Sport
Autor
RE: Sport
bassooner Użytkownik
  • Postów: 682
  • Skąd:
Dodane dnia 28-01-2009 18:55
gram w siatę... dwa razy w tygodniu po półtorej godziny... ekipę mam bardzo trunkową i po każdym meczu spożywamy alkohol, palimy ćmiki i wcinamy pizze. i tak już od dobrych kilku lat w tym samym składzie.
Do góry
Autor
RE: Sport
Miladora Użytkownik
  • Postów: 7496
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 28-01-2009 20:33
Sport mi się kompletnie przejadł już od dawna, niestety. Ale ponieważ parałam się tym od wielu lat, począwszy od wyczynowego uprawiania lekkiej atletyki, to teraz nie mam już wyrzutów sumienia.
Pływam na dłuższe dystanse, uczę pływać różnych znajomych i wystarcza mi to do szczęścia. :D
Zawsze tkwi we mnie coś, co nie przestaje się uśmiechać (Romain Gary).
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sport
SzalonaJulka Użytkownik
  • Postów: 2351
  • Skąd: Bronowice
Dodane dnia 28-01-2009 20:45
O, uczysz pływać? Ja pływam jak siekiera i panicznie boję się wody - uczyli mnie różni rożnymi metodami: przy szokowej tj. wrzuceniu na głęboką wodę - tonę od razu, przy łagodniejszej tj. z powolnym wyciąganiu na wodzie z asekuracją trenera - tonę po chwili, ale za to pociągam za sobą na dno nauczyciela :smilewinkgrin:

Bardzo antysportowa jestem - jedynie na rowerze lubię pojeździć - tak spacerowo albo i komunikacyjnie :)

Lubie oglądać łyżwiarstwo figurowe (zwłaszcza mężczyzn) i boks klasyczny. Czasem oglądam mecze piłki nożnej, ale tylko w pubie z kumplami, bo mi obiecują, że jak któraś tam drużyna wygra to jej kibice będą się rozbierać (jak dotąd nie doczekałam się) :D
nikt nie reklamował
szczęścia jak podpasek
jesteś tego warta
(ja)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sport
Nathien Użytkownik
  • Postów: 1516
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 28-01-2009 20:59
A ja grałam w siate przez 5 lat. Niestety musiałam się pożegnać ze sportem - nabawiłam się poważnej kontuzji i tak to się skończyło.
Uwielbiam kibicować naszym siatkarzom (ponoć słychać mnie na drugim brzegu jeziora xD), czasem oglądam tenis i zdarza się, że łyżwiarstwo (pary sportowe - są większe emocje, bo czesto robią bum!) ^^
"Obcując z potworami, uważaj, abyś nie stał się jednym z nich.
Bo kiedy patrzysz w otchłań, otchłań może zacząć patrzeć w Ciebie."


Fryderyk Nietzsche
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sport
Miladora Użytkownik
  • Postów: 7496
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 28-01-2009 21:24
Szalonka, mogę Ci obiecać bezstresowy kurs nauki pływania z gwarancją, że się nauczysz... :D Jak kiedyś policzyłam siekierki, czyli tych nieboraków, to mi jakieś kilkaset sztuk wyszło... :D
To co, reflektujesz? ;)
Mam przyjaciółkę, która na molo w Sopocie nie chciała wejść, tak się bała wody - autentycznie. A dzisiaj skacze na głęboką i pływa trzema stylami.
Czyli nie ma w zasadzie "siekierek". :D
Zawsze tkwi we mnie coś, co nie przestaje się uśmiechać (Romain Gary).
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sport
SzalonaJulka Użytkownik
  • Postów: 2351
  • Skąd: Bronowice
Dodane dnia 28-01-2009 21:54
Millciu, ja jestem straszny antytalent, już straciłam nadzieję, że się nauczę - moim największym sukcesem jest strzałka z deseczką w baseniku dla dzieci :( ale przy okazji reflektuję :yes:
nikt nie reklamował
szczęścia jak podpasek
jesteś tego warta
(ja)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sport
Miladora Użytkownik
  • Postów: 7496
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 28-01-2009 22:11
Z ogromną przyjemnością, Szalonka, ja też reflektuję na szalone popisy wodne najbardziej szalonej (oprócz Hyper i mnie) dziewczyny na portalu. :D
Czy ktoś z grupy krakowskiej chciałby także? ;)
Zawsze tkwi we mnie coś, co nie przestaje się uśmiechać (Romain Gary).
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sport
SzalonaJulka Użytkownik
  • Postów: 2351
  • Skąd: Bronowice
Dodane dnia 28-01-2009 22:14
Jeszcze jedno pytanie: oczywiście umiesz reanimować topielca? :uhoh:
nikt nie reklamował
szczęścia jak podpasek
jesteś tego warta
(ja)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sport
Miladora Użytkownik
  • Postów: 7496
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 28-01-2009 22:26
Jasne, chociaż nigdy nie musiałam, bo nigdy nikomu nie pozwoliłam się utopić... :D
Mam nadzieję, że nie zamierzasz pozbawiać mnie tego rekordu ocalonych zawczasu? ;)
Zawsze tkwi we mnie coś, co nie przestaje się uśmiechać (Romain Gary).
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sport
SzalonaJulka Użytkownik
  • Postów: 2351
  • Skąd: Bronowice
Dodane dnia 29-01-2009 07:49
Czymż są moje zamiary wobec potęgi Wody... :shy:
nikt nie reklamował
szczęścia jak podpasek
jesteś tego warta
(ja)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sport
Miladora Użytkownik
  • Postów: 7496
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 29-01-2009 11:55
A więc niech RYBA Ci przyświeca, amen. :D
Zawsze tkwi we mnie coś, co nie przestaje się uśmiechać (Romain Gary).
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sport
Nathien Użytkownik
  • Postów: 1516
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 29-01-2009 16:50
Julka, Mila na pewno Cię uratuje za wczasu ;) Wierzę, że jest silniejsza niż potęga wody :p
"Obcując z potworami, uważaj, abyś nie stał się jednym z nich.
Bo kiedy patrzysz w otchłań, otchłań może zacząć patrzeć w Ciebie."


