ptaka bez skrzydeł

A widziałaś kiedyś przejedzonego mlekiem nietoperza ?


Że co? :O
Do góry
Autor
RE: Babom mówię TAK! Ale czy Baby mówią mnie to samo...?
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 26-10-2009 20:20
Cytat:
Oke_Mani napisał/a:
Że co? :O

No, widzisz dziecko... Jak Tobie jeszcze wszystko trzeba tłumaczyć ;)
Ale za to słodka jesteś w swej niewinności:smilewinkgrin:
Do góry
Autor
RE: Babom mówię TAK! Ale czy Baby mówią mnie to samo...?
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 26-10-2009 20:22
Ja poproszę foto.
Do góry
Autor
RE: Babom mówię TAK! Ale czy Baby mówią mnie to samo...?
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 26-10-2009 21:05
Oj...! Byś chciała jak zwykle, kawa na ławę.
Pofantazjuj troszkę a wyjdzie Ci na zdrowie.
Do góry
Autor
RE: Babom mówię TAK! Ale czy Baby mówią mnie to samo...?
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 26-10-2009 21:16
Zaduś, nie będę fantazjować o przejedzonych mlekiem nietoperzach. Co jak co, ale zoofilką nie jestem...
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]