Homoseksualizm
Autor
RE: Homoseksualizm
Jerzy Użytkownik
  • Postów: 247
  • Skąd: Tarnów
Dodane dnia 16-01-2009 16:45
Cytat:
valdens napisał/a:
Cytat:
Istnieją tylko trzy orientacje seksualne. Homoseksualizm, bi i hetero. Pozostałe zachowania są zboczeniami.


Według jakiej szkoły, Jerzy? I jakie miarki przyłożono, żeby dojść do tak precyzyjnych wniosków. To przecież nie matematyka.

No, według klasyfikacji seksuologów i psychiatrów



Cytat:
Andrzej Pilipiuk napisał/a:
Cytat:
Jerzy napisał/a:
Istnieją tylko trzy orientacje seksualne. Homoseksualizm, bi i hetero. Pozostałe zachowania są zboczeniami.


sorry - pogadaj z zoofilami. Każdy z nich będzie Ci tłumaczył że oni naprawdę kochają zwierzęta, że są normalni, że są nieszkodliwi, że zoofilia to normalna orientacja a nie żadno zboczenie, że sa dyskryminowani etc.albo pedofile w rodzaju "misiaczka" którzy będą nam wmawiać że też sa nieszkodliwi a nawet pożyteczni... A sexturystyka pedofilska według nich w ogóle jest cacy bo kupa dzieciaków w trzecim świecie dzięki temu ma na chleb i uczy się języków.

jeśli zalegalizujemy i ZAAKCEPTUJEMY (bo gejom chodzi o akceptację a nie tolerancję) jedno zboczenie to w kolejce do legalizacji ustawią się kolejni dewianci.

Myślę, ze to jest całkiem mozliwe
http://jerzy-opowiadania.blogspot.com/
Do góry
Autor
RE: Homoseksualizm
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 16-01-2009 16:47
Cytat:
Przypuśćmy teoretycznie, że znaleziono by jakieś nieznane do tej pory teksty źródłowe, z których wynika, że Jezus był gejem.
Zniszczono by je, prawda?


Miladora, czytałem publikację pewnej pani z USA (sorry nie pamiętam nazwiska, ale chyba nawet książkę napisała), która próbowała właśnie to udowodnić. Dałem sobie spokój z tą panią i tematem w ogóle, kiedy tylko zorientowałem się, że jej flagowym argumentem jest następujący werset:

Cytat:
Piotr obróciwszy się zobaczył idącego za sobą ucznia, którego miłował Jezus, a który to w czasie uczty spoczywał na Jego piersi i powiedział: Panie, kto jest ten, który Cię zdradzi?

(Ew. Jana 21:20, Biblia Tysiąclecia)


Boże chroń nas przed głupotą takich badaczy jak ta pani.
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Homoseksualizm
zapomin Użytkownik
  • Postów: 406
  • Skąd: Szamotuły
Dodane dnia 16-01-2009 16:58
Mam obawy że homolobby wcale nie ma zamiaru bić się o tolerancję. Ono chce uzyskać prawo do praktykowania swoich zwyczajów w formie małżeństw, adopcji itp. Szereg przykładów z Zachodu dowodzi, że dążą do tego kosztem ograniczania praw hetero (słynne szkockie zakazy używania takich pełnych nietolerancji i homofobii słów jak: ojciec, matka, tata i mama.
Zdaniem homolobby wystarczy coś nazwać normą, żeby się nią stało, wystarczy nazwać normą homoseksualizm, by stał się normą. I ono chce by to było zapisane ustawowo. To jest niepokojące.
Moim zdaniem homo jest chorobą. Jako argument przeciw tej tezie podaje się fakt że homo występuje też u zwierząt. Cóż, zbijam go tym że cukrzyca, nowotwory, schorzenia psychiczne i inne również dotykają zwierzęta.

