Homoseksualizm
Autor
Homoseksualizm
gabstone Użytkownik
  • Postów: 1101
  • Skąd: Chorzów
Dodane dnia 15-01-2009 16:54
Zastanawiamy się nad relacjami typu kobiety- mężczyźni, dlaczego bigamia jest zabroniona przez prawo itd. A jakie wypowiedzi znalazłyby się w tym temacie?
Ja pierwsza: uważam, że homoseksualizm jest taką samą orientacją seksualną, jak heteroseksualizm. Inne poglądy trącą mi homofobią i zacofaniem . Tyle. Czekam na opinie.
Polacy są zbyt inteligentni jak na swoje położenie geograficzne. Jarosław Iwaszkiewicz
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Homoseksualizm
Hyper Użytkownik
  • Postów: 806
  • Skąd:
Dodane dnia 15-01-2009 17:02
Zdaje się, że jestem zacofana. Jeszcze dwóch panów, obłapiających się publicznie i ślących nawzajem miękkie spojrzenia, budzą we mnie raczej humorystyczne skojarzenia. Natomiast dwie panie napawają mnie wyłącznie obrzydzeniem.
download1.klimacik.pl/e-gify.com/1356.gif

RYBA rządzi, RYBA radzi, RYBA nigdy cię nie zdradzi!.
Do góry
Autor
RE: Homoseksualizm
gabstone Użytkownik
  • Postów: 1101
  • Skąd: Chorzów
Dodane dnia 15-01-2009 17:09
U mnie było kompletnie na odwrót. Dwie kobiety jeszcze znosiłam, ale już faceci to było obrzydlistwo. Jednak teraz staram się patrzeć na to przez pryzmat psychoseksualnej osobowości. Ani to ich wina, ani zasługa. Moim zdaniem to odgórnie odczuwane, zakodowane w mózgu bodźce seksualne wpływają na naszą orientację seksualną, nic więcej, i nie mamy na to większego wpływu. Nie wiem, czy mam rację, to tak na mój prosty, chłopski rozum.

Polacy są zbyt inteligentni jak na swoje położenie geograficzne. Jarosław Iwaszkiewicz
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Homoseksualizm
Miladora Użytkownik
  • Postów: 7498
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 15-01-2009 17:19
Cytat:
gabstone napisał/a:
Ja pierwsza: uważam, że homoseksualizm jest taką samą orientacją seksualną, jak heteroseksualizm.


Ja druga: uważam tak samo, ponieważ jest genetycznie uwarunkowany i dlatego od dawna śmieszą mnie wszystkie "akcje" typu - Homoseksualisto, lecz się!
Natomiast nigdy nie przepadałam za ostentacją, niezależnie od orientacji seksualnej. Czyli widok "obłapiających", czy "pożerających" się namiętnie na ławce w parku osób, budzi we mnie uczucie zażenowania, obojętnie czy to są kobiety, mężczyźni, czy też pary mieszane.
Za to cenię prawdziwe, szczere i głębokie uczucia między dwojgiem ludzi, bo każdy ma prawo do bycia kochanym i do obdarzania miłością jakiegoś drugiego człowieka.
Zawsze tkwi we mnie coś, co nie przestaje się uśmiechać (Romain Gary).
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Homoseksualizm
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 15-01-2009 18:03
Ja uważam, że to odchył, ale gdybym miał coś do gadania w prawodawstwie, to... bym nic nie gadał. Nie moje dupsko, nie moja sprawa.
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Homoseksualizm
Adjes Użytkownik
  • Postów: 8
  • Skąd:
Dodane dnia 15-01-2009 19:50
ja posiadam poglądy, za które z pewnością mnie nie pochwalicie - nie toleruję homoseksualizmu, uważam to za niemal pewną niesprawność psychiki, by nie powiedzieć "chorobę psychiczną". to jest działanie wbrew istnienia i przedłużania swojego gatunku, coś takiego jak niechęć do przedłużania swojego życia i popęd do samobójstwa, co jest oczywiście jawną chorobą psychiczną. chociaż generalnie mam w sumie na myśli głównie mężczyzn, tak, bo my mamy trochę inną naturę niż kobiety, a wiele z nich przejawia leciutkie preferencje bi ;p. chociaż pewnie pieprzę od rzeczy... w każdym razie homoseksualizm to dla mnie zuo, które trzeba unicestwić. niestety, w obecnych warunkach, tylko humanitarnie.
taa.. mhm..
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Homoseksualizm
Hyper Użytkownik
  • Postów: 806
  • Skąd:
Dodane dnia 15-01-2009 19:58
Chciałam napisać coś podobnego, ale cykor mnie obleciał :) I może trochę w innym kontekście.
download1.klimacik.pl/e-gify.com/1356.gif

RYBA rządzi, RYBA radzi, RYBA nigdy cię nie zdradzi!.
Do góry
Autor
RE: Homoseksualizm
Jack the Nipper Użytkownik
  • Postów: 3011
  • Skąd: Centrum Świata
Dodane dnia 15-01-2009 20:12
Biorąc pod uwagę, że nie da się zdefiniowac czym dokładnie ejst miłość w sferze duchowej, to przyjmuję, że miłość heteroseksualna od homoseksualnej różni sie tylko i wyłącznie tym (z męskiego punktu widzenia), że jeden woli wkładac penisa do pochwy a drugi do męskiego odbytu. Innej róznicy nie ma.

