Homoseksualizm
Autor
RE: Homoseksualizm
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 09-07-2009 00:42
Cytat:
Zarzucanie komuś propagandowych postów, a w chwilę potem pisanie propagandowych hasełek

Szybko zapominasz o tym, co czytałeś. Uzasadniłem te propagandowe hasełka. Jakiś czas temu ludzie mówili o gejach to co ty teraz o pedofilach. Za jakiś czas jeśli liberałowie dopną swego twoje dzieci będą mówić o pedofilach to co ty teraz o gejach. Kiedyś psycholodzy uzasadniali homoseksualizm, teraz są tacy co uzasadniają pedofilię. A w kolejce czekają inne tego typu mniejszości seksualne. Podaj mi jeden powód dla którego liberalizacja obyczajów miałby zatrzymać się na homosiach inny niż to że ty widzisz różnicę. Bo twoje widzenie różnicy niczego nie dowodzi. Są tacy co różnicy nie widzą, Ty nie rozumiesz jak ludzie mogą popierać pedofilię, ja nie rozumiem jak mogą popierać homoseksualizm, a znaleźliby się tacy co i nekrofilię by zrozumieli. Psychologia? Psychologiczne dowody jak widac na przykładzie środowiska pedofilskiego znajdą się zawsze jak dobrze poszukać.
Do góry
Autor
RE: Homoseksualizm
Samuel Niemirowski Użytkownik
  • Postów: 2563
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 09-07-2009 00:49
Cytat:
DamianMorfeusz napisał/a:
To dokończę tylko o kasie. W takim razie pomyśl, że pieniądze, które idą na Ciebie, trzeba podzielić jeszcze między kilka osób - rodzeństwo.


Ależ to bardzo proste. Po prostu musiałbym wcześniej iść do pracy i /lub otrzymywałbym na studiach stypendium socjalne.

Podam Ci przykład. Mój znajomy jest nauczycielem. Jego żona też. Mają pięcioro dzieci (!). Z tego jedna córka to studentka. I wiesz co? Ani nie jest zestresowany, ani zdołowany. Jest bardzo fajnym facetem, człowiekiem-orkiestrą, zaangażowanym społecznie. Otwierał ostatnio wystawę swoich rysunków, prowadzi kursy poza szkołą, wydaje gazetę w domu i przygotowuje książki do druku, zastępuje pastora w protestanckim zborze. Na wszystko mu starcza i czasu i zaangażowania a nawet i pieniędzy, którymi mądrze gospodaruje, a przynajmniej się stara.

Czy tam ktoś na coś narzeka? Wreszcie - czy on się zatrzymał na trójce dzieci, żeby mieli na wycieczki, korepetycje i inne takie? Nie. On zrobił pięcioro dzieci i jakoś one nie wyglądają na zagłodzone. A powtarzam - nauczycielska pensja na prowincji.

Cytat:
DamianMorfeusz napisał/a:
I skończ gadać o pieniądzach i braku potrzeby ich posiadania. Idziesz do pracy. Po co?


Dla pieniędzy, bo oczywiście - coś jeść trzeba. Menele, bezrobotni i margines - oni nie mają pieniędzy i się martwią. Potem jest taki poziom IMHO optymalny - nauczyciele, sekretarki, urzędnicy niżsi rangą - trochę narzekają, ale mają to co chcą. Potem jest ta klasa średnia, gdzie konsumpcja jest na znacznie wyższych obrotach. Mają teoretycznie więcej luzu i materialnego "szczęścia", nie ma czegoś takiego, żeby zrobiło się pod górkę z pieniędzmi, ale z drugiej strony - więcej pracują, częściej zdarzają się tutaj rozwody, z braku trudu wkrada się poczucie braku sensu. I wreszcie najbogatsi, którzy są już tak zdegenerowani, że nie wiedzą co ze sobą zrobić, a pieniędzy mają już tyle, że tylko mogą je mnożyć. Oczywiście, mogą jechać gdzie chcą, ale nie cenią sobie tego. Bo człowiek nie ceni sobie tego co mu przychodzi lekką ręką, np możliwości podróży do Chin.


