Sugestie
Autor
RE: Sugestie
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 21-09-2011 21:54
Pozwolisz, że nie będę "panował" nie mówię, że jesteś komuną, wybacz, że tak to mogło zabrzmieć. Chodzi mi tylko, o to, że to jest portal Sagita, i on potrafi czytać, co piszesz i sam podejmuje decyzje. Tu nie ma demokracji, może miedzy twórcami portalu. Jesteśmy gośćmi w czyimś domu. Miło, że gospodarz pozwala się wypowiadać, ale gospodarz może zamknąć dyskusje, jeśli tak uzna za stosowne. Komuna, powiedziałem, gdyż, w komuniźmie udawali, że chcą wszystkim dogodzić, tak się nie da. Florianie, jak Ci się nie będzie podobało, to nie musisz tu być. No na Odyna, nie da się wszystkim dogodzić.

Cytat:
Dlatego GRZECZNIE PROSZĘ- nie rozmawiajmy o mojej, buntowniczej postawie, czemu, po co, ale lepiej o istocie mojej ,,herezji", o mojej propozycji zmiany regulaminu na bardziej ,,respektujący wolność słowa".
A tu się nie zgadzam. To nie regulamin ogranicza wolnoć słowa tylko admini. Regulamin jest dobry. Pozwala na luźną interpretację. Jestem tu już kilka lat i wiem, że w ramach zasad, które istnieją, bywały różne okresy. Mam na nadzieję, że mnie rozumiesz. To jakby się czepiać, polskiego systemu, że rządzi PO, albo rządził PiS, czy SLD. Raz jest tak, raz inaczej, zależnie, kto ma stołek. I zawsze będą niezadowoleni, entuzjaści także.

Dobra ja już milknę, bo widzę, że się powtarzam. Pozdrawiam serdecznie i napisałem ci koment do wiersza. Dobry, wiersz.
Do góry
Autor
RE: Sugestie
Florian Konrad Użytkownik
  • Postów: 25
  • Skąd:
Dodane dnia 21-09-2011 22:11
Przepraszam, ale według mnie Pański powyższy wpis oznacza konformizm, poddanie się bezlitosnym, wceśniej ustalonym portalowym regułom...etc. A że jest to portal jakiegoś Sagitariusa? TYM BARDZIEJ mogę apelować do Niego o zmianę regulaminu, gdy wydaje mi się on mało mający wspólnego z wolnością słowa..To, że ktoś, znany z pseudonimu stworzył ten portal- nie znaczy, że jest wolny od wszelkiej krytyki.
Do góry
Autor
RE: Sugestie
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 22-09-2011 01:01
Cytat:
Florian Konrad napisał/a:
Ale to, kim z zamiłowania, z poglądów jest twórca, SAGITARIUS - mnie średnio interesuje, gdy tworzy on portal o tak niedemokratycznym charakterze. To, ile jest Polaków u mnie w kraju- wiem, ok. 38 mln, ile jest użytkowników na tym portalu- nie wiem, ale chyba ja jako jeden z nielicznych (nie przypisuję sobie z tego względu żadnych zasług, raczej antyzasługi) krytykuję regulamin tego portalu.

W jednym poście zaprzeczenie samemu sobie. Florianie, skoro jesteś jedną z nielicznych osób której regulamin przeszkadza, a większość go akceptuje znaczy, że jesteś w mniejszości. Demokracja polega na tym że nie mniejszość a większość decyduje o tym jak wygląda świat wokół, w teorii. Tu akurat też w praktyce, Tobie nie podoba się regulamin, inni uważają go za dobry. Tych drugich jest więcej. Demokracja zdecydowała - regulaminu nie zmieniamy ;) więc jest to bardzo demokratyczny portal.
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sugestie
wykrot Użytkownik
  • Postów: 333
  • Skąd: znad Tanwi
Dodane dnia 22-09-2011 17:50
Cytat:
Florian Konrad napisał/a:
Do widzenia. Nie zmienicie się- ze swojego drastycznie zamordystycznego, obrzydliwie- despotycznego portalu- ani nie zmienicie swoich perspektyw. Do widzenia.


Zdaje się, że dawka została przekroczona. Aż tutaj czuć.



Cytat:
Florian Konrad napisał/a:
TYM BARDZIEJ mogę apelować do Niego o zmianę regulaminu, gdy wydaje mi się on mało mający wspólnego z wolnością słowa..


No, tu już jest po zażyciu Alka Selzer.

