Homoseksualizm
Autor
RE: Homoseksualizm
Miladora Użytkownik
  • Postów: 7498
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 16-01-2009 14:09
Pewnie nie dożyję czasów tolerancji polegającej na zwykłym człowieczeństwie. Wszyscy jesteśmy ludźmi, przede wszystkim.
Ciągle słyszę - Wbrew naturze!
Wbrew naturze jest w takim razie także seks analny i oralny u par mieszanych, prawda? Im się jakoś nie wylicza, co, kto, komu i gdzie "wsadza". Dlaczego więc tyle osób bulwersuje sposób okazywania i uprawiania miłości przez pary jednorodne, że tak powiem.
Wbrew naturze? To natura stworzyła homoseksualizm. Czy mamy więc prawo odmawiać im zaspokajania potrzeb erotycznych? Te, też stworzyła natura. Stworzyła także namiastkę penisa u samic - hien, na przykład...
A teraz mała lista wybitnych ludzi -
- Sokrates - Safona - Petroniusz - Aleksander Wielki - Hadrian - Święty Augustyn - Michał Anioł - Leonardo - Christopher Marlow - Shakespeare - Krystyna, królowa Szwecji - Emily Dickinson - Walt Whitman - Gertrude Stein - Oskar Wilde - Piotr Czajkowski - Andre Gide - Marcel Proust - Michel Foucault - Andy Warhol - James Baldwin - Virginia Woolf - Hafiz - Byron - Eleanor Roosevelt - Jean Genet - Diagilew, Nizyński - Tennessee Williams - Rosa Bonheur - Paul Verlain, Florence Nightingale - Willa Cather - Pier Paolo Pasolini - Mishima Yukio - Rock Hudson - Allen Ginsberg - Marlena Dietrich - Benjamin Britten - Martina Navratilova - Francis Bacon - Anna Freud - Rudolf Nurejew - Arthur Rimbaud - Vita Sackville-West - wymieniać dalej?
Zawsze tkwi we mnie coś, co nie przestaje się uśmiechać (Romain Gary).
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Homoseksualizm
bury_wilk Użytkownik
  • Postów: 1550
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 16-01-2009 14:32
Miladoro, i czemu ta lista niby ma służyć? To, ze ktoś dla przykładu świetnie pisze, to jeszcze nie znaczy, że nie jest wykrzywiony w jakiejś innej materii.
Ja mam nadzieję, że nie dożyje czasów o których wspomniałaś, choć mogę sie niestety na tym przejechać. Mam wrażenie, że obecnie degeneracja ludzi postępuje znacznie szybciej niż dawniej.
black number one
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Homoseksualizm
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 16-01-2009 14:40
Oczywiście, że znane nazwiska nie są tu argumentem. Przynajmniej nie dla mnie. Bardzo często artyści to największe czuby i tak samo jeśli chodzi o polityków.
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Homoseksualizm
gabstone Użytkownik
  • Postów: 1101
  • Skąd: Chorzów
Dodane dnia 16-01-2009 14:41
Degeneracja? Bredzicie . A kto powiedział, że hetero to jedyna właściwa orientacja? Bo taka jest większość czy jak? A może to my jesteśmy chorzy i co wtedy? Nikt nie zakłada nawet takiej możliwości, prawda? A znawcy historii powinni wiedzieć, że np w starożytnym Rzymie homoseksualizm był tak samo tolerowany, jak np bigamia. Tyle, że to drugie jest formalnie zakazane przez prawo.
Polacy są zbyt inteligentni jak na swoje położenie geograficzne. Jarosław Iwaszkiewicz
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Homoseksualizm
bury_wilk Użytkownik
  • Postów: 1550
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 16-01-2009 14:50
Degeneracja w sensie akceptacji i powszechności zjawisk, które są fe i tych, które są jeszcze bardziej fe. To nie dotyczy tylko tego tematu, ale to jest największa wada zbytniej tolerancji. Masz dwie drogi, albo dochodzisz do pewnej granicy i nie tolerujesz niczego za nią, albo tą granicę przesuwasz coraz dalej i dalej i daaaaaaalej - i tak właśnie degeneruje się ludzkość.

