Buglist (temat zawieszony)
Portal Pisarski » Z innej beczki » Archiwum
Autor
RE: Buglist (temat zawieszony)
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 06-02-2009 16:07
też się kiedyś nad tym zastanawiałem, ale w końcu przestałem. jakieś zgąbczenie mózgu mnie dopada kiedy za długo nad czymś rozmyślam.
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Buglist (temat zawieszony)
pw Użytkownik
  • Postów: 926
  • Skąd: Barlinek/Kraków
Dodane dnia 06-02-2009 16:13
A to jest szkoła czy portal pisarski?:D
img574.imageshack.us/img574/897/koliber.jpg
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Buglist (temat zawieszony)
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 06-02-2009 16:17
szkoła pisania :D
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Buglist (temat zawieszony)
gabstone Użytkownik
  • Postów: 1101
  • Skąd: Chorzów
Dodane dnia 06-02-2009 17:49
Jedna rzecz mi się już podoba. Mianowicie, że miast tego cholernego forum pierwszy widok to polecane przez redakcję:) staracie się adminowie( admini?), chociaż wiem, ze niełatwo zrobić tak, żeby to wszystko miało ręce i nogi.
Polacy są zbyt inteligentni jak na swoje położenie geograficzne. Jarosław Iwaszkiewicz
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Buglist (temat zawieszony)
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 06-02-2009 17:59
"Ręce i nogi" to wielkie uproszczenie. Tu wszystko musi być robione z głową. :bigrazz:;)
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Buglist (temat zawieszony)
gabstone Użytkownik
  • Postów: 1101
  • Skąd: Chorzów
Dodane dnia 06-02-2009 20:03
Mądre główki, jednym słowem:yes:
Polacy są zbyt inteligentni jak na swoje położenie geograficzne. Jarosław Iwaszkiewicz
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Buglist (temat zawieszony)
windwhispear Użytkownik
  • Postów: 12
  • Skąd:
Dodane dnia 12-02-2009 18:26
Cytat:
pw napisał/a:
A dałoby radę umożliwić administratorom zmianę albumu, w którym się zdjęcie znajduje? (...)

pomyślimy, ale błędy mają pierwszeństwo. przepraszam.



Cytat:
nerevarine napisał/a:
Problem z edycją profilu:
- uporczywe NIE zapisywanie danych takich jak miejscowość, data urodzenia, nr. GG;
- avatar - mimo spełnienia wszelkich wymagań dotyczących owego nie jest możliwe dodanie tego pliku...


nie widzę problemu. może ktoś już naprawił te błędy.



Cytat:
valdens napisał/a:
Pytanie do windwhispeara - czy da się na PP uruchomić RSS?


oczywiście, że się da. RSS można konfigurować dla dowolnej bazy i dowolnych wpisów. jednak błędy mają pierwszeństwo, przepraszam.



Cytat:
malpica napisał/a:
od jakiegoś czasu, gdy się nie jest zalogowanym i kliknie się w najlepiej oceniane wyskakuje error 404 strona nie istnieje. dlaczego?

nawet jeżeli tak jest, to błędy typu fałszywe error 404 są wewnętrzną sprawą serwera hostującego i nie mamy na nie wpływu. za raz wyloguję się i sprawdzę linki, ale nie wydaje mi się, żeby takie działąnie było regułą.



u mnie działa bez zarzutu.



@pw usuń w sygnaturce cudzysłów sprzed linku.
Do góry
Autor
RE: Buglist (temat zawieszony)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 12-02-2009 21:14
wiem, że nie jest regułą :) pisałam też wyżej, ze nie za każdym razem się tak dzieje. dziękuję za wyjaśnienie
Do góry
Autor
RE: Buglist (temat zawieszony)
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 08-04-2009 16:24
Dlaczego nie działają u nas akapity i trzeba je robić enterami? Nie da się zrobić tak, żeby się dało robić zwykłe, eleganckie wcięcia?
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Buglist (temat zawieszony)
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 08-04-2009 18:40
Akapity pojawią się przy nowej odsłonie portalu :)
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Buglist (temat zawieszony)
Asti Użytkownik
  • Postów: 809
  • Skąd: Łódź
Dodane dnia 11-04-2009 10:37
Ostatnio zauważone błędy:

Dodałem wiadomość, była ona ostatnia w temacie. Następnie ją usunąłem. Następnie znów postanowiłem napisać posta w tym temacie.