Poczytałem te kilka stron szamotaniny Wielce Szanownego Floriana Konrada, z czego na 19.09 przypada większość i muszę przyznać, że po pijaku to sam tak gadam (czyli powyżej 1 litra gorzały na twarz). I tak samo za cholerę nie mogę spłodzić konkretu.
No, ale na drugi dzień, a tym bardziej na trzeci, to jednak miewam jakieś wyrzuty sumienia i staram się przeprosić za swoje zachowanie.

No, chyba, że Wielce Szanowny Florianie Konradzie jesteś w ciągu.

To nie zazdraszczam.
Do góry
Autor
RE: Sugestie
julass Użytkownik
  • Postów: 1107
  • Skąd: Północne Doki
Dodane dnia 09-02-2012 18:25
ponieważ pod newsem zostałem olany to tu wpiszę wyraźnie:
Kto i po co wymyślił tą durnotę z automatycznym powiadamianiem o komentarzach?
I, co jeszcze ważniejsze - Dlaczego nie można tego kretyństwa sobie wyłączyć?


przy okazji serdeczne życzenia urodzinowe dla miłościwie nam panującego:)



==============
i co? nikt nic nie powie? nie ma odpowiedzialnych?
przecinki są homo
_________________________________
Ach, gdyby zamiast być piekłem, świat był ogromną niebiańską odbytnicą...
Lautreamont
Do góry
Autor
RE: Sugestie
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 09-02-2012 19:54
Tej opcji nie można wyłączyć (przynajmniej obecnie). Można wyłączyć jedynie powiadamianie o pw przez mail (w ustawieniach prywatnych wiadomości). Oczywiście planuję wprowadzić modyfikację gdzie to użytkownik wybiera czy chce być informowany o komentarzy czy nie - ale do tego potrzebna jest modyfikacja skryptu, którą musi wykonać programista. Tymczasem musisz się pogodzić z tm co jest :)

Pozdrawiam ;)
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Sugestie
julass Użytkownik
  • Postów: 1107
  • Skąd: Północne Doki
Dodane dnia 09-02-2012 20:22
taa.. gdyby to jeszcze przychodziło na emajl to by miało jakiś sens ale nie przychodzi... więc żeby sprawdzić czy przyszło mi powiadomienie o komentarzu muszę wejść na portal i się zalogować... a jak już jestem zalogowany to 2 cm nad powiadomieniem o nowej wiadomości mam tabelkę i widzę czy ktoś skomentował czy nie... czyli rzecz jest kompletnie bezużyteczna i pozbawiona sensu - pozostaje denerwujące włażenie do skrzynki odbiorczej i kasowanie spamu...
gratuluję kolejnego chybionego pomysłu
przecinki są homo
_________________________________
Ach, gdyby zamiast być piekłem, świat był ogromną niebiańską odbytnicą...
Lautreamont
Do góry
Autor
RE: Sugestie
zajacanka Użytkownik
  • Postów: 1371
  • Skąd: UK
Dodane dnia 12-02-2012 20:03
Zastanawiam sie czy byłoby możliwe zaznaczanie w Ostanio komentowanych obok nika użytkownika, CO komentował. Nie mówię o tytule dzieła, (choć byłoby to pomocne) ale tylko czy to poezja czy proza. Śledząc jakiś wątek, nie musiałabym wchodzić co chwile do tekstu, obserwując rozwijającą się dyskusję.
Make peace not war.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sugestie
Tjereszkowa Użytkownik
  • Postów: 72
  • Skąd: Ziemie odzyskane
Dodane dnia 12-02-2012 23:30
Podpisuję się pod propozycją zajacanki i dodaję swoją. Fajnie byłoby, gdyby istniało archiwum polecanych tekstów. Nie raz mam ochotę pogrzebać w starych opowiadaniach, takie archiwum byłoby pomocne. Poza tym byłaby to taka wizytówka dla tych, którzy zaglądają tu po raz pierwszy.
Podwójne zaprzeczenie nigdy nie jest niegłupie
Do góry
Autor
RE: Sugestie
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 12-02-2012 23:41
@ zajacanka Gdybym był w stanie zrobić taką modyfikacje już dawno pojawiłaby się na PP, niestety na chwilę obecną nie mogę nic obiecać.


