Czy Radio Maryja łamie polskie prawo karne
Autor
RE: Czy Radio Maryja łamie polskie prawo karne
Robert Użytkownik
  • Postów: 528
  • Skąd:
Dodane dnia 18-01-2011 18:05
Cytat:
Ares napisał/a:
Radio Maryja to bardzo wartościowe radio. Jest moda na oskarżanie wszystkich prawicowych mediów o nienawiść, nawoływanie do agresji itp. Ale to wszystko ma na celu zduszenie wolności słowa.


Radio Maryja to prawica?
Poza tym, jeśli chodzi o WOŚP i Owsiaka też jestem przeciw, chociaż Radia Maryja nie słucham, a Ojca Rydzyka nie lubię. Niech ktoś mi teraz powie żem moher...
http://apps.facebook.com/
Do góry
Autor
RE: Czy Radio Maryja łamie polskie prawo karne
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 23-01-2011 10:29
Cytat:
valdens napisał/a:
Właśnie słucham sobie Radia Maryja. Przed chwilą pan dr Marek Czachorowski wyjaśniał, że to pedofile zabiegają o wprowadzenie do szkół "edukacji seksualnej". :| To śmieszne, czy mało śmieszne? Ja nie wiem, bo tu często takie rzeczy gadają i już mi to spowszedniało.



Mówił też bardziej obrazowo (pewnie żeby dotrzeć do rodziców) że nauczać tego przedmiotu będę oczywiście też pedofile.



A jakiś czas temu (jak była ta zadyma w Gruzji) inny profesor (nie zapamiętałem nazwiska) wypowiedział się na antenie dosłownie tak: "Wiadomo przecież, że ci co mieszkają na wschód od Buga, tylko pić i mordować potrafią."

Różne, oj przeróżne, niewiarygodne rzeczy w tym radyjku słyszałem. :no:


co do "edukacji seksualnej"
http://www.youtube.com/watch?v=Y8chhTSHIdI :lol:
Do góry
Autor
RE: Czy Radio Maryja łamie polskie prawo karne
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 23-01-2011 12:06
Cytat:
Radio Maryja to prawica?
Odpowiem parafrazując słowa pana Staszewskiego - Nie prawica, nie liberał, nawet żaden faszysta, ojciec T. to chrześcijański-socjalista.
Do góry
Autor
RE: Czy Radio Maryja łamie polskie prawo karne
Robert Użytkownik
  • Postów: 528
  • Skąd:
Dodane dnia 23-01-2011 17:28
To było pytanie ironiczne, ale dzięki Ci Tomasz... Może niektórzy przejrzą na oczy.
http://apps.facebook.com/
Do góry
Autor
RE: Czy Radio Maryja łamie polskie prawo karne
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 11-02-2011 18:04
Cytat:
Sąd skazał ojca Rydzyka! Koniec zbiórek od słuchaczy?


O. Tadeusz Rydzyk został skazany na 3,5 tys. zł grzywny za zorganizowanie nielegalnej publicznej zbiórki na TV Trwam, uczelnię i geotermię.


http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/.../321826,sad-skazal-ojca-rydzyka-koniec-zbiorek-od-sluchaczy.html



3,5 tys :lol: Ale dobre i to...
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Czy Radio Maryja łamie polskie prawo karne
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 11-02-2011 20:41
Znam kogoś, kto widział Owsiaka niedawno w luksusowym Jeepie, na Placu Trzech Krzyży w Warszawie, jak śpiewał sobie na światłach, udając, że jest jedynym kierowcą na ulicy. Kawas, i to SOLNY. I na co idą pieniążki z tej Łorkiestry???