Błąd 1: Kiedy usuwam odpowiedź, mój nick nadal widnieje przy ostatnio dodanych postach tak, jakby ona wciąż tam była. Klikam temat i włącza mi się jakaś pusta strona bez posta, lub posty innych.

Błąd 2: Po dodaniu posta, tekst który napisałem, dodał się do wypowiedzi kogoś innego! Wyglądało to tak, jakbym był tą osobą i dodał posta pod postem (czyli dodało się z odstępem).

Proszę zobaczyć, jest to w temacie "Co wam w głośnikach teraz leci"
Ludzie potrafią niekiedy posuwać się do takich oszustw.
Śpiewają nie swoje pieśni, nie wiedząc nawet, o czym one mówią.

Create your own reality
Do góry
Autor
RE: Buglist (temat zawieszony)
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 11-04-2009 14:18
Asti, to wszystko niedomagania forum, które i tak niedługo zostanie wymienione na całkiem nowe z różnymi "wypasami". :yes:
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Buglist (temat zawieszony)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 14-04-2009 20:35
Ja mam taką oto zagwozdkę - będąc w poczekalni (czyli tam skąd dodajemy teksty ;)) po lewej stronie jest taka malutka tabelka zatytułowana "Aktualizacje", a w niej komunikat o takiej oto dziwnej treści:
Cytat:
Ostatnie sprawdzenie:
01/01/1970 01:00

Czy tylko ja nie mam pojęcia czym jest ów tabelka :confused:
Do góry
Autor
RE: Buglist (temat zawieszony)
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 14-04-2009 22:22
To niedziałająca wtyczka informująca o aktualizacjach systemu ;)
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Buglist (temat zawieszony)
windwhispear Użytkownik
  • Postów: 12
  • Skąd:
Dodane dnia 14-04-2009 22:48
Witam,

Chciałbym wszystkich przeprosić za długą nieobecność. Oczywiście odebrałem wiadomości - niestety nie każdym błędem mogę się zająć od razu. Mam bardzo ograniczony zasób wolnego czasu, który dodatkowo uszczupliła nowa praca.

Zastanawiam się, co oznacza "nowa odsłona portalu" i "napisać portal od nowa". Pojęcia takie, albo zbliżone, przewinęły się przez forum w przeciągu kilku ostatnich tygodni/miesięcy - rozumiem, że poprawą funkcjonowania obecnego serwisu nieco straciła na znaczeniu?

Jeżeli prace nad zupełnie nowym serwisem rzeczywiście trwają, chętnie się włączę, obejrzę jakiś management plan - czy jak tam wy, młodzi, teraz nazywacie bazgranie po papierze ;) - i powiem, w czym mógłbym pomóc. Rzecz jasna, do Was należy decyzja, czy pomoc przyjmiecie, a jeżeli nie - chętnie zostanę pospolitym użytkownikiem serwisu - w końcu po to tutaj przyszedłem w pierwszej kolejności.

Pozdrawiam!
~W
Do góry
Autor
RE: Buglist (temat zawieszony)
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 15-04-2009 14:22
windwhispear - napisałem Ci pw. Liczy się każda pomoc :) Prace nad portalem ruszą zaraz po maturze :)
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Buglist (temat zawieszony)
vegan Użytkownik
  • Postów: 16
  • Skąd:
Dodane dnia 15-04-2009 20:33
dodałem nowy tekst pod tytułem " Bractwo dziwolągów - 01 - Wiesiek i Leszek", a teraz spojrzałem i w poczekalni mam "Bractwo dziwolągów &...", właśnie te "&" mnie martwi, (zrobił podgląd artykułu i wszystko było okej) :)
Przed publikacją, raczej nie chciał bym już tytułem zniechęcać ( wystarczą błędy w tekście hehe), wiec da się coś z tym zrobić?:confused:

Sorry za kłopot i pozdrawiam ! :)
Do góry
Autor
RE: Buglist (temat zawieszony)
windwhispear Użytkownik
  • Postów: 12
  • Skąd:
Dodane dnia 19-04-2009 12:34
skoro portal rezygnuje z Fusion, to nie widzę powodów, by ten temat tu nadal tkwił.
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.