A odnośnie tego, że nie wiadomo kto ma rację (choć gdyby normalna była opcja homo, to by nas nie było...), to zakłądam, że mogę się mylić tak jak wszyscy, ale jednocześnie uznają swoją wersję jako jedynie słuszną :) Wiem, to nielogiczne, ale tylko z pozoru...
black number one
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Homoseksualizm
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 16-01-2009 14:53
A zoofilia? Albo nekrofilia? Tu już degeneracja? Chyba nie skoro w naszej wspaniałomyślności jesteśmy skłonni zaakceptować, coraz mniej (okazuje się, że tylko z pozoru) nadające się do wkładania penisa, dziury. :confused:
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Homoseksualizm
gabstone Użytkownik
  • Postów: 1101
  • Skąd: Chorzów
Dodane dnia 16-01-2009 14:59
A nie wydaje Ci się, że mylisz pojęcia? To zwykłe zboczenia, dewiacje. Ale skoro homoseksualizm przyjmujesz za odchył, to nie dziwię się, że tak myślisz. Nikt nikomu nie każe tolerować, granicę tolerancji wyznaczamy sami sobie. Ale wbrew temu co mówisz bury, nie da się jej rozciągać w nieskończoność.

Polacy są zbyt inteligentni jak na swoje położenie geograficzne. Jarosław Iwaszkiewicz
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Homoseksualizm
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 16-01-2009 15:05
Ja uważam, że po gejach o swoje prawa zaczną walczyć pedofile (właściwie to już, to robią. pokazywał mi kiedyś ktoś taką stronę w necie), a po zalegalizowaniu pedoflii, na ulicę wyjdą zoofile i nekrofile z kolorowymi transparentami. Później pojawią się zombie i Jezus Chrystus.
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Homoseksualizm
bury_wilk Użytkownik
  • Postów: 1550
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 16-01-2009 15:08
I to na szczęście będzie już finisz...
black number one
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Homoseksualizm
Hyper Użytkownik
  • Postów: 806
  • Skąd:
Dodane dnia 16-01-2009 15:09
A jak się nazywają ci, którzy punkt kulminacyjny osiągają tylko w towarzystwie kału (naprawdę przepraszam, ale mnie to ciekawi, nazwa, nie kał)?
download1.klimacik.pl/e-gify.com/1356.gif

RYBA rządzi, RYBA radzi, RYBA nigdy cię nie zdradzi!.
Do góry
Autor
RE: Homoseksualizm
Miladora Użytkownik
  • Postów: 7498
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 16-01-2009 15:11
Cytat:
valdens napisał/a:
Oczywiście, że znane nazwiska nie są tu argumentem. Przynajmniej nie dla mnie. Bardzo często artyści to największe czuby i tak samo jeśli chodzi o polityków.


Nie są argumentem, przyznaję. Ale wnieśli wiele do naszej kultury i historii.
Pisałam o człowieczeństwie i składam wyrazy ubolewania tym wszystkim, którzy w homoseksualistach ludzi tych nie widzą, odmawiając im prawa do przeżywania uczuć na "swoją modłę".
Największe czuby?
Witaj miałkości sądów. :smilewinkgrin:
Niech żyje szara masa zjadaczy chleba.

Przypuśćmy teoretycznie, że znaleziono by jakieś nieznane do tej pory teksty źródłowe, z których wynika, że Jezus był gejem.
Zniszczono by je, prawda?
Dla "dobra sprawy".
Zawsze tkwi we mnie coś, co nie przestaje się uśmiechać (Romain Gary).
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Homoseksualizm
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 16-01-2009 15:49
Cytat:
A jak się nazywają ci, którzy punkt kulminacyjny osiągają tylko w towarzystwie kału (naprawdę przepraszam, ale mnie to ciekawi, nazwa, nie kał)?

To są koprofile.

Podstawowa różnica między zoofilem a homoseksualistą (trochę mi głupio, że dałem się sprowokować by to tłumaczyć) polega na tym, że nie wiemy co na temat takie stosunku sądzi zwierzę, przez co bardzo prawdopodobne jest, że taki zoofil je krzywdzi.