Cytat:
DamianMorfeusz napisał/a:
Chiny to taki przykład - równie dobrze może to być wyjazd do Wilna samochodem. Nieważne. Liczy się fakt, że pieniądze to ułatwiają.


Tak, ułatwiają, ale nie sprawiają, że to Wilno jest dla Ciebie przeżyciem. Po prostu zaliczasz, jak tanią rozrywkę. Tanią, bo wszystko dla Ciebie wtedy jest tanie. Dlatego do wszystkiego podchodzisz z lekką ręką, a może nawet - z lekką pogardą?


Cytat:
DamianMorfeusz napisał/a:
Podstawowe potrzeby są kwestią do dyskusji. Dla mnie rozwój dziecka jest ważny - nawet niby banalne i głupie kino z tamtych lat wspominam do dziś, choć minęło tyle lat.


Bo to było jedno kino. Jakbyście jeździli co tydzień, to byś nie wspominał.

Cytat:
DamianMorfeusz napisał/a:
Wychowaj dzieci jak najlepiej Samuelu, czego Ci z całego serca życzę.


A nawzajem.

Cytat:
DamianMorfeusz napisał/a:
Wolę tego życzyć, niż stwierdzić pod czyimś adresem, że nie usłyszy od dziecka wyznania miłości lub że współczuje czyimś przyszłym potomkom.


No cóż. Miałem nadzieję, że adresatka zrozumiała to jako ostrzeżenie. Swoje widziałem, pochodzę z nauczycielskiej rodziny, więc myślę, że wiem co nieco o wychowaniu pomimo braku praktyki.

Cytat:
DamianMorfeusz napisał/a:
I życzę Ci wysokich zarobków w przyszłości, żeby żyło Ci się lżej, mniej stresowo i żebyś mógł przeżyć dzięki temu kilka przygód :)


Dzięki.
Ale bogaci nie przeżywają przygód.
Bo przygoda jest jeśli jedziesz koleją transsyberyjską, ludzie jedzą śledzie, częstują Cię wódką i śpiewają piosenki.
Nie ma przygody jeśli wsiadasz w samolot i pani obsługuje Cię w biznes-class.

Cytat:
DamianMorfeusz napisał/a:

Z jednej strony chciałbym mieć takie podejście jak tamtejsi buddyści, a z drugiej - to jest moje życie i wygląda tak jak wygląda, w zależności od moich decyzji.


Nie tylko dzięki naszym decyzjom. Pamiętaj o przypadku. Ale to temat na inną rozmowę... ;-)))
"Nie będę zmieniał świata ani Zachodu. Podążą one ku swoim celom tak jak spadająca gwiazda. Ja będę jednak pracował i zmieniał się".
E. Wiechert

www.prozafotografii.blox.pl
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Homoseksualizm
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 09-07-2009 01:31
Cytat:
Jakiś czas temu ludzie mówili o gejach to co ty teraz o pedofilach.

To ciekawostka - co ja takiego mówię o pedofilach? Znajdź JAKIKOLWIEK mój post w którym mówię coś o pedofilach. Nie znajdziesz.
Cytat:

Uzasadniłem te propagandowe hasełka.

Tjaa... "uzasadniłeś" to:
Cytat:
Dziś homoseksualizm, jutro pedofilia i nekrofilia, a pojutrze zechce im się zlikwidować małżeństwo jako instytucję nietolerancyjną wobec ludzi żyjących w wolnych związkach.

tym:
Cytat:
w Holandii działacze partii pedofilów wywodzą się z tego samego środowiska politycznego co działacze pro-homo. Co ciekawe znaleźli się tam naukowcy usprawiedliwiający pedofilię i wskazujący rzekomo pozytywne jej skutki.