Oczywiście koleś był w słuchawkach na uszach >>> co za łamanie prawa!
Do góry
Autor
RE: Czy Radio Maryja łamie polskie prawo karne
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 11-02-2011 20:58
latino17, różnica pomiędzy Owsiakiem a Rydzykiem jest taka, że Owsiak rozlicza się z państwem, płaci podatki (i wszyscy coś z tego mamy), a Rydzyk nie, bo jest strasznie pazerny. A na domiar złego, całą kasę, którą dostaje, rozpieprza. Ani stoczni nie uratował, ani ciepłej wody nie wyciągnął, a ostatnio poległ z telefonami komórkowymi (sieć "w rodzinie" jest już głucha, a telefony służą babciom do ozdoby).
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Czy Radio Maryja łamie polskie prawo karne
Robert Użytkownik
  • Postów: 528
  • Skąd:
Dodane dnia 11-02-2011 21:52
Podobno 52% zebranych pieniędzy na WOŚP idzie na sprzęt do szpitali :) I dokładnie tyle nie da NFZ w danym roku. Dlaczego? Bo tak się dogadali z Owsiakiem i tyle.
http://apps.facebook.com/
Do góry
Autor
RE: Czy Radio Maryja łamie polskie prawo karne
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 17-02-2011 18:43
Wyrok zapadł, Watykan się Ojca Naczelnego Dyrektora Rydzyka wyparł a on ma to tam gdzie przez sukienkę mu słoneczko nie zajrzy i dalej robi swoje:). To świadczy tylko o tym jak nieudolne jest prawo i że paru emerytów za plecami wystarczy, żeby prawo łamać bezkarnie. A Owsiak i jego Orkiestra, kupują tyle sprzętu do szpitali i nie tylko, że jak sobie raz na jakiś czas coś skubnie;) (choć w to nie wierzę osobiście) to niech facet ma-bo mu się należy.

Takie pytanko bo niem czasu przeczytać całości, co Owsiak robi w tym wątku?:confused:
Do góry
Autor
RE: Czy Radio Maryja łamie polskie prawo karne
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 16-03-2011 12:17
Cytat:
Skandal w szkole: Dzieci dostały druki wpłat na Rydzyka

http://www.pardon.pl/artykul/13778



Cytat:
Rydzyk: Kara? Nie zapłacę!


http://www.pardon.pl/artykul/13815



Cytat:
Mam zapłacić 3,5 tys. zł kary za to, że ogłaszam składkę na ten kościół. Powiedzieli, że składka publiczna. Ja nie komentuję tego, ale nie zapłaciliśmy jeszcze. I nie zapłacę, bo nie mam skąd. Bo nie mam pensji, ani nic. Najwyżej mnie zamkną. Ogłoszę wtedy, kiedy będę miał iść do więzienia.

http://www.pardon.pl/artykul/13844
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Czy Radio Maryja łamie polskie prawo karne
gabstone Użytkownik
  • Postów: 1101
  • Skąd: Chorzów
Dodane dnia 17-03-2011 07:55
Chyba niedawno o tym pisaliśmy:
http://www.demoty.pl/e-wangelizacja-21717
Polacy są zbyt inteligentni jak na swoje położenie geograficzne. Jarosław Iwaszkiewicz
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Czy Radio Maryja łamie polskie prawo karne
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 22-06-2011 11:45
Cytat:
nie można się zgadzać na karę, której Rydzyk podlegać nie może. W końcu osoby duchownej nie można karać, bo nie ma ona z czego zapłacić. Nawet jeśli jeździ luksusową limuzyną

http://www.pardon.pl/artykul/13877



Cytat:
Jak relacjonowały PAP osoby uczestniczące w seminarium redemptorysta z Torunia skrytykował decyzję obecnego rządu o rozwiązaniu w 2007 roku umowy podpisanej przez rząd PiS z fundacją Lux Veritatis o przyznaniu dotacji państwowych na odwierty geotermalne w Toruniu. Skarżył się też na dyskryminację w Polsce. To skandal, czujemy się wykluczani, jesteśmy dyskryminowani, to jest totalitaryzm - mówił.

"To co jest w Polsce, to jest dramat, draństwo najdelikatniej mówiąc, to jak niecywilizowany kraj" - powiedział w rozmowie z PAP po seminarium ojciec Rydzyk. "Tragedią Polski jest to, że od 1939 roku Polską nie rządzą Polacy - dodał.

http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/.../342222,wazny-brytyjski-eurodeputowany-zaatakowal-ojca-rydzyka.html

