Homoseksualizm
Autor
RE: Homoseksualizm
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 09-07-2011 02:40
Ad lectorem: Zarówno bogactwo, jak i ubóstwo mają ludzie nie w swych domach, lecz w duszach. Domo magnus?
Do góry
Autor
RE: Homoseksualizm
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 09-07-2011 05:50
Cytat:
Tak czytam ostatnie posty i sie zastanawiam: kto z Was, drodzy uzytkownicy, jest "Homo", zeby ten temat poruszac? Co o tym wiecie?
Co Was nakreca? Jakie macie niezdefiniowne fantazje? Na ile klamiecie, na ile wymyslacie?


Wiesz, Zajacanko, dyskusja rozwinęła się już dawno, a ja, wchodząc tu przypadkiem bez zamiaru włączania się w nią, przeczytałem to i owo o homoseksualistach, gdzie sporo rzeczy było wyolbrzymieniem wymagającym sprostowania, a część po prostu wymyślana przez osoby hetero. Co ma jednak do całej tej sprawy to, czy ja wolę chłopców czy dziewczyny? To dyskusja, w której nie trzeba każdego z góry określać mianem "gej/lesbijka" czy "hetero". Ma prawo włączyć się każdy bez określania orientacji czy nawet daleko idąc - płciowości. Wątpię, czy wiele zmieniłoby, gdybym przyznał: "Tak, jestem gejem". Tylko że wtedy każdy z Was musiałby też to powiedzieć: "Jestem gejem/lesbijką/hetero."

Cytat:
Dam sobie reke obciac, ze niejeden z portalowiczow chcialby przezyc upojna noc nie tylko w towarzystwie onej/onego, ale i w wiekszym towarzystwie... Bo to i emocje inne...


No ja dziękuję za takie emocje. Bo albo jestem zbyt młody, albo zbyt głupi, żeby tego nie spróbować, ale stanowczo nie mam takich fantazji ani nie miewam. Oczywiście, upojna noc jest kusząca, ale na pewno z partnerem, a nie z przypadkowo napotkaną osobą ;)
Do góry
Autor
RE: Homoseksualizm
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 09-07-2011 06:15
A w masonerii? Tam to jest orgia jakiej świat nie widział! ;)
Do góry
Autor
RE: Homoseksualizm
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 09-07-2011 09:52
Cytat:
A w masonerii? Tam to jest orgia jakiej świat nie widział!
Wreszcie :) się przyznałeś! Zdradzisz jeszcze jakieś szczegóły, waszego tajnego bractwa? Jest wielu gejów w massonerii? Jesteś zwykłym członkiem, czy masz jakąś funkcję? Nie boisz się, że twoi "bracia", teraz cię zabiją, skoro sdradziłeś wasze sekrety?
Do góry
Autor
RE: Homoseksualizm
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 09-07-2011 13:09
To co Zajacanka napisala jest w tym (tamtym) momencie najwlasciwsza uwaga. Domaganie sie od dyskutantow precyzji i wiedzy merytorycznej (erudycji seksualnej?) jest z gruntu glupie. Nikt tego wprost nie robi, ale dyskurs wariuje, wymyka sie zdrowemu rozsadkowi. Przeciez im precyzyjniej w tematach humanistycznych i radykalniej, tym glupiej.
Skoro wszyscy (z jednym wyjatkiem, przypuszczalnie) w temacie jestesmy hetero, to dzielimy sie wrazeniami tworzac jedynie mglista atmosfere wokol tematu. Im ogolniej i subiektywniej (bez pretensji do 'mania racji'), tym madrzej.
Do góry
Autor
RE: Homoseksualizm
Samuel Niemirowski Użytkownik
  • Postów: 2563
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 09-07-2011 14:18
Cytat:
Ekszyn Dupacycki napisał/a:
To co Zajacanka napisala jest w tym (tamtym) momencie najwlasciwsza uwaga.


Aha. Że nie wolno rozmawiać, bo też mamy różne fantazje.
Dzięki.

Cytat:
Ekszyn Dupacycki napisał/a:
Skoro wszyscy (z jednym wyjatkiem, przypuszczalnie) w temacie jestesmy hetero, to dzielimy sie wrazeniami tworzac jedynie mglista atmosfere wokol tematu.


