Hellou
Portal Pisarski » Z innej beczki » Pokój przywitań
Autor
Hellou
Morland Użytkownik
  • Postów: 28
  • Skąd: Dygowo
Dodane dnia 22-10-2008 14:09
Witam wszystkich. Serdecznie, żeby nie było:)
Jestem tu dopiero kilka dni, a już zachowałem się odrobinę nietaktownie: najpierw wypowiedziałem się w dwóch tematach, po czym to przypomniałem sobie o konieczności przywitania się z racji swojej "nowości":p Za wszystkie grzechy szczerze żałuję, z głębi serca przepraszam i liczę na wybaczenie:shy:
Coś o sobie może, żeby nie przedłużać zbytecznie. Mam 20 lat, na imię mi Karol, obecnie jestem studentem pierwszego roku filozofii na Uniwerku w Gdańsku. Jako małe dziecko opowiadałem młodszej siostrze bajki wymyślane na poczekaniu, jako nieco większe dziecko zacząłem pisać pierwsze "opowiadanka", w gimnazjum "stworzyłem" dwa wiersze, z których jednak nie jestem i nigdy nie będę zadowolony. Od początku nie byłem:p Później nastąpiła dłuuga przerwa w działalności twórczej (nieoficjalnej, mieszczącej się wyłącznie w mej szufladzie:p), ostatnio jednak odczuwam nasilającą się potrzebę wznowienia wyżej wymienionej. Zobaczymy, co z tego wyniknie.
Tymczasem powtarzam swoje powitanie:) Mam nadzieję, że będzie nam tu razem bardzo miło:p
Do góry
Autor
RE: Hellou
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 22-10-2008 14:14
witamy serdecznie Morland :) hyhy z okolic Gdańska to możesz się z valdensem na piwko umówić :) a wiersze będziesz publikował?
Do góry
Autor
RE: Hellou
Morland Użytkownik
  • Postów: 28
  • Skąd: Dygowo
Dodane dnia 22-10-2008 14:22
To może i się umówię:p Wiersz jeden wysłałem, ale nie został przyjęty, zdaje się:p Więc nie będę próbował szczęścia z kolejnym;) Na razie tylko się tu porozglądam i jak poczuję się nieco pewniej, wyciągnę z szuflady jakiś tekst prozą pisany:p
Do góry
Autor
RE: Hellou
Bonsai Użytkownik
  • Postów: 41
  • Skąd:
Dodane dnia 22-10-2008 14:26
No więc witam :)
Do góry
Autor
RE: Hellou
ginger Użytkownik
  • Postów: 3099
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 22-10-2008 15:23
Cześć Tobie. Tą filozofią pomysł mi następny podsunąłeś... Hmpf... Miło powitać i czekam na Twoją prozę ;)
que bonito seria tu mar si suspiera yo nadar
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Hellou
WholeTruth Użytkownik
  • Postów: 1993
  • Skąd: Katowice
Dodane dnia 22-10-2008 17:06
bardzo mi miło, że mogę Ci powitać. :)
zachecam do aktywnego uczestniczenia w zyciu dziennym/nocnym ;) PP. zapewniem, ze będzie fajnie :D
Nie byłem poetą.
Ta świadomość nie przyniosła ulgi, tylko wściekłość, że prawa ewolucji mogły wyposażyć jeden i ten sam umysł w taką wrażliwość i taką nieudolność.
J. Fowles
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]