Wiele osób z podobnymi urojeniami zamknięto w psychiatrykach, a ten ciągle wstyd Polsce robi...
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Czy Radio Maryja łamie polskie prawo karne
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 22-06-2011 11:50
Cytat:
"Trzeba zobaczyć i uczyć się od innych, proszę zobaczyć, co dzieje się w UE, proszę zobaczyć np. Niemców. Jestem zachwycony tym, co robią właśnie w polityce ochrony środowiska, odnawialnych źródeł. To jest niesamowita sprawa, z której należy wziąć przykład"
Nie, no Ojciec Tadeusz, chyba zapisze się do Greenpace'u - człowiek wielu talentów i wielu poglądów.
Do góry
Autor
RE: Czy Radio Maryja łamie polskie prawo karne
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 22-06-2011 13:24
Zwiedziłem prawie pół Europy i mogę powiedzieć, że większość europejczyków jest dumna z własnego pochodzenia i wiary. Bardzo są przywiązani do tradycji, rodziny i lokalnej społeczności. Usunięte przez administrację Powiem ci, Usunięte przez administrację, w polskich psychiatrykach zamykani są ludzie niepokorni, niepolitycznie poprawni i niezależni (vide: Tadeusz Chołda, Leszek Bubel, Zbigniew Kękuś i wielu bezimiennych męczenników). A psychopaci, chorzy mentalnie i sami zaprzańcy są u szczytów władzy. Usunięte przez administrację I żeby nie było wątpliwości, dodaję, że nie po drodze mi z Tadeuszem Rydzykiem. Prezentuje on patriotyzm defensywny (mesjanizm), a ja ofensywny (nacjonalizm) i pomimo tego, muszę mu przyznać rację w tym, że od 1939 roku (powinno być raczej: od Przewrotu Majowego) Polską nie rządzą Polacy. A kto? To proste. Artur Sandauer: "W czasie wojny zginęli prości Żydzi i wybitni Polacy. Uratowali się wybitni Żydzi i prości Polacy. Dzisiejsze społeczeństwo w Polsce to żydowska głowa nałożona na polski tułów. Żydzi stanowią inteligencję, a Polacy masy pracujące. Dlatego antysemityzm, wszelkie odruchy antyżydowskie w Polsce to choroba umysłowa, to buntowanie się ręki i nogi przeciwko własnej głowie. Żydzi są głową Polaków, bo są lepsi, a Polacy to ręce i nogi. Nie może polska ręka bić żydowskiej głowy." I już dołączyłem do grona "urojonych" - według niejakiego Usunięte przez administrację. Cóż, to dla mnie wielki zaszczyt przebywać wśród patriotów (70% klientów w zakładach psychiatrycznych)! Ave Cezar!

Jeśli kogoś uraziłem moją wypowiedzią, to proszę o wybaczenie, bo naprawdę głupota ludzka jest niesamowita, aby wierzyć w takie pierdoły,Usunięte przez administrację.




2.3.2 Zakaz jakiegokolwiek, nieuzasadnionego, chamskiego obrażania innych użytkowników.
2.3.3 Zakaz używania niecenzuralnych słów, bez tłumaczenia chwilowego zdenerwowania.
2.5.8 Zabronione jest prowokowanie przez użytkownika sytuacji konfliktowych, obrażanie innych użytkowników lub innych osób w swoich tekstach (wiersze, komentarze, wiadomości itp.).

przyp. red.
Do góry
Autor
RE: Czy Radio Maryja łamie polskie prawo karne
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 22-06-2011 14:07
:lol: Można to zgłosić do najdowcipniejszej wypowiedzi?Dawno takich kocopołów nie czytałem.

Cytat:
a ja ofensywny (nacjonalizm)
Nacjonalista, to człowiek, który stawia swoją ojczyznę, ponad inne narody, nie zaś clowni.

Dobra, przesadziłem.Cofam z tym socjalizmem. Ale opinie psuje. Przez takie nastawienie, prawica zawsze jest poza sejmem.
Do góry
Autor
RE: Czy Radio Maryja łamie polskie prawo karne
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 22-06-2011 14:46
Mogę i być Komuchem, ale z Natolina. Byle nie Puławianinem, Solidarnościowcem i Korowcem. Zresztą, komunizm jako idea powstał w kulturze chrześcijańskiej. Marks po prostu napisał Biblię (raczej przepisał po swojemu) od początku. ........... ............. .......... .............., to aż kipie obłudą i hipokryzją (główna wada w mentalności chrześcijan).:)

P.S. Przynajmniej tutaj nie ma cenzury.:)