Dlaczego mając popęd hetero nie mogę się wypowiadać o temacie homo? Słyszałeś kiedyś o analogii?
"Nie będę zmieniał świata ani Zachodu. Podążą one ku swoim celom tak jak spadająca gwiazda. Ja będę jednak pracował i zmieniał się".
E. Wiechert

www.prozafotografii.blox.pl
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Homoseksualizm
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 09-07-2011 14:29
Rozmawiac jak najbardziej, ale ze swiadomscia, ze sie pompuje kolejny balon, a nie buduje swiatynie.
Analogie lubie bardzo, dobrze sie nimi naprowadza, ale analogicznosc nie stanowi kryterium prawdy.
Do góry
Autor
RE: Homoseksualizm
Samuel Niemirowski Użytkownik
  • Postów: 2563
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 09-07-2011 14:49
Cytat:
Ekszyn Dupacycki napisał/a:
Rozmawiac jak najbardziej, ale ze swiadomscia, ze sie pompuje kolejny balon, a nie buduje swiatynie.


?!

Cytat:
Ekszyn Dupacycki napisał/a:
Analogie lubie bardzo, dobrze sie nimi naprowadza, ale analogicznosc nie stanowi kryterium prawdy.


Oczywiście, że nie stanowi kryterium prawdy. Jest jedynie rodzajem wnioskowania. A i to nie zapewnia prawdy, bo nie wszystkie zdania w języku mają wartość logiczną.
"Nie będę zmieniał świata ani Zachodu. Podążą one ku swoim celom tak jak spadająca gwiazda. Ja będę jednak pracował i zmieniał się".
E. Wiechert

www.prozafotografii.blox.pl
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Homoseksualizm
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 09-07-2011 15:58
Czeladnikowi Tomaszowi Obłudzie w odpowiedzi daję wyraz ubolewania!

Tak, należę do rytu szkockiego i pełnię najwyższy stopień wtajemniczenia. Mówiąc dokładniej: 33 (słownie: trzydziesty trzeci). Dla mniej inteligentnych: jest to funkcja Rycerza Kadosza (oko piramidy). Taką samą funkcję pełnił marszałek Józef Piłsudski (archiwa KGB w Łubiance). Jakieś smaczki? Molestowanie seksualne w trumnach w jakiejś tam loży Skull... (tak było na filmie). Może jeszcze dodam całowanie w tyłek mopsa przez nowicjuszki (z zasłoniętymi oczyma) w rycie francuskim? No, i została jeszcze tajemnica... Wiesz, powiem Ci na ucho (tak, tak), że najłatwiej poznać masona (wolnomularza, różokrzyżowca, iluminata, farmazona itp. itd.) po jego poglądach antymasońskich (wyjątkowo radykalnych) lub tzw. uśpieniu (nagła zmiana poglądów o ileż tam stopni).:yes:

P.S. A czy widziałeś może w niedawnych "Wiadomościach" jak José Manuel Durão Barroso wchodząc do URM (Urząd Rady Ministrów) włożył wyprostowaną prawą dłoń na kilka sekund w klapę marynarki (vide: Napoleon Bonaparte, Lew Trocki, Włodzimierz Lenin itp. itd.)? Tak, to był sekretny znak masoński rytu francuskiego o odłamie tzw: białej flagi. Może jeszcze przypomnę prezydenta Francji, który przemawiał w tzw: parlamencie europejskim. No, przemawiał dla profanów, a dla braci fartuszkowych gestykulował? Tyle wystarczy?;)
Do góry
Autor
RE: Homoseksualizm
zajacanka Użytkownik
  • Postów: 1371
  • Skąd: UK
Dodane dnia 09-07-2011 17:42
Cala ta dyskusja jest, wg mnie, bezowocna. Homoseksualizm istnieje od zarania czasow i nikt z nas tego nie zmieni. Byl, jest i bedzie. Dajecie tylko ujscie wlasnej frustracji, niezadowolenia, niesmaku. Kto dal nam prawo do zagladania do cudzych lozek? Nikt. To sprawa wyboru, potrzeby. I nie nam to osadzac.
Tyle.
Jasin - sorry, ale pieprzysz trzy po trzy...
Make peace not war.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Homoseksualizm
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 09-07-2011 18:03
Wiesz, Zajacanko - właśnie o to poniekąd chodzi - żeby tych "ciekawskich", którzy na siłę próbują wejść nam do łóżka, wygonić z sypialni i uzmysłowić im, że wymyślanie coraz to nowszych "łatek" dla homoseksualistów jest uwłaczające. No i również należy wiedzieć, że życie geja/lesbijki nie kończy się na seksie z osobą tej samej płci. Łączą ich takie same więzi sercowe, jaki i hetero.
Do góry
Autor
RE: Homoseksualizm
Samuel Niemirowski Użytkownik
  • Postów: 2563
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 09-07-2011 18:59
Cytat:
ks-hp napisał/a: Łączą ich takie same więzi sercowe, jaki i hetero.


