Sugestie
Autor
RE: Sugestie
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 07-02-2009 16:54
Ok, dzięki. Ale daj znać, gdybyś jednak coś wymyślił, dobra?



EDIT:

Nowy pomysł:
Słuchajcie, czy nie byłoby lepiej gdybyśmy do tytułów dodawali nick? Na takiej zasadzie - teraz na liście dodanych jest np. "Pan Tadeusz", byłoby "Pan Tadeusz" Adam Mickiewicz.

hm?
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sugestie
Asti Użytkownik
  • Postów: 809
  • Skąd: Łódź
Dodane dnia 07-02-2009 16:55
Mnie się podoba, o ile oczopląsu nie dostaniemy od tego ;)
Ludzie potrafią niekiedy posuwać się do takich oszustw.
Śpiewają nie swoje pieśni, nie wiedząc nawet, o czym one mówią.

Create your own reality
Do góry
Autor
RE: Sugestie
Miladora Użytkownik
  • Postów: 7498
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 07-02-2009 17:03
A co będzie, jeżeli wtedy użytkownicy będą wybierać teksty wyłącznie wg nicków i omijać utwory nieznanych jeszcze autorów?
No i poszerzyłoby to znacznie ramkę, prawda?
To nie jest zły pomysł uważam, ale trzeba zastanowić się, czy dla wszystkich będzie korzystny i czy się pomieści w ramce. ;)
Zawsze tkwi we mnie coś, co nie przestaje się uśmiechać (Romain Gary).
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sugestie
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 07-02-2009 17:11
Cytat:
No i poszerzyłoby to znacznie ramkę, prawda?


nie. zauważ, że niektóre tytuły z naszej listy są dłuższe niż "Pan Tadeusz" Adam Mickiewicz łącznie, więc szerokość ramki by się nie zmieniła.

Cytat:
A co będzie, jeżeli wtedy użytkownicy będą wybierać teksty wyłącznie wg nicków i omijać utwory nieznanych jeszcze autorów?


a jak jest dziś? mi często przytrafia się, że przegapiam teksty, które chrupałbym jak ciepłe bułki, gdybym tylko wiedział, że to któregoś z moich ulubionych autorów. a że nie wiem, to przemijają z wiatrem.
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sugestie
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 07-02-2009 17:13
ja tam mogę dopisywać swój nick tylko żeby nie było tak że ktoś zobaczy że ja i stwierdzi: "o nie, znowu on" i ucieknie :p
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sugestie
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 07-02-2009 17:15
ja czasem szukam po autorach.Wchodzę w nick, patrze co ma i sobie czytam. nie robicie tak?
Do góry
Autor
RE: Sugestie
Poke Kieszonka Użytkownik
  • Postów: 2063
  • Skąd: Naniby
Dodane dnia 07-02-2009 17:23
Och! A moralnego kaca później nie macie?
zbieram do kieszonki małe radości z każdego dnia
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Sugestie
tentyp Użytkownik
  • Postów: 244
  • Skąd: Kociewska
Dodane dnia 07-02-2009 17:51
w tym rankingu "najlepiej oceniane" teksty dodane w kategorii "długie opowiadania" chyba się nie liczą i niezbyt rozumiem czemu?:)
Zdzieram palce do krwi, kiedy wbijam je w marmur,
Knykcie lżą swój byt, kiedy żrą pył kwarcu,
Chrobot stawów na nowo definiuje dźwięk[...]
To jest napad na babel - niosę wiarę w tusz i papier'
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sugestie
Poke Kieszonka Użytkownik
  • Postów: 2063
  • Skąd: Naniby
Dodane dnia 07-02-2009 18:01
A dlaczego się nie liczą? Może warto się tak nad tym zastanowić?
zbieram do kieszonki małe radości z każdego dnia
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Sugestie
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 07-02-2009 18:03
już się liczą. dziękuję za wskazanie błędu. :yes:
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sugestie
Poke Kieszonka Użytkownik
  • Postów: 2063
  • Skąd: Naniby
Dodane dnia 07-02-2009 18:06
Ciekawi mnie kto zadziałał w tej sprawie , bo chyba nie ja bo na razie tylko raczkuje w tych tematach i próbuję się zahaczyć gdzieś lub o coś!
zbieram do kieszonki małe radości z każdego dnia
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Sugestie
tentyp Użytkownik
  • Postów: 244
  • Skąd: Kociewska
Dodane dnia 07-02-2009 19:49
O błąd znalazłem :D