Jaka Prawica? Jej nigdy tak naprawdę nie było w Sejmie. Ona jest niszczona w samym zarodku. U PiS - u aż śmierdzi socjalizmem, a u PO libertynizmem. Kiedyś popierałem LPR (jako prawicę patriotyczną) i Samoobronę (jako lewicę patriotyczną). I co się stało? Oto fragment wykładu Jarosława Kaczyńskiego z cyklu "O naprawie Rzeczypospolitej" w Fundacji Stefana Batorego, "filantropa" Geore'a Sorosa (2005 rok): "W 2002 roku radykałowie otrzymali w wyborach przeszło 30 procent (...) Ale jeżeli w Polsce dojdzie do sytuacji, w której połączą swoje siły, nie w jakiejś rewolucji, nie w wystąpieniach ulicznych, w wielkich strajkach, tylko przy urnie wyborczej, całkowicie wykluczeni z częściowo wykluczonymi, dwie wielkie grupy społeczeństwa, to będziemy mieli rządy Samoobrony, być może LPR-u (to też formacja radykalna)..." . I co mi zostało? Polska Partia Narodowa!:yes:

P.S. Ok. Przyjmuję "zacofanie".;) Sorki. "Cofanie".:bigrazz:
Do góry
Autor
RE: Czy Radio Maryja łamie polskie prawo karne
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 22-06-2011 15:00
Może i kipię hipokryzją, ale nie jestem chrześcijaninem, tylko zdeklarowanym ateistą, no może, skrajnym agnostykiem.
A poglądy mam raczej KorwinowoMikkowe, dlatego jestem wrogiem RadiaMaryja, bo głosi chrześcijański-socjalizm.
Socjaliści są z natury antynarodowi, bo głoszą internacjonalizm, zresztą w sumie, chrześcijanie gadają to samo, wszyscy ludzie są równi itd. Pierdoły.

Oczywiście, że prawica nigdy nie miała nic do powiedzenia w sejmi. Korwin-Mikke był w sejmie, krótko. LPR, też nie miało nic do powiedzenia, chociaż oni momentami mieli lewicowe wymysły.

A dlaczego nie ma prawicy w sejmie? Bo brak ogarniętych liderów. Miło posłuchać JKM, ale zdarzały mu się odpały, nie potrafi ściemniać, lawirować, żaden z niego polityk.

Dla dobra Polski trzeba czasem kłamać. Cejrowski kiedyś powiedział, jak go zapytał jakiś redaktorek, dlaczego nie idzie do polityki, ponieważ on jest człowiekiem na wojne -odparł. A od polityka wymaga, aby się nawet z diabłem dogadał, dla dobra ogólnego, w tym wypadku dobra Polski.

Bardzo mi przykro, ale świat tak wygląda i przebieranie się za krzyżaków, krzyczenie, że trzeba zabijać gejów, oraz szukanie Żydów, do władzy nie doprowadzi. Ale skoro prawica kocha obecną władzę, i chce im zostawić wolną rękę, aby mogli robić co chcą to świetnie. Idealnie im to wychodzi.

Dziękujemy prawico, za :Tuska, Kaczyńskiego, Napieralskiego, Pawlaka, - dzięki waszej nieudolności, oni są u władzy.
Do góry
Autor
RE: Czy Radio Maryja łamie polskie prawo karne
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 22-06-2011 15:11
Pewna grupa społeczna została wykluczona z życia publicznego. Tak ustalili szuje, szumowiny i szulerzy przy "Żytniej" w Magdalence. Z uszanowaniem.
Do góry
Autor
RE: Czy Radio Maryja łamie polskie prawo karne
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 21-07-2011 16:21
Cytat:
Ponadto ojciec Rydzyk stwierdził, że: "Tego lata, aby być trendy, słuchaczki Radia Maryja powinny nosić piękne, kolorowe stroje ludowe z Mazowsza. Może w nich trochę gorąco, ale efekt murowany".


:lol:

http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/.../346960,ojciec-rydzyk-bierze-sie-za-swiat-mody-i-krytykuje-dyktatorow.html
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Czy Radio Maryja łamie polskie prawo karne
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 21-07-2011 17:11
Ładnie jest donosić?:)
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.