Nie znaczy to, że osobom chorym nie należy się szacunek taki jak zdrowym. Jak najbardziej. Nie pogardzam homo, są wśród nich ludzie bardzo fajni, artyści, ludzie kultury, po prostu dobrzy ludzie. Tak jak wśród hetero: są dobrzy i źli.
Takie osoby mogą sobie nawet same dla własnego komfortu psychicznego uważać, że ich dewiacja jest normą - proszę bardzo. Dla nich jest normą. Wszak innej normy nie znają. Tak samo ktoś, kto się urodził np. bez rąk nie zna innej rzeczywistości jak funkcjonowanie bez rąk.
Gdybym miał pewność, że homolobby nie pójdzie dalej, to bym nawet dopuścił małżeństwa cywilne takich osób. Ale dziecka do adopcji bym takiej parze już nie dał. No sorry tu się moja tolerancja konczy. Jestem więc homofobem :).
Bo wiem, że na malżenstwach się nie skończy. Homolobby jest energiczne, agresywne, konsekwentne i uparte w dążeniu do celu. To widać na pierwszy rzut oka. Będą chcieli ciągle więcej więcej i więcej. Bardzo mnie zadziwił np. gejowski podręcznik. Nie widziałem, go ale sam fakt, że powstał i istnieje lobby, które chce go wprowadzić do szkół, budzi we mnie niepokój.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Homoseksualizm
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 16-01-2009 17:07
Cytat:
dążą do tego kosztem ograniczania praw hetero (słynne szkockie zakazy używania takich pełnych nietolerancji i homofobii słów jak: ojciec, matka, tata i mama.


skoro tak to mam coś dla nich, jak znalazł:

Cytat:
Nikogo też na ziemi nie nazywajcie waszym ojcem; jeden bowiem jest Ojciec wasz, Ten w niebie.

(Ew. Mateusza 23:7-11, Biblia Tysiąclecia)


może znajdzie się tam jaki, co wykorzysta to w boju. (nie trzeba mi dziękować) a argument nie słabszy niż tej pani od teorii Jezusa geja. no przyznajcie sami.
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Homoseksualizm
zapomin Użytkownik
  • Postów: 406
  • Skąd: Szamotuły
Dodane dnia 16-01-2009 17:17
Chcę jeszcze zwrócić uwagę na taką manipulację:
W języku homolobby homoseksualizm jest synonimem zdrowia a homofobia brzmi jak nazwa choroby.
Lobby dąży do takiej właśnie wolty znaczeń: bym to ja, deklarujący się jako homofob, został uznany za chorego, a oni byli okazami zdrowia.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Homoseksualizm
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 16-01-2009 17:23
A skoro już mowa o tatach, to mała dygresja; myślę, że tolerancja wielu tatków, choćby sięgała absolutu, kończy się z chwilą gdy wchodzi do pokoju syna i widzi, że jakiś pan go rypie.

Chcę przez to powiedzieć, że wielu osobom się tylko wydaje, że są tolerancyjni. Łatwo jest mówić ja to, ja tamto, kiedy sprawa nie dotyczy bezpośrednio i do głowy nawet nie przychodzi, że może się przytrafić we własnym domu.
A "tolerancja" to ładne słowo, kuszące, w towarzystwie brzmi coraz piękniej, światowo.
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Homoseksualizm
wodkanalodzie Użytkownik
  • Postów: 5
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 16-01-2009 17:49
niepotrzebnie otwierałem ten temat. lansowane tu są pojęcia, które moim zdaniem nie istnieją. fakt, ponoć "równość jest znamieniem upadku"...
Do góry
Autor
RE: Homoseksualizm
zapomin Użytkownik
  • Postów: 406
  • Skąd: Szamotuły
Dodane dnia 16-01-2009 17:52
przytocziony argument co do orientacji płciowej Jezusa dowodzi tylko... autentycznej homofobii osoby, która wyciągnęła na jego podstawie taki wniosek. Bo homofobem jest tak naprawdę ktoś, komu każda serdeczność męsko-męska wydaje się przejawem homoseksualizmu :)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Homoseksualizm
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 16-01-2009 18:02
Hmm, więc wygląda na to, że można być homoseksualistą i homofobem jednocześnie :)

wodkanalodzie, a konkretniej, co nie istnieje?
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Homoseksualizm
zapomin Użytkownik
  • Postów: 406
  • Skąd: Szamotuły
Dodane dnia 16-01-2009 18:04
wodkanalodzie - kto sieje wiatr zbiera burzę :D:D:D aczkolwek nie mam pojęcia co jest lansowanie, co nie miało być lansowane
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Homoseksualizm
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 16-01-2009 18:09
Jest różnica pomiędzy akceptacją i tolerancją. Osobiście toleruje, ale nie akceptuje.