Valdens - Te oceny tez nie działają przy kategorii "inne" ( nie działały przynajmniej ) a innych kategorii nie sprawdzałem, być może już naprawiliście wszystkie
Zdzieram palce do krwi, kiedy wbijam je w marmur,
Knykcie lżą swój byt, kiedy żrą pył kwarcu,
Chrobot stawów na nowo definiuje dźwięk[...]
To jest napad na babel - niosę wiarę w tusz i papier'
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sugestie
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 07-02-2009 20:30
Ok, zaraz sprawdzę, co z tymi "innymi". Jak coś jeszcze zauważysz, to śmiało, śmiało... :D
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sugestie
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 06-07-2009 19:14
nie wiem czy coś takiego występuje na portalu lub jest możliwe ale wpadłem na pomysł żeby była możliwość informowania osoby komentującej dany utwór o tym że autor odpowiedział na komentarz, ułatwiłoby to przeprowadzenie dyskusji pod konkretnym tekstem, gdyż często autor odpowiada na jakieś "zarzuty" jednak piszę sam do siebie bo potem te osoby które już skomentowały nie wracają pod tekst, może takie informowanie komentującego o odpowiedzi autora dałoby lepszą szansę na zrozumienie tekstu przez komentującego i wyciągnięcie lepszych wniosków przez autora, gdyby dyskusja została w taki sposób ułatwiona :) byłoby to możliwe i czy mój pomysł jest zrozumiały? Bo nie wiem czy to czytelnie opisałem :D
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sugestie
ginger Użytkownik
  • Postów: 3099
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 06-07-2009 19:41
Bardzo czytelnie, i to dobry pomysł, który był już kilka razy zgłaszany. Sama się pod nim podpisuję :D
que bonito seria tu mar si suspiera yo nadar
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sugestie
sirmicho Użytkownik
  • Postów: 589
  • Skąd:
Dodane dnia 03-08-2009 21:12
Nie jest to sugestia a zgłoszenie niedziałającego linku. Nie chciałem zakładać nowego tematu na taką duperelę.

Mianowicie po zalogowaniu mamy dostęp do własnego menu, w którym znajduje się niedziałający link - Panel Użytkownika.

EDIT: Znalazłem jeszcze jeden błąd. Na lewym marginesie w polu Najlepiej oceniane - miesiąc wszystkie odnośniki są błędne.
Do góry
Autor
RE: Sugestie
Mytopea Użytkownik
  • Postów: 17
  • Skąd: Trzebiatów
Dodane dnia 27-09-2009 16:50
A ja mam drobną sugestię. Do kategorii "Fantastyka" dodawane jest SF i fantasy. Jest to ogólnie poprawne, bo są to rodzaje fantastyki właśnie, ale czy nie byłoby łatwiej gdyby powstały dwie kategorie: "Fantastyka naukowa" i "Fantastyka baśniowa"? (Nie miałabym wtedy problemu, czy baśnie wklejać do "Fantastyki", czy do "Bajek".)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sugestie
bury_wilk Użytkownik
  • Postów: 1550
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 12-10-2009 12:45
Jeśli chodzi o rozdzielenie fantastyki, to ja również jestem za. Oprócz tego proponuję rozdzielić podział tekstów na dwa poziomy - wg. formy i według tematyki. Najpierw wybierałoby się np "długie opowiadanie" a potem "fantastyka".
black number one
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sugestie
sisey Użytkownik
  • Postów: 133
  • Skąd: wciąż w drodze
Dodane dnia 18-10-2009 14:27
Podepnę się tu z prośbą o poprawkę błędu. Pole "Jabber ID" w panelu użytkownika ma ty tylko 16 znaków, a to nie pozwala na podanie loginu. Przykładowo: Ania_blondina@jabber.wp.pl jest nie do wpisania. Czyżby to lobby GGmaniacs maczało palce? :D

Do góry
Autor
RE: Sugestie
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 07-11-2009 16:17
Ja znowu ze skargą, co do kategorii w prozie. Na PP jest dużo tekstów, napisanych dla dzieci lub nastolatków, które pałętają się po różnych kategoriach, spotykając czasem z niewłaściwym odbiorem. Co prawda jest kategoria "bajki", ale jest bardzo szeroko rozumiana i to co tam trafia, przeznaczone jest dla różnej grupy odbiorców.

Moim zdaniem powinna powstać osobna kategoria "dla dzieci". Wtedy czytelnicy od razu wiedzieliby, dla kogo przeznaczony jest tekst i pod takim kątem by go oceniali.
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]