Zapominając wspomnieć, że ów słynna holenderska "Partia pedofilska" została ostro skrytykowana przez znaczną większość tamtejszego społeczeństwa i praktycznie od jakiegoś czasu nie istnieje.
Cytat:
A w kolejce czekają inne tego typu mniejszości seksualne.

W kolejce na co? Na akceptację? No to po raz setny... są trzy orientacje seksualne: hetero, homo. i bi., w każdej z nich zdarzają się przypadki parafilii, zaburzeń, które powinny być eliminowane. Stosowanie wyznacznika "akceptacji" w stosunku do orientacji s. jest co najmniej dziwne. Za to w stosunku do parafilii "akceptacji" jako takiej nie będzie, masz tego potwierdzenie choćby w Holandii.
Do góry
Autor
RE: Homoseksualizm
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 09-07-2009 02:11
Cytat:
Zapominając wspomnieć, że ów słynna holenderska "Partia pedofilska" została ostro skrytykowana przez znaczną większość tamtejszego społeczeństwa i praktycznie od jakiegoś czasu nie istnieje.

A początek działań środowisk gejowskich jaki był? Też byli ostro krytykowani. Do wmówienia społeczeństwu nowych definicji normalności trzeba czasu.
Cytat:
Za to w stosunku do parafilii "akceptacji" jako takiej nie będzie, masz tego potwierdzenie choćby w Holandii.

Jakie potwierdzenie, że co? Że pierwsze próby są nieudane to dla ciebie niepodważalny dowód? A co, środowiskom gejowskim z miejsca wszyscy przyklasnęli? To nie jest dowód na nic. Naukowe podstawy pod ruch pedofilski zostały położone. Teraz wystarczy powtarzać ileś tam razy i poczekać aż dorośnie nowe pokolenie, które łatwiej będzie urobic do nowych definicji normalności.

BTW
Cytat:
dziecko wychowane w rodzinie patologicznej, hetero:
- chodziłoby głodne i brudne, albo zasmarkane, mama i tata nie przejmują się czy jadłem dziś obiad
- być może nawet narażanie życia dziecka
- szykanowanie ze strony rówieśników w szkole z rodzin bogatszych, czy dobrych rodzin, które widziałyby sytuację dziecka (to ten od tych pijaków...)

Bzdury. LRR, czy ty kiedykolwiek widziałaś dzieciaki pijaków? Bo mam wrażenie, że nie. Takie dzieci same o siebie potrafią zadbać. Wcale nie chodzą brudne czy zasmarkane. Potrafią umyć się i skombinować kasę na ubranie. Niejednokrotnie chodzą ubrani niegorzej niż dzieci z uczciwych rodzin. Różnica polega na tym, że oni to wszystko kradną. Poza tym takie dzieciaki trzymają się razem. Nie wiem gdzie ty widziałaś dzieci pijaków, które opłaca się zaczepiać - ja takich nie widziałem. U mnie dzieci pijaków przychodzą nocą i wybijają ci szyby w oknach jak twoje dzieci je zaczepią. Albo zwyczajnie zbiją twoje dziecko po szkole, a nauczyciele nic nie robią, bo się boją że im margines opony w samochodach poprzekłuwa i szyby pobije. I nawet nie będzie wiadomo od kogo zacząć szukanie winnych jak marginesu jest dwie ulice w sąsiedztwie.
Cytat:
Po pierwsze - wolą być waleni w tyłki przez hetero rodziców, czy żyć bezpiecznie z homoseksualistami/tkami?

Człowieku, kiedy ty się obudzisz ze snu zimowego? Myślisz, że te dzieci uważają za wielką tragedię że dostają lanie? Chleb oddany, jak dorastają zbierają się w kupę i zbiją do nieprzytomności jednego z drugim ojca a wtedy lanie się kończy, bo ojciec ląduje w szpitalu. Uczyłem się w jednej klasie z gościem, który zasztyletował konkubenta swojej matki z zimną krwią. I to był normalny gość, w życiu byś go o coś takiego nie posądził. Też wychowywał się w rodzinie patologicznej i wcale się tym nadmiernie nie przejmował.
Cytat:
Do Ciebie nie dociera i nie dotrze, że chodzi tu o sytuację wyboru - albo przejebka u hetero, albo bezpieczeństwo u homo.

