Epoka historyczna, w której chcielibyście żyć...
Autor
RE: Epoka historyczna, w której chcielibyście żyć...
ArienneMD Użytkownik
  • Postów: 89
  • Skąd: Gorzów Wlkp.
Dodane dnia 10-11-2010 21:16
Starożytna Grecja... Albo końcówka XIX w., bo były już dagerotypy... One są takie zarąbiste :D
"Wszystko jest możliwe. Niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu."
Do góry
Autor
RE: Epoka historyczna, w której chcielibyście żyć...
Dobra Cobra Użytkownik
  • Postów: 643
  • Skąd: https://www.dobracobra.pl/
Dodane dnia 07-12-2010 22:49
Eee... teraz jest najlepiej. Penicylina, operacje, dentysta ze znieczuleniem!!! Niezłe bryki, zapierające dech w piersiach kobity, płaskie telewizory.

Czasy przeszłę to ułuda - 99,9 proc było tam wieśniakami, dożywali może 40-stu lat, żyli i umierali w totalnym syfie. Choroby, czarne ospy, barbarzyńcy mordujący przypadkiem...
Oj.
Do góry
Autor
RE: Epoka historyczna, w której chcielibyście żyć...
Patok Użytkownik
  • Postów: 19
  • Skąd: Jabłonna
Dodane dnia 07-12-2010 23:19
Tak? Wystarczy nie mieć konta na "fejsbuku" by "nie istnieć". A zakłamana polityczna poprawność sprawia, że całą naszą wolność można potłuc o kant czterech liter

Penicylina - co mi po niej, skoro leki są drogie. Po za tym raka - choroby naszych czasów - nie wyleczą żadne prochy

Operacje - zwłaszcza powiększanie sobie piersi/penisa. Nie ma to jak być mądrzejszym od natury sztucznym (sylikonowym?) ludzikiem. Po za tym - co mi po operacji, skoro nie mam na nią kasy, a byle dyletant, co imprezował i palił trawkę na studiach, ma mnie kroić?

Niezłe bryki - które rozjeżdżają przypadkowych ludzi stojących na przystanku, trują powietrze i marnują surowce naturalne

Zapierające dech w piersiach kobity - które albo nie wiedzą czego same chcą, albo zadzierają nosa tak bardzo, że spojrzenie na nie z ukosa traktują jak obrazę

Płaskie telewizory - i popkulturowa papka na nich, odmóżdżająca totalnie, zabierająca cenny czas

Ja tam jednak wolałbym żyć w dziewiętnastym wieku. Modernizm rządzi!
Do góry
Autor
RE: Epoka historyczna, w której chcielibyście żyć...
Nemine Użytkownik
  • Postów: 13
  • Skąd: Toruń/Płock
Dodane dnia 17-12-2010 14:13
Cytat:
Asti napisał/a:
Sęk w tym, żeby umieć dostrzec w swoim rycerzu rycerza ;) Albo znaleźć takiego, co założy pełną płytową, będzie w stanie jeszcze iść i wysapać: "Jam Ci jest, ma pani"

Średniowieczni rycerze niestety nie przedstawiali się realnie tak atrakcyjnie jak w baśniach czy eposach...

E! Właśnie, denerwowałaby mnie taka rycerska pipka, który do mnie wzdycha, nosi moje barwy i nawet porządnie mnie nie... pocałuje!

Hm, Patok, sporo tego fatalizmu ;)

Bez sensu wydaje mi się wybieranie epoki, bo w sumie pozycja kobiet dopiero od jakiegoś niedługiego czasu jest oficjalnie równa, hm. O wiele ciekawsze byłoby dla mnie pytanie w czyim ciele chciałabym się urodzić ;p.
Nie ma nic przyjemniejszego w życiu niż latanie.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Epoka historyczna, w której chcielibyście żyć...
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 17-12-2010 19:21
Cytat:
O wiele ciekawsze byłoby dla mnie pytanie w czyim ciele chciałabym się urodzić ;p.
W czyim?
Ja w ciele Angeliny Jolie - dużo czasu bym spędzał przed lustrem.
Do góry
Autor
RE: Epoka historyczna, w której chcielibyście żyć...
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 17-12-2010 20:36
Cytat:
Nemine napisał/a:
Bez sensu wydaje mi się wybieranie epoki, bo w sumie pozycja kobiet dopiero od jakiegoś niedługiego czasu jest oficjalnie równa, hm. O wiele ciekawsze byłoby dla mnie pytanie w czyim ciele chciałabym się urodzić ;p.


Skoro bez sensu, to po co się wypowiadasz? :|
Do góry
Autor
RE: Epoka historyczna, w której chcielibyście żyć...
Nemine Użytkownik
  • Postów: 13
  • Skąd: Toruń/Płock
Dodane dnia 18-12-2010 10:39
Hm, miałam ochotę skomentować post innej osoby w związku z tym tematem, to zabronione? ;)
Nie ma nic przyjemniejszego w życiu niż latanie.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Epoka historyczna, w której chcielibyście żyć...
Jeff_Moon Użytkownik
  • Postów: 1159
  • Skąd: Orzechowicze/Bielsk Podlaski
Dodane dnia 18-12-2010 11:25
Uwielbiam kosmos, więc daleka przyszłość, w której możliwe były by podróże kosmiczne.:D:D:D:D:D:D:D:D

"Ziemia to lipa, na którą jestem skazany." :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Dobry humor detonujeggmania.eu/Emo/emoty_duze/rozne/15_8_220.gif i uśmiech na twarzy wywołuje.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Epoka historyczna, w której chcielibyście żyć...
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 18-12-2010 12:11
Cytat:
Hm, miałam ochotę skomentować post innej osoby w związku z tym tematem, to zabronione?
Nie pytaj o to Oke, ma dwa ostrzeżenia, więc często nie wie, czy coś zabronione, czy nie.

