Piosenki "na rurkę" ;)))
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
RE: Piosenki "na rurkę" ;)))
KenG Użytkownik
  • Postów: 200
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 21-11-2008 16:18
Cytat:
bury_wilk napisał/a:
prosta sprawa, temat założyła KenG, bo chodziło jej o to, że jak będzie jej ładnie grało, towszytskim stawia rurki - z kremem rzecz jasna


Cytat:
Miladora napisał/a:
Kremem można obrzucić KenG. :D


Eee, coś mi się tutaj towarzystwo rozbrykało, trzeba pazurki przyciąć niegrzecznym :mad: Zaraz się tutaj do was dobiorę! :smilewinkgrin:

Miladoro - otóż rurki nie są rurkami, które chodzą po Burej głowie Wilka, tylko najodpowiedniejszym dla kobiet miejscem do tańców i hulanek. Za tydzień będę ochoczo pląsać na wielkiej imprezie i gdyby tylko w tym klubie była jakowaś rurka... ;)
"Boże! Proszę, daj mi siłę, abym pogodził się z tym, czego zmienić nie mogę; odwagę, abym zmienił to, co zmienić mogę i mądrość, abym potrafił odróżnić jedno od drugiego." <Reinhold Niebuhr>
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Piosenki "na rurkę" ;)))
Jack the Nipper Użytkownik
  • Postów: 3011
  • Skąd: Centrum Świata
Dodane dnia 21-11-2008 16:32
Cytat:
KenG napisał/a:
gdyby tylko w tym klubie była jakowaś rurka... ;)


Poszukaj w klubowej łazience. Powinna być z ciepłą lub zimną wodą.
Gdyby Bóg chciał, aby ludzie chodzili nago, to by nas takimi stworzył.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Piosenki "na rurkę" ;)))
KenG Użytkownik
  • Postów: 200
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 21-11-2008 19:28
Ja raczej nie z tych, co przenoszą imprezę w tamte okolice. Ciekawe co jeszcze skojarzy ci się z rurką... B)
"Boże! Proszę, daj mi siłę, abym pogodził się z tym, czego zmienić nie mogę; odwagę, abym zmienił to, co zmienić mogę i mądrość, abym potrafił odróżnić jedno od drugiego." <Reinhold Niebuhr>
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Piosenki "na rurkę" ;)))
Jack the Nipper Użytkownik
  • Postów: 3011
  • Skąd: Centrum Świata
Dodane dnia 21-11-2008 20:21
Cytat:
KenG napisał/a:
Ciekawe co jeszcze skojarzy ci się z rurką... B)


Hmm. Wał korbowy od "Jelcza".
Gdyby Bóg chciał, aby ludzie chodzili nago, to by nas takimi stworzył.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Piosenki "na rurkę" ;)))
Arkady Użytkownik
  • Postów: 1284
  • Skąd: Tychy
Dodane dnia 21-11-2008 20:25
KeniuśG... co Ty tak z tą rurką... chyba nie jestś na głodzie... Bo to byłoby już bardzo źle... Pozdrawiam...B)B)
Do góry
Autor
RE: Piosenki "na rurkę" ;)))
bury_wilk Użytkownik
  • Postów: 1550
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 21-11-2008 22:29
Cytat:
KenG napisał/a:otóż rurki ... najodpowiedniejszym dla kobiet miejscem do tańców i hulanek. Za tydzień będę ochoczo pląsać na wielkiej imprezie i gdyby tylko w tym klubie była jakowaś rurka... ;)


o fcuk... muszę to zobaczyć :D



Cytat:
KenG napisał/a:1 Eee, coś mi się tutaj towarzystwo rozbrykało, trzeba pazurki przyciąć niegrzecznym :mad: Zaraz się tutaj do was dobiorę!...
2 ...które chodzą po Burej głowie Wilka...


adt 1 prowokatorka :D

adt 2 żebyś się krowiooka nie zdziwiła, co chodzi po głowie Burego Wilka...

p.s. ale tu się perwersyjnie zrobiło...
black number one
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Piosenki "na rurkę" ;)))
KenG Użytkownik
  • Postów: 200
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 21-11-2008 23:36
A ponoć to kobiety uwielbiają odwracać kota ogonem :D
Tia, krowioooka.... Jakoś p. Parandowski odgórnie ustalił, że "wolooka" brzmi ładniej. Wersja z krową zwizualizowała mi się w postaci bezmyślnie wgapionego we mnie stworzenia, przeżuwającego wystający mu/jej? z pyska badyl.

Arkady - a co złego jest w byciu na głodzie? ;) Nie, nie jestem, ale każdemu czasem się zdarzy. Albo ja mam jakiegoś pecha...