Do ciebie nie dociera i nie dotrze, że to właśnie margines społeczny najbardziej nienawidzi homo, murzynów i innych odmieńców. Jakbyś takiego z rodziny pijackiej zabrał i dał homosiom, on i tak by stamtąd uciekł bo "z pier*** pedałami to ja mieszkał nie będę". Te dzieci nasiąkają nienawiścią, przemocą i cwaniactwem od najmłodszych lat. Prawo jest wobec nich właściwie bezradne. Poprawczak to dla nich żadna tragedia a wręcz szkoła zycia, bo ten pokaże jak się włamać, tamten jak samochód okraść... Takie to niewinne dzieci. A ty sobie wyobrażasz, że oni tylko na ratunek czekają? Oni twoim ratunkiem gardzą, bo dla nich jesteś frajerem.
Do góry
Autor
RE: Homoseksualizm
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 09-07-2009 02:31
Cytat:
Do ciebie nie dociera i nie dotrze, że to właśnie margines społeczny najbardziej nienawidzi homo, murzynów i innych odmieńców.


Do tej grupy trzeba doliczyć fanatycznych katolików. Swoją drogą, bardzo interesująca korelacja, podobny światopogląd obu grup... Nie przeszkadza Ci, że znalazłeś się w takim towarzystwie?
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Homoseksualizm
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 09-07-2009 02:43
Cytat:
Nie przeszkadza Ci, że znalazłeś się w takim towarzystwie?

Zaiste wielkie podobieństwo. Ja mówię, ze homosie są chorzy a przemocą się chorób nie leczy. Margines mówi, że homosie są dobrzy tylko wtedy, gdy martwi. Co za zdumiewająca zbieżność poglądów...:lol:

Problem środowisk prohomo polega na tym, że każdego krytykującego porównują z marginesem. I tym samym ma się czasami ochotę stanąć z boku i pozwolić marginesowi podyskutować ze środowiskami prohomo innymi argumentami.
Do góry
Autor
RE: Homoseksualizm
ginger Użytkownik
  • Postów: 3099
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 09-07-2009 13:17
Wszystkie posty nie na temat - przypomnę: homoseksualizm - będą usuwane.
que bonito seria tu mar si suspiera yo nadar
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Homoseksualizm
DamianMorfeusz Użytkownik
  • Postów: 556
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 09-07-2009 15:28
Jeśli się komuś dziesięć razy zbija zarzut a on go powtarza po raz jedenasty tak jakby nic się nie stało, to trudno taką osobę posądzić o zdolność abstrakcyjnego myślenia. W końcu nawet małpa się uczy.

Co się tyczy i Ciebie.

Samuelu, to są rozmowy do posiedzenia przy piwie, a nie na forum o homoseksualizmie ;) Nie przekonuję Cię do swojej wizji i rozumiem po części Twoją. Wspomnę jeszcze, że mam znajomych w okolicach Wilna, pojadę do nich samochodem, i nie będzie to dla mnie tania rozrywka ;) Nie wspominam słowem o biznes ludziach, tylko o ludziach, którym starcza na życie i co nieco zostaje. O takim człowieku jak ja :)

Dobra, odezwę się, jak tylko poznam jakiegoś homoseksualistę lub homoseksualistkę i będę ze spokojniejszym sumieniem mógł się wypowiadać ;)
"Najlepszym sposobem na przepowiadanie przyszłości jest jej tworzenie" - Peter Drucker
"Co ważniejsze dla sukcesu: talent czy pracowitość?
A co ważniejsze w rowerze: przednie czy tylne koło?" - George Bernard Shaw
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Homoseksualizm
botaurus Użytkownik
  • Postów: 220
  • Skąd:
Dodane dnia 09-07-2009 16:26
Cytat:
odezwę się, jak tylko poznam jakiegoś homoseksualistę lub homoseksualistkę i będę ze spokojniejszym sumieniem mógł się wypowiadać