Tjereszkowa O tym samym myślałem dzisiaj dodając nowe polecane teksty. Archiwum się pojawi i będzie sukcesywnie uzupełniane :)

wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Sugestie
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 12-02-2012 23:46
No tak, chwilowy brak informatyka i już człowiek (portal) leży... :smilewinkgrin:
Do góry
Autor
RE: Sugestie
Tjereszkowa Użytkownik
  • Postów: 72
  • Skąd: Ziemie odzyskane
Dodane dnia 12-02-2012 23:48
Super! A swoją drogą telepatia musi istnieć, bo akurat w momencie, w którym zobaczyłam nowo dodane teksty, przyszło mi do głowy to archiwum :). Pozdrawiam
Podwójne zaprzeczenie nigdy nie jest niegłupie
Do góry
Autor
RE: Sugestie
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 12-02-2012 23:52
Cytat:
Silvus napisał/a:
No tak, chwilowy brak informatyka i już człowiek (portal) leży... :smilewinkgrin:


To już znacznie dłuższa chwila jest niestety :no:
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Sugestie
WholeTruth Użytkownik
  • Postów: 1993
  • Skąd: Katowice
Dodane dnia 13-02-2012 00:18
a mnie irytuje w archiwum wszystkich tekstów przeskakiwanie o parę stron dalej. obecnie chciałabym czytać ze strony 40., a zanim do niej dotrę to mam 5 min w plecy... :rol: nie jestem kapryśna, ale można by zrobić opcję wpisywania nr strony, na której chcę się znaleźć?
Nie byłem poetą.
Ta świadomość nie przyniosła ulgi, tylko wściekłość, że prawa ewolucji mogły wyposażyć jeden i ten sam umysł w taką wrażliwość i taką nieudolność.
J. Fowles
Do góry
Autor
RE: Sugestie
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 13-02-2012 16:42
Powiadamianie o nowym komentarzu przez pw zostało wyłączone do czasu dopracowania tej funkcji.


@ Whole - w marcu planujemy wprowadzić kilka użytecznych funkcji, które usprawnią działanie portalu.
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Sugestie
Wasinka Użytkownik
  • Postów: 4334
  • Skąd:
Dodane dnia 01-03-2012 17:14
Czy można by wreszcie zaniechać tych upomnień pod komentarzami?
Do góry
Autor
RE: Sugestie
Leszek Sobeczko Użytkownik
  • Postów: 1303
  • Skąd: Rydułtowy
Dodane dnia 01-03-2012 17:45
Cytat:
Wasinka napisała:
Cytat:
Czy można by wreszcie zaniechać tych upomnień pod komentarzami?
czy poprawi to Twoim zdaniem poziom komentarzy pod tekstami?
Inne portale są wolne od takiej praktyki i co z tego wynika:
chamstwo albo TWA,
czyli dwa bieguny internetowego zła
z rzadka tylko merytoryka
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sugestie
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 01-03-2012 18:01
Cytat:
chamstwo albo TWA,


Moje komentarze podchodzą pod chamstwo, czy pod TWA? - bo już straciłam orientację. Apelowałabym o mniej powierzchowne "honorowanie" upomnieniami, ponieważ ta praktyka zwyczajnie zniechęca do komentowania.
Do góry
Autor
RE: Sugestie
WholeTruth Użytkownik
  • Postów: 1993
  • Skąd: Katowice
Dodane dnia 01-03-2012 18:08
a ja chciałam, żeby portal był profesjonalny, ale pozwolił amatorom na 'podoba się'. czy można to jakoś pogodzić? komentarz może być najprostszą reakcją odbiorcy jak i komentarzem nastawionym na krytykę. obie kwestie są potrzebne - miłe ;)
Nie byłem poetą.
Ta świadomość nie przyniosła ulgi, tylko wściekłość, że prawa ewolucji mogły wyposażyć jeden i ten sam umysł w taką wrażliwość i taką nieudolność.
J. Fowles
Do góry
Autor
RE: Sugestie
coca_monka Użytkownik
  • Postów: 1249
  • Skąd: Paris
Dodane dnia 01-03-2012 18:21
she,
do żadnej.


whole,
podoba się a po drugiej stronie masz: beznadzieja, tragedia.

jeżeli pozwolić na takie, będą i te drugie zrobi się małe piekiełko.

dwa, trzy zdania do napisania to naprawdę niewiele. jest wiele sposobów, żeby komentarz był jasny i czytelny i obszerniejszy.

i jeszcze:
do komentowania zniechęcają również komentarze odwetowe. krytyka autora a nie utworu, i mieszanie z błotem debiutujących.
są tacy użytkownicy, którzy nie chodzą krytykować do niektórych użytkowników, z powodów, które dobrze wszyscy znamy, czyli dla świętego spokoju. zwłaszcza jak przeczytają pod swoją publikacją: twoje jest bee, a moje cacy, a jak ci się nie podoba, to nie komentuj.
fata nolentem trahunt
dla niektórych droga do domu prowadzi tylko przed siebie
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.