Mam nadzieję, że nie dożyje czasów kiedy mi będą wchodzić do domu z kolorowymi czapeczkami i flagami w kolorach tęczy. Czemu hetero nie organizują wieców? Może my wszyscy wyjdziemy na ulicę :D ? Dla mnie te wszystkie manifestacje gejów i lesbijek są śmieszne, tak samo jak śmiesznie jest nagłaśniona ich potencjalna "dyskryminacja".

Wystarczy pojechać do Niemiec. Tam ten proces zachodzi już bardzo daleko. Do kościoła wchodzą geje i się całują, na ulicy to samo. Ja tekiej tolerancji w tym kraju nie chcę i na szczęście, mimo całej medialnej papki ten niby "zacofany" konserwatyzm w polsce jest nadal silny. Jakie to modne dzisiaj, zacofany, niedzisiejszy, homofob :lol::lol:
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Homoseksualizm
dwa_warkocze Użytkownik
  • Postów: 353
  • Skąd:
Dodane dnia 16-01-2009 18:19
Przeczytałam cały wątek i gęsia skórka mnie przeszła (tak to się chyba mówi).

W kwestii homoseksualistów: jestem za całkowitym zrównaniem praw osób heteroseksualnych i homoseksualnych, łącznie z prawem do małżeństwa i adopcji dzieci.

A teraz wrażenia po przeczytaniu wątku:
W większości wypowiedzi (jeśli nie we wszystkich) homoseksualiści określani są jako oni. czyli nie ja, nie my (swoją drogą, jacy my? Czy fakt, że z panem X czy panią Y łączy mnie orientacja, naprawdę aż tyle znaczy, żeby przeciwstawiać my - oni?).
Są więc oni - dziwacy,skrzywieni przez naturę (bo przecież skoro procentowa większość to heterycy, łatwo uznać, że my jesteśmy normalni, a oni skrzywieni. Miło poczuć się normalnym, prawda? Zwłaszcza, że to miłe samopoczucie można osiągnąć bez żadnego wysiłku.
Spójrzmy więc sobie na tych onych. To nie jakieś mityczne, żyjące piętnaście kilometrów od nas stworzenia, które poza tym, że wyglądają tak samo jak my, różnią się od nas na tyle, żeby większość (na tym portalu wypowiadających się) mogła mówić o nich z lekceważeniem, pogardą (przeprowadzając analogie do pedofilów, koprofilów itd.) a w najlepszym razie z niechęcią. To sąsiedzi, kolega/ koleżanka z pracy, być może siostra albo brat, syn czy córka. To żywi ludzie, z których większość (a w każdym razie duża część) żyje w strachu, że wyjście na jaw ich orientacji seksualnej zniszczy im życie zawodowe i "normalne" funkcjonowanie w mini świecie np. sąsiedzkim.

Osoba hetero rzadko zdaje sobie sprawę, jak trudne jest takie życie. Och, jak miło być hetero. Można się zakochać, dać buzi na ulicy facetowi/ dziewczynie, iść za rękę, włożyć białą suknię do ślubu, pójść razem na obiad do rodziców itd. Duperele? Chyba nie. A co, gdyby tego nie można było robić, bo presja społeczna byłaby tak silna, że na jednej szali trzeba byłoby położyć swój rozwój zawodowy i kontakty z rodziną, na drugiej oficjalny związek z partnerem? Co wtedy czułoby się? Jak wyglądałoby życie? Może warto byłoby się zastanowić, zanim zacznie się kogoś oceniać i wyznaczać mu miejsce w jego własnym życiu i sposób funkcjonowania?

Najbardziej mierzi mnie hipokryzja - róbcie to sobie, ale po cichu. Jasne, można się pieprzyć, ale potem grzecznie trzeba powiedzieć to tylko mój kolega z pracy, oglądaliśmy sobie mecz. Ciekawe jakby się poczuła panienka hetero/ heteryk facet, jakby im zaproponować, żeby związek swój sprowadzili do seksu za zamkniętymi drzwiami (mówię o tych, którzy od związku oczekują czegoś więcej).