Nie wydaje to się w ogóle prawdziwe. "Miłość" heteroseksualna ma na celu nie tylko spłodzenie potomstwa, ale i opiekę nad nim, stworzenie rodziny. Dlatego składa się z trzech faz: namiętności, intymności i zaangażowania. Mniej więcej odpowiada to trzem fazom: płodzenia dziecka, dbania o małe dziecko i trwania w tym. Namiętność trwa ok. dwa lata, czyli pewien okres potrzebny do zapłodnienia dziecka. Intymność kolejne kilka lat, czyli zaawansowana ciąża, okres niemowlęcia i małego dziecka. Potem jest zaangażowanie, czyli małżeńska nuda i kredyty. Popęd homoseksualny nie służy i nie może służyć rozwojowi rozwojowi dziecka, bo nie możliwe jest otrzymanie potomstwa w parze homoseksualnej. Dlatego "miłość" homoseksualna może trwać najwyżej kilka lat. Później po prostu jest przyzwyczajenie się i niechęć do zmiany partnera, ale tyle to ma wspólnego z miłością, co małżeństwo Ferdka Kiepskiego po 20 latach.



Cytat:
zajacanka napisał/a:
Jasin - sorry, ale pieprzysz trzy po trzy...


Oj tam. Tyle co on, to wie i każdy, kto trochę poczytał o masonerii. Żadny tam 33. stopień wtajemniczenia, co najwyżej amatorska fascynacja ;)
"Nie będę zmieniał świata ani Zachodu. Podążą one ku swoim celom tak jak spadająca gwiazda. Ja będę jednak pracował i zmieniał się".
E. Wiechert

www.prozafotografii.blox.pl
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Homoseksualizm
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 09-07-2011 19:05
Samuelu, nie rozumiem tylko, czemu większość sprowadza to wszystko do naturalnych odruchów sterowanych przez sztywno określone ramy. Zawsze uważałem - i nadal tak uważam - że jako ludzie nie należymy do natury pod względem zachowań psychicznych (co innego fizjologia), bo odczuwamy inaczej. Człowiek jest istotą wyższą, a jeśli czasami zachowuje się gorzej od zwierząt, to przynajmniej mógłby nią być. Nie uznaję kwalifikowania człowieka do jednego z gatunków natury pod względem tego, ile potrzebuje lat na spłodzenie dziecka, na wychowanie, etc. W pewnych parach heteroseksualnych nie ma do dzisiaj dzieci, a nadal są ze sobą. Poza tym podobno u nich także po jakimś czasie zaczyna się przyzwyczajenie. Jeśli w tym nie ma nic dziwnego, to i homoseksualni w tej kwestii są tacy sami.
Do góry
Autor
RE: Homoseksualizm
Samuel Niemirowski Użytkownik
  • Postów: 2563
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 09-07-2011 19:38
Cytat:
ks-hp napisał/a:
Samuelu, nie rozumiem tylko, czemu większość sprowadza to wszystko do naturalnych odruchów sterowanych przez sztywno określone ramy.


Ale te ramy nie są sztywno określone. W niektórych parach okres namiętności trwa rok, w niektórych trzy i pół. Zdarzają się wypadki, że dochodzi do pięciu :p

Cytat:
ks-hp napisał/a:Zawsze uważałem - i nadal tak uważam - że jako ludzie nie należymy do natury pod względem zachowań psychicznych (co innego fizjologia), bo odczuwamy inaczej.


Zdecydowanie odczuwamy słabiej. Piranie potrafią wyczuć kroplę krwi w wodzie, a my nie odróżniamy pepsi od coca-coli. Przynajmniej niektórzy.


Cytat:
ks-hp napisał/a:Człowiek jest istotą wyższą, a jeśli czasami zachowuje się gorzej od zwierząt, to przynajmniej mógłby nią być.


