palarnia
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
RE: palarnia
vimba Użytkownik
  • Postów: 150
  • Skąd: Olsztyn
Dodane dnia 30-01-2009 00:35
Palę, lubię ale zaczynam myśleć, że można by przestać. Zobaczymy. Swoją drogą, że też Palarnię upodobało sobie tak liczne grono niepalących. Kręci was udowadnianie swojej moralnej wyższości, czy w skrytości ducha marzycie o dymku?
Do góry
Numer GG
Autor
RE: palarnia
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 30-01-2009 07:30
Cytat:
Lidka napisał/a:
A ja baran-pierwszy znak zodiaku!

pierwszy, nie pierwszy, ale odezwać się zawsze musi :p. znam, rozumiem, hehe, a miałam być rybką...
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: palarnia
Hyper Użytkownik
  • Postów: 806
  • Skąd:
Dodane dnia 30-01-2009 09:59
Cytat:
vimba napisał/a:
Palę, lubię ale zaczynam myśleć, że można by przestać. Zobaczymy. Swoją drogą, że też Palarnię upodobało sobie tak liczne grono niepalących. Kręci was udowadnianie swojej moralnej wyższości, czy w skrytości ducha marzycie o dymku?

Haha, słuszne spostrzeżenie :) Ja tam ciągnę jak mogę :)
download1.klimacik.pl/e-gify.com/1356.gif

RYBA rządzi, RYBA radzi, RYBA nigdy cię nie zdradzi!.
Do góry
Autor
RE: palarnia
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 30-01-2009 15:17
Cytat:
Hyper napisał/a:
Haha, słuszne spostrzeżenie :) Ja tam ciągnę jak mogę :)

ja raczej zastanawiam się, ile osób jest w stanie przyznać, że nie może przestać. nie udowadniam moralnej wyższości - boję się nałogów, prawdopodobnie łatwo byłoby mi w nie wpaść, więc wolę unikać.
z tego samego powodu piję alkohol tylko okazjonalnie i unikam ludzi, którzy mogliby mnie wciągnąć w narkotyki.
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: palarnia
dwa_warkocze Użytkownik
  • Postów: 353
  • Skąd:
Dodane dnia 30-01-2009 17:21
Cytat:
ja raczej zastanawiam się, ile osób jest w stanie przyznać, że nie może przestać.


Pewnie byłabym w stanie, gdybym się zaparła, ale jest to bardzo trudne (rzucanie palenia). Jak trudne, wiem z autopsji, bo dwa razy już rzucałam, w tym raz nie paliłam cały rok. rzucanie to masakra (tak było przynajmniej w moim przypadku) i kilka tygodni męczenia się, do nałogu wraca się łatwo i szybko.
"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Do góry
Autor
RE: palarnia
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 30-01-2009 17:49
tego chciałabym właśnie uniknąć - dlatego nigdy nie próbowałam palić, bo - nie daj boże - jeszcze by mi się spodobało...
oczywiście - na chwilę obecną nie cierpię dymu, ale może plusy przeważyłyby minusy...
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: palarnia
Rebeliant Użytkownik
  • Postów: 47
  • Skąd:
Dodane dnia 30-01-2009 19:08
Moralna wyższość, nie rozumiem.
Mi po prostu nie smakuje palenie i tyle.
Za to kawę, w każdej postaci, w każdej ilości :)
I jaka tu moralność;)
Do góry
Autor
RE: palarnia
dwa_warkocze Użytkownik
  • Postów: 353
  • Skąd:
Dodane dnia 30-01-2009 20:31
Cytat:
Podobno jedyną przyjemnością, która nie szkodzi jest sex...