Się nie kłopocz - nic wielkiego!
Zwykli ludzie - tacy, jak my. Tylko li to w tym dziwnego czasem, jak koleżanka przedstawi swoją "koleżankę", a po pierwszym, drugim kieliszeczku już wszyscy wiedzą, jaka ta ich koleżeńskość jest. Zachowują się tak, jak i my - tyle, że zamiast "ona jemu we włosach palcami", jest "one jej we włosach palcami". I tyle.

Fakt faktem - panowie się bardziej kryją. Możesz takiego znać od lat, a zawsze będzie używał słów "współlokator/znajomy", bo już nawet "przyjaciel" źle brzmi. Naturalnie, mówię tu o takich, którzy "jeszcze się nie ujawnili".

Dalej - nie znam żadnego homoseksualisty będącego mordercą, chociaż pewnie dlatego, ze w ogóle morderców nie znam (osobiście).
Nie znam żadnego homo-złodzieja dlatego, że jest ich (homoseksualistów) mniej, niż hetero wśród moich znajomych.
Za to poznałem kilku gburów, tak więc nie ważne kto komu i w co wkłada, orientacja świętym nie czyni. Szatanem też nie.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Homoseksualizm
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 09-07-2009 17:08
Cytat:
botaurus napisał/a:
Tylko li to w tym dziwnego czasem, jak koleżanka przedstawi swoją "koleżankę", a po pierwszym, drugim kieliszeczku już wszyscy wiedzą, jaka ta ich koleżeńskość jest. Zachowują się tak, jak i my - tyle, że zamiast "ona jemu we włosach palcami", jest "one jej we włosach palcami". I tyle.

tak to się zachowuje bardzo dużo dziewczyn "po kilku kieliszeczkach"...
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Homoseksualizm
pawelh Użytkownik
  • Postów: 102
  • Skąd: Dymitrów Duży (powiat tarnobrzeski)
Dodane dnia 09-07-2009 17:27
Cytat:
botaurus napisał/a:
Tylko li to w tym dziwnego czasem, jak koleżanka przedstawi swoją "koleżankę", a po pierwszym, drugim kieliszeczku już wszyscy wiedzą, jaka ta ich koleżeńskość jest. Zachowują się tak, jak i my - tyle, że zamiast "ona jemu we włosach palcami", jest "one jej we włosach palcami". I tyle.

tak to się zachowuje bardzo dużo dziewczyn "po kilku kieliszeczkach"...


na przykład w takiej podstawówce (zresztą w gimnazjum też) dziewczyny się całują w usta nie mówiąc już o grzebaniu we włosach i to jest postrzegana jako koleżeńskość. a przecież: co Jadzia się nauczy, to Janina będzie umiała.

co do tematu, bo się chyba nie wypowiadałem, a jeśli się już wypowiadałem to skoryguję swoje zdanie: nic nie mam do gejów.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Homoseksualizm
botaurus Użytkownik
  • Postów: 220
  • Skąd:
Dodane dnia 09-07-2009 17:43
Ja pozwolę sobie nawet na stwierdzenie: "Gejowie przyjaciółmi każdego mężczyzny!" A czemu? Likwidują nam konkurencję! Zobaczcie. Jeśli byłoby na świecie dziesięciu mężczyzn i dziesięć kobiet, nagle dwóch z tych mężczyzn stałoby się oficjalnie gejami, ale tak to bywa, że każdy musiałby mieć osobnego kochanka, a jeśli ów kochanek - mężczyzna - bratałby się łóżkowo z mężczyzną, wypadałoby, by miał też swojego na dobre. Tak więc wychodzi nam od pięciu, do sześciu Gejów. Na dziesięciu facetów! Tak więc dziesięć kobitek należy "podzielić" pozostałym pięciu facetom (czterem!), tak wiec każdy sobie jakąś znajdzie. Tylko jak tu zlikwidować homoseksualizm u kobiet... hmm... :D