Właśnie: dlaczego wyższą? Skoro nie raz zachowuje się gorzej. Raz jesteśmy wyżsi, a raz niżsi? A może po prostu jesteśmy inni. Hm?



Cytat:
ks-hp napisał/a:W pewnych parach heteroseksualnych nie ma do dzisiaj dzieci, a nadal są ze sobą. Poza tym podobno u nich także po jakimś czasie zaczyna się przyzwyczajenie. Jeśli w tym nie ma nic dziwnego, to i homoseksualni w tej kwestii są tacy sami.


Ale czy nadal są ze sobą z tego samego powodu, dla którego zaczęli być ze sobą? Hm?
"Nie będę zmieniał świata ani Zachodu. Podążą one ku swoim celom tak jak spadająca gwiazda. Ja będę jednak pracował i zmieniał się".
E. Wiechert

www.prozafotografii.blox.pl
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Homoseksualizm
Ares Użytkownik
  • Postów: 332
  • Skąd:
Dodane dnia 09-07-2011 19:47
Cytat:
ks-hp napisał/a:
Aresie - co to w ogóle za wyssane z palca, bzdurne porównania?


Jakie znowu porównania? Odniosłem się tylko do tezy o nie gardzeniu ludźmi. Bo gdzie jest granica, która pozwala brzydzić się jednymi ludźmi a innymi nie?

Zatem: jeśli można gardzić Hitlerem, to czemu gejem nie? Osoba, która piętnuje obrzydzenie gejami powinna sama nie brzydzić się żadnym człowiekiem.

Albo jeszcze prościej: Albo można gardzić ludźmi (wszystkimi) albo nie można gardzić nikim (bez wyjątku) - wyjątki są relatywne i nigdy nie przedstawiają się obiektywnie. Dlatego jeśli można Hitlerem, to gejem też - każdy ma swoje powody, zarówno ten co gardzi Hitlerem, jak i ten co gejem gardzi.
Konieczność istnienia trudna jest do zniesienia...
Do góry
Autor
RE: Homoseksualizm
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 09-07-2011 21:42
Cytat:
Samuel Niemirowski napisał/a:
Właśnie: dlaczego wyższą? Skoro nie raz zachowuje się gorzej. Raz jesteśmy wyżsi, a raz niżsi? A może po prostu jesteśmy inni. Hm?


Niekoniecznie to miałem na myśli. Po prostu myślę, że człowiek jako istota obdarzona rozumem (sposobem logicznego myślenia) i sercem potrafi dokonywać słusznych wyborów, JEŚLI stara się zachować w sobie człowieczeństwo. Oczywiście, wybory zależą już od punktu widzenia, ale bardziej chodzi mi o to, że nie jesteśmy raz wyżsi, raz niżsi - po prostu czasem chyba zapominamy o tym, kim w ogóle jesteśmy. Nie uważam człowieka za lepszego od zwierzęcia pod względem wartości życia. Mam na myśli to, że jako istota bezinstynktowna stoi na czele hierarchii istot żywych pod względem umiejętności rozwoju intelektualnego.

Cytat:
Ale czy nadal są ze sobą z tego samego powodu, dla którego zaczęli być ze sobą? Hm?


A hetero też? Bo znam parę, która była ze sobą 3 lata, potem urodziło im się dziecko i obecnie wydaje mi się, że żona nic nie czuje do męża. Nie wiem, co z jego strony (właśnie z facetami jest ten problem, że niewielu potrafi mówić o swoich uczuciach, nie mówię tylko o hetero), ale nie wygląda to najlepiej. Starają się stwarzać pozory dla dziecka, które naiwnie wierzy, że mamusia i tatuś kochają się nawiekiwiekówamen. Znam inne małżeństwo, które jest ze sobą ok. 10 lat, a do dziś nie mają dzieci. Nie wiem, czy problemem jest impotencja czy kariera zawodowa, w każdym bądź razie są razem i nigdy nie widziałem sytuacji, która wskazywałaby na to, że mają siebie dosyć. Oczywiście, i takie bywają, ale jak to zwykle jest, trwają przez moment, a nie dłużej. Nie twierdzę, że u wszystkich homo tak jest, bo sporo z nich po prostu czeka na przygodny seks z innym facetem, a wielu zdradza na lewo i prawo swoich partnerów. Ale to wskazuje na to, że jest dokładnie tak samo jak u hetero. Różnią się tylko orientacją i wyborem partnera.

