Sugestie
Autor
RE: Sugestie
Florian Konrad Użytkownik
  • Postów: 25
  • Skąd:
Dodane dnia 19-09-2011 20:43
Sagitarius- wieeeedziałem, czekałem tylko na ten moment :) :) :) :) na słowa w stylu- Nie podoba się - to s.... :) Zamiast zmienić regulamin na bardziej przyjazny twórcom- obrażacie bezczelnie tych, którzy mają czelność zaprotestować :))) Zamiast tworzyć portal poetycki- tworzysz Pan, Sagitarius- kółko wzajemnej masturbacji gdzie za jedno słowo krytyki wylatuje się z hukiem :) żenda
Do góry
Autor
RE: Sugestie
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 19-09-2011 20:44
Cytat:
Florian Konrad napisał/a:
Sagitarius- wieeeedziałem, czekałem tylko na ten moment :) :) :) :) na słowa w stylu- Nie podoba się - to s.... :) Zamiast zmienić regulamin na bardziej przyjazny twórcom- obrażacie bezczelnie tych, którzy mają czelność zaprotestować :))) Zamiast tworzyć portal poetycki- tworzysz Pan, Sagitarius- kółko wzajemnej masturbacji gdzie za jedno słowo krytyki wylatuje się z hukiem :) żenda


Chyba muszę sam zacytować swój post:

Cytat:
Sagitarius napisał/a:
W takim razie Florianie, prosimy o konkretne punkty regulaminu, które Ci nie odpowiadają. Nie ogólniki tylko konkrety. Czekam.
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Sugestie
Florian Konrad Użytkownik
  • Postów: 25
  • Skąd:
Dodane dnia 19-09-2011 20:48
co mi nie odpowiada w tym szalenie, obłędnie restrykcyjnym regulaminie? WSZYSTKO! radzę napisać go od nowa z uwzględnieniem swobody wypowiedzi i pominąć te kilka(dziesiąt) punktów dotyczących kar, restrykcji za nieprawomyślną, lub choćby NIEJASNĄ wypowiedź..etc
Do góry
Autor
RE: Sugestie
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 19-09-2011 20:55
Cytat:
Florian Konrad napisał/a:
co mi nie odpowiada w tym szalenie, obłędnie restrykcyjnym regulaminie? WSZYSTKO! radzę napisać go od nowa z uwzględnieniem swobody wypowiedzi i pominąć te kilka(dziesiąt) punktów dotyczących kar, restrykcji za nieprawomyślną, lub choćby NIEJASNĄ wypowiedź..etc