Naturalnie to żarty.
Ale ja nie mówiłem o dziewczynkach z gimnazjum, które zachowują przyzwyczajenia. Mówię tu o kobitkach - lesbijkach, które przedstawiają swoją partnerkę jako "koleżankę", robiąc przy tym cudnie szatański wyraz twarzy (tak zwane puszczenie oczka), a na imprezie zachowują się tak samo, jak reszta par - miziają się.
To nie są żadne ekscesy...

Co innego głupie babole, które się popisują w ten sposób...



ps. Jadzia -> Jadwiga :)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Homoseksualizm
Sonia Użytkownik
  • Postów: 176
  • Skąd: Enuria
Dodane dnia 09-07-2009 17:56
Ale to gej jest najlepszym przyjacielem kobiety. Lesbijka? Nie wiem. Nic do nich nie mam... ja i tak wolę mężczyzn i na tym zostaję.
Słowa wpływają na ludzi, potrafią nawet zrujnować człowiekowi życie.
Do góry
Autor
RE: Homoseksualizm
botaurus Użytkownik
  • Postów: 220
  • Skąd:
Dodane dnia 09-07-2009 17:59
Tak więc możemy się pokusić o stwierdzenie, że gej jest bardzo przyjacielskim stworzeniem. Nie wiem teraz tylko jednego. Po cóż tyle szumu wokół jego osoby? Skoro taki przyjazny? Może nie potrafimy docenić tej przyjaźni? Uszanować?
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Homoseksualizm
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 09-07-2009 18:40
Moim ulubionym gejem był Freddie Mercury. Bardzo fajny gej. Lubię jego twórczość. Gej jest OK. ;)
Do góry
Autor
RE: Homoseksualizm
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 09-07-2009 18:41
Cytat:
botaurus napisał/a:
Ale ja nie mówiłem o dziewczynkach z gimnazjum, które zachowują przyzwyczajenia.

ale ja też nie mówiłam o dziewczynka z gimnazjum, tylko o paniach, które zabierają na imprezę "koleżanki", "przyjaciółki" na przykład w formie hamulca bezpieczeństwa. albo dlatego, że lubią się pomiziać z paniami.
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Homoseksualizm
botaurus Użytkownik
  • Postów: 220
  • Skąd:
Dodane dnia 09-07-2009 18:55
Soczewico, Soczewico, ja się przed Pawelhem tymi słowyma broniłem ;)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Homoseksualizm
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 09-07-2009 23:29
Cytat:
Jeśli się komuś dziesięć razy zbija zarzut a on go powtarza po raz jedenasty tak jakby nic się nie stało, to trudno taką osobę posądzić o zdolność abstrakcyjnego myślenia. W końcu nawet małpa się uczy.

Co się tyczy i Ciebie.

Polecam tag QUOTE w celu większej przejrzystości wypowiedzi. To jest raz.

Nie powiedziałbym, że ludzie jako dowód wiecznie podający sytuacje ekstremalne mogą mnie uczyć dyskutowania. To jest dwa. Bo z waszych wypowiedzi wynika, że dla was para gejów jest tylko ciut lepsza od marginesu społecznego skoro tylko w tym przypadku byście gejów woleli:lol: A ja nie mam złudzeń co do tego, że marginesowi nikt dzieci zabierał nie będzie. Dlaczego? Podam przykład.