Fryderyk Nietzsche
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sport
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 30-01-2009 07:15
ja na meczach płaczę. np jak Italia wygrała finał MŚ płakałem z radości. Piłka to poezja..
Do góry
Autor
RE: Sport
kacper99 Użytkownik
  • Postów: 1
  • Skąd:
Dodane dnia 12-04-2009 19:07
Sport jest to coś co wyraża uczucia. Do sportu trzeba podchodzić z dużą powagą i cierpliwością. Według mnie sportem powinien interesować się każdy. Ja osobiście lubię piłkę nożną, a mój ulubiony piłkarz to Ronaldinho. W Barcelonie miał 5 świetnych lat, w których wygrał co się dało. Jego kariera legła w gruzach po wycieczkach do klubów nocnych na piwo. Teraz gra w Milanie. Ma 29 lat.
Bardzo lubię też Ronaldo (ale nie Cristiano) mimo, że tak jak ja jest gruby to w piłkę gra wyśmienicie.

Polscy piłkarze ręczni pokazali klasę. Według mnie są mistrzami świata. Cóż zrobić jeśli Wenta gdy był już w Chorwacji dostaje kartkę gdzie jest napisane kto gra w finale, kto ma 3,4 miejsce.
Sport jest ważny ale nie powinniśmy go lekceważyć i swoją karierę niszczyć po paru latach. VAMOS BARCA FORZA MILAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Do góry
Autor
RE: Sport
Nikczemna Użytkownik
  • Postów: 156
  • Skąd:
Dodane dnia 12-04-2009 22:24
siatkówki nie lubię, recznej mam dość, od kiedy stała się taka modna, na piłkę nożną lubię popatrzeć, ale jak mam odpowiedni nastrój. Sztuki walki rajcują mnie dość, lecz jedynie na ekranie :D

Spacerować za to lubię, chciałabym może coś poeksperymentować z nordic walkingiem. Biegać mam w zamiarze też, ale to żeby kondycję sobie do wędrowania potrzebną wyrobić. O, na rowerze też pojeździć mogę czasem, w unihokeja zagrać. Lubię. Ogólnie to i tak jest ze mną teraz lepiej, jeśli chodzi o podejście do sportu :) Kiedyś to stroniłam, oj stroniłam.

Do moich marzeń sportowych zaliczają się: snowboard lub narty, joga, tai chi, jazda konna i... spadochroniarstwo. Mniam B)
Czy twój ojciec pali fajkę?

Tak, mój ojciec pali fajkę
Yes, my father smokes the pipe
Do góry
Autor
RE: Sport
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 13-04-2009 00:03
Ja w sporcie jestem bardzo nieoryginalny, bo w sumie tylko nożną lubię i reszta mi nie potrzebna. Tym bardziej, że i tak mam za mało czasu by oglądać mecze ligowe (a jakbym miał do tego jeszcze patrzeć na siatkówkę, polo, czy F1?!).




Cytat:
VAMOS BARCA FORZA MILAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Barca jest mi obojętna, ale pod drugą częścią wypowiedzi się podpisuję. :)
Mój ulubiony piłkarz - Paweł Maldini, szkoda że kończy karierę.
Do góry
Autor
RE: Sport
Jack the Nipper Użytkownik
  • Postów: 3011
  • Skąd: Centrum Świata
Dodane dnia 13-04-2009 00:22
Jutro (właściwie dziś) wreszcie idę na żużel.

A juz za niecały tydzień zaczynają się mistrzostwa świata w snookerze :)
Gdyby Bóg chciał, aby ludzie chodzili nago, to by nas takimi stworzył.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sport
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 13-04-2009 13:10
a kto tu jeszcze jest za Milanem? :p bo widzę nie jestem sam w miłości do rossonerich :) także piłka nożna oczywiście szczególnie Lech i Milan a trochę mniej ale jednak holenderskie AZ Alkmaar (w tym roku w końcu mają mistrza :D ) i niemiecki Bayer Leverkusen (gdzie te czasy, finał LM, Krzynówek brylujący w składzie... :rol: )

poza futbolem hokej na lodzie a w kosza grałem kiedyś :)
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sport
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 13-04-2009 14:00
Można w obrębie PP jakiś mały fanklub Rossonerich założyć. :)
Do góry
Autor
RE: Sport
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 13-04-2009 15:05
ja jestem za zresztą do MCP należę więc nie zaszkodzi jeszcze jakiś mniej oficjalny :p
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.