Twój postulat jest niemożliwy do spełnienia. Dla przykadu podam Ci pewien eksperyment. W Ameryce zrobiono obóz dla nastolatków. Mieli pieniądze, nieograniczoną swobodę. Po tygodniu balangi, wszechobecnej wolności itp. społeczność zaczęła sama tworzyć regulamin, żeby nie wchodzić sobie wzajemnie na głowę. Ja nie mam zamiaru zrobić z portalu chlewu, gdzie każdy każdego będzie mógł dobrowolnie obrażać i obrzucać k*****i. Dążysz do utopii, albo totalej anarchii. Ludzie będący mniej lub bardziej zorganizowani zawsze ustalają pewne zasady. Tobie nie odpowiada cały regulamin i jednocześnie nie umiesz się powołać konkretnie na żadne podpunkt, bo zdajesz sobie sprawę, że regulamin nie jest taki zły i jego dosłowne zacytowanie mogłoby ośmieszyć całą naiwną linię Twojej argumentacji.
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Sugestie
Florian Konrad Użytkownik
  • Postów: 25
  • Skąd:
Dodane dnia 19-09-2011 21:10
Sagitarius- to Pan wykoślawiamoją wypowiedź i ZŁOŚLIWIE przeinacza ją! Dla mnie nie podoba się CAŁY regulamin w jego śmiesznej, groteskowej tyranii słowa... Nie mogę poprzestać na wymianie słabych podpunktów- on cały jeest chory. Aby był lepszy wystarczy... ekstrakcja i napisanie na nowo, uwzględniając wolność słowa piszących i komentujących, o co teraz trudno. Ale to dla was, tyranów- abstrakcja. Konczę tę dyskusję, widzę, że nie dotarło do Was, jak wielki syf robicie na tym portalu. Nie pozdrawiam. F. K.
Do góry
Autor
RE: Sugestie
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 19-09-2011 21:15
Najłatwiej powiedzieć "cały" "wszystko". Dla mnie te słowa znaczą tyle co nic. Od początku dyskusji poziom Twoich argumentów w ujęciu merytorycznym jest żenująco słaby. Jeśli masz wizję, uważasz że na rynku internetowym brakuje takiego miejsca jakie sobie wyśniłeś, stwórz własny portal. Prędko się przekonasz, że Twoje założenia są utopijne, czego Ci osobiście życzę. Wtedy może nieco spokorniejesz i zweryfikujesz swoje poglądy.
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Sugestie
Florian Konrad Użytkownik
  • Postów: 25
  • Skąd:
Dodane dnia 19-09-2011 21:23
... to powyższe jest zakamuflowaną formą ,,won" lub ,,wyp...." Chamskie i smutne odpędzanie mnie po raz 3. Nie mam wizji utopijnej, ale śmiem twierdzić, że to wy ją macie, macie wizję portalu, gdzie wszyscy komentują na jedną modłę..
A co do merytoryki- podczas (przynajmniej próB) rzeczowej dyskusji chamskie bajdurzenie, że coś sobie wyśniłem- to dopiero antymerytoryczna gadka :) Już 3 raz mi pan wali cios poniżej pasa, że jestem dureń, niegram,atyczny, niepiśmienny, nie wiem, czego chvę etc. tak jest najlpiej, ale i najprymitywniej- nie mogąc pokonać oponenta siłę argumentów, trzeba go zgnoić.... żałosne :(Żegnam,.
Do góry
Autor
RE: Sugestie
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 19-09-2011 21:27
Cytat:
Florian Konrad napisał/a:
... to powyższe jest zakamuflowaną formą ,,won" lub ,,wyp...." Chamskie i smutne odpędzanie mnie po raz 3. Nie mam wizji utopijnej, ale śmiem twierdzić, że to wy ją macie, macie wizję portalu, gdzie wszyscy komentują na jedną modłę..


Widzisz, nasza utopijna wizja ściągnęła tutaj ponad 5 tysiecy użytkowników. Czekam na Twoje wyniki.
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Sugestie
Florian Konrad Użytkownik
  • Postów: 25
  • Skąd:
Dodane dnia 19-09-2011 21:32
to się Pan ne doczekasz. Wyjątkowo głupia próba rywalizacj, bo nie prowadzę portalu z wierszami. Poza ty pisaliśmy o ZAMORDYZMIE , a nie o liczbie ,,kliknięć na stronę", rozpaczliwie zmieniasz Pan temat świadom intelektualnej pustki. I i swojej i tego portaliku o chamsko- tyrańskich zasadach. Żegnam. Piszże człowieku, co chcesz. Póki nie zmienisz regulaminu, na bardziej życzliwy KLIENTOM, czyli uzytkownikom- nie mamy o czym rozmawiać .
Do góry
Autor
RE: Sugestie
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 19-09-2011 21:38
Cytat:
Florian Konrad napisał/a:
to się Pan ne doczekasz. Wyjątkowo głupia próba rywalizacj, bo nie prowadzę portalu z wierszami. Poza ty pisaliśmy o ZAMORDYZMIE , a nie o liczbie ,,kliknięć na stronę", rozpaczliwie zmieniasz Pan temat świadom intelektualnej pustki. I i swojej i tego portaliku o chamsko- tyrańskich zasadach. Żegnam. Piszże człowieku, co chcesz. Póki nie zmienisz regulaminu, na bardziej życzliwy KLIENTOM, czyli uzytkownikom- nie mamy o czym rozmawiać .


Regulamin i jego egzekwowanie jest fundamentem tego portalu od pięciu lat. Według Twojej teorii, przyrost użytkowników, którzy trafiają do naszego "gułagu" powinna systematycznie spadać. Jest zupełnie odwrotnie, dlatego cała Twoja teoria jest wybujałym Tworem na chwiejnych nogach. Proponujesz zmienić wszystko, nie umiesz skrytykować racjonalnie jednego podpunktu. Coś tutaj nie gra...