A powszechna akceptacja nie może być argumentem- bo byłby to trjumf większości nad jednostką.
Do góry
Autor
RE: Homoseksualizm
bury_wilk Użytkownik
  • Postów: 1550
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 16-01-2009 15:50
Szczerze mówiąc, to myślę, że faktycznie by je zniszczono... (w sensie dowody na homoseksualizm Jezusa, gdyby takie były)
black number one
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Homoseksualizm
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 16-01-2009 15:54
Zmieniłem tytuł tematu, bo był niewiele mówiący ludziom spoza PP. (i bardzo podobny wizualnie do "Kobiety-mężczyźni. Mężczyźni kobiety". myliło się )
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Homoseksualizm
Jerzy Użytkownik
  • Postów: 247
  • Skąd: Tarnów
Dodane dnia 16-01-2009 16:06
Istnieją tylko trzy orientacje seksualne. Homoseksualizm, bi i hetero. Pozostałe zachowania są zboczeniami. Istnieje taka tendencja wrzucania wszystkiego do jednego wora, jak gej to pewnie pedofil, zoofil itd. Zastanawiałem się kiedyś dlaczego lesbijki nie są tak ostrzeliwane przez homofobów. Okazuje się, że lesbijki nie przenoszą AIDS. To już jakiś argument jest.
Osobiście zaczynam się bać narastającego lobby homoseksualnego w Polsce. Powoli chcąc nie chcąc wchodzimy w ten świat. Homofobia nie jest zakazana ani karalna, więc takie samo prawo do wypowiadania swoich sądów mają homofobole jak geje.
Jestem przekonany, że gdyby okazało się, że istnieje jakiś lek na to zeby rodzili się tylko hetero, to dbalibyśmy o gejów jak o własne dzieci. My się poprostu boimy, że będzie ich co raz więcej i więcej.
Oświadczam : Jestem umiarkowanym homofobem!
http://jerzy-opowiadania.blogspot.com/
Do góry
Autor
RE: Homoseksualizm
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 16-01-2009 16:23
Cytat:
Istnieją tylko trzy orientacje seksualne. Homoseksualizm, bi i hetero.

Ja bym jeszcze dodał czwartą kategorię- aseksualną.
Do góry
Autor
RE: Homoseksualizm
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 16-01-2009 16:25
Cytat:
Istnieją tylko trzy orientacje seksualne. Homoseksualizm, bi i hetero. Pozostałe zachowania są zboczeniami.


Według jakiej szkoły, Jerzy? I jakie miarki przyłożono, żeby dojść do tak precyzyjnych wniosków. To przecież nie matematyka.
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Homoseksualizm
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 16-01-2009 16:25
ja uważam się za tolerancyjnego ("tolerować" z łaciny oznacza znosić coś z trudem) ale wedle grasujących dziś autorytów moralnych zapewne zaklasyfikowany zostanę jako zadeklarowany homofob.:rol:
Do góry
Autor
RE: Homoseksualizm
tentyp Użytkownik
  • Postów: 244
  • Skąd: Kociewska
Dodane dnia 16-01-2009 16:29
hmm "ogólnie mój stosunek do tego jest analny"

Ale - sam bym nie chciał mieć dwóch tatusiów/mam

Gabstone napisał:

Dodane dnia 16-01-2009 14:41 Cytuj
Degeneracja? Bredzicie . A kto powiedział, że hetero to jedyna właściwa orientacja? Bo taka jest większość czy jak? A może to my jesteśmy chorzy i co wtedy?"

Ewolucja tak powiedziała ... w chwili gdyby cała ludzkość stała sie homoseksualna to rodzaj ludzki przestaje istnieć ( no pomińmy in vitro itp, chodzi o naturalny sposób rozmnażania, bo np. tysiąc lat temu nie było takich możliwości i - parafrazując Kononowicza - nie było by niczego:D )

Ale mówię - ja staram się być z boku tej egzaltowanej tolerancji tak samo jak i homofobii
Zdzieram palce do krwi, kiedy wbijam je w marmur,
Knykcie lżą swój byt, kiedy żrą pył kwarcu,
Chrobot stawów na nowo definiuje dźwięk[...]
To jest napad na babel - niosę wiarę w tusz i papier'
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Homoseksualizm
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 16-01-2009 16:30
Cytat:
Jerzy napisał/a:
Istnieją tylko trzy orientacje seksualne. Homoseksualizm, bi i hetero. Pozostałe zachowania są zboczeniami.


sorry - pogadaj z zoofilami. Każdy z nich będzie Ci tłumaczył że oni naprawdę kochają zwierzęta, że są normalni, że są nieszkodliwi, że zoofilia to normalna orientacja a nie żadno zboczenie, że sa dyskryminowani etc.albo pedofile w rodzaju "misiaczka" którzy będą nam wmawiać że też sa nieszkodliwi a nawet pożyteczni... A sexturystyka pedofilska według nich w ogóle jest cacy bo kupa dzieciaków w trzecim świecie dzięki temu ma na chleb i uczy się języków.

jeśli zalegalizujemy i ZAAKCEPTUJEMY (bo gejom chodzi o akceptację a nie tolerancję) jedno zboczenie to w kolejce do legalizacji ustawią się kolejni dewianci.
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 26/04/2024 10:20
  • Ratunku!!! Ruszcie 4 litery, piszcie i komentujcie. Do k***y nędzy! Portal poza aktywnością paru osób obumiera!
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?