Oglądałam kiedyś, kilka lat temu, krótki film, pokazujący świat, w którym przeważająca większość to byli homo, hetero zaś stanowili kilka procent (oczywiście, nie był to film dokumentalny). Obraz zmuszał do myślenia - jakbym się czuła w takim świecie, jak czują się homoseksualiści w naszym świecie?

Najbardziej zajadłych homofobów pytam: a co zrobisz, jeśli twoje dziecko okazałoby się homoseksualistą? I zawsze pada najbardziej bzdurna z możliwych odpowiedzi: moje dziecko takie nie będzie.

Trochę więcej empatii i szacunku. Dorosły, wolny człowiek ma prawo związać się z innym dorosłym, wolnym człowiekiem. Nie należy zmuszać kogoś do ukrywania się, bo hipokryzja jest czymś obrzydliwym. I zanim się kogoś znowu porówna do koprofila, warto sobie zadać pytanie: co zrobię, jeśli moje dziecko okaże się być homoseksualistą?
"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Do góry
Autor
RE: Homoseksualizm
zapomin Użytkownik
  • Postów: 406
  • Skąd: Szamotuły
Dodane dnia 16-01-2009 18:29
Cytat:
Najbardziej zajadłych homofobów pytam: a co zrobisz, jeśli twoje dziecko okazałoby się homoseksualistą? I zawsze pada najbardziej bzdurna z możliwych odpowiedzi: moje dziecko takie nie będzie.


wskaż najpierw zajadłych, ja tu żadnego zajadłego nie widzę :)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Homoseksualizm
dwa_warkocze Użytkownik
  • Postów: 353
  • Skąd:
Dodane dnia 16-01-2009 18:52
Cytat:
wskaż najpierw zajadłych, ja tu żadnego zajadłego nie widzę



Proszę.

Cytat:
Zdaje się, że jestem zacofana. Jeszcze dwóch panów, obłapiających się publicznie i ślących nawzajem miękkie spojrzenia, budzą we mnie raczej humorystyczne skojarzenia. Natomiast dwie panie napawają mnie wyłącznie obrzydzeniem.



Cytat:
ja posiadam poglądy, za które z pewnością mnie nie pochwalicie - nie toleruję homoseksualizmu, uważam to za niemal pewną niesprawność psychiki, by nie powiedzieć "chorobę psychiczną".(...). chociaż pewnie pieprzę od rzeczy... w każdym razie homoseksualizm to dla mnie zuo, które trzeba unicestwić. niestety, w obecnych warunkach, tylko humanitarnie.


Z jednym zdaniem autora się zgadzam, rzeczywiście, od rzeczy.

Cytat:
Nikt mi nie wmówi, że to jest normalne.
Ale pal licho dwóch łosiów grzmocących się w domu. Najbardziej irytuje mnie ostentacja, szum medialny, propaganda i poprawność poglądów. Mam to głęboko w ... nie to nie jest dobry temat na takie określenie



Cytat:
A zoofilia? Albo nekrofilia? Tu już degeneracja? Chyba nie skoro w naszej wspaniałomyślności jesteśmy skłonni zaakceptować, coraz mniej (okazuje się, że tylko z pozoru) nadające się do wkładania penisa, dziury.


Cytat:
Ja uważam, że po gejach o swoje prawa zaczną walczyć pedofile (właściwie to już, to robią. pokazywał mi kiedyś ktoś taką stronę w necie), a po zalegalizowaniu pedoflii, na ulicę wyjdą zoofile i nekrofile z kolorowymi transparentami. Później pojawią się zombie i Jezus Chrystus.


Cytat:
sorry - pogadaj z zoofilami. Każdy z nich będzie Ci tłumaczył że oni naprawdę kochają zwierzęta, że są normalni, że są nieszkodliwi, że zoofilia to normalna orientacja a nie żadno zboczenie, że sa dyskryminowani etc.albo pedofile w rodzaju "misiaczka" którzy będą nam wmawiać że też sa nieszkodliwi a nawet pożyteczni... A sexturystyka pedofilska według nich w ogóle jest cacy bo kupa dzieciaków w trzecim świecie dzięki temu ma na chleb i uczy się języków.

jeśli zalegalizujemy i ZAAKCEPTUJEMY (bo gejom chodzi o akceptację a nie tolerancję) jedno zboczenie to w kolejce do legalizacji ustawią się kolejni dewianci.