Żegnam.
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Sugestie
Florian Konrad Użytkownik
  • Postów: 25
  • Skąd:
Dodane dnia 19-09-2011 21:47
Co do zburzenia wszytkiego- kolejna bzdura, nigdy tego nie stwierdziłem o czym dobrze Pan wie. Stwierdziłem jedynie konieczność WOLOŚCI SŁOWA. w W PODTEKŚCIE ZBURZENIA-WASZEGO INTELEKTUALNEGO MURU) Bez zaprzątania sobie głowy, (ile osób bierze udział w bzdurnym PP :((? jeszce raz- nie dam się złapać na pytanie ,,który punkt regulaminu zminić?- KAŻDY! każdy przekonstruować tak, by był przyjzny dla użytkownika.
Do góry
Autor
RE: Sugestie
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 19-09-2011 21:51
Cytat:
Florian Konrad napisał/a:
Co do zburzenia wszytkiego- kolejna bzdura, nigdy tego nie stwierdziłem o czym dobrze Pan wie. Stwierdziłem jedynie konieczność WOLOŚCI SŁOWA. w W PODTEKŚCIE ZBURZENIA-WASZEGO INTELEKTUALNEGO MURU) Bez zaprzątania sobie głowy, (ile osób bierze udział w bzdurnym PP :((? jeszce raz- nie dam się złapać na pytanie ,,który punkt regulaminu zminić?- KAŻDY! każdy przekonstruować tak, by był przyjzny dla użytkownika.


Nie mam zamiaru dłużej dyskutować z kimś, kto uprawia nadmierny populizm. Podałem już wystarczającą ilość argumentów i mam dużą wątpliwość czy mnie Pan uważnie czytał. Żegnam.
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Sugestie
Florian Konrad Użytkownik
  • Postów: 25
  • Skąd:
Dodane dnia 19-09-2011 21:53
Do widzenia. Nie zmienicie się- ze swojego drastycznie zamordystycznego, obrzydliwie- despotycznego portalu- ani nie zmienicie swoich perspektyw. Do widzenia.
Do góry
Autor
RE: Sugestie
Elwira Użytkownik
  • Postów: 4151
  • Skąd: Rembertów
Dodane dnia 19-09-2011 22:20
Jak tu rozmawiać z kimś, kto używa słów, których nie rozumie? Słoneczko drogie, jak się ma znaczenie słowa feminizm do szacunku dla kobiet, o który proszę? Przepraszam, ale to jest śmiech na sali!
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sugestie
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 20-09-2011 01:05
Drogi Florianie, ale ja nie rozumiem czegoś. Co to jest to wszystko, co chciałbyś zmienić w regulaminie i jeśli chcesz zmienić to napisz swoją propozycję jak. Bo krytykować to ja też potrafię, mogę zacząć, tak przykładowo Sagitarius powinien odejść z tego portalu natychmiastowo, bo jest palaczem, Elwira to z pewnością skrzętnie ukryte zło tego miejsca, kryje się za avatarem z aniołkiem wprawdzie ale to znaczy, że na pewno ma coś wspólnego z diabłem tylko to tak dla niepoznaki. A Almari ma za dużo "a" w nicku i imieniu, powinna jedno i drugie bezzwłocznie zmienić. Tak widzę Twoje wypowiedzi mniej więcej. Więc weź parę głębokich oddechów i konstruktywnie napisz. Nie pytam co zmienić, pytam jak, żeby było dobrze? Ja nie mam zielonego nicku, więc może szeregowcowi odpowiesz jak człowiekowi? ;)
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sugestie
Florian Konrad Użytkownik
  • Postów: 25
  • Skąd:
Dodane dnia 21-09-2011 20:04
Miałem tu nie zaglądać, ale jakieś licho mnie przyniosło :) Może faktycznie moje posty leciutko trąciły ogólnikami, ale mój jedyny, główny postulat jest niezmienny- zmienić regulamin na mniej restrkcyjny, jeśli chodzi o wypowiedzi użytkowników, na mniej karząco- upominający, pozwolić ludziom rozmawiać swobodnie. JAK? Niech admini usiądą na czterech literach i zmienią regulamin na bardziej przyjazny użytkownikom, mniej restrykcyjny, posiadający większą swobodę wypowiedzi. Zajmie to góra kilka godzin. Tylko o to mi chodzi, nie ma dla mnie znaczenie, kto ma jaki awatar, szata graficzna portalu, etc. Proszę nie spłycać mojego wykłócania się do takich, mało ważnych kwestii. Chodzi mi o fundamentalną kwestię dla sztuki. Wolność słowa (nieograniczana groźbą upomnienia, groźbą łamania zamordystycznego regulaminu, bądź wręcz otrzymania bana) przede wszystkim.
Do góry
Autor
RE: Sugestie
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 21-09-2011 20:28
Regulamin jest dobry, tak jak polskie prawo w większości przypadków. Skąd zatem tak częste niezadowolenie społeczne, gdy opinia publiczna poznaje wyroki? Regulamin PZPNu też jest dobry, zatem dlaczego, w polskiej piłce nożnej jest tak wiele złego?