Stosowany niewłaściwie też może zaszkodzić, i to tak, że skutki palenia przy skutkach seksu bez głowy to mały pikuś :)
"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Do góry
Autor
RE: palarnia
ginger Użytkownik
  • Postów: 3099
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 30-01-2009 21:56
Aż strach oddychać ;) Ale w końcu na coś umrzeć trzeba... :D
que bonito seria tu mar si suspiera yo nadar
Do góry
Numer GG
Autor
RE: palarnia
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 30-01-2009 23:33
dzisiaj do mnie podszedł starszy pan i powiedział: jak ci nie wstyd palić to dziadostwo, rzuć to świństwo, czemu w ogóle to palisz. odparłem, że mi smakuje, dopaliłem i wsiadłem do busa. tak czy siak jego atak pozostawił na moim sercu niezatarte blizny :)
Do góry
Autor
RE: palarnia
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 31-01-2009 05:28
Cytat:
ginger napisał/a:
Aż strach oddychać ;)

aż strach jeść, pić cokolwiek, bo teraz tak na dobrą sprawę to wszystko zawiera pełną tablicę mendelejewa...
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: palarnia
gabstone Użytkownik
  • Postów: 1101
  • Skąd: Chorzów
Dodane dnia 31-01-2009 09:13
Kiedy jeszcze paliłam, zdarzyło mi się stać w barowej kolejce do kasy, z paczką papierosów w ręce. Za mną stał starszy pan, który w pewnym momencie rzekł: "Nie szkoda płuc, nie czyta pani tych ostrzeżeń, co tam piszą (oczywiście- palenie szkodzi)". ja na to: "Czytam" i odwracając paczkę rzekłam:"Powoduje też raka prostaty, uważa pan, że mi to grozi?":)
Polacy są zbyt inteligentni jak na swoje położenie geograficzne. Jarosław Iwaszkiewicz
Do góry
Numer GG
Autor
RE: palarnia
Deidre Użytkownik
  • Postów: 316
  • Skąd: Kalety
Dodane dnia 04-05-2009 10:03
Ja nie palę, ale a propo fajek - zauważyliście co pali Qentin w swoich filmach?
Fajki Apple - wymyślone przez niego xD
Go back to the caves with your Bible.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: palarnia
Edith Użytkownik
  • Postów: 260
  • Skąd:
Dodane dnia 05-05-2009 20:12
swego czasu paliłam, ale zrezygnowałam z palenia, myślę, że każdy może przestać, wszystko zależy od motywacji, za pierwszym razem mi się nie udało, ale za drugim już tak. Rebeliant, kawa naturalna bardzo zakwasza organizm, nie polecam dużych ilości.
Do góry
Autor
RE: palarnia
AnonimowyGrzybiarz Użytkownik
  • Postów: 695
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 05-05-2009 20:37
Nie paliłem, nie pale i nie zamierzam. B)
Blog

Facebook
Do góry
Autor
RE: palarnia
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 05-05-2009 22:26
Coś na temat :-)

http://www.youtube.com/watch?v=-NlUwlU06N8
Do góry
Autor
RE: palarnia
wiewioorka Użytkownik
  • Postów: 726
  • Skąd: Las iglasty, gdzieś na Pomorzu
Dodane dnia 04-10-2009 21:37
Ja zauważyłam, że palą ludzie bardziej namiętni, o gorącym temperamencie, a palacze lepiej całują i są lepsi w łóżku niż niepalący. ;)
Adwokat po sprawie, panna po zabawie - diabła warci...
Do góry
Autor
RE: palarnia
bassooner Użytkownik
  • Postów: 682
  • Skąd:
Dodane dnia 04-10-2009 21:38
cholera!!! zawsze to mówiłem!!!
Do góry
Autor
RE: palarnia
wiewioorka Użytkownik
  • Postów: 726
  • Skąd: Las iglasty, gdzieś na Pomorzu
Dodane dnia 04-10-2009 21:41
Sprawdzone empirycznie ;) Nie wiem tylko, czy do kobiet to też się odnosi :confused:
Adwokat po sprawie, panna po zabawie - diabła warci...
Do góry
Autor
RE: palarnia
Sonia Użytkownik
  • Postów: 176
  • Skąd: Enuria
Dodane dnia 05-10-2009 10:19
NIE PAL
Słowa wpływają na ludzi, potrafią nawet zrujnować człowiekowi życie.
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.