Proszę.
"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Do góry
Autor
RE: Homoseksualizm
wodkanalodzie Użytkownik
  • Postów: 5
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 16-01-2009 18:54
kolejni dewianci i homolobby jest najlepsze. to też tak po części w kwestii pojęć nieistniejących.
Do góry
Autor
RE: Homoseksualizm
zapomin Użytkownik
  • Postów: 406
  • Skąd: Szamotuły
Dodane dnia 16-01-2009 19:38
homolobby sam ukułem na ppotrrzeby tego wątku :D Po co ciągle mówić "lobby homoseksualne"

Cytat:
Czy fakt, że z panem X czy panią Y łączy mnie orientacja, naprawdę aż tyle znaczy, żeby przeciwstawiać my - oni?


fakt - najlepiej wszystko rozmemłać i udawać, że różnice nie istnieją.
Jeśli tak, to po co te wszystkie gejowskie parady i inne inicjatywy? jakieś próby budowy pomnika gejów zamęczonych przez nazistów (przecież jasne, że nie po to ma być zbudowany, by komuś oddać cześć, tylko po to, by mieć się gdzie zbierać i manifestować) i inne?
To właśnie w związku z podobnymi inicjatywami najczęściej słychać w mediach oni i to wcale nie piętnujące oni tylko właśnie z podziwem, jacy to dzielni, odważni i postępowi i szlachetni są owi oni.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Homoseksualizm
Beata_ Użytkownik
  • Postów: 35
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 16-01-2009 20:03
To może i ja dodam coś od siebie.
Jestem tolerancyjna. Nie mam nic przeciwko osobom homoseksualnym. Uważam, że każdy, niezależnie od orientacji, ma prawo do stworzenia szczęśliwego związku. To, co ludzie ci robią w sypialni, nie jest moją sprawą. Nikogo nie krzywdzą? Godzą się na to, co robią? Więc dlaczego mam im czegokolwiek zabraniać, odnosić się do nich z pogardą? To nie moja rola.

Mam wrażenie, że ten cały krzyk o tolerancji, parady równości itp. to tylko niedźwiedzia przysługa dla zwykłych, szarych ludków, którzy mają kogoś bliskiego i chcą żyć w spokoju. Jestem pewna, że większość osób z tego środowiska najchętniej odcięłaby się od kolorowych flag, ulicznych marszów, coraz ambitniejszych żądań. Te wszystkie manifestacje wcale nie poprawiają sprawy. Raczej ją pogarszają. Bo skoro już teraz geje wyszli na ulice, krzyczą że chcą tego i tamtego, na pewno z czasem będą mieli coraz większe oczekiwania. I to wzbudza w niektórych jakąś irytację, wręcz agresję.

Gdzieś czytałam, że dziecko wychowywane przez parę homoseksualną rozwijałoby się całkiem normalnie, a orientacja "rodziców" w żadnym stopniu nie wpłynęłaby na jego orientację seksualną. Zresztą, sami powiedzcie, gdzie by dziecku było lepiej: u pary spokojnie żyjących, szanujących się kobiet/mężczyzn, czy w rodzinie, gdzie ojciec pije na umór, leje matkę, wyzywa swoją latorośl?
Jednak, gdyby to ode mnie zależało, nie pozwoliłabym na adopcję dzieci. Z prostego powodu - na chwilę obecną nasze społeczeństwo by takiego malucha zahukało. Na porządku dziennym byłyby dziwne spojrzenia, komentarze, śmiechy w stylu "masz dwie mamusie/dwóch tatusiów". Biedny dzieciak, który musiałby przez to przechodzić.

To tyle.
Tak z innej beczki - polecam film Anga Lee "Brokeback Mountain" :) Jak ulał pasuje do tematu :yes:
Do góry
Autor
RE: Homoseksualizm
pawelh Użytkownik
  • Postów: 102
  • Skąd: Dymitrów Duży (powiat tarnobrzeski)
Dodane dnia 16-01-2009 20:11
Cytat:
Jest różnica pomiędzy akceptacją i tolerancją. Osobiście toleruje, ale nie akceptuje.