"o fcuk... muszę to zobaczyć :D "

No właśnie problem w tym, że tam nie ma rurki ;)
"Boże! Proszę, daj mi siłę, abym pogodził się z tym, czego zmienić nie mogę; odwagę, abym zmienił to, co zmienić mogę i mądrość, abym potrafił odróżnić jedno od drugiego." <Reinhold Niebuhr>
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Piosenki "na rurkę" ;)))
Arkady Użytkownik
  • Postów: 1284
  • Skąd: Tychy
Dodane dnia 21-11-2008 23:43
Keniu, nic złego nie widzę, ani w "byciu głodnym" , ani w "byciu na głodzie" (każdemu się zdarza, nawet mnie)... a z rurką mam trochę inne skojarzenia... Dla mnie to jest sposób na odwodnienie - transkort wody... Nie gniewaj się- dobrze wiem co masz na myśli... taniec na ( czy też przy) rurce jest sexy... ale lubię być przekorny...:D
Do góry
Autor
RE: Piosenki "na rurkę" ;)))
bury_wilk Użytkownik
  • Postów: 1550
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 22-11-2008 00:03
Cytat:
[b]KenG napisał/a:Jakoś p. Parandowski odgórnie ustalił, że "wolooka" brzmi ładniej. Wersja z krową zwizualizowała mi się w postaci bezmyślnie wgapionego we mnie stworzenia, przeżuwającego wystający mu/jej? z pyska badyl.
"o fcuk... muszę to zobaczyć :D "

No właśnie problem w tym, że tam nie ma rurki ;)


Słodka, pan Parandowski, czy każdy inny niech się wali... Hera była krowiooka i tyle. Krowa, jakkolwiek by to głupio nie brzmiało ma oczy piękne i starożyti już to docenili...
mimo wszystko, chciałbym to zobaczyć...
black number one
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Piosenki "na rurkę" ;)))
SzalonaJulka Użytkownik
  • Postów: 2351
  • Skąd: Bronowice
Dodane dnia 22-11-2008 00:13
jako spec od bydła muszę, no po prostu muszę wtrącić, że najpiękniejsze oczy mają krowy rasy Jersey - takie egipskie czarne obwódki i miodowe tęczówki, ech...
nikt nie reklamował
szczęścia jak podpasek
jesteś tego warta
(ja)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Piosenki "na rurkę" ;)))
bury_wilk Użytkownik
  • Postów: 1550
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 22-11-2008 00:23
Cytat:
SzalonaJulka napisał/a:
jako spec od bydła muszę, no po prostu muszę wtrącić, że najpiękniejsze oczy mają krowy rasy Jersey - takie egipskie czarne obwódki i miodowe tęczówki, ech...


rasy, nie rasy, ale tak jak Ken, to się nie malują :pp
a jeśli idzie o Egipt, to pamiętam, jak dziś, kiedy miałem schadzki z Izydą...
:pp
black number one
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Piosenki "na rurkę" ;)))
KenG Użytkownik
  • Postów: 200
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 11-12-2008 19:29
http://drake19.wrzuta.pl/audio/.../the_cure_-_lullaby B)
"Boże! Proszę, daj mi siłę, abym pogodził się z tym, czego zmienić nie mogę; odwagę, abym zmienił to, co zmienić mogę i mądrość, abym potrafił odróżnić jedno od drugiego." <Reinhold Niebuhr>
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Piosenki "na rurkę" ;)))
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 11-12-2008 20:02
smashing pumpkins - "pug" i "where boys fear to tread"
chris cornell - "she'll never be your man"
garbage - no, ciężko, bo dla mnie każda, jakoś taki mam seksualny pociąg do tego zespołu... jak powiem "temptation waits" albo "cherry lips" to nic nowego nie odkryję. no i "push it"


zresztą ja tak mam często, że piosenka powoduje u mnie kosmate myśli. nawet sobie teledyski wyobrażam. to znaczy takie swoje. nawet matchbox 20 wywołuje u mnie skojarzenia...
aha - było jeszcze "thru [through?]the glass" nie pamiętam czyje, tam zdaje się śpiewał koleś ze slipknota. a, już mi samczysko podpowiada stonesour.
i "chop suey" system of a down.
i jeszcze kilka kawałków w wykonaniu faith no more.
i "zazdrość" hey. ale hey ma dużo takich...
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Piosenki "na rurkę" ;)))
Tnicu Użytkownik
  • Postów: 115
  • Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Dodane dnia 11-12-2008 20:31
"Through glass" to kawałek Stone Sour, drugiej kapeli Corey'a Taylora.

Cornell generalnie ma jakieś takie erotyczne skłonności w głosie, "Loud Love" czy "Let me Drown" też się sprawdzają ;)

EDIT: o, widzę, że ''Lullaby'' się pojawiło - najbrzydsza kołysanka świata, świetny kawałek :)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Piosenki "na rurkę" ;)))
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 18-04-2009 22:35
Na świeżo:
Julian Tuwim - Lokomotywa... bardzo podniecająca B)
http://www.youtube.com/watch?v=ni3ZHOtYykI
a teraz uciekam zająć się konduktorką :p
Do góry
Autor
RE: Piosenki "na rurkę" ;)))
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 09-08-2009 22:25
www.wrzuta.pl/images_2/audio.gif:yes: Madonna - Justify my love

www.wrzuta.pl/images_2/audio.gif mos_def_massive_attack_-_i_against_i



Znajdę Wam jeszcze kilka, laski. Wasi faceci mnie ozłocą ;)



www.wrzuta.pl/images_2/audio.gif

Recoil - Want

www.wrzuta.pl/images_2/audio.gif

The Prodigy - Firestarter ;)

www.wrzuta.pl/images_2/audio.gif
Recoil - Missing Piece



www.wrzuta.pl/images_2/audio.gif

Kaliber 44 - Bierz mój miecz i masz (z dedykacją dla waikhru)



Ok, na dziś wystarczy. Uff, jak gorąco :bigrazz:



Albo jeszcze to www.wrzuta.pl/images_2/audio.gif Shunt (cholera, nie ma na wrzucie "Breath Control", a to chyba najseksowniejszy kawałek Recoil)
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]