Cytat:
nieograniczana groźbą upomnienia, groźbą łamania zamordystycznego regulaminu, bądź wręcz otrzymania bana
Regulamin nie daje banów, ani upomnień, regulamin nie cenzuruje błędnych wypowiedzi, regulamin jest narzędziem.

A jak się komuś nie podoba, to nikt nikogo tu na siłę nie trzyma.
AVE ;)
Do góry
Autor
RE: Sugestie
Florian Konrad Użytkownik
  • Postów: 25
  • Skąd:
Dodane dnia 21-09-2011 20:59
TomaszObluda- to święta prawda, ale nie będę rozrózniać REGULAMINU i USTAWODAWCÓW- o co Pan postuluje w swym poście. Brak wolności to brak wolności- bez względu na to czy nazywam to Regulaminem, czy też zwracam się bezpośrednio do Twórców Regulaminu- ... wychodzi na to samo.Osoby odpowiedzialne za zarządzanie, za administrację tej strony powinny na serio wziąć pod rozwagę zmianę NADMIERNIE RESTRYKCYJNEGO regulaminu, a dopuszczenie więcej wolności słowa..
Do góry
Autor
RE: Sugestie
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 21-09-2011 21:21
Nie chodzi o władzę ustawodawczą, lecz władzę wykonawczą.
Cytat:
Osoby odpowiedzialne za zarządzanie, za administrację tej strony powinny na serio wziąć pod rozwagę
I tyle. Powiedziałeś, bardzo gładko i jasno podkreśliłeś swoje sugestie,
Cytat:
Osoby odpowiedzialne za zarządzanie, za administrację
, jak wiem, bo je znam są inteligentne i zdecydowanie potrafią czytać ze zrozumieniem i rozpatrzą twoją sugestię. Bardzo ciekawa sugestia, w jakiś sposób się z nią zgadzam, ale to już tyle razy zostało powiedziane, że chyba powinienem milczeć. Florianie Konradzie opanuj emocje i myśl chłodno, na PP jest ponad 5 tys zarejestrowanych użytkowników, ale Polaków jest 40 mln, nie każdemu musi tu pasować. To normalne. Sagit jest liberalnym konserwatystą, więc też zdaje sobie sprawę, że nie można każdemu dogodzić, a nawet nie należy się starać ;) bo to już komuna
Do góry
Autor
RE: Sugestie
Florian Konrad Użytkownik
  • Postów: 25
  • Skąd:
Dodane dnia 21-09-2011 21:41
Panie Tomaszu O.- zabawne jest porównywanie mojego postu (moich postów, mojej kłótliwej akcji) do komuny. A właściwiem smutne, gdyż chodzi mi o coś zgoła innego- o WOLNOŚĆ SŁOWA. To miło, że w zasadzie, z grubsza, w jakimśtam stopniu Pan ją może i nawet popiera. Emocje staram się opanować. Ale to, kim z zamiłowania, z poglądów jest twórca, SAGITARIUS - mnie średnio interesuje, gdy tworzy on portal o tak niedemokratycznym charakterze. To, ile jest Polaków u mnie w kraju- wiem, ok. 38 mln, ile jest użytkowników na tym portalu- nie wiem, ale chyba ja jako jeden z nielicznych (nie przypisuję sobie z tego względu żadnych zasług, raczej antyzasługi) krytykuję regulamin tego portalu. Dlatego GRZECZNIE PROSZĘ- nie rozmawiajmy o mojej, buntowniczej postawie, czemu, po co, ale lepiej o istocie mojej ,,herezji", o mojej propozycji zmiany regulaminu na bardziej ,,respektujący wolność słowa".
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]