Co do zawierania małżeństw, bo przypomniało mi się - nie chodzi tu o to, żeby udowodnić hetero, że geje osiągną to, czego chcą, i również będą zawierać związki małżeńskie. Dla tych, którzy myślą rozsądniej, jest to szansa np. na wzięcie kredytu na mieszkanie, który łatwiej uzyska się, mając małżonka, bądź załatwienie innych ważnych spraw.

Aresie - gardzenie gardzeniem, ale przytoczyłeś przykłady ludzi, którzy nie pozostawiają po sobie dobrego wrażenia tym, że krzywdzą innych. Gdybyś porównał to... bo ja wiem?... na przykład do gardzenia osobami o innych poglądach religijnych, zrozumiałbym, bo w sumie chodzi o sposób bycia i życia bez ingerencji w czyjąś wolność i godność, czego na pewno nie można odjąć Hitlerowi czy pedofilom.
Do góry
Autor
RE: Homoseksualizm
Ares Użytkownik
  • Postów: 332
  • Skąd:
Dodane dnia 09-07-2011 21:45
Homoseksualizm ingeruje w życie innych i to bardzo.
Konieczność istnienia trudna jest do zniesienia...
Do góry
Autor
RE: Homoseksualizm
Stefanowicz Użytkownik
  • Postów: 59
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 09-07-2011 21:47
Oj Aresie, Aresie, co to za bzdury?
Zatem: jeśli można gardzić Hitlerem, to czemu gejem nie? Osoba, która piętnuje obrzydzenie gejami powinna sama nie brzydzić się żadnym człowiekiem.
Twój wywód to doskonały przykład na to, jak można z karkołomnego równania osiągnąć równie niedorzeczny wynik. Najgorsze jest to, że Ty chyba wierzysz w to co piszesz.
Albo jeszcze prościej: Albo można gardzić ludźmi (wszystkimi) albo nie można gardzić nikim (bez wyjątku)
Niebywała jest taka wiara w czarno-biały obraz świata i takież samo jego widzenie. Idąc Twoim tokiem rozumowania (specjalnie trywializuję, żebyś zrozumiał bezsens swoich twierdzeń), można albo lubić wszystkie zupy, albo nie lubić ich wcale. W Twoim mniemaniu wykluczona jest postawa, którą nawiasem mówiąc ja reprezentuję, kiedy ktoś nie cierpi pomidorowej, ale pozostałe zupy owszem, lubi. Przemyśl i nie bredź.
Paweł Stefanowicz
Do góry
Autor
RE: Homoseksualizm
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 10-07-2011 01:28
Jasin - według mnie powinni Cię zamknąć , za same poglądy i obstawanie przy nich
tzn. wystrzelać homoseksualistów??
sam se strzel w pecyn, ja nienawidzę jeśli przy mnie się całują, obmacują
ale pomimo to, że mam poglądy rasistowskie- Polska dla Polaków - itp itd
to moim zdaniem jesteś nic nie wartym "człowiekiem"
"Żyj i daj umrzeć, nie ważne z kim sypiasz"



Hitler był wspaniałym człowiekiem - ogłupił tysiące ludzi
dlatego tak skończył

nie traćmy wiary, nie traćmy sił
a pokażemy jak dalej żyć



Polska dla polaków???
tak było kiedyś
Hitler jest spoko?
o homo afery...
Do góry
Autor
RE: Homoseksualizm
Samuel Niemirowski Użytkownik
  • Postów: 2563
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 10-07-2011 02:15
Cytat:
ks-hp napisał/a:
Niekoniecznie to miałem na myśli. Po prostu myślę, że człowiek jako istota obdarzona rozumem (sposobem logicznego myślenia) i sercem potrafi dokonywać słusznych wyborów, JEŚLI stara się zachować w sobie człowieczeństwo.


W mojej skromnej opinii dwie wątpliwości:
1) co rozumiesz przez logiczne myślenie?
2) Człowiek na ogół nie stara się zachować człowieczeństwa. Czy Ty, jedząc śniadanie, wychodząc z domu, wsiadając do pociągu, jedząc, śpiąc, nudząc się na lekcji, w pracy lub na wykładzie - cały czas myślisz o tym, że teraz musisz zachować człowieczeństwo?
Raczej nie. Po prostu życie toczy się samo, rzeczy dzieją się same i nie potrzebują Twojej autokontroli, w której nawet myjąc zęby rano zastanawiasz się nad tym, czy aby przypadkiem zachowujesz człowieczeństwo.