Pewna rodzina z mojego miasta ma sześcioro dzieci, dwóch dorosłych chłopców, dwie nastoletnie dziewczynki i dwoje małych dzieci. Rodzina ta posiada wszelkie cechy rodziny patologicznej. Ojciec i matka piją, a ich dzieci "utrzymują dom" kradnąc na potęgę. Każdy wie, żeby się od nich trzymać z daleka. Otóż pewnemu nadgorliwemu pracownikowi społecznemu zamaniło się odebrać rodzicom dwoje najmłodszych dzieci. Pomysł ze wszech miar słuszny. Wymienieni rodzice zostali szybko i sprawnie pozbawieni opieki. Ale na tym stanęło. Rodzice po prostu nie oddali dzieci. Przyszła Policja - rodzina solidarnie rzuciła się na funkcjonariuszy, zadając im niemałe obrażenia. Jak to możliwe? Nieletnie dzieci trzymały się blisko policjantów doskonale wiedząc, że policja nie ma prawa uderzyć ich pałką. A reszta rodziny wykorzystywała to by natłuc funkcjonariuszy. Rodzice nadal nie mają formalnie władzy rodzicielskiej nad dziećmi, ale nie ma mądrego który by wziął na barki odpowiedzialność za wyegzekwowanie tego.

Odnoszę czasem wrażenie, że ty i ginger żyjecie w innym świecie niż ja. W świecie gdzie prawo doskonale działa, a policjanci, prokuratorzy i sędziowie gorliwie wypełniają swoje obowiązki. Niestety świat w którym się wychowałem jest diametralnie inny. To świat gdzie policja nie wychodzi z samochodów i nie pokazuje się na pewnych ulicach po zmroku, by im ktoś zza winkla cegłówką nie rozbił szyby w radiowozie. Toteż ja o oddawaniu dzieci marginesu gejom nawet rozmawiał nie będę bo to nierealne.
Cytat:
Tak więc możemy się pokusić o stwierdzenie, że gej jest bardzo przyjacielskim stworzeniem. Nie wiem teraz tylko jednego. Po cóż tyle szumu wokół jego osoby? Skoro taki przyjazny?

A jakbym ja zaczął publicznie się przyznawać do fantazji seksualnych, nie byłoby wokół mnie szumu? Nie pukaliby się ludzie w głowę na mój widok? Generalnie do gejów nikt nic nie ma póki nie pokazują swojej orientacji publicznie.
Do góry
Autor
RE: Homoseksualizm
Samuel Niemirowski Użytkownik
  • Postów: 2563
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 10-07-2009 01:55
Cytat:
W USA 44% seryjnych morderców było homoseksualistami (co jest szokującą nadreprezentacją grupy stanowiącej 2% społeczeństwa), zabili oni 68% ofiar. Homoseksualizm wiąże się też w 50% morderstw z homoseksualizmem sprawcy lub ofiary.


na podstawie raportu przedstawionego przez grupę lekarzy Parlamentowi Kanady w styczniu 2005 roku: 'Gay-Marriage' and Homosexuality, some medical comments ze strony: www.lifesite.net
"Nie będę zmieniał świata ani Zachodu. Podążą one ku swoim celom tak jak spadająca gwiazda. Ja będę jednak pracował i zmieniał się".
E. Wiechert

www.prozafotografii.blox.pl
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Homoseksualizm
Jack the Nipper Użytkownik
  • Postów: 3011
  • Skąd: Centrum Świata
Dodane dnia 10-07-2009 07:57
Cytat:
rip LunarBird CLH napisał/a:
Generalnie do gejów nikt nic nie ma póki nie pokazują swojej orientacji publicznie.


Dokładnie. Mnie jest trudno zrozumieć, czemu geje tak chętnie informują, że są gejami. Czy to ma być chwalenie się, czy ostrzeganie?

Jednak poza tym, że nie rozumiem, nie interesują mnie zupełnie, nie czuję potrzeby popierania homo ani ich zwalczania.


P.S. Bardzo interesujący przykład dałeś Lunar. Jak znam funkcjonariuszy policji czy straży miejskiej, to sa to strasznie mściwi ludzie, dodatkowo bardzo się wzajemnie popierający, wiec jak ktoś nakopie policjanotowi to zwykle ma potem strasznie przejebane - będą go ścigać i gnębić dla zemsty.
Gdyby Bóg chciał, aby ludzie chodzili nago, to by nas takimi stworzył.
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.