Cytat:
Uwielbiam kosmos, więc daleka przyszłość, w której możliwe były by podróże kosmiczne.
Ja ten kosmos to mnie, ale też chciałbym zobaczyć, rozwój technologii za sto, albo dwieście lat. Chyba ludzie będą Bogami!
Do góry
Autor
RE: Epoka historyczna, w której chcielibyście żyć...
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 18-12-2010 12:33
Cytat:
TomaszObluda napisał/a:
Cytat:
Hm, miałam ochotę skomentować post innej osoby w związku z tym tematem, to zabronione?
Nie pytaj o to Oke, ma dwa ostrzeżenia, więc często nie wie, czy coś zabronione, czy nie.


Ja bardzo dobrze wiem, co jest zabronione :bigrazz: Dlatego mam TYLKO dwa ostrzeżenia.
Do góry
Autor
RE: Epoka historyczna, w której chcielibyście żyć...
Unfa1thful Użytkownik
  • Postów: 14
  • Skąd:
Dodane dnia 19-12-2010 22:47
Romantyzm czasy powstań narodowych, walki o wolność, niepodległość, godność. Czasy w których panowały takie wartości jak naród, zjednoczenie, heroiczna walka. Ach piękna epoka :rol:
Do góry
Autor
RE: Epoka historyczna, w której chcielibyście żyć...
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 19-12-2010 23:00
"Jesień" średniowiecza of course.
Do góry
Autor
RE: Epoka historyczna, w której chcielibyście żyć...
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 20-12-2010 10:16
za 5 milionów lat i zobaczyć jak Słońce wchłonie Ziemię
Do góry
Autor
RE: Epoka historyczna, w której chcielibyście żyć...
SmiercWFilizance Użytkownik
  • Postów: 220
  • Skąd:
Dodane dnia 24-12-2010 00:24
Lata 70te poprzedniego wieku. Ładne, szanujące się dziewczyny, porządna muzyka, porządni ludzie (większość, no ale zawsze jest margines).. Pomarzyć można :yes:..
republika.pl/blog_yf_4875761/7517968/tr/helga_wyeth_2.jpg
Do góry
Autor
RE: Epoka historyczna, w której chcielibyście żyć...
zawsze Użytkownik
  • Postów: 3112
  • Skąd: Ciechanów
Dodane dnia 24-12-2010 12:20
naszego? nie wiadomo, czy Twoje oczekiwania się spełnią.:)
Jestem wciąż niejasna, niesyta. - A. Osiecka
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Epoka historyczna, w której chcielibyście żyć...
SmiercWFilizance Użytkownik
  • Postów: 220
  • Skąd:
Dodane dnia 25-12-2010 18:14
Oj no, pomyliło mi się z tymi wiekami ;).
republika.pl/blog_yf_4875761/7517968/tr/helga_wyeth_2.jpg
Do góry
Autor
RE: Epoka historyczna, w której chcielibyście żyć...
Aria Użytkownik
  • Postów: 4
  • Skąd: Olsztyn
Dodane dnia 09-01-2011 18:14
Starożytność. To jedyna epoka po za współczesnością, w której były porządne sanitariaty. ;)
"Bo pewnie już nigdy nie zobaczę gwiazdy... ...Bo pewnie już nigdy nie zobaczę Ciebie..."
Do góry
Autor
RE: Epoka historyczna, w której chcielibyście żyć...
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 16-01-2011 18:59
Cytat:
kmkmk napisał/a:
Cytat:
bassooner napisał/a:
koniec lat 60, początek 70 w ameryce, kiedy królowały nieekologiczne krążowniki szos, nie było aids, a tryper leczony był już penicyliną... ;-)))


Hej, to i mój typ :D
SEX, DRUGS AND ROCK&ROOL!
Tylko żeby się nie skończyło jak w "Easy Rider" :(

Również mój typ. Rock'n'Roll! ;)
Do góry
Autor
RE: Epoka historyczna, w której chcielibyście żyć...
Robert Użytkownik
  • Postów: 528
  • Skąd:
Dodane dnia 18-01-2011 18:03
W 1950. Tak, aby być w pełni sił, kiedy będzie jeszcze możną stłuc mordy paru SBekom. Historia ich nie rozliczy.
http://apps.facebook.com/
Do góry
Autor
RE: Epoka historyczna, w której chcielibyście żyć...
Ponury Użytkownik
  • Postów: 9
  • Skąd: Justynów
Dodane dnia 18-01-2011 23:20
Średniowiecze wczesne rzecz jasna które wbrew pozorom było bardzo higieniczne :D


Cytat:
TomaszObluda napisał/a:

Cytat:
Uwielbiam kosmos, więc daleka przyszłość, w której możliwe były by podróże kosmiczne.
Ja ten kosmos to mnie, ale też chciałbym zobaczyć, rozwój technologii za sto, albo dwieście lat. Chyba ludzie będą Bogami!


Bogami? Zakładając że zdołamy sie na wzajem nie wybić w jakiś wyszukany sposób :p
Jak powiedział chyba Einstein: "Nie wiem na co będzie 3 wojna światowa ale 4 będzie na pałki i kamienie" xD
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]