Cytat:
ks-hp napisał/a:
Mam na myśli to, że jako istota bezinstynktowna stoi na czele hierarchii istot żywych pod względem umiejętności rozwoju intelektualnego.


Człowiek nie jest istotą bezinstynktowną. Gdybyś był istotą bezinstynktowną nie wiedziałbyś, że musisz ssać pierś matki i umarłbyś z głodu. Następnie nie wiedziałbyś po co są płcie na świecie i żyłbyś bez seksu lub bez myśli o seksie.


Cytat:
ks-hp napisał/a:
A hetero też? Bo znam parę, która była ze sobą 3 lata, potem urodziło im się dziecko i obecnie wydaje mi się, że żona nic nie czuje do męża. Nie wiem, co z jego strony (właśnie z facetami jest ten problem, że niewielu potrafi mówić o swoich uczuciach, nie mówię tylko o hetero), ale nie wygląda to najlepiej. Starają się stwarzać pozory dla dziecka, które naiwnie wierzy, że mamusia i tatuś kochają się


Widzisz. Jakie to typowe. Miłości starczyło tylko na zaspokojenie popędu płodzenia i rodzenia dziecka oraz takiej opieki, jaka niezbędna jest do pewnego przeżycia okresu niemowlęcego, żeby dziecko w najdelikatniejszej fazie rozwoju nie było narażone na śmierć. Ojciec posłużył dla matki jedynie jako dawca nasienia. To bardzo częste zjawisko, szczególnie w krajach, gdzie wartości rodzinne (czyt. płodzenie dzieci) są bardzo podkreślane. Matka całą swoją "miłość" przelała na dziecko, ojciec zaś ma być już jedynie bankomatem i zapewniaczem środków do przeżycia. Takie są prawa natury. Ale do Ciebie to nie przemówi, bo dla Ciebie człowiek jest istotą bezinstynktowną i wszystkie decyzje podejmuje zapewne racjonalnie, Oprócz tej mitycznej miłości ;)))

Cytat:
ks-hp napisał/a:
Znam inne małżeństwo, które jest ze sobą ok. 10 lat, a do dziś nie mają dzieci. Nie wiem, czy problemem jest impotencja czy kariera zawodowa, w każdym bądź razie są razem i nigdy nie widziałem sytuacji, która wskazywałaby na to, że mają siebie dosyć.


Bo może tego nie pokazują na zewnątrz? Bo może po prostu się zaprzyjaźnili ze sobą? Bo może są niezwykłymi ludźmi i nie chcą rozpieprzać tego w imię zaspokajania popędów? Bo może oboje mają zaburzone określone sfery i funkcje i taki jest wynik tego?

Cytat:
ks-hp napisał/a:
Dla tych, którzy myślą rozsądniej, jest to szansa np. na wzięcie kredytu na mieszkanie, który łatwiej uzyska się, mając małżonka, bądź załatwienie innych ważnych spraw.


Z całym szacunkiem, ale kredyty daje bank, a nie państwo. Bank jest prywatny i co do zasady patrzy na fakty, a nie na propagandę. Jeśli wpadnie do banku dwóch dopiero co poślubionych gejów i stwierdzą, że chcą wspólny kredyt, to nic nie gwarantuje, że go dostaną. Wiadomo, że nie będą mieli dzieci i że lada moment miłość może prysnąć. I nie będzie tego dziecka, dla którego będą robić pozory, tylko się rozejdą. Z drugiej strony, banki dają kredyty, bo im się to opłaca do pompowania baniek, zwanych popularnie pieniędzmi. Tak czy siak, to czy geje będą dostawać kredyty czy nie, na mieszkanie czy na co innego, czy tak po prostu, zależy od polityki banków a nie od jakiejś kretyńskiej ustawy.
"Nie będę zmieniał świata ani Zachodu. Podążą one ku swoim celom tak jak spadająca gwiazda. Ja będę jednak pracował i zmieniał się".
E. Wiechert

www.prozafotografii.blox.pl
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]