Mam nadzieję, że nie dożyje czasów kiedy mi będą wchodzić do domu z kolorowymi czapeczkami i flagami w kolorach tęczy. Czemu hetero nie organizują wieców? Może my wszyscy wyjdziemy na ulicę smiley ? Dla mnie te wszystkie manifestacje gejów i lesbijek są śmieszne, tak samo jak śmiesznie jest nagłaśniona ich potencjalna "dyskryminacja".

Wystarczy pojechać do Niemiec. Tam ten proces zachodzi już bardzo daleko. Do kościoła wchodzą geje i się całują, na ulicy to samo. Ja takiej tolerancji w tym kraju nie chcę i na szczęście, mimo całej medialnej papki ten niby "zacofany" konserwatyzm w Polsce jest nadal silny. Jakie to modne dzisiaj, zacofany, niedzisiejszy, homofob [Laugh] [Laugh]


jestem za
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Homoseksualizm
zapomin Użytkownik
  • Postów: 406
  • Skąd: Szamotuły
Dodane dnia 16-01-2009 20:24
Cytat:
Gdzieś czytałam, że dziecko wychowywane przez parę homoseksualną rozwijałoby się całkiem normalnie, a orientacja "rodziców" w żadnym stopniu nie wpłynęłaby na jego orientację seksualną. Zresztą, sami powiedzcie, gdzie by dziecku było lepiej: u pary spokojnie żyjących, szanujących się kobiet/mężczyzn, czy w rodzinie, gdzie ojciec pije na umór, leje matkę, wyzywa swoją latorośl?

Gdzie czytałaś? Jaki tytuł gazety? Wbrew pozorom to ważne, nie sądzę że np. w "Naszym Dzienniku" :D Był to naukowy periodyk?
Konkretnie jakie były badania? Kto je prowadził? Za czyje pieniądze? Na kim? O tym również czytałaś w tym źródle? :)
Ja czytałem, że pewna pasta do zębów wybiela je w 14 dni. I też potwierdzają to liczne badania. Czytałem że środek na chrapanie, którego ostatnio używam, jest niezwykle skuteczny, bo tak mówią amerykańscy uczeni. Tylko niestety ja chrapię jak chrapałem.

Oczywiście, że na tak zadane pytanie odpowiedź może być tylko jedna. U pary dwóch kochających się tatusiów dziecię miałoby jak u pana Boga za piecem (pod warunkiem że oni też by nie pili - swoją drogą dlaczego uważasz że w Twoim przykładzie akurat rodzice-geje bybliby wspaniali, a rodzice hetero - patologiczni?)
Ale jakich wzorców seksualnych nauczyłoby się takie dziecko, oglądając codziennie zwykłą czułość między swoimi "rodzicami"? Nawet tymi z twojego przykładu: idealnymi, skropionymi wodą kolońską, zamożnymi, delikatnymi, czułymi i kulturalnymi?
Czytałem gdzieś ;> że dziecko uczy się różnych zachowań przez naśladownictwo. Jak sądzisz? Jak by się taki chłopczyk zachowywał spontanicznie w przedszkolu czy w szkole wobec lubianych przez siebie kolegów (czy koleżanek - dziewczynka). Czy uczeni muszą to przebadać na wiarygodnej próbce społecznej, czy wystarczy logicznie pomyśleć?
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Homoseksualizm
Jerzy Użytkownik
  • Postów: 247
  • Skąd: Tarnów
Dodane dnia 16-01-2009 20:34
Cytat:
U pary dwóch kochających się tatusiów dziecię miałoby jak u pana Boga za piecem (pod warunkiem że oni też by nie pili - swoją drogą dlaczego uważasz że w Twoim przykładzie akurat rodzice-geje bybliby wspaniali, a rodzice hetero - patologiczni?)

A o których gejach jest rozmowa? O tych kilkunastu z pierwszych stron gazet, czy o tych zakamuflowanych? A może o tych których jest najwięcej, czyli z dworców, spod miejskich kibli i kanałów z bezdomnymi? A moze o tych z zakładów psychiatrycznych? A moze o tych z kryminałów? Komu dziecko na wychowanie? Bo jezeli tym z pierwszych stron gazet, to nie ma czym sobie głowy zawracać, bo oni tego zapewne nie chcą.
Przecież tutaj nie chodzi o adopcje dzieci, ale o coś zupełnie innego.
http://jerzy-opowiadania.blogspot.com/
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]