W związu z tym uwazam, że absolutnie szkoda czasu, by zajmować sie takimi pierdolami jak preferencje wkładania penisa w różne miejsca.

Gdyby Bóg chciał, aby ludzie chodzili nago, to by nas takimi stworzył.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Homoseksualizm
WholeTruth Użytkownik
  • Postów: 1993
  • Skąd: Katowice
Dodane dnia 15-01-2009 20:25
Cytat:
Nie moje dupsko, nie moja sprawa.

niby taa. ale co powiesz gdy zaczepi Cię jakiś kolega? poprosi o nr tel i bedzie wydzwanial? albo w dyskotece/klubie/pubie/szatni [jakiejkolwiek] bedzie Cię zaczepiał? zaatakujesz go? bo jest chory i powinien się leczyc?
ja osobiście uważam, że nawet jesli to jest jakis rodzaj 'choroby' czy 'odmiennej mentalnosci' czy jak chcecie to nazwac, to i tak jest to nieszkodliwe dla reszty otoczenia. nikt nie narzuca nam naszej orientacji. więc nie musimy się identyfikowac z homoseksualistami. ale pozwólmy im być, miłość przeciez rodzi tylko milosc. obojetnie jaka...
Nie byłem poetą.
Ta świadomość nie przyniosła ulgi, tylko wściekłość, że prawa ewolucji mogły wyposażyć jeden i ten sam umysł w taką wrażliwość i taką nieudolność.
J. Fowles
Do góry
Autor
RE: Homoseksualizm
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 15-01-2009 20:34
Zacznijmy od tego, że głównym problemem nie jest prawodawstwo, a raczej odbiór społeczny. W tym akurat przypadku, mam wrażenie, że słowo pisane rzeczywiście wyprzedziło mentalność przeciętnych ludzików.

Zauważyłem niestety taką tendencję, że wielu ludzi niby określa się tolerancyjnymi, ale tylko dlatego, że tak obecnie wypada, ale faktycznie jest znacznie bardziej uprzedzona niż to przewidziała przysłowiowa ustawa. Pewnie gdyby, odpukać, do władzy (i propagandy) doszedł jakiś nowy Adolf Hitler ciż sami ludzie, z tych samych powodów, zmieniliby nagle zdanie o 180 stopni. Oczywiście, to dobrze, że akurat w modzie jest nastawienie pozytywne, niemniej z dwojga złego wolę już zdeklarowanych homofobów niż takich konformistów.
Do góry
Autor
RE: Homoseksualizm
SzalonaJulka Użytkownik
  • Postów: 2351
  • Skąd: Bronowice
Dodane dnia 15-01-2009 20:43
Cholera, ja tam patrzę z punktu widzenia biologa rozrodu - nie mogę powiedzieć. że to "normalne", bo normalne nie jest.
Poza tym homoseksualizm homoseksualizmowi nierówny. Dokładnych podziałów nie znam, ale jeśli "kompensujący" lub "wyuczony" to wypadało by leczyć, a jeśli wrodzony - no to nic się nie poradzi (puki nie znamy rzeczywistych podstaw fizjologicznych).
Calem nadrzędnym dla każdego gatunku jest przekazanie genów następnemu pokoleniu. W świecie zwierząt w zasadzie nie występuje coś takiego jak homoseksualizm - występują zachowania homoseksualne (kompensujące) lub pseudo homoseksualne.

Mimo takich a nie innych poglądów, nie dyskryminuję homoseksualistów - każdy człowiek musi sam wybierać, czego chce w życiu - to ich indywidualna sprawa. Aczkolwiek wnerwia mnie szum medialny wokół sprawy.
nikt nie reklamował
szczęścia jak podpasek
jesteś tego warta
(ja)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Homoseksualizm
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 15-01-2009 21:05
Czyż, jako gatunek, nie mamy jako cechy gatunkowej wszczepionego odwiecznego dążenia, by wybijać się poza poziom zwierząt?
Poza tym, jeżeli ktoś ma homoseksualizm wyuczony i jest mu z tym całkiem dobrze, to dlaczegóż miałby się leczyć?
Do góry
Autor
RE: Homoseksualizm
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 15-01-2009 21:14
Cytat:
by zajmować sie takimi pierdolami jak preferencje wkładania penisa w różne miejsca.


VV, ale przyznasz chyba, że zasadne jest rozpatrywanie sprawy, czy ktoś ma dobrze z głową, czy niedobrze, jeśli wkłada tego penisa np. w nory po kretach albo w dziuple po ptakach? A dlaczego mamy prawo zastanawiać się nad zdrowiem tego osobnika? Bo w naturze te miejsca służą innym celom.
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Homoseksualizm
Hyper Użytkownik
  • Postów: 806
  • Skąd:
Dodane dnia 15-01-2009 21:21
Jako i odbyt. Przepraszam za wulgaryzm, ale też służy innym celom niz wymieniane.
download1.klimacik.pl/e-gify.com/1356.gif

RYBA rządzi, RYBA radzi, RYBA nigdy cię nie zdradzi!.
Do góry
Autor
RE: Homoseksualizm
SzalonaJulka Użytkownik
  • Postów: 2351
  • Skąd: Bronowice
Dodane dnia 15-01-2009 21:31
Cytat:
_VV_ napisał/a:Czyż, jako gatunek, nie mamy jako cechy gatunkowej wszczepionego odwiecznego dążenia, by wybijać się poza poziom zwierząt?

Ja nie mam... (chciałabym osiągnąć poziom zwierząt - niestety jestem tylko człowiekiem)
nikt nie reklamował
szczęścia jak podpasek
jesteś tego warta
(ja)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Homoseksualizm
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 15-01-2009 21:35
Myślę, że najlepszą osobą do określania do czego służy dany odbyt jest jego nosiciel. :D

Natura naturą, ale równie dobrze można rzec, że niezgodna jest z nią np. antykoncepcja (przypominam, że nie którzy twierdzą, że seks służy jakoby wyłączenie prokreacji). Oczywiście można i pociągnąć analogię dalej, schodząc ze sfery seksualnej- widział ktoś w naturze samochód? A cegłę? Spodnie? Zastanawiać się- owszem, można (a nawet warto) nad dosłownie wszystkim, tylko dlaczego akurat w tej kwestii tak trudno niektóre rzeczy zaakceptować?
Do góry
Autor
RE: Homoseksualizm
SzalonaJulka Użytkownik
  • Postów: 2351
  • Skąd: Bronowice
Dodane dnia 15-01-2009 21:38
Cegła i spodnie nie ingerują bezpośrednio w organizm. Antykoncepcja - owszem - oczywiście nie każda.
nikt nie reklamował
szczęścia jak podpasek
jesteś tego warta
(ja)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Homoseksualizm
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 15-01-2009 21:50
Cytat:
WholeTruth napisał/a:
Cytat:
Nie moje dupsko, nie moja sprawa.

niby taa. ale co powiesz gdy zaczepi Cię jakiś kolega? poprosi o nr tel i bedzie wydzwanial? albo w dyskotece/klubie/pubie/szatni [jakiejkolwiek] bedzie Cię zaczepiał? zaatakujesz go? bo jest chory i powinien się leczyc?

to samo powinien zrovbić facet, co i kobieta w takiej sytuacji.
nie myl obsesji z preferencjami płciowymi. jeśli nachodziłby, to oczywiście należy wysłać do lekarza, ale nie dlatego, że jest gejem, tylko dlatego, że jest maniakiem.
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Homoseksualizm
Adjes Użytkownik
  • Postów: 8
  • Skąd:
Dodane dnia 15-01-2009 21:52
Cytat:
Oczywiście można i pociągnąć analogię dalej, schodząc ze sfery seksualnej- widział ktoś w naturze samochód? A cegłę? Spodnie? Zastanawiać się- owszem, można (a nawet warto) nad dosłownie wszystkim, tylko dlaczego akurat w tej kwestii tak trudno niektóre rzeczy zaakceptować?


złe przykłady imo podajesz ;]. odnoszę się do mojego wcześniejszego postu, to nie jest sprawa ogólnej natury, ale instynktów człowieka, które przecież chyba każdy posiada.
taa.. mhm..
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Homoseksualizm
bury_wilk Użytkownik
  • Postów: 1550
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 16-01-2009 10:00
Ale dużo mądrych słów...
Strasznie dużo
To ja już bez wymądrzania się, tylko o swoim poglądzie powiem. Nie, nie, nie. Nie jestem tolerancyjny, ba, nie chcę być i uważam, że nadmierna tolerancja jest w sumie takim samym wypaczeniem jak jej podmiot.
Nikt mi nie wmówi, że to jest normalne.
Ale pal licho dwóch łosiów grzmocących się w domu. Najbardziej irytuje mnie ostentacja, szum medialny, propaganda i poprawność poglądów. Mam to głęboko w ... nie to nie jest dobry temat na takie określenie :p

No, i jak przystało na MSZŚ przełknę dwie kobiety, bo tu dochodzą kwestie estetyczne.

podpisano
